Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Έλενα, δεν ξέρω αν έκλεισαν τα tsakiris γιατί έχω να κατέβω αγορά κάτι...χρόνια... Αυτά τα πήρα περυσι... Πολύ ωραίο το φεραματάκι!!!! Γενικά η φετινή τους κολεξιόν μου άρεσε πάρα πολύ!!! Εγώ ερωτεύτηκα αυτό το παλτό... http://www.billysabbado.gr/pageflipcata ... ip.php#/20 (και αυτό στη δεξιά σελίδα αλλά σε εμένα θα ταιριάζει πιο πολύ αυτό στην αριστερή - πίσω αριστερά - γιατί είμαι και κοντούλα μην το ξεχνάμε αυτό :) :) :) :) :) Θα βάλω τον άντρα μου να μου το πάρει δώρο για την επέτειό μας χαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τα stock τους είναι στο κατάστημα της Κομνηνών... Αλλά πρέπει να τα πετύχεις στο...ξεκίνημά τους... Το χειμώνα βγάζουν αυτά του προηγούμενου χειμώνα και το καλοκαίρι τα προηγούμενα καλοκαιρινά...

Μαρίνα μου, δε νομίζω να έχουν άλλες τιμές... Γενικά όμως είναι ακριβούτσικα... όλα έχουν περίπου 100-150€ είτε είναι μπλούζα, είτε παντελόνι, φόρεμα, φούστα κλπ.... Τα παλτά φυσικά είναι πιο ακριβά... Αξίζει πολύ στις εκπτώσεις....

Συμφωνώ, πρέπει να κόψετε το βραδυνό ξύπνημα... Αλλιώς θα ξυπνάει συνέχεια....Όσο για το καθισματάκι, σου απάντησα πιο πριν.... Δεν μπορώ να τον βάλω να κοιτάει πίσω... Τα ποδαράκια μας προεξέχουν και είναι επικίνδυνο.... Μπορείς να τον βάλεις και στο μπροστινό κάθισμα αρκεί να απενεργοποιήσεις τον αερόσακο (αν βλέπει προς τα πίσω)... Διαφορετικά δεν χρειάζεται...

Εγώ χρησιμοποιώ τις αμπούλες τις NIVEA (μου είχαν στείλει δείγματα και με βόλεψαν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΤΟ SITE ΤΟΥ DAY. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΕΓΩ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΘΕΛΩ ΓΑΙΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 8 ΜΑΙΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΗΣ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΓΕΩΡΓΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΚΡΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΑΖΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!@ ΑΠΑΤΗ Η ΚΟΛΟΚΥΘΑ :lol::lol: ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΣΑΡΚΑ! ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΛΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΤΟ ΑΛΛΟ Μ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΦΑΡΔΥ Κ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΟ! ΤΣΟΥΒΑΛΕ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ :lol::lol::lol::lol:

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΜΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!!!! ΣΕΜΝΟ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ :shock::shock::shock::shock: ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ!

http://www.billysabbado.gr/pageflipcata ... ip.php#/28 ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΝΝΟΩ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΓΙΤΙ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΚΟΛΕΞΙΟΝ!!!!!!!ΕΝΕΚ ΕΝΑ! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι έτσι Ελενάκι μου!!! Κι εγώ λόγω γέννας (και κατάθλιψης....) δεν πήρα τίποτα.... Το καλοκαιράκι αυτό όμως (να είμαστε καλά) θα τα ξεσκίσω!!!

Τέλειο το φόρεμα που λες!!! Κι εγώ δεν το είδα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου αυτό λέω.........Δείτε εδώ για τα ανάποδα παιδικά καθίσματα...........

http://www.mammyland.com/forum/topic?f= ... 373#p10369

Εγω το ειδα και προβληματίστηκα πάρα πολύ...............

Γεωργία μου είναι ειδικά καθίσματα και δεν υπάρχει πρόβλημα με τα ποδαράκια...........Και δεν πρέπει να τον βάζεις να βλεπει μπροστα είναι πολύ επικίνδυνο...............Ούτε ξερω πως απενεργοποιείται ο αερόσακκος!!!!!!!!!!!!

