Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΥΧΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Η ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ...(Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ)ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ... ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m ti na s pw glikia m:(

kai emena enas Pater ta idia m eipe!kai gw eniwtha poli asxima!

alla otan to skefteis koritsi m den pame na kanoume oute fono oute kamia apati!

nai xerw p lene oti einai i amartia!

sto gegonos oti ap ton arithmo twn wariwn p tha paraxei i ginaika kai ap auta p tha gonimopoiithoun, kapoia den tha nai poiotika emvria kai den tha emfiteutoun!

alla koritsaki m makari na pane ola kala kai tha miliseis me ton Pneumatiko sou i me kapoion ierea kai tha se simvouleusei!

na valeis to Stauro s, na proseuxesai,na parakalas TON THEO KAI THN PANAGIA kai tha s xarisoun mwrakia!tha to deis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλια μου θα ακουσεις πολλα τετοια ακομη και οχι μονο απο καλογριες....Μαθε λοιπον κοριτσακι μου πως η θρησκεια επιτρεπει την εξωσωματικη αλλα εναντιωνεται στην καταψυξη εμβρυων οταν αυτα προκειται μετα να καταστραφουν ή να χρησιμοποιηθουν για ερευνητικους λογους.Οποτε μη φοβασαι κοριτσακι μου και κανε αυτο που λεει η καρδουλα σου ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ... ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΙΝΩ ΚΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΣΕΣ ΦΩΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ..

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΙΑΤΡΙΚΗ..

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ????? ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ..

ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ???? ΤΙ ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ????? ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ....Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ???

ΤΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ.... ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΟΔΙΚΝΙΟΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟΣ............

ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΑΣΕΒΕΙΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΛΑΘΩΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΟΥ????????

ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΠΡΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ?????

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.....

ΟΠΟΙΑ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. (ΘΕΟΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΙΑΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ 1 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΕΥΟΥΝ ΤΟ ΘΕΟ.

ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23valia m apo oti vlepeis k ta alla koritsia simfwnoun!

kane auto p leei i psixi s koritsi m kai zita ti voitheia Tou Theou!

pistepse me tha stin dwsei:)

mi fovasai k na xereis koritsi m oti einai dipla sou O THEOS KAI H PANAGIA se oti kai na kaneis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι κ αγορι!!!!!!Τι κανετε?Πως περασατε ΣΚ??

Εμεις ησυχα σπιτακι μας και στολισαμε κ το δεντρακι μας χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΚΟΛ,ΝΙΚΟΛ123,NIKOLEG ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ μου καλα αποτελεσματα σημερα!!!!Ειναι σιγουρα δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ 123 ουτε εγω ειχα συμπτωματα παρα πονακια κ λιγο στηθος!!!!!!Αλλα οπως βλεπεις το τικερακι μου ολα πηγαν καλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολεζ μου ευχομαι πραγματικα η επομενη φορα ναι η τυχερη σου και να κρατηεις τα μπεμπακια σου αγκαλια!!!!Γιατι παλι 2 θα ναι τα σπορια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βαλια και Φενια μου ολες σας νιωθουμε και οι περισσοτερες εχουμε ζησει το αισθημα της απωλειας!!!!!!! :(:(:( Το θαυματακι θα ρθει στην ωρα του!!!!Κ η φυση προννοει!!!!!!!Εγω πριν εχω περασει μια εξωμητριο κυηση με χειρουργειο,αφαιρεση σαλπιγγας και πολλους πονους!!!!!!!!!

Κοριτσακι αυριο η μεγαλη μερα!!!!!!!!!!Ολα θα πανε καλα να ξερει πως 2 καλα εμβρυακια χρειαζεσαι μην σε ανησυχει το νουμερο των αυγων!!!!!!!!!!!!

Υπολοιπες γκαστρουλες τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι κ αγορι!!!!!!Τι κανετε?Πως περασατε ΣΚ??

