Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα.ειμαι απο περυσι στο φορουμ που εκανα τη 1η εξωσωματικη.τωρα εκανα τη δευτερη.ειμαι στην 7η μερα μετα την εμβρυομεταφορα,και μολισ ειδα μια μικρη σταγονα καφε υγρου(γλιτσερου κ σιχαμενου)αρχισαν κ κατι ελαφρια πονακια στη κοιλια.πηρα το γιατρο κ με ρωτησε αν κουραστηκα καθολου κ μου ειπε να αυξησω το ουτροτζεσταν.να ανησυχησω λετε?

Αννούλα για καλο το έχω, όποια κοπέλα ανακοίνωσε καφέ σταγονίτσα ήταν εμφύτευσης. Ευχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα..

ευχαριστώ mem μου που με σκέφτεσαι όλο πεινάω, αλλά δεν θέλω γλυκά κορίτσια που έτρωγα κάθε μέρα, την εχω δει αλμύρα.. είπα δεν μπορεί ιδέα μου θα είναι αλλα σοκολάτα στο ψυγείο 5 μέρες κ να μην την ακουμπάω....δεν είμαι εγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μην φοβάσαι. Οι πόνοι πιθανότατα είναι για καλό, μπορεί να προέρχονται είτε από μεγάλωμα της μήτρας ή από τα ωχρά σωμάτια που έχουν μείνει στη μήτρα σου μετά την ωοληψία. Όσο για το καφέ υγρό, το κάλυψε η Νικόλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsaki m sorry p argisa alla piga gia dialeimma ap ti douleia!

twra epestrepsa!

milisa me to kentro telika k ap ta 5 exoun gonimopoiithei ta 4!kai einai kalis poiotitas!

tha ta xanapoume m eipe aurio gia na m pei ta teleutaia nea!

ax THEE m, Panagitsa m kane na pane ola kala!

sas euxaristw oles p pernate mazi m oli tin diadikasia me tin idia agwnia p pernaw k egw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι!!!!!!!!Τελεια!!Ειδες που στο λεγαμε ολες?Ευχομαι το ιδιο καλη να ειναι και η συνεχεια ;)

Αννα μου θα συμφωνησω με τα κοριτσια,οι πονοι και το αιματακι ειναι συνηθως σημαδακια εμφυτευσης!Πολυ καλη επιτυχια σου ευχομαι και συντομα να μας ανακοικωσεις μια θετικοτατη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsakia m!

pes m sofitsa m esi posa eixes valei?

giati einai mia diadikasia p prwti fora tin kanw k thelw na mathw oso ginetai perissotera!

emena me xanapirane k m eipan 4 emvria to teliko apotelesma poli kalis poiotitas!

peste m k seis tis empeiries sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τελεια λοιπον αφου σε ξαναπηρανε!Εγω λοιπον εκανα ωοληψια Δευτερα και Πεμπτη βαλαμε 2 εμβρυακια αριστης ποιοτητας οπως μας ειπανε.Δεν περιμεναμε να γινουν βλαστοκυστες και τελικα μεινανε και τα δυο και τωρα περιμενουμε τα διδυμακια μας!!Κι εμενα η πρωτη φορα ητανε και ολα τελεια πηγανε γι αυτο και συνεχεια σου λεω να μην αγχωνεσαι!Θα δεις που σε 2 εβδομαδες θα σου κανουμε κι εσενα παρτακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:roll: ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για την απαντηση.εγω το λεω κ θα το ξαναλεω.το χειροτερο δεν ειναι οτι τρυπιομαστε στη κοιλιτσα μας,ουτε η ωοληψια παρα τα πονακια της,ουτε η εμβρυομεταφορα.το χειροτερο ειναι αυτη η αναμονη.μπραβο στα κοριτσακια που τα ωαριακια τους γονιμοποιηθηκαν.κ ευχομαι ο νεος χρονος να μας βρει ολες μανουλες.κ οσες δε πετυχουμε ,ειναι σιγουρο οττι μες το 11 θα κανουμε κ εμεις το παιδακι μας. ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl84 όλα πολύ καλά! Κι εμένα ήταν η πρώτη μου προσπάθεια, μου πήραν 4, γονιμοποίησαν και τα 4 και εφτασαν όλα στο στάδιο της βλαστοκύστης! Μια χαρά κι εσένα λοιπόν! Μην επηρεάζεσαι από τα μεγάλα νούμερα. Ο γιατρός είπε ότι το να κάνει την ωοθήκη σου να βγάλει ακόμα και 20, είναι εφικτό. Ωστόσο, τότε είναι πιο μεγάλος ο κίνδυνος της υπερ-διέγερσης. Λίγα και καλά λοιπόν, πάνω από 10 μάλλον είναι υπερβολή. Το σημαντικό είναι να είναι γερά τα έμβρυα και εσύ σε καλή ψυχολογική κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl μου μην επηρεάζεσαι καθόλου απο νούμερα, θέλεις 1-2 και ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ, εμένα ουσιαστικά κ στις 3 προσπάθειες 2 βλαστοκύστες μου βάζανε, τώρα έβαλα 3 γιατί είμαι περιπτωσάρα. Το 4 ακούγεται τέλειο κ θεωρώ επειδή είσαι κ μικρούλα θα σου βάλουν 2, τα άλλα 2 κατάψυξη. Εγω μπορεί να κάνω πολλά κάθε φορά αλλα αν δεις την κοιλιά μου ακόμα κ τώρα απο την διέγερση θα γελάς. Δεν θέλουμε πολλά θέλουμε καλά. Σε φιλώ, ότι θες ρώτα το κοριτσάκι μου γλυκό. Θα πάνε όλα καλά θα το δεις, απλά μην αγχώνεσαι καθόλου, εγω μέχρι κ τις 2 τελευταίες μέρες της χοριακής ήμουν φέτααααααα. θα σκέφτεσαι θετικά, εγώ ακουσα το Κατερινάκι μας κ κέρδισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???girl84 ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙΣ 4 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!???????????????????ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ???ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ???????????ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΤΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΠΟΛΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελειααα τα νεα κοριτσακι!!!!Με το καλο να τα παρετ σπιτι τα μωρακια σας και να τα κρατησετε στην κοιλιτσα για τους υπολοιπους 9 μηνες και μετα στην αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!

