Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

εχω αναγουλες ακομα διαφορες ωρες την μερα. Ειναι ενα σημαδι κι αυτο αλλιως ημουν ετοιμη να αγορασω υπερηχο και να συνδεθω!!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα για ΣΕΞ απο δω πανε???????????

αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα :lol::lol::lol:

Εγω παιδακια παω Δευτερα για υπερηχο....πρωτα ο Θεουλης ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!!!

ιπε καπια ΣΕΞ???

ακουσα ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ..και ιρτα.. :lol::lol::lol: ιπα και εγο πια εχι το μιαλο στο σεξ!!χαχαχα..πια αλι??.η ζαχα!χαχαχα

φιλιναδα τη κανισ???..απο δεφτερα τα δισ τα μορακια??..περιμενο φοτο να ξερισ!!!χαχαχαχα...

φιλακιαααααα...χαχαχα

ααα εχο σκεδον μια εβδομαδα ..που μπενο παλι στο μαμμυ..αλα ..δεν με πιρατε ακομα χαμπαρι...χαχαχα..ουτε εσι ουτε η λολλι!!χαχαχα..που σιμερα μου αφισε και ενα ορεεο μινιμα..και πολι μεγαλοοο..που ελεγε ετσι ...yuxouuuuu!!!!...αφτο!!!χαχαχα...

και μια που ιπεσ σεξ...μπορο να πο και εγο...κατι???χαχαχαχα..το τετιο του πιρε φοτια απο τοσο σεξ!!χαχαχαχα...

124185.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles:)

ti kanoume simera?

konteuoume olo kai pio poli sta Xristougenna!

Axxxxx ti wraia!

i agapimeni m giorti einai!

an kanei k ligo krio gia na katalavoume oti exoume Xristougenna tha nai akomi kalitera!

zaxaroula m pas gia uperixo ti deutera e??:)ti wraia!teleia tha einai ta didimakia s eimai sigouri!

nikol m esi?pws ta pas?pote pas gia na deis to/a mwraki/a s?:)

sofitsa, papitsa, katerinoula pws ta pane oi gkastroules m?

kapoia alli kopela p ekane wolipsia autes tis meres gia na kanoume pareitsa?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι είδα το τικεράκι σου και τρελάθηκα!πολλά πολλά συγχαρητήρια [smilie=wav.gif]

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγειέστατο μωράκι! απόλαυσέ το όσο μπορείς, πραγματικά το αξιζεις!

(σε περίππτωση που δεν με θυμάσαι σου υπενθυμίζω το "ποιές ξεκινήσαμε παρεούλα Νο1"!)

συγχαρητήρια σε όλες τις υπόλοιπες φρεσκοεγκυούλες και καλή επιτυχία σε όσες είναι στην διαδικασία!ελπίζω για όλες να είναι τα καλύτερα χριστούγεννα της ζωής σας!

Σε ευχαριστω παρα πολυ Αλικη μου!!!!!!!Φυσικα κ σαι θυμαμαι κοριτσακι!!!!!!!!!! :) Τι κανουν τα διδυμακια σου?Πως σσου φαινεται?Το πιστεψες η ακομα?

Εγω οχι ακομη δεν το χω πιστεψει..τα πονακια και οι ανακατωσουρες ομως μου το θυμιζουν... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε παιδακια???

Κοριτσακι περιμενουμε τα νεα σου που θα ναι σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζαχαααα πως παει η αδεια??/Φεεεεετααααα ε??Κ γω μια απο τα ιδια....Ξαπλααααα Αραλικιιιιι μαμ και νανι!!!!!!!Κ δεν εχω παρει γραμμαριο....

Σοφιτσα αυτη η γευση ειναι αθλια....ειμαι ετσι ολη μερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou eiste oles xaroumenes kai xairomai kai gw mazi sas pou akoma den xekinisa!!!:) pantws oi prosefxes mas epiasan gia oles!!! :) to koritsaki 84 na einai sigouro kai ola tha pane kala!!!!:) eisai akrivws stis meres pou tha ekana kai gw gi afto eimai sigouri pws olo to gouri tha nai panw sou!!!! aaxxxxxxxx kai to perimenw pws kai pws :) tha rthei omws pou tha mou paei!!! thelw kai gw to dwraki mou!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsakia m!

na ste oles sas kala!

ta koritsia p ekanan exwswmatiki mporoun na m poun poses wres perasan meta tin wolipsia gia na mathoun gia ta wariakia tous?

