Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!

Και η γκρινια μας παει συνεφο.....μου εχει σπασει τα νευρα....σημερα κοιμηθηκε μεχρι τωρα μονο 1 τεταρτο και ολη την ημερα γκρινια....γκρινια.....γκρινια αααααααααααα τα νευρα μου!!!!!!

Ελπιζω να κοιμηθει το βραδυ τουλαχιστον :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Ελενα γ@μ@το το δεντρακι σου αλλα την παρασταση την εκλεψε το ψυχουλο :lol::lol::lol::lol::lol:

Μπραβο στο Ορεστακο μας ΖΗΤΩ....ΖΗΤΩ.....ΖΗΤΩ για τα δοντακια!!!!!!

Οσο για το φαγητο μαγειρευω παντα για 2 μερες...την μεριδα της επομενης μερας την βαζω σε βαζακι και δεν την αφηνω στο κατσαρολακι γιατι φοβαμαι μην βγαλει ουσιες και οταν ειναι να φαει το βγαζω κανα μισαωρο πριν το ζεσταινω μεχρι να βρασει σε κατσαρολακι.

Ρουμπη χαρουμενα μισογεννεθλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΕΝΔΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ !!!!

ΑΛΕΚΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΒΥΖΙ ? 3 Η 4 ΦΟΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ? ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΡΩΕΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ !!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ ΑΚΟΜΗ....

ΜΑΡΑΚΙ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ...

ΣΗΜΕΡΑ ΑΞΙΩΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ...

post-11281-13873935659887_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ !!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ ΑΚΟΜΗ....

Καλέ Ρενάτα μου εμείς έχουμε βγάλει δύο!!! Και μεγάλωσαν κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΨΥΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΓ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

ΡΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ! Κ ΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΤΕ!!!! ΦΤΟΥΦΤΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΙ ΕΧΕΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Μας εχει ξεσκισει 2 μερες η διακοπη ρευματος σε σημειο ουτε να μπορουμε να μαγειρεψουμε αλλα ουτε και ενα μπανιο να κανουμε

Συμπεθερα εκτος απο πασας ο γαμπρος μου ειναι και τελειος αγιος βασιλης!!!

Ελενα πολυ ομορφο το ασπρο σας δεντρο και πιο πολυ μου αρεσε ο μικρος που εβαλε τη μπαλα!!!

Ρενατα μπραβο σας που στολισατε και εσεις το δεντρο. Οσο για το βυζι δεν δινω καθολου αναμεσα απο τα γευματα γιατι τρωει υπεραρκετα (φαριν λακτε ή μπισκοτοκρεμα τρωμα 250μλ, μοσχαρι 300μλ, κοτοπουλο 500μλ, φρουτα αναλογα και την ορεξη της) που να το βαλει το γαλα μετα απο ολα αυτα! Εγω με το γιατρο σταματησα το θηλασμο ενδιαμεσα μονο πρωι βραδυ

Μαριαχαρ αν δεν κανω λαθος ειπες για οτι το νερο δεν κανει στο θηλασμο. Αν τον θηλαζεις ολη τη μερα ναι δεν χριαζεται αν ομως θηλαζεις οπως εγω (πρωι-βραδυ) πρεπει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να πινει αρκετο λογω των στερεων τροφων. Εμενα πινει αρκετο νερακι περιπου 400μλ την ημερα (πολυ της αρεσει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας..............Στελλίτσα εσείς είχατε γκρίνια όλη μέρα εμείς είχαμε όλη νύχτα...........μάτι δεν κλείσαμε............από τις 1 μέχρι τις 3 εκλαιγε τι ρουχα αλλάξαμε τι πανι αλλάξαμε τι τραγούδια είπαμε τίποτα.......... :cry::cry::cry::cry::cry:

Στο τέλος τον πήραμε στο κρεβάτι μας του δωσα βυζι και κοιμήθηκε...............και στις 6,5 πάλι βυζί και στις 7 το μάτι γαρίδα.............Θα τρελαθώ..........ο αντρας μου εκλαιγε οτι κατι εχει το μωρό!!!!!!!!!!!!Κρύωσε???????Δεν ξέρω πάντως ήταν εφιάλτης ψες!!!!!!!!!!!

Σημερα θα παω να του παρω ρουχαλακια γιατι δε μας κανουνε!!!!!!!!!!!!!Με 72 εκ υψος φοράμε για 2 χρονων!!!!!!!!!!!!!

Ρενάτα κουκλάκι ζωγραφιστό!!!!!!!!!Πτου πτου..........Και το Βασιλάκι μου τέλειο!!!!!!!!!!!Θα πάρουμε και μεις στολή!!!!!!!!!!!

Ναι Μαράκι πρέπει να του δίνεις νερό...........και γω δεν του δινα αλλά τωρα που τρωει κρεμες πρεπει να πίνει..........εμενα κάπου στα 100 μλ πίνει όλη μέρα...........

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα ομορφες μανουλες!!!!!!!! κ πανεμορφα παιδακια!!!!!!!!!

