Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΙ!!!ΠΡΩΤΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ!!! ΧΑΡΑΑΑΑΑ :D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ!!!!! :) ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΚΡΑΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΙΣΤΟΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑΣ Κ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣΑΤΕ!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΗΣ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ....ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!! ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ!!!! :lol::lol::lol: ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΛ Κ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΙ ΑΝΕΤΑ!!!!

ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΘΑ ΜΑΙ ΝΑ ΤΑΙΖΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ;);););)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ

ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ

ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΞΙΣΤΟΡΙΣΩ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΥΡΙΟ !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ. ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑΤΑ ;););););)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κάνετε??

Θάλεια μου να χαίρεσαι το Νικόλα σου! Πάντα γερός και δυνατός και εσείς το ίδιο για να τον καμαρώνετε!!

Μαρίνα μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!

Κορίτσια έτοιμες και οι προσκλήσεις μας!! Τις έβγαλα φωτο για να τις δείτε!!post-5130-13873934650118_thumb.jpgPC061005.JPG[/attachment:3viur1i4]

post-12606-13873935691407_thumb.jpg

post-12606-13873935693367_thumb.jpg

post-12606-13873935695294_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου γιατί τόση κούραση?

Θάλεια μου και μπαλόνια θα βάλουμε και κανένα λουλουδικό..Την εκκλησία δεν ξέρω αν επιτρέπουν να τη στολίσω γιατί είναι σαν μοναστήρι..θα ρωτήσω..

Κορίτσια και μένα δεν κάνει πολλά πολλά..απλά γυρίζει σαν σουβλάκι και κάνει και κάτι περίεργες τούμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΗΣΙ!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑΝΙ! Κ ΕΓΩ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ!!!

ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ Τ Α ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ!!!ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΙΑ ΙΔΕΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΕΣ! ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΝΙΘΙΣΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!!!!! ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΡΗΚΕΣ!!!

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ????

ΑΛΕΚΑ

ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!

:lol::lol::lol: ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΘΙΟΣ!!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ????? Η ΕΡΜΗ Η ΜΑΝΑ!

ΑΦΗΣΤΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΟΡΟ ΣΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΥΞΟΥΛΑ Κ ΣΠΑΡΑΖΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!!! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!

Έλενα μου από τα jumbo είναι οι μπότες..μου τις πήρε η κουμπάρα από την Κύπρο αλλά λογικά θα έχουν και εδώ..αφού τα ίδια πράγματα έχουν και τις ίδιες τιμές...

2 Ιανουαρίου είαι η βάφτιση!!

Δες το βιντεάκι στο youtube που μου είχε γράψει η Θένα..αν δεν το βρεις πες μου να σου πω τη σελίδα..Εγώ σώθηκα!!! Ούτε κλαίει ούτε τίποτα τώρα..απλά δεν δοκίμασα να το κάνω μόνη μου..τον κρατάει είτε η μαμά μου, είτε ο άντρας μου και εγώ βάζω τον ορό..Και μένα μαύριζε από το κλάμα..μετά που το δοκίμασα αυτό, δεν καταλαβαίνει τίποτα..Τώρα που ανακουφίζεται και με τη συσκευή που ρουφάω, κουνιέται λίγο στην αρχή αλλά μόλις μπει στο ρουθουνάκι του, ανακουφίζεται και κάθεται ο καημενούλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!

Σημερα απο γκρινια τιποτα....παλι καλα γιατι το βραδυ δεν κοιμηθηκε καθολου καλα....ξυπνησε 4 και ξανακοιμηθηκε 6.... :shock::shock::shock: πρωτη φορα μου το κανει αυτο...παλι καλα που δεν εκλεγε και επαιζε με τα κουκλακια του!!!!!!!!

Θαλεια μου να χαιρεσαι το μονακριβο σου να ειναι παντα γερος και τυχερος!!!!!!!!

Μαρινακι χρονια πολλα στον αντρουλι σου η επιθυμειες σας ευχες μου!!!!!

