Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

αφου πηρα το οκ θα το βαψω τελος λεω να το κανω χαλκινο σκουρο με ξανθιες ανταγιες!!!

Ελενα παω στο σουπερμαρκετ και μου την κοβουν την κολυκοθα (δεν την περνω ολοκληρη φυσικα) και μετα βγαζω το σκληρο φλοιο της ή τα τυχον κουκουτσια που εχει μεσα την κοβω σε κομματακια και τη βραζω οπως βραζω και τα υπολοιπα λαχανικα. Να ξερεις επειδη ειναι γλυκια παει ωραια με το κοτοπουλο ντοματα και καροτο, τοχω φτιαξτει και με μοσχαρι αλλα πιο πολυ της παει το κοτοπουλο. Αν το δοκιμασετε θα παθετε πλακα και το μπλεντερ θα σου γλυψει ο μικρος. Και εγω τα ειχα βαψει καποτε κοκκινο της φωτιας αλλα επειδη ειναι ξανθια την επομενη μερα ηταν ροζ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol: ΦΕΒΓΑΤΗ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΤΟ ΜΑΛΛΙ!!!!!

ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΛΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΑΝ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!! ΑΝΟΙΞΑ ΝΕΟ ΠΟΣΤ Κ ΜΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα το καθισμα.............πισω απο τον οδηγό το έχω εγώ.............μπροστα δε γινεται γιατι εχει αερόσακκους............ :cry::cry::cry:

Τώρα που θα πάρουμε μεγαλύτερο καθισμα θελω να βλεπει παλι αναποδα για μεγαλυτερη ασφαλεια και δεν ξερω αν θα βρω...........πρεπει να το ψαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου, από κάποιο σημείο και μετά δεν κάνει να κοιτάει προς τα πίσω (προς το κάθισμα) γιατί θα είναι επικίνδυνο για τα ποδαράκια τους!!! Πρέπει να κοιτάει μπροστά! Εγώ πλέον τον έχω να κοιτάει μπροστά γιατί προεξέχουν τα ποδαράκια μας!!! Μπορείς φυσικά να τον βάλεις και μπροστά καθώς σε όλα τα αυτοκίνητα πλέον απενεργοποιείται ο αερόσακος του συνοδηγού... Βέβαια αν κοιτάει μπροστά δεν πρέπει να είναι απενεργοποιημένος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το διαβαζα το ποστ σου. εμεις τρωμε ολες τις κρεμες και ετσι δεν της δινω φαγητακι το απογευμα αλλα τωρα μολις μου τελειωσουν οι κρεμες θα της φτιαχνω και εγω φαγακι απλως για να αλλαζει τις γευσεις.και εγω αυτο το σαιτ χρησιμοποιω για αρκετα φαγητα αλλα κανω και δικους μου συνδιασμους απλως βλεπω τι της αρεσει της κυριας. γλυκοπατατα θα χρησιμοποιησω οταν θα παω πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει και άλλα εκεί Έλενα, αλλά αυτό ήταν το καλύτερο..Τουλάχιστον εγώ έτσι κάνω, με σύριγγα και μετά με τη συσκευή!!

Κορίτσια με γλυκιά κολοκύθα και σταφίδες και πλιγούρι, φτιάχνουμε κάτι πίτες στην Κύπρο...μμμμ..τί μου θυμίσατε....

Εμένα περπατούρα μου είπε οκ αλλά μετά τον 7, η μαμά και ο άντρας μου θέλουν αλλά εγώ όχι...δεν ξέρω γιατί...δε φοβάμαι μην πέσει ή πάει σε μπρίζες γιατό θα τον προσέχω αλλά στο ότι η περπατούρα δεν προάγει το περπάτημα..δηλ.άμα είναι να περπατήσει θα το κάνει άρα γιατί να επιβαρύνω την σπονδυλική του στήλη????? :roll::roll: ουφ..δεν ξέρω..παρόλο που έχουν μία τα mothercare με 139 ευρώ αλλά αξίζει τα λεφτά της..στην αρχή είναι απλά σαν καθισματάκι που το σπρώχνεις εσύ, μετά γίνεται περπατούρα, μετά στράτα, αυτοκινητάκι και μετά πατίνι!!!!