Εμεις ησυχα σπιτακι μας και στολισαμε κ το δεντρακι μας χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!Ηρεμησα που το ειδα ενδομητριο και που εχει καρδιακους παλμους!!!!!!Ανυπομονω να τους ακουσω κιολας ομως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

ΝΙΚΟΛ,ΝΙΚΟΛ123,NIKOLEG ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ μου καλα αποτελεσματα σημερα!!!!Ειναι σιγουρα δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ 123 ουτε εγω ειχα συμπτωματα παρα πονακια κ λιγο στηθος!!!!!!Αλλα οπως βλεπεις το τικερακι μου ολα πηγαν καλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολεζ μου ευχομαι πραγματικα η επομενη φορα ναι η τυχερη σου και να κρατηεις τα μπεμπακια σου αγκαλια!!!!Γιατι παλι 2 θα ναι τα σπορια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βαλια και Φενια μου ολες σας νιωθουμε και οι περισσοτερες εχουμε ζησει το αισθημα της απωλειας!!!!!!! :(:(:( Το θαυματακι θα ρθει στην ωρα του!!!!Κ η φυση προννοει!!!!!!!Εγω πριν εχω περασει μια εξωμητριο κυηση με χειρουργειο,αφαιρεση σαλπιγγας και πολλους πονους!!!!!!!!!

Κοριτσακι αυριο η μεγαλη μερα!!!!!!!!!!Ολα θα πανε καλα να ξερει πως 2 καλα εμβρυακια χρειαζεσαι μην σε ανησυχει το νουμερο των αυγων!!!!!!!!!!!!

Υπολοιπες γκαστρουλες τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Χρονια πολλα στα κοριτσακια που γιορταζουν σημερα!!!Σας στελνω λιγα λουλουδακια... @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};- και πολλα φιλακια... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Ευχομαι στο εξης καθε σας ονειρο και καθε επιθυμια να πραγματοποιηθει!!!

Οι υπολοιπες πως μου ειστε?

Κατερινακι σε λιγες μερες θα ακουσεις και την καρδουλα και πιστεψε με τοτε θα συγκινηθεις πραγματικα!Με το καλο κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στις νικολ μασ!!!! καλημερα κοριτσακια μου καλα!!!!! εμενα η γνωμη μου ειναι οτι ακομα και ο θεος μας βοηθα στις εξωσωματικες!!!! γιατι δεν τα παραταμε και εχουμε πιστη και προσπαθουμε να πραγματοποιησουμε μαζι του ενα θαυμα!!!!!! να χετε αγαπη και δυναμη στην καρδουλα σας και ο θεος θα ειναι μαζι μας!!!!! θα γινει το θελημα του οπως και να εχει!!!!!! καμια να μην εχει αμφιβολια οτι οσο δυσκολος και να ναι ο δρομος της στο τελος θα εχει το μωρακι της στην αγγαλια της!!! ειμαι πολυ χαρουμενη για τις εγκυουλες μας και γι αυτες που συνεχιζουν ξανα δυναμικα τις προσπαθειες να ξερετε πως και εμεις και ο θεος ειναι μαζι σασ!!!! δεν κανετε τιποτα κακο!!! θα γινετε μανουλεσ!!! για μενα προσωπικα ειναι οτι πιο καλοοοοο εκανα στην ζωη μου γι αφτο και τοσα χρονια περιμενω να ρθει το δευτερο!!! φιλουθκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας και ευχομαι με τη σειρά μου στα υπόλοιπα Νικολάκια ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία, αγάπη και μωράκια.

Για τη περίπτωσή μου είμαι βέβαιη ότι ήταν δώρο Θεού, δεν μπήκα ποτέ στη διαδικασία να επηρεαστώ απο διαστρεβλωμένες απόψεις, ο Θεός είναι αγάπη, ότι γίνεται με αγάπη κ δεν βλάπτει τον συνάθρωπό μας είναι αποδεκτό. Μην ακούτε κοριτσάκια μου κανένα, προχωρήστε κάντε τη προσευχούλα σας και με πίστη θα γίνει.