Μαρακι φανταστικο αποτελεσμα...χαρουμενο και γιορτινο!!!!!!!!

Αλεκα δεν εχω τολμισει να του δωσω ακομα αλλα σκεφτομαι να το κανω....μεγαλωνουν γρηγορα τα μαναρια μας!!!!!!

Ελενα καλες βολτες με την περπατουρα σας.....εμεις τζαμπα την πειραμε....

Μηπως ξερει καμια σας αν δεχονται στο χαμογελο του παιδιου βρεφικα παιχνιδια;;;;

και κατι ακομα ......απο πια μερια του αυτοκινητου εχετε βαλει το καρεκλακι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εγραφα μια ωρα και η μικρη το εσβησε! Σταθερες πλεον και στο υπνο μας και στο ξυπνιο μας 8:00πμ εχουμε εγερτηριο (φωναζει το μπαμπα της η σκατουλα)

Ελενα δες το στο youtube και θα σωθεις. Και εγω το εκανα και επιασε ουτε κλαμα ουτε γκρινια ουτε κιχ!!!

Ερωτηση : Καθε μερα καθαριζεται τις μυτουλες με ορο???Δηλαδη εχουν δεν εχουν μυξες???

Στελλα μου εγω της δινω κομμενη σε μικρα κομματακια μπανανουλα, της βαζω ενα ενα κομματακι στο στομα περιμενω και της δινω το επομενο. Αλλες φορες την τρωει αλλες οχι, παντως τρωμε περιπου 1/4 μπανανα. Αυτο που ειναι το αγαπημενο μας ειναι το δαμασκηνο αλλα το κραταω εγω και το ψωμακι (αλλα και αυτο το κραταω γιατι το βουταει σε χρονο ρεκορ).

Στο δικο μου αυτοκινητο εχω το κουβα καρεκλακι τον οποιο τον εχω στο πισω συνοδηγου καθισμα, ενω στου μπαμπα το αυτοκινητο εχουμε το μεγαλο καθισμα (βλεπει μπρος) και το εχουμε βαλει στη μεση των πισω καθισματων πρωτο γιατι ειναι μεγαλο το πισω μερος και χωρανε ανετα ατομα να κατσουν στο πλαι και δευτερο γιατι αμα γκρινιαξει γυρναω και της βαζω την πιπιλα ή της δινω το νερακι της και δεν χριαζεται να καθισω πισω να την νταντευω (μονο ο μπαμπας οδηγαει το μεγαλο αυτοκινητο γιατι ειναι καινουργιο).

Σημερα θα παμε ατα με το μπαμπα μας ανοιξε υπερμαρκετ καρφουρ και θα παμε να το χαζεψουμε!!! Φιλακια πολλα παω να φαω πρωινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου............Σας ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!!!Και σε σας τα καλύτερα να ναι γερά τα μωράκια μας ολα............

Θαλεια μου να σου ζήσει ο Νικολάκης να τον χαίρεσαι............

Μαράκι ΤΕΛΕΙΟ το προσκλητήριο σας!!!!!!!!!!!!!!Και της Γεωργίας ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!Μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!

Γεωργία μου μην του δίνεις σημασία επίτηδες το κάνει για να σου σπάσει τα νεύρα...........αφού ο Γιωργος είναι ίδιος εσύ!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Αντε πια...........πες του ότι είναι φτυστος αυτός και γι'αυτό πρέπει να του εξασφαλίσει το μέλλον του!!!!!!!!!!!!Με κανα 50αρι εννοείται.............. :twisted::twisted::twisted:

Τελικά χτες είχαμε πίτσες αλμυρά και κρεμες!!!!!!!!!!!!Δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...........Αφού εγώ πήγα μετά τους καλεσμένους σπίτι!!!!!!!!!!!!!!Μόνο έψησα πίτσες και αλμυρά...........έκανε και η πεθερά μου μους και ελιοπιττα........πολύ καλά.............