Έλενα θα κλέψω και εγώ συνταγές από το ποστ σου!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria κ εμενα περιπου ετσι ιναι η περπατουρα! γινετε περπατουρα κουνια στρατα κ αυτοκινιτακι σιγουρα καμια σχεση μ αυτη που ειδεσ αλλα κανει κ 60 ευρω κ οχι 140! μου την φεραν δωρο οι συναδελφοι στην βαφτιση!

οσο για την πιτα εφτιαχνε τετοια πο λεσ κ η γιαγια μου! καλΑ ΟΙ ΒΛΑΧΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΙΤΕΣ!!!!!!!!!!! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΓΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΚΑΝΑ ΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΓΛΥΚΟΗΙΝΟ ΜΕ ΡΥΖΙ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΑΖΙ. ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΛΙΓΟ. ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΝΑΚΟ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ. ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ.

ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΕΚΑ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΞΑΝΘΕΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΟ. ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΡΙΖΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ. ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ. ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΔΩΡΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΣΠΑΡΤΕΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ. ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΤΟ ΕΧΩ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ.

ΓΕΩΡΓΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ.

ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΝΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μενα κοπελιεσ ;)

εμεισ ολα καλα λιγο γκρινια αλλα θα εξακριβοσω γιατι που θα παι θα το βρω ,εχει 7 μερεσ κλαιει αλλα ουτε δοντι σκαει ουτε αυτια ουτε τπτ :roll: τεσπα εγω περπατουρα τον εχω βαλει 1-2 φορεσ αλλα δεν πολυ θελει ειναι λιγο τησ τεμπελιασ ποιοσ κουραζεται τωρα να τη σερνει :lol: .

την ειχα κ στη Δαναη το καλο ειναι οτι σου λεινει λιγο τα χερια , οχι οτι τα βοηθαν να περπατησουν αν κ εμενα η μικρη 10 μηνων κ 10 ημερω περπατησε καλα τωρα δεν ξερω αν βοηθησε η περπατουρα :roll: ,αλλα λιγο τα βαζω παντα δλδ 10-15 λεπτα την ημερα ;)

αυτα κατα τα αλλα τωρα ειμαι στη δουλεια κ σε λιγο παω σπιτι στα ταλιμπανακια μου :D:D

φιλια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δείτε εδώ για τα ανάποδα παιδικά καθίσματα...........

http://www.mammyland.com/forum/topic?f= ... 373#p10369

Εγω το ειδα και προβληματίστηκα πάρα πολύ...............

Γεωργία μου είναι ειδικά καθίσματα και δεν υπάρχει πρόβλημα με τα ποδαράκια...........Και δεν πρέπει να τον βάζεις να βλεπει μπροστα είναι πολύ επικίνδυνο...............Ούτε ξερω πως απενεργοποιείται ο αερόσακκος!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μαύρο είναι το φόρεμα! Απλά είναι σατινέ και με το φλας βγήκε πιο ανοιχτόχρωμο :)

Το σακκάκι είναι μαζί με το φόρεμα στην κρεμάστρα και φτάνει (το σακκάκι) κάτω από το στήθος - σαν μπολερό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα όμορφες μανούλες!!!

Γεωργία μου ΠΟΛΥ όμορφο το φόρεμα σου!! Ουφ κάτι τέτοιο θέλω να πάρω και εγώ..καλό για να κάνει για βάφτιση αλλά όχι και καλό λες και θα πάω στο κόκκινο χαλί για βραβείο όσκαρ..εδώ μου δείχνουν κάτι τουαλέτες υπερπαραγωγή λες και τους λέω θέλω να ντυθώ Μπάρμπι βασιλοπούλα βαφτίζει το πριγκιπόπουλο :shock::lol::lol: !!!