περιμένω πως κ πως τη 2η χοριακή σα δώρο για τη γιορτούλα μου, το τι όνειρα έχω δει κορίτσια πετάγομαι όλο το βράδυ κ ξαναβλέπω εφιάλτες......η φαντασία μου έχει ξεπεράσει κ τον πιο άρρωστο σκηνοθέτη, Horror sleep........

Φιλάκια σε όλες κ ενα μεγάλο καλημέρα. το ζαχαρωτό που βόσκει? έχει πάρει άδεια μήπως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νικολακι!!Πολυ καλη επιτυχια σημερα με την χοριακη αν και ειναι δεδομενη...!!! ;);)

Η Ζαχα μας την προηγουμενη εβδομαδα ετρεχε ικα για αδεια οποτε μαλλον θα τα καταφερε γι'αυτο και δεν τη βλεπουμε!!!Φιλακια!!!Ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΕΧΩ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΑΣΑ...ΕΙΠΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΑΞΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΕΡΕΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΟΝΑΧΗ... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το φαντάστικα, ναι Σοφάκι μου θα ξέρω κατα της 12 , σε ευχαριστώ πολύ φιλάκια

NIKOL MOU AN KAI EIMAI SIGOURH GIA TA APOTELESMATA SOU PROSEFXOMAI GIA SENA!!!!! KALO DWRAKI NA XEIS SE LIGOOOOOOOO:):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, όλα καλά η τιμή ανέβηκε μια χαρά, όπως μου τα είπατε, σας φιλώ μια μια.

Παράλληλα με την δική μου αγωνία μου... αγωνιώ και για τις δικές σας χαρές, είμαι πολύ αισιόδοξη.

Ουφ ....θα γιορτάσω 1η φορά χαρούμενη.

Ευχαριστώ Παναγίτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειαααα Νικολ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα απολαυσε σημερα τη γιορτη σου !!!!!!!!!!!!!!!και φαντασο την πως θα ναι του χρονου με το μπεμπε αγκαλια...

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, όλα καλά η τιμή ανέβηκε μια χαρά, όπως μου τα είπατε, σας φιλώ μια μια.

Παράλληλα με την δική μου αγωνία μου... αγωνιώ και για τις δικές σας χαρές, είμαι πολύ αισιόδοξη.

Ουφ ....θα γιορτάσω 1η φορά χαρούμενη.

Ευχαριστώ Παναγίτσα μου.

nikolakiiii mmmm xarika para poli!

bravo re koritsaki m!

sigxaritiria!

tou xronou tha xeis kai to/a mpempe agkalia s!

anteeeee diaskedaseeee tttooooo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια. Πολλές ευχές στις εορτάζουσες. Του χρόνου, αγκαλιά με τα μωράκια σας θα είναι η ωραιότερη γιορτή της ζωής σας.

Εγώ είμαι πολύ καλά, έχουν αρχίσει και εντείνονται και οι πρωινές αναγούλες. Πέμπτη έχω την επόμενη χοριακή και άλλον έναν υπέρηχο για να δούμε πόσο έχει μεγαλώσει ο σάκος.

Η συζήτηση σχετικά με τη θρησκεία είναι μεγάλη. Εγώ δεν πιστεύω πως η διαδικασία της εξωσωματικής αντίκειται στην θρησκεία. Αυτό που θέλουμε είναι θέλημα Θεού. Δεν έχουμε επιλέξει εμείς να μην κάνουμε παιδί με φυσιολογική διαδικασία. Τώρα, το αν υπάρχουν κάποιοι άκρως συντηρητικοί ιερείς, δεν εκφράζουν την πλειοψηφία του κλήρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αδελφια μου αλητες πουλια!!!Πηρα αδεια και επισημα αντε θα μπαινω πιο συχνα!!!!

Ολες καλα??? ειχαμε κανα ευχαριστο και χαζευα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...