Εννοείται ότι ημουνα πτωμα και τωρα τα πιάτα είναι μέχρι το σαλόνι αλλα τελοσπαντων............

Και ο Ορέστης μου μόνο σβούρες κάνει προς το παρόν και παρολίγο να πέσει από το κρεβάτι............τον εβλεπε ο Νικος και για 1 δευτερόλεπτο κοίταξε αλλού και βρέθηκε στην άκρη!!!!!!!! :o:o:o:o:o

Μια κολλητη μου που εχει μωράκι στην ηλικία μας, κατέβαινε ο άντρας της από τη σκάλα πάτησε το σκυλί και έκανε απότομη κίνηση το μωρό του έφυγε από τα χέρια και πήγε 7 σκαλιά τούμπες!!!!!!!!Την προηγούμενη Πέμπτη αυτό και χτες βγηκαν από το νοσοκομείο..........στεναχωρέθηκα πάρα πολύ.........όλα καλά φαίνονται ευτυχώς αλλά τώρα θα πάνε και σε άλλους γιατρούς...............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μαρινάκι μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!! Αν και καθυστερημένα .... Εύχομαι να είναι γερός και να είστε πάντα έτσι αγαπημένοι!!!!!

Δεν μπήκα χθες ξανα (ήθελα να ευχηθώ και στη Μαρίνα) γιατί ο Άλεξ έπαθε αλλεργία με μια αντιβίωση που έπαιρνε και γέμισε ολόκληρος σπυριά!!!!! Τρέχαμε για αντιισταμινικά, γιατρούς κλπ.... :ymsick::ymsick::ymsick:

Είχαμε και μια επίσκεψη να κάνουμε και τελικά πήγα μόνη μου με το μπόμπιρα...

Να σας ευχαριστήσω για το κουράγιο που μου δίνετε!!! Όσο για το να δώσω τη φωτό στο μπόμπιρα το σκέφτομαι εντόνως!!! χαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μαρία μου το προσκλητήριό σας είναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!!! Πραγματικά ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!Τέλεια η ιδέα σας!!!!

Βρε κορίτσια είμαστε και μακρυά.... Θα μπορούσαμε να παρέχουμε υπηρεσίες οργάνωσης εκδηλώσεων!!! (Λέτε να αλλάξουμε την αλυσίδα από μπ...... ? :lol::lol::lol::lol: )

Στέλλα μου, εγώ έχω ένα smartaki οπότε το καθισματάκι αναγκαστηκά είναι δίπλα μου! Αλλά και όταν παίρνω του άντρα μου πάλι δίπλα μου τον έχω (για να τον παρακολουθώ)... Άμα είμαστε όλοι μαζί τον βάζω όπου με βολέψει εκείνη τη στιγμή.... Συνήθως πίσω από τον συνοδηγό... (αν και τώρα που το σκέφτομαι, πίσω από τον οδηγό είναι καλύτερα γιατί σε περίπτωση σύγκρουσης -φτου φτου μακρυά από μας - λόγω αντανακλαστικών ο οδηγός συνήθως προστατεύει την δική του πλευρά....)χμμμ

Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συμπεθερα ισα ισα παρεχουμε τις υπηρεσιες μας σε ολη την Ελλαδα!!!

ειναι καλυτερα τωρα ο αντρας σου?να τα προσεχετε αυτα με τις αλλεργιες ειναι πολυ υπουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ !!!!

ΘΑΛΙΤΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ.

ΚΟΑΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΕΡΙΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΥΗΝ ΑΡΧΗ.

ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΞΩ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ Ο ΥΠΝΟΣ. ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ? ΝΑ ΚΟΨΩ ΑΛΛΗ ΜΕΤΑ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΡΥΑ.

ΚΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη εισαι χαλια φτιαξτου την κρεμα που τρωει (φαρινα, μπισκοτοκρεμα) γιατι τα φρουτα μετα απο ενα μισαωρο εχουν χασει ολες τους τις βιταμινες και φτιαξε το απογευμα τα φρουτα. δεν τρεχει τιποτα για ενα αλλο γευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α !! ΜΑΡΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΣΑΣ.

ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ. ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΒΑΡΙΑ. ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ Ε ?

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΘΗΛΑΖΕΙ. ΕΧΕΤΕ ΒΑΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ? ΕΓΩ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ. ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ. ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, προχθές έκανα και το ευχολόγιό μας για τη βάπτιση!!!

Σας το βάζω να μου πείτε αν σας αρέσει!!!!

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΌΛΕΣ!!!!!!

post-9464-13873935697708_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην εγκυμοσυνη εκανα πληρες ντεκαπαζ και ανταυγιες και βαψιμο μετα το 3ο μηνα φυσικα. και εγω θελω τωρα να παω να τα βαψω αλλα μου ειπαν οτι δεν επιρεαζει στο θηλασμο επειδη τωρα δινουμε λιγοτερο γαλα απ'οτι στις αρχες. εχει μπει το δωρο χριστουγεννων στα κομμωτηρια ξερεις??? τι θα τα κανεις???

Βρε συμπεθερα τι να πω μ'εχεις αφησει μακακα!!! πανεμορφο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!

Γεωργία μου τέλειο και το ευχολόγιο σας!!Εγώ θα μιλήσω με την κουμπάρα, αν θα του το φτιάξει αυτή, μην κάνουμε και οι δύο!!!

Αλέκα μου εγώ δεν του καθαρίζω τη μύτη άμα δεν ακούω χουρ χουρ...Το γιατρό εδώ δεν τον ρώτησα αλλά αυτός στην Κύπρο μου είπε μόνο όταν είναι άρρωστο το μωρό...

Το καθισματάκι αυτοκινήτου προς το παρών το βάζω όπου τύχει..Όταν θα πάρω μεγάλο θα δώ!!!Δεν ξέρω ακόμα!!!Θα το ψάξω!!!!

Για τα μαλλιά δεν ξέρω..γενικά δεν τα χω βάψει ποτέ..το φυσικό μου είναι, και όταν πάω σε κομμωτήριο μου λένε "πολύ ωραίο το χρώμα σας, τί νούμερο βαφή βάζετε?"!!!οπότε τα αφήνω γιατί μου αρέσουν και μένα!!στην εγκυμοσύνη ο γιατρος μου είχε πει ότι απαγορεύεται..τώρα δεν ξέρω για το θηλασμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου πολύ ωραίο χρωμα εχεις............κ γω θα σου λεγα οτι το βαφεις.......... :lol::lol::lol:

Εμένα μου είχε πει από την αρχή ότι δεν πειράζει καθόλου απλά εγώ δεν ήθελα να τα βαψω φοβομουν και τα εβαψα μετα τους 5 μηνες...........και τωρα τα εβαψα που θηλαζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :D

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ????

ΣΤΕΛΛΑ ΓΙΤΙ ΑΧΡΗΣΤΗ Η ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ? ΕΠΙΕΔΗ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ??????? ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΨΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ Κ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ!! ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ! ;) Κ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΓΕΛΙΟΙ! ΔΗΛ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ Κ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΣΚΑΛΕΣ ...ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΠΡΙΖΕΣ ΚΤΛ!!!! ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΑ ΑΥΤΑ! ΓΙΑΤΙ ΑΝ Α ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ??

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΜΑΡΙΑ ΒΟΗΘΑ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ! ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ!

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΠΕΡΝΕΙΣ?? ΠΩΣ ΤΗΝ ΒΡΑΖΕΙΣ???

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Α ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΔΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΩ 7-8 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΠΟΤΕ ΤΟ ΒΑΦΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ ΟΜΩΣ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΜΠΡΗ!!!!! ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΡΩΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΑΣ!!!!!!!! ΟΤΑΝ ΑΣΠΡΙΣΟΥΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...