Αννα μου μαλλον τα σπορακια δηλωνουν παρουσια γλυκεια μου!!!μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!!!Η Αγ.Αννα που γιορταζει θα ναι κοντα σου κοπελα μου!!!!!!

Παπιτσα εκανες υπερηχο??

Ζαχα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ σήμερα έχω υπέρηχο και θα κάνω και μια δεύτερη χοριακή ώστε να δούμε το ρυθμό αύξησης. Το απόγευμα όλα αυτά, θα ενημερώσω όταν έχω νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας.τη τεταρτη ειναι να κανω χοριακη.οι μερες κυλουν α ρ γ α :D .σημερα δεν εχω πονακια.ουτε αλλα καφε υγρα ειχα.μονο πρηξιμο στο στηθος κ στη κοιλιτσα μου,συχνοουρια στη μεση της νυχτας,δεκατα αυτα.α κ λιγο η μεσουλα μου ποναει.Ε!κατα τα αλλα καλα μωρε :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoulles kai eggyoulles kai mellouses manoules!!!!me ola afta anna mou sigouraki to xeis!!!!! koritsaki84 kanoume ypomoni kai perimenoume tin seira mas :) NIKOL FTIAXE MAS KORITSI MOU TA KEFIA KAI GW TO XERA PWS SIMERA POU STOLIZA TO DENTRO THA GINOMOUN XALIA!!!!! KATA TA ALLA PROSPATHW NA STHRIXW TIS YPOLOIPES!!!! :(:|:roll: KORITSAKIA EPEIDI PERNA AFTA TA CYCLACUR GIA NA XW KANONIKO KYKLO KAI TWRA EINAI H WORIXIA MOU PONW TO STITHOS MOU KAI EIMAI OLO KLAMATA SIMERA EINAI APO TIN WORIXIA?? DEN TO PATHA XANA AFTO!! KAI POLLA YGRA XWRIS XRWMA!! TI SYMVAINEI DEN XERW!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και αγορακι!

Αννουλα χρονια σου πολλα γλυκια μου!Ευχομαι την Τεταρτη να εχεις μια τελεια χοριακη,δωρο για την γιορτουλα σου!Α!Και τα συμπτωματα που εχεις εμενα πολυ θετικα μου ακουγονται!

Παπιτσα πολυ καλη επιτυχια και σε σενα σημερα.Θα περιμενουμε τα νεα σου! ;);)

Καλημερα και σε σενα κοριτσακι μας!Πως εισαι σημερα αγαπημενη μου?Εμαθες ποτε πας για εμβρυομεταφορα?

Μεμ μου μην αγχωνεσαι και μην ανησυχεις.Τα συμπτωματα σου ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ απο την ωορηξια και τα χαπια που περνεις απλα τα επιδεινωνουν.Χαλαρωσε και στολισε το δεντρακι σου!

Ζαχα?Κατερινακι?Νικολ?Τι κανετε εγκυουλες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!girl84 ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ?????ΠΑΠΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχαριστω για τις ευχες σας.να στε καλα.και ευχομαι τα χριστουγεννα να μαστε ολες εγγυουλες :D θελω αισιοδοξια.στολιστε τα σπιτια σας.βαλτε τραγουδακια.να εχετε καλη διαθεση και θετικο πνευμα.τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....βρίσκομαι στη 12 μερα μετα την εμβρυομεταφορά και δεν αντεξα ...εκανα β΄χωριακή η οποία βγήκε θετικη με 50.27 αλλά απο το κεντρο μου είπανε να μη χαιρομαι...κατα 80% ειμαι εγκυος... τι σημαινει αυτό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα χρονια πολλαααααααα στις αννουλες και καλη επιτυχια στα κοριτσια ''προσεχως χοριακες''!!!

Εγω εδω τα ιδιαααααααα!!!! καααααθομαιιιιιιι!!!!

Βασουλα μια χαρα ειναι η χοριακη για τετοια μερα εχω την εντυπωση...παρε τον γιατρο σου και θα σου πει ποτε να ξανα κανεις!!! Καλη συνεχεια και καλο ανεβασμα!!!! Μπραβοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasoula31, αν σκεφτείς ότι το όριο είναι 5, είσαι πολύ ψηλότερα. Ωστόσο, μήπως είχες κάνει pregnyl τις τελευταίες μέρες; Η pregnyl, επειδή περιέχει χοριακή γοναδοτροπίνη, ανεβάζει το αποτέλεσμα του τεστ, εκτός κι αν έχει περάσει ικανός αριθμός ημερών. Επίσης, θα είναι άκρως σημαντικό να κάνεις άλλη μία αύριο ή μεθαύριο και αν δεις αύξηση, θα είσαι οριστικά έγκυος! Πάντως, όντως κατά μεγάλο ποσοστό τα έχεις καταφέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...