Καλά και οι γόβες είναι κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ε-ς!!!! Εγώ έχω ένα θέμα όμως..δε φοράω ψιλοτάκουνα...πολύ σπάνια...και αυτό από πάντα γιατί είμαι 1.77 ύψος και με τα ψιλοτάκουνα πάντα έσκαγα ένα κεφάλι σε όλους και ένιωθα άβολα!!!!!Τώρα με τον άντρα μου, του σκάω και 2-3 πόντους και δε θέλω να φοράω τακούνια για να μην αυξάνεται η διαφορά..δε μου αρέσει αισθητικά...τώρα θα δω με τη βάφτιση τί θα πάρω..έχω τακούνια αλλά όχι πολύ ψηλά..και τα πιο ψηλά που έχω είναι κάτι 8ποντες γόβες pip-toe,με τις οποίες είμαι ερωτευμένη αλλά τις φοράω μία στο τόσο, ή άμα πάω κάπου και δεν είναι ο άντρας μου!!!! Συνήθως άμα είναι να φορέσω, έχουν χαμηλό τακούνι αλλά και τα φορέματα δε δείχνουν και τόσο έτσι.. :( ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxaxa προβληματα που εχεται κ εσεισ οι ψυλεσ :D:D:D τελικα δεν ξερω τι ειναι καλυτερα,εγω ειμαι 1.57 κ ο αντρασ μου 1,92 :shock: μην με ρωτατε πωσ....αυτα δε λεγοντε :D:D:D:D:mrgreen: .

το φορεμα παρα πολυ ωραιο κ το σακακι κ τα παπουτσια τελεια αλλα μονο αν βαφτιστιτε μετα το απογευμα γιατι για πρωι πολυ μαυρο κ στρασ βρε κοριτσι :oops: :oops: .

αυτα καληνυχτα μανεσ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: πλακα εχετε σημερα!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟ ΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΣΤΡΩΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ! ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΒΟΛΑΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ Κ ΕΙΧΕ Κ ΙΔΙΟ ΜΠΟΛΕΡΟ! ΣΩΣΤΑ???

ΟΙ ΓΟΒΕΣ ΘΕΕΣ!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???? ΧΑ ΧΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ! ΛΕΠΤΟ Κ ΨΗΛΟ......ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΜΕ!!!!! :lol:

ΤΗΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ <<ΠΩΣ >> ΠΟΥ ΛΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΛΟΓΟ ΠΕΓΝΕΙΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΝΕΒΑ ΝΑ ΦΙΛΙΣΩ..ΚΑΤΕΒΑ ΝΑ Γ.......!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Από ότι βλέπω οι γνώμες διίστανται!!! :) :) :) :) :) :)

Με τα τακούνια δεν έχω πρόβλημα καθώς και εγώ είμαι στην κατηγορία 1,60 με τα χέρια στην ανάταση και ο άντρας μου 1,90!!! Οπότε έχω συνηθίσει σε ψηλοτάκουνα (μόνο στην εγκυμοσύνη δεν φορούσα πολύ ψηλά τακούνια...) Αυτές τις γόβες τις πήρα όταν ήμου 8 μηνών!!!(όχι για να τις φορέσω βέβαια αλλά μου άρεσαν τόοοοοσο πολύ) Τις πήρα απο stock (κρατηθείτε) 17€!!!! Να τις άφηνα? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τhena μου, η βάπτιση είναι μεσημέρι, μαύρο φοράω πάντα (είμαι πάρα πολύ του μαύρου....), όσο για την παγέτα, το σκέφτηκα αλλά λέω..."δε βαριέσαι, το μωράκι μου βαπτίζω, θα βάλω τα ...καλά μου" :lol::lol::lol: ... Εξάλλου στην εκκλησία θα το φοράω με το σακάκι-μπολερό που "κρύβει" τις παγετούλες.... Μετά τη βάπτιση θα πάμε για φαγητό σε μεγάλο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης οπότε ταιριάζει... Ε και τι στο καλό η Μανούλα του είμαι!!!!Αμα δεν το βάλω εγώ τότε ποιος? Εδώ μπλουζάκια φοράμε πίτα στην παγέτα.... :lol::lol::lol::lol:

Έλενά μου, κι εγώ ξεκίνησα για το ίσιο αλλά αυτό μου πήγε περισσότερο (στο σώμα) Το σακάκι είναι το ίδιο του, είδα και το μπολερό (λες το σατέν που το είχαν σε μαύρο και σε σάπιο μήλο) αλλά προτίμησα το σακάκι καθώς θα το ταιριάξω και με άλλα ρούχα... Εξάλλου είναι κι αυτό σαν μπολερό (κάτω απο το στήθος)

Την ολόσωμη φόρμα την είδες?!?!?!?!?! ΘΕΪΚΗ!!!!!!! Στις εκπτώσεις την έχω πάρει όπως και δήποτε!!!!! Γενικά ψωνίζω πολύ από την DAY και συμφέρει πάρα πολύ στις εκπτώσεις (-50 & -60%) αλλά και στην αλλαγή της σεζόν στα stock τους!!!!Πήρα φόρεμα ολομέταξο (όταν ήμουν έγκυος-ήταν χυτό και το πήρα για ρεβεγιόν) από 200 φεύγα, 10€!!!!!!!!!!!! Να τα έχεις υπ'όψην σου!!!!

Μαράκι μου, από ότι είδα στην Πάτρα δεν έχουν μαγαζί.... Έχουν (δεν ξέρω αν σε βολεύει) σε Αθήνα, Τρίπολη, Κόρινθο και Λουτράκι.... (www.daynet.gr)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMMERA

ΕΛΑ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ DAY ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ! ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ! ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ! ΛΕΣ ΝΑ ΥΣΧΙΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ?

ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΧΤΥΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ.....ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ! ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΘΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΩ!

ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ!!!! ΑΛΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ! ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ! ΠΑΝΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ...Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΙΣΙΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΠΟΛΕΡΟ ΟΜΩΣ!

ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΟΒΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!!!!!! ΜΟΝΟ 17??????????????????????????? ΕΛΑ ΡΕ?????????????? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ???????????????????? ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΡΕ ΕΣΥ????????????????? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ;):D

Α ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ! ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ Κ ΟΙ 3 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ Η ΜΠΑΡΜΠΙ FAIRYTOPIA! M MOYSELINES TAFTADES MAKRIA FOREMATA ΣΤΡΑΣ ΠΟΥΛΙΕΣ Κ ΔΕ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΕ!! ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΝ! Κ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΝΕΣ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΑΛΕΚΑ ΠΗΡΑ ΧΤΕΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ! ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΣΤΑ 4! 1 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ! ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΤΗΡΩ ΨΥΓΕΙΟ Η ΚΑΤΑΨΥΞΗ???? ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥ ΘΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΙΓΚΕΙΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενά μου όποτε θες πάμε παρεούλα!! Αρκεί να έχουμε γεμάτη την τσεπούλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα παπούτσια είναι tsakiris mallas και τα πήρα από το stockάδικό τους στο mega outlet!!!

Τα Day έχουν εκπτώσεις σε όλα τα καταστήματα φυσικά, αλλά outlet έχουν μόνο εδώ στη Θεσσαλονίκη, στην Βιοτεχνία τους (είναι περίπου 300 μέτρα από το σπίτι μου!!!) Είναι πολύ παλιά εταιρεία, να φανταστείς ότι η μαμά μου έχει ψωνίσει από εκεί πριν ακόμα γεννηθώ εγώ!!!

Όσο για τις γνώμες των κοριτσιών, δεν με πειράζει καθόλου μα καθόλου!!! Ο καθένας έχει την άποψή του και είναι απόλυτα δεκτή!!! Εξάλλου δεν σας τα έδειξα για να μου λέτε μόνο καλά λόγια!!! Αν είναι δυνατόν!!!

Κορίτσια, ....στουμπώσαμε.... Για να κάνει κακά του ο καημένος σφίγγεται και γκαρίζει για ώρες.... Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να του κόψω την μπανάνα και το μήλο και να προσθέσω ακτινίδιο.... Είδομεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΥΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΥΤΟ!

http://www.billysabbado.gr/pageflipcata ... lip.php#/6 ΤΟ ΠΑΛΤΟ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΕΜΑ! ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΙΣΩ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!! ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΚΑΔΙΚΟ ΤΟΥΣ! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Ε??????? ΤΑ ΤΣΑΚΙΡΙΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΝΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!

