Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

γεια σας αδελφια μου αλητες πουλια!!!Πηρα αδεια και επισημα αντε θα μπαινω πιο συχνα!!!!

Ολες καλα??? ειχαμε κανα ευχαριστο και χαζευα???

zaxarenioula m kalispera!

ti kaneis koritsi m?

pires adeia e?twra tha se vlepoume pio sixna:)

egw aurio paw gia wolipsia koritsaki m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ NIKOL,ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!girl84 ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ????????ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΜΒΡΥΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikooool Χρονια Πολλα!!!!! Σημερα εισαι πολυ ευτυχισμενη αλλα του χρονου θα εισαι ακομα περισσοτερο που θα κρατας το ή τα ζουζουνια σου αγκαλια!!!

NikolG και Νικολ111 πολυχρονες!!! Σας ευχομαι και εσεις συντομα να τα καταφερετε σαν τη συνονοματη σας και να εχετε ομορφη και τελειοηνη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fenia μου και 23Βαλια λυπαμαι :(:( . Δε ανουμε ομως το κουραγιο μας ετσι? Παμε δυναμικα μαζί τον Φεβρουαριο!!!

Vasia σου ευχομαι σε λιγες μερες να μαθεις τα καλυτερα νεα!!!

Κοριτσακιιιι 84 καλή ωοληψια αυριο. Σου ευχομαι να σου παρουν γερα και ΑΑΑ ποιοτητας αυγουλακια! Μην αγχωνεσαι και μη φοβασαι τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!girl84 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vasso78 ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!girl84 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vasso78 ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετσι κοριτσάρα μου να σκέφτεσαι, είναι τελικά όλα θέμα χρόνου.

Σας ευχαριστώ κοριτσάρες μου και Γιώργο μου για τις ευχούλες σας, σας έχω μέσα στη καρδιά μου κ θέλω πολύ να μοιραστώ κ τις δικές σας χαρές.

Girl με το καλό ματάκια μου να σου πάρουν τα αβγουλάκια σου κ να τα κάνουν λαχταριστά μωράκια.

περιμένουμε νέα σου, φιλιά πολλά.

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι84 καλη μαζωψη κι να γινουν πολυ πολυ γερα μωρακια τα αυγουλακια!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε νεακια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

molis girisa sto spiti ap tin wolipsia!

m pirane 5 wariakia kai o giatros einai aisiodoxos!

aurio tha xeroume posa gonimopoiithikan k tin exelixi tous!

kane THEE MOU ola na pane kala!se parakalw Panagitsa m!

sas euxaristw oles gia tin stirixi sas!

na ste oles kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςςςςς!!! Μπραβο κοριτσακι μου με το καλο η γονιμοποιηση!!!!! :D

Τα αλλα τσουπια τι κανουν? εγω παλευω να ψησω κατι μπριζολες στη γαστρα. ΜΕγαλη επιτυχια!!! ελπιζω τουλαχιστον να γινουν μεχρι το βραδυ!!!!! :lol:

νικολ τι κανεις????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο girl84, εύχομαι να γίνουν όλα βλαστοκύστες και μετά να στεριώσουν στην κοιλίτσα σου. Θα λάβεις το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο φέτος, είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsares m!

na ste kala!

nai logika paramones Xristougennwn tha xeroume!

kai tin prwtoxronia giortazw kiolas!einai i giorti m, tou Agiou Vasileiou!

tha nai to kalitero dwro gia tis giortes!

euxomai na pane ola kala oxi mono gia mena alla kai gia oles sas kopeles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πάρεις το πιο ωραίο δώρο της ζωής σου κοριτσάκι μου.

ζαχαρωτό αν τις έβαλες στη γάστρα βγάλτες κ βάλτες στη γλάστρα .... :lol: πιο γρήγορα θα γίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω μου θύμισες τ'ωρα κάτι μπριζόλες στο φούρνο που έφτιαξε ο μαμαλάκης μου :D πριν λίγες μέρες μουρλια....μια σάλτσα απο λεμόνι , μουστάρδα μπαχαρικά κ ότι άλλο του ρθε.... τρυφερές κ παντενόστιμες...μιαμ μιαμ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Γιωργακη καλημερα και σε σενα!!

Κοριτσακι μας ευχομαι αυριο να εχεις 5 τελεια γονιμοποιημενα αυγουλακια και στο εξης ολα καλα να σου πανε γλυκια μου.Χαλαρωσε,μην το σκεφτεσαι, ασε τις μερες να περασουν και ολα θα γινουν.... ;);)

Ζαχα που χαθηκες βρε παλιοκοριτσο?Πως εισαι με τις αναγουλες?Εγω επιτελους τελος!!!Μονο υπερβολικη κοπωση νιωθω :(

Νικολ μου πως περασες εχθες?Ποτε ξαναπας για χοριακη? Ή θα πας κατευθειαν γιατρο?

Παπιτσα πως εισαι κοριτσακι μου?Κατερινακι εσυ?

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είμαι sofitsa, έχω κι εγώ τις αναγούλες μου το πρωί και κάποια μικρά πονάκια κατά τη διάρκεια της ημέρας, ειδικά όταν κουράζομαι στη δουλειά. Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ, αρκεί να αποφεύγω υπερβολική ορθοστασία και φυσικά σκύψιμο και σήκωμα βαρών.

Την Πέμπτη πάω ξανά για υπέρηχο και θα κάνω και μια δεύτερη χοριακή για να δούμε το ρυθμό αύξησής της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοο κοριτσακι!!!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!Καλη γονιμοποιηση να χουν και να γινουν μωρακια σουπερ!!!!!!!!

Σοφιτσα μου καλα ειμαι κ γω εδω σπιτι καναπε και ξεκουραση!!!!Λιγες ανακατωσουρες και μια γευση στο στομα χαλια...αλλα δεν παραπονιεμαι καθολου!!!!!Το μωρακι μας να ναι καλα κ γω θατα αντεξω ολααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Παπιτσα με το καλο ο υπερηχος αυριο!!!!

Ζαχα εσυ ξανακανες υπερηχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι είδα το τικεράκι σου και τρελάθηκα!πολλά πολλά συγχαρητήρια [smilie=wav.gif]

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγειέστατο μωράκι! απόλαυσέ το όσο μπορείς, πραγματικά το αξιζεις!

(σε περίππτωση που δεν με θυμάσαι σου υπενθυμίζω το "ποιές ξεκινήσαμε παρεούλα Νο1"!)

συγχαρητήρια σε όλες τις υπόλοιπες φρεσκοεγκυούλες και καλή επιτυχία σε όσες είναι στην διαδικασία!ελπίζω για όλες να είναι τα καλύτερα χριστούγεννα της ζωής σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m kalispera:)

polli isixia e?

xekourazontai oi gkastroules mas e?:)

egw niwthw kalitera ap tin epidrasi t ypnwtikou!to mesimeraki eniwtha adinami kai exouthenwmeni!

twra xekourastika k niwthw kalitera!

aurio perimenw na mathw ta nea gia ta augoulakia m ap to kentro!

gia na doume. . . :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ξεκουρασου κι ολα καλα θα πανε αυριο θα το δεις!!!

Κατερινακι αυτη η γευση στο στομα ειναι οντως ΧΑΛΙΑ!!!!Ας ειναι καλα οι καραμελες halls!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα για ΣΕΞ απο δω πανε???????????

αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα :lol::lol::lol:

Εγω παιδακια παω Δευτερα για υπερηχο....πρωτα ο Θεουλης ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...