perimenw k epeidi dn me piran ap to kentro akoma, agwniw:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εμενα με πηραν περιπου 24 ωρες μετα.Ειχα κανει ωοληψια κατα τις 11 και με πηραν την αλλη μερα περιπου ιδια ωρα ή λιγο νωριτερα.Μη μου αγχωνεσαι θα σε παρουν συντομα και θα εχεις και πολυ καλα νεα γλυκεια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είρθα να σας πάω καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας, καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη στις γκαστρούλες σας, και κάτι πήρε το μάτι μου για zaxa...Ευχομαι να πετύχει και να πολυπετύχει και να παραπετύχει και να είναι πολύ αληθινό και να είναι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο που θα μπορούσε να έχει στην ζωή της, και να το ευχαριστηθεί και να είναι πάντα ευτιχισμένη.....

ααααα, κορίτσια τα ίδια ισχύουν για όλες έτσι, μην νομίζετε ότι θα γλιτώνατε απο την ευχή μου....

Να είστε πάντα καλά και να προσέχετε....

Χρόνια Πολλά @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεμ μου θα το παρεις κι εσυ το δωρακι σου,θα δεις!Υπομονη γλυκεια μου!

TO XERW APLA AGWNIWWWWW!!!!! EIMAI OPWS TA PAIDAKIA POU VLEPOUN TA ALLA NA PERNOUN TA DWRAKIA TOUS KAI THELOUN KAI AFTA ENA XEXEXEX :roll: ELPIZW NA MOU ARXISEI TIS ENESEIS TA XRISTOUGENNA GIATI AN MOU PEI THA NAI KLEISTOS O GIATROS THA :oops::oops::o:x AFTO :D LES NA TO KANW MONH MOU??????? ALLA DOKIMASA!!! DEN PIANEI :roll: TELOS PANTWN ANTEXA DYO XRONIA !!! YPOMONH....... :roll::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!! ευχαριστω μωρουλιιιιιιιιιιιι!!!!! Καλες γιορτεςςς και παντα χαρεςςςς!!!!!

Γκερλ μου σε πηραν για μεταφορα? ε πιστευω σημερα θα σε παρουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε;;;;; Girl84, περιμένουμε νέα σου, αν και είμαστε βέβαιες ότι όλα θα πάνε καλά!

Εγώ ειδικά σήμερα έχω τρομερές αναγούλες και ο άντρας μου με κοροιδεύει! Μου λέει "μήπως είσαι έγκυος;;;". ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και Γιώργο μας,

Girl με είχαν πάρει την επόμενη της ωοληψίας το πρωί εμένα, αλλα μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε, περιμένουμε κ εμείς φυσικά τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια δεν έχω ίχνος ανακατοσούρας, είναι νωρίς ή .....κοίτα που ανησυχώ που δεν ανακατώνομαι.....κ βρε κορίτσια όσες ξέρετε πόσο εμβομάδων είμαι? μετράω απο τη 1η μέρα κύκλου?

06-11-10 αδιαθέτησα, 18 ωοληψία, 23 μεταφορά....για βοηθήστε το άσχετο....αντε να ρθει κ η Τρίτη να το/τα δούμε να ησυχάσω......λέμε τώρα....

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι σε ευχαριστώ μανάρι μου είμαι ασχέτου στα γονιμότητας.

Mem το ζαχαρωτό μας έφτιαχνε χθες μπριζόλες στη γάστρα κ είχα μια πείνα όταν το λέγε......!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Κατερίνα 6w+6d, εγώ 5w+5d, η Νικόλ 4w+4d... Μια χαρά πάει η σειρά!

Ωραία θα ξέρω τι με περιμένει την επόμενη κ την μεθεπόμενη βδομάδα... :D καλόοοοο

βρε ζαχαρωτό που είσαι μωρέ? έλα να πούμε κανα ποίημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.ειμαι απο περυσι στο φορουμ που εκανα τη 1η εξωσωματικη.τωρα εκανα τη δευτερη.ειμαι στην 7η μερα μετα την εμβρυομεταφορα,και μολισ ειδα μια μικρη σταγονα καφε υγρου(γλιτσερου κ σιχαμενου)αρχισαν κ κατι ελαφρια πονακια στη κοιλια.πηρα το γιατρο κ με ρωτησε αν κουραστηκα καθολου κ μου ειπε να αυξησω το ουτροτζεσταν.να ανησυχησω λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...