Υπάρχουν ανάποδα καθίσματα για μέχρι 4 χρονών..............για περισσότερη ασφάλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΡΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΠΡΩΙ ΟΛΕΣ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΜΕ ΣΤΡΑΣ Κ ΛΕΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΤΥΝΕΤΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΜΑ ΜΙΑΣ ΩΡΑΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΛΕΙΦΟΥΛΑ ΣΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Κ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΝΕΡΓΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ...ΑΠΟΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΚΤΟΣ ΦΡΑΟΥΛΑΣ (ΛΟΓΟ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ)ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ(ΛΟΓΟ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ)...ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΔΙΟΤΙ Κ ΠΙΚΡΙΖΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΡΟΥΤΟ ΕΠΟΧΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΜΠΟΡΩ ΝΑΤΟ ΔΩΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια πήγα για φόρεμα!! Βρήκα κάτι ωραία...όπως τα θέλω και δεν μπορώ να διαλέξω!!Απλά δεν είναι στενα!! Τα ήθελα λίγο στενά, αφού τα κιλά μου τα έχασα όλα..όσα είδα είναι κάπως ριχτά..μου αρέσουν και έτσι αλλά δε θα φαίνεται το σώμα!!!! :lol::lol:

Λοιπόν πήγα στο Raxevsky και βρήκα αυτά τα δύο και ξετρελλάθηκα!!!

http://www.fanpop.com/spots/masquerade/ ... 2011-photo

http://www.fanpop.com/spots/masquerade/ ... 2011-photo

το δεύτερο το είχε σε ασημολαδί..και έπεφτε πολύ ωραία αν και στον κατάλογο δε με ενθουσίασε!!

Και βρήκα και κάτι άλλα σε ένα κατάστημα Sandy Costa λέγεται..δεν ξέρω αν έχει αλλού και προσπαθώ να βρω τον κατάλογο τους για να σας δείξω!!!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΟΛΛΗΤΑ ? ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΑ. ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΗΣ ΖΕΤΑΣ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΝΚΥΟΥΝ ? ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ? ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ. ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ Η RAXEVSKY ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ. ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria μου ΤΕΛΕΙΑ και τα δύο!!!! Πιο πολύ μου αρέσει το δεύτερο (το σατέν)! Μου φέρνει πιο αριστοκρατικό αλλά και πολύ σέξυ ταυτόχρονα!!!! Υπέροχο ντεκολτέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!

Μπηκα στα γρηγορα....ο μικρος ειναι αρρωστος και εσκασε και το δευτερο δοντακι....ειμαι σαλταρισμενη και αυπνη......φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας. Δεν μπηκα χθες γιατι μαζευα το μπουρδελο και σε λιγο θα παω να ετοιμασω (αν και λιγο νωρις) το φαγητο της μικρης γιατι θελω να παω κομμωτηριο. Λεω να τα κανω σοκολα σκουρα με ξανθιες ανταυγιες. Αλλα δεν ειμαι και σιγουρη ακομη για το χρωμα!!! Η μικρη θα μεινει με το μπαμπα της φανταστειτε τι εχει να γινει!

Συμπεθερα τελειο το φορεμα σου πολυ μου αρεσε. Δυστυχως εδω δεν εχει το καταστημα αυτο αλλα αμα καταφερω και ανεβω φετος πανω θα το επισκεφτω. Οσο για το ακτινιδιο μπορεις να δωσεις (αν και ειναι για αλλεργιες) εφοσον εχει ηδη φαει(χωρις προβλημα) ή πορτοκαλι ή μανταρινι. Αλλα μπορεις να βαλεις ξερα δαμασκηνα (μουλιασμενα σε ζεστο νερο) και περασμα μαζι με τα υπολοιπα φρουτα στο μπλεντερ. Εμεις με τα δαμασκηνα, με το χυμο μηλο (αν και οι γιατροι ειναι λιγο επιφυλακτικοι για τους χυμους) και το πολυ νερο ειμαστε πλεον μια χαρα.

Μαριαχαρ εγω επειδη ειμαι λιγο τρελη με τα ρουχα θα τα επερνα και τα δυο αρκει να ερχοταν τελεια πανω μου!

Στελλιτσα υπομονη ολα θα περασουν. Στο ενα χερι καφε και στο αλλο το ντεπονακι.