χτεσ ειχαμε παρεουλα το βραδυ κ τοψυχουλο αρχισε να κανει ντροπεσ!!!! :lol::lol::lol: πολλυ γελιο λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!! μαγειρευω το φαι της Σαντυς μοσχαρι με σεσκουλο-σπανακι-φασολακια-ντοματα-κολοκυθακι για να μην μας ξανακανει διακοπη παλι το ρευμα και δεν προλαβω να μαγειρεψω. Επλυνα και το μπανιο μαζεψα και λιγο τα δωματια και τωρα χαζευω τη μενεγακη

Εσεις τι κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ !!!ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΠΙΑΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΦΑΓΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΑ,ΚΑΡΟΤΟ,ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...ΕΛΕΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 81,50 ΣΕ ΥΨΟΣ... [smilie=blob3.gif] ΚΑΙ 10.100 ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΑΜΠΑ 1.75 ΚΑΙ ΣΟΙ ΠΑΝΥΨΗΛΟ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 1.65 :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!

Ευτυχος κοιμηθηκαμε καλα....ξυπνησε 7.3 για γαλα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 11....μεχρι στιγμης ειναι καλα....ελπιζω να παμε ετσι και την υπολοιπη μερα!!!!!

Τωρα τον ετοιμαζω για υπνο......θα ξανα μπω σε λιγο φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΝΑΝΙ!!!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΟ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!!! ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ Κ ΜΗ!

ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ????????????????????????????? 81,50????????????????????????????????????????????

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ 72 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ Κ ΕΓΩΕΙΜΑΙ 1,73 Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ 1,78 Κ ΟΛΑ ΤΟ ΣΥΓΓΕΝΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ!!!!! ΑΛΛΑ 81,5 ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΠΟΣΟ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΜΑΡΑΚΙ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ...ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ....ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΠΑΝΙΑ. ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ? ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΙΔΕΣ ΜΑΛΛΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ? ΤΟΝ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΦΡΑΝΤΖΑ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΓΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ. ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΑΖΕΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.

ΕΠΙΣΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΑΚΙ. ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΗΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΒΑΠΟΡΕ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΔΙΝΕΤΕ?

ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ.

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ.

ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ. ΑΥΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 1.90. ΚΙ ΕΜΕΙΣ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΨΗΛΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρακι καποιο λαθος εκανες................Με όλο το θάρρος δηλαδή αλλά δεν γίνεται να γεννήθηκε 61,5.........όλα τα μωράκια γεννιούνται 50 ποντους περίπου.............και τώρα 81,5??????????? :o:o:o:o

Δεν το πιστεύω..........θέλω αποδείξεις..........μήπως θα γίνει 2,5 μέτρα????????????

Ρενάτα μου πήρα το βιβλίο και κοιμάται μια χαρά μέχρι τις 5,5 το πρωί που θέλει γάλα αλλά ψες κάτι τον ενοχλούσε..........δεν κατάλαβα τι............μάλλον διψουσε μου πε η Γεωργία αλλά εγώ δεν το σκέφτηκε............μόλις τον θήλασα κοιμήθηκε..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ!!!

ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΔΕ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΟΔΗΓΗΣΗ!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ !!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΟΝΟ ΤΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ!!!

ΜΠΡΑΒΟ Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΥ!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΕΛΑΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ !! ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ !!! ΤΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ!!!!

ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΡΑΜΜΑ

ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ???

ΠΩΠΩ ΜΑΡΑΚΙ ΠΑΝΥΨΗΛΗ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΨΗΛΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1.75 ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ 1.90 Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ 1.85 Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΟΥΣ ΘΕΙΟΥΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΩΠΩ ΠΑΝΗΨΗΛΗ ΕΙΝΑΙ :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΒΑΠΟΡΕ

ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 61,50 ΜΕ ΒΑΡΟΣ 3,150...

Α ΟΚ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΜΟΛΙΣ 51......ΗΤΑΝ ΣΤΑΛΙΤΣΑ!

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ ΗΜΟΥΝ 59,5 Κ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΟΧΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΗΛ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕ ....ΑΠΟ 5 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ ΞΑΠΛΑ; ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΜΩΡΟ!!!! ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΙΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΤΟΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΘΑΛΙΤΣΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ....Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΟΝΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΓΑΛΑ. ΑΜΑΝ !!! ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου βλεπω μια χαρα ειστε ολες!!!

Μαρια μασαλα της η κοριτσαρα σου (που λενε εδω οι Ροδιτες), γερη και δυνατη ναναι και ας ειναι οσο θελει υψος

Ρενατα αφου δεν πιανει αλλη θηλη πως θα πιασει μπιμπερο??? Πρεπει να επεμβει και ο μπαμπας σας ωστε να μαθει το μπιμπερο. Και εμενα δεν ηθελε αλλο τιποτα εκτος απο βυζι αλλα την αφηνα στο πατερα της ή κρυβομουνα για να μην με δει και την ταιζε με μπιμπερο μεχρι να το μαθει και να το πιανει και απο μενα. Το θεμα ειναι αν αντεχει ο μπαμπας σας τις τσιριδες και τις κραυγες μεχρι να μαθει να πιανει μπιμπερο. Και παρε το βιβλιο θα κοιμηθεις!!!!

Και εγω θα τον ρωτησω για τα γαλατα ωστε αν θελω να παω πουθενα να την αφηνω στη μαμα μου να την ταιζει (δεν θελω να παρω και το θηλαστρο μαζι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...