Τί κάνετε? Τον κατάλογο δεν τον είδα ακόμα..θα του ρίξω μια ματιά πιο μετά...να δω και αυτό που λες εσύ Έλενα..

Χτες πήγαμε στη γιατρό του ΤΕΒΕ να μας γράψει τα εμβόλια και τον είδε και μια ματιά τον παίδαρο μου! Ακροαστικά δεν έχει και της είπα ότι του κάνω καθημερινά ορό και ρουφάω και με τη συσκευή αφού ακούω χουρ χουρ και μου είπε να μην κάνω πολλές φορές τη μέρα με τη συσκευή γιατί μπορεί να του κάνω κακό στο τέλος αντί καλό..Μπορεί να διαταράξω το βλεννογόνο της μύτης, που είναι καλό να υπάρχει κάποια "ποσότητα".Επίσης να σας πω ότι μου πε ότι τις σύριγγες να τις αλλάζω κάθε 2η μέρα περίπου,αυτό το κάνω όύτως ή άλλως, και να παίρνω διάλυμα φυσιολογικού ορού,ισότονο 0.9% NaCl (χλωριούχο νάτριο).Της είπα ότι ενώ ζήτησα από το φαρμακείο φυσιολογικό ορό, μου έδωσε αμπούλες otrisalin, και του είπα ξανά, είναι ισότονο? και μου είπε ναι.Και όταν πήγα σπίτι κοίταξα τα συστατικά και έλεγε χλωριούχο νάτριο 0.74%.Για αυτό της το είπα και μου είπε αμπούλες νοσοκομειακού φθσιολογικού ορού. Έτσι κορίτσια μου προσέξτε το όσες το χρησιμοποιείτε!

Την Πέμπτη θα πάμε επιτέλους στο γιατρό μας να μας δει και φυσικά θα τον ξαναρωτήσω και τα ίδια που ρώτησα αυτήν να διασταυρώσω απόψεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ! :)

ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Κ ΠΟΛΛΑ.... :oops: ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΕΣ Κ ΣΕ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΑΜΠΟΥΛΕΣ CLINOFAR ΠΗΡΑ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΓΡΑΦΕΙ ΧΛΩΡΙΟΥΧΟ ΝΑΤΡΙΟ 9ΜΓ ΑΠΟΣΤΕΙΡΟΜΕΝΟ ΝΕΡΟ q.s.p 1ml! για πεσ καλο ειναι???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...............Μαράκι εγώ δε χρησιμοποίησα ακόμα ορό, πολύ λίγο κάτι αμπουλιτσες που είχα δείγματα ευτυχώς δεν αρρωστήσαμε ακόμα......Πρέπει να πάω να πάρω όμως μην τρέχω τελευταία στιγμή.............

Γεωργία οι γοβες ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!ΑΠΙΘΑΝΕΣ!!!!!!!!!!!!Και το φορεμα πολύ ωραίο.........μπήκα στο site του day και ανακάλυψα οτι εχουμε και εδώ..........θα το επισκευτώ........μάλλον θα ναι πιο ακριβά από εκεί όμως......... :(:(:( Είμαστε πλούσιοι εμείς..........Τώρα πρέπει να πάρω ρούχα από κάτι φίλες που είμαι υποχρεωμένη και δεν υπαρχει κομμάτι κάτω από 150 ευρώ και κλαίω από τώρα.......... :(:( Έχουμε και δάνεια γμτ μου.............

Στα του ύπνου μας..........Ψες τον άφησα να κλάψει κανένα 20 λεπτο μετά τον νανούρισε ο μπαμπάς και κοιμήθηκε αμέσως...........ξύπνησε στις 4 του τραγουδούσε 1 ωρα και εκλαιγε...........του δωσα νεράκι και κοιμήθηκε στις 5,5 μέχρι τις 8,5 που έκανα φασαρία και ξύπνησε......και εκανε 12 ωρες χωρις γαλα..........πρέπει να το κόψουμε το ξυμνημα για γαλα το βραδυ γιατι το παραχε..............

Δε μου είπατε για τα αναποδα παιδικα καθισματα..........δεν είδατε το ποστ που εγραψα??????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...