Ελενα δεν ξερω αν μπορουμε να την καταψυξουμε. Εγω παιρνω 2 μεγαλα δακτυλιδια (να εχουν αφαιρεσει τους σπορους) και το κοβω σε κομματια και το βαζω στο ψυγειο. Επειδη εχω το προγραμμα τη χρησιμοποιω 4φορες τη βδομαδα (2φορες σε φρουτα - 2φορες σε φαι) και ετσι μου φτανει μεχρι την επομενη εβδομαδα που θα ξαναγορασω. Επισης ωραια συνταγη ειναι να κανεις κολοκυθα και μηλο στο φουρνο με πολλη λιγη καννελα και μετα μπλεντερ και ειναι μουρλια. Το εχω κανει και γιαυτο στο λεω!!!

Κοριτσια της πηρα γιογιο καρεκλακι. Δυστυχως δεν την πηρα χαμπαρι ποτε τα εκανε και δεν το εγκαινιασαμε ακομη το καρεκλακι. Το μονο που κανει μαζι του ειναι να σκαρφαλωνει πανω του και ανεβαινει πιο ψηλα στο καναπε (σκατουλα που ειναι)!

Βρε κοριτσαρες μου χακερς εσεις αν ξερετε κανενα σαιτ με φθηνα ρουχα και παπουτσια βαλτε να χαζευω γιατι εδω ειναι πανακριβα ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!! ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!! ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΣΑΤΑΛΙΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΛΙ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ!

ΑΛΕΚΑ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΒΡΑΣΤΗ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΗΛΟ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ! ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗ ΤΗΣ :P:D

ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ! ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ! :?

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!!!!! 4 ΦΟΡΕΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΑΘΕ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΟΧΕΣΤΟ :lol::lol::lol: ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΑΛΕΡΓΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΣΠΟΡΙΑ! Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΣΠΟΡΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΠΤΥΧΘΕΙ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟΥ!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ Η ΧΛΩΡΙΔΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΜΑΣ! ΓΙ ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΠΗΓΑ Κ ΜΑΡΙΝΟΠΥΛΟ...ΕΧΟΥΝ -20% ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑΝ ΚΥΒΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΨΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΗΧΟΥΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝΩ ΕΧΕΙ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ Κ ΑΛΛΑ!!

ΤΟ ΤΥΛΙΞΑΜΕ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.....Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓ ΒΑΣΙΛΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!

Ο Κωνσταντίνος μου είναι αρρωστούλης..πολλές μυξούλες και βραχνιασμένος..σήμερα πάμε στο γιατρό μας να δούμε τί θα μας πει...θα κάνουμε τα εμβόλια???

Στέλλα μου περαστικά!!

Ρενάτα μου ωραία ρούχα τα raxevsky,και έχουν ωραία και για πιο καθημερινα αλλά οι τιμές τσιμπάνε..Δηλαδή το πρώτο φόρεμα κάνει 247 και το δεύτερο 205!! Αλλά τώρα κάνει 20% νομίζω έκπτωση..και εγώ για το πρώτο πήγαινα αλλά μόλις έβαλα και το 2 μου άρεσε πάνω μου..και μου άρεσαν και τα άλλα στο sandy costa αλλά αντιλήφθηκα ότι είναι πατρινό και δεν έχει και κατάλογο για να σας τα δείξω...

Έλενα μου ήθελα στενό, επειδή μια ζωή κάπως έτσι ριχτά φόραγα αν και ήμουν αδύνατη..μετά την εγκυμοσύνη με έπιανε κατάθλιψη που δε μου κάνανε τα ρούχα μου και τώρα που αδυνάτησα πάλι...νιώθω περίεργα ..ξέρεις...αλλά μου αρέσανε όλα τόσο που δεν ψάχνω για στενό!!Αυτό το στυλ με τους ώμους έξω μου αρέσει και μένα πολύ και να φανταστείς ότι όταν πήγα για νυφικό της είπα για τέτοιο!!

Αλέκα μου και εγώ είδα και κάτι άλλα, και είπα να τα πάρω 2 να τα έχω αλλά τώρα δε βγαίνω για τέτοια έξοδα!!!Να μας δείξεις μετά, το μαλλί!!

Εντομεταξύ ανακάλυψα τυχαία στην Πάτρα ένα μαγαζί με stock από morgan-ysatis και είχε και καρτελλάκια με 5-10-15 ευρώ χειμερινές προσφορές!!Θα πάω να ρίξω καμιά ματιά έτσι για πιο απλά ρούχα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΩΡΑΙΑ!!!! ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΡΙΓΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΜΠΟΥΛΑ!!!!! ΧΙΧΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΔΕΝ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ!!!! ΣΤΟ ΡΟΥΦΙΧΤΙΡΙ ΟΜΩΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ :cry::roll: !!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ!!!!!!!!!

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!ΓΙΑ; ΑΥΤΟ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ !!!!!!ΧΑΧΑ ΑΧ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΧΑΣΕΣ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΠΟΛΛΥ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ!!!!!ΘΕΙΚΟ ΕΠΙΣΗΣ!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας και ευχαριστούμε για τα περαστικά!

Eίδα ένα παρόμοιο στο άλλο μαγαζί που σας είπα! Μαύρο και το μισό από πάνω μπεζ-χρυσό και να είναι πολύ "πλατύ " πάνω..να πέφτει όπως αυτό με την πλάτη,το πίσω μέρος...και στην πλάτη να είναι το ίδιο όπως μπροστά, να φαίνεται η πλάτη, αλλά να έχει σαν λωρίδες ύφασμα που πάνε διαγώνια και ψιλοκρύβουν την πλάτη...ουφ...δεν ξέρω αν καταλάβατε όπως το είπα αλλά ήταν πολύ ωραίο και κομψό και αυτό...Και η πλάκα ποιά ήταν? Μου είπαν οι πωλήτριες να βάλω και κάτι τακούνια που είχαν εκεί για να τα δω..έβαλα κάτι 12ποντα και τα φορέματα έδειχναν πολύ όμορφα...άστε που μου παν να περπατήσω και δεν τα κατάφερνα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙΚ ΕΓΩ ....ΜΟΥ ΔΙΝΑΝ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ Κ ΕΓΩ ΠΗΓΕΝΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΛΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ :lol::lol::lol::lol: 12ΠΟΝΤΟ??? :lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ!!!

ΡΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ Η ΡΟΥΜΠΙ Η ΔΥΔΙΜΟΜΑΜΑ????? ΚΑΛΑ Η ΖΟΡΖΕΤ ΑΓΝΟΕΙΤΕΕΕΕΕΕ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ. ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΤΗΣ RAXEVSKY ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ. ΕΙΔΕΣ ? ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ.

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ. ΑΚΛΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΦΩΤΟ ΜΕΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!

Ειμαι ενα ρακος...εχω να κοιμηθω 3 νυχτες αφου σε λιγο θα αρχισω να :((:((:(( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif].............

Μαρια εγω πηγα να παρω ορο και μου δωσανε το Οτρισαλιν.....γιατι τι παιζει;;;δεν ειναι καλος;;;;;

Κοριτσακια σορρυ αλλα δεν προλαβενω να σας διαβασω.....ειδα μονο κατι λιγα!!!!!

Γεωργια πολυ ωραιο και το φορεμα και τα παπουτσια!!!!!!!

Φιλακια οταν μπορεσω θα ξαναμπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας. ως συνηθως πηγαμε για τον ημερισιο καφε μας στη νονα της (ειδαμε και το κισμετ), καναμε το μπανακι μας και τωρα την παιζει ο μπαμπας της για να ετοιμαστει για νανι ναι. Και εμενα κλαει το βραδυ στο υπνο της, τωρα ονειρο βλεπει θελει να αλλαξει πλευρο ζεσταινεται δεν ξερω, παντως ξανακοιμαται κατευθειαν και ετσι δεν σηκωνομαι για να την νταντεξω!

ποια ειναι η ομαδα που λετε βρε κοριτσια???ναρθω και εγω!!!

το μαλλι τελικα το εκανα χαλκινο σκουρο με λιγες ξανθιες και κοκκινες ανταυγιες θα σας βαλω αυριο φωτο το κεφαλι μου να το δειτε :roll::roll::roll:

Σας καληνυχτιζω κοριτσαρες γιατι ο μπαμπας μας μου τελειωσε τη μπαταρια απο το λαπτοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...