Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Koρίτσια καλησπέρα!!

Ευχαριστώ για τις ευχές, και για τις συμβουλές για το πρόγραμμα.. Αυτές τις μέρες που θα πάμε στο γιατρό θα του πω το πρόγραμμα μας να δω τί θα μου πει και αυτός.. Πάντως Αλέκα το δικό σου μοιάζει με το δικό μας αν εξαιρέσουμε το μεσημεριάνό που δεν τρώμε ακόμα και το μπάνιο που το κάνουμε μεσημέρι..

Εμείς τώρα γυρίσαμε από τα πεθερικά μου..Ήταν και η κουνιάδα μου εκεί με τα παιδάκια της και η συννυφάδα μου με τα παιδιά της και γινόταν ΧΑΜΟΣ!!! Έβλεπε και ο πεθερός μου το ποδόσφαιρο και είχε την τηλεόραση δυνατά...Ο Κωνσταντίνος κουράστηκε που τον κράταγαν συνέχεια, προσπάθησα να τον κοιμήσω αλλά όλο και κάποιο πιτσιρίκι πεταγόταν και τον πείραζε και μας πήρε 11 να κοιμηθεί... :shock::shock::shock:

Άστε που σήμερα έκλαιγε το παιδί της κουνιάδας μου σε 2 φάσεις και με το που τον άκουγε ο δικός μου έβαζε τα κλάματα!!!! Σας έχει τύχει?Δεν μπορούσε να τον ακούει..να ο Κωνσταντίνος τα κλάματα..που γενικά είναι πολύ ήσυχος και κλαίει μόνο άμα πεινάσει πολύ πολύ ή όταν ξυπνήσει και δεν τον πάρω αμέσως... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΠΑΡΤΙΑ ΒΛΕΠΩ!!!!

ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ....ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΥΜΑΖΕΥΩ! ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ Κ ΤΕΕΛΟΣ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ! ΩΡΑΙΟ ΔΕΣΙΜΟ!

ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ 2 ΑΧΛΑΔΙΑ 2 ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ Η 1 ΑΧΛΑΔΙ ΕΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ Κ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ Η 1 ΜΗΛΟ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ Κ ΕΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΤΑΟΥΛΕΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ! ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΟΛΟΚΛΗΡΟ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!!! ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΝΑι περιπου 350μλ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗΣ ΣΟΥΠΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!

Αχ κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι σημερα εδωσα σηματα και περασα ναιιιιιιιι!!!!!!

Ο μικρος ειχε αρκετη γκρινια και σημερα και μολις καταφερε να κοιμηθει επιτελους!!!!!!

Αλεκα δεν κανουμε πλεον κακακια στην πανα αλλα μονο στο γιογιο κανει κακια μετα το φαγητο και μπορει και το βραδακι...αν δεν πολυ βαριεμαι σε πληροφωρω οτι ακομα και τα τσισα του βαζω να τα κανει εκει και πλεον ξερει οτι οταν καθομαστε στο γιογιο ειναι για κακα η τσισακια....παει καλυτερα απο οτι περιμενα!!!!!!

Αχ τι καλα που στολισαμε σχεδον ολες..εκτος απο ομορφα μωρα εχουμε και ομορφα δεντρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαριαχαρ και εγω του δινω μια ποσοτητα που πιστευω οτι χορτασε πχ.1 αχλαδι,μιση μπανανα.1/4 μηλο,1 βανιλια και κανενα 2 ξερα δαμασκυνα.....μερικες φορες το τρωει ολο και αλλες αφηνει...τρωει οσο θελει αυτος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ. ΑΛΕΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ Ή ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ. ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΜΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕ ΣΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΞΑΝΑ.

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ....

6-7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΥΖΙ (ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ή ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ)

10-10.30 ΦΡΟΥΤΑ (ΒΑΖΩ ΑΧΛΑΔΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ, ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)

ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΝΑ ΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ.

2-2.30 ΦΑΓΗΤΟ (ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ή ΚΡΕΑΣ)

5-5.30 (ΒΥΖΙ Ή ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ) ΑΝ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΒΥΖΙ. Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΙΣΑΩΡΟΥ)

8-8.30 ΒΥΖΙ ΞΑΝΑ

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9.30 ΜΕ 10 ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΥΠΝΟ.

ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΑΝΑΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΤΕ.

ΑΥΤΑ....

ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ !!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΕΝΔΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ !!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ.

ΡΟΥΜΠΙΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ? ΑΣ ΕΙΝΙΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΟΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ !!!

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΦΩΤΟ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΙ!!!Κ ΓΙΑΑ ΤΑ 2!!! ΣΗΜΑΤΑ Κ ΓΙΟΓΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια καθομαι και συντονιζω παλι τα καναλια στο υπολογιστη αφου η μικρη τα εσβησε ολα!!!

Στελλα μου μπραβο σας. Αντε σοφερινα μου, θα σου λυσει τα χερια το τιμονι!!! Οσο για το γιογιο τι να πω ξαναμπραβο σας!!!

Βρε Ρενατα πολυ βυζι δινεις, μηπως δεν τρωει αλλα το εχει σαν πιπιλα??? Ρωτα το γιατρο σου τι θα σου πει.

Μαρια το ιδιο προγραμμα εχουμε, αλλα οταν σηκωνοταν το βραδυ πριν της εφαρμοσω το προγραμμα δεν ετρωγε βυζι μονο εβαζε στο στομα της για ενα λεπτο και μετα κοιμοταν αρα δεν ετρωγε (δεν πειναγε) για να την εχω συνεχεια στο στηθος ολο το βραδυ, απλως με ηθελε να ειμαι διπλα της.

Μαριαχαρ και εμενα αν την παω καπου και κλαινε αμεσως μολις σταματησουν ξεκιναει η δικια μου χωρις λογο. Και εμενα ειναι πολυ ησυχη μονο οταν πεινασει κλαιει και λεει μαμ μαμ και το καλο ειναι οτι παιζει μονη της δεν χρειαζεται να ειμαι συνεχεια μαζι της

Ελενα συγχαρητηρια που συμμαζεψες το μπουρδελο αντε βαλε φωτο το δεντρο σου να το δουμε. Εμενα τρωει κοτοπουλο 500μλ και μοσχαρι 300μλ (δεν της πολυαρεσει) και ετσι της κανω περισσοτερο κοτοπουλο στη διατροφη της.

Εστειλα το μπαμπα μας για ψωνια (ας κανει κατι τωρα δεν περιποιειται τη Σαντυ) και μετα θα παμε για το καρεκλακι της και θα της παρω και γιογιο (το πιο απλο) για να την ξεκινησω απο το μεσημερι με τα κακα της.Αντε να δουμε πως θα τα παμε Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια και από μένα!!!

Εμένα πριν δεν ξύπναγε το βράδυ αλλά τώρα μπορεί να ξυπνήσει και τρώει.Τί να κάνω? Και αυτό δε γίνεται παντα και σε σταθερή ώρα...

Θα πάω να πάρω το βιβλίο σήμερα για τον ύπνο του για να δω τί μέθοδο λέει... Ήθελα να πάω και λαική με τη μαμά μου, να χαζέψουμε αλλά ψιχαλίζει και είναι λίγο μακριά..πού να παίρνω το παιδί τώρα μες τις ψιχάλες...και άμα βρέξει περισσότερο? ουφ..... :?

Το απόγευμα θα πάω να δω μάλλον φορέματα για τη βάφτιση..Είδε και η πεθερά μου ένα στο raxevsky και μου πε ότι είναι στο στυλ μου και θέλω να πάω να το δω...

Μπομπονιέρες θα τις αναλάβει η κουμπάρα και θα τις φέρει από Κύπρο, γιατί εμείς το έχουμε τις μπομπονιέρες να τις κανει η νοννά!!!Και έτσι δε μου μένουν και πολλά να κάνω!!! :roll:

Σήμερα θα φάμε και χορτόσουπα!! Για να δούμε πώς θα του φανεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!! Καλό μήνα!!!

Στελλίτσα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Άντε με το καλό και στην πρακτική τώρα!!!!

Μπράβο σας και για το γιο γιο!!!! Δεν παίζεστε λέμε!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το προσκλητήριο!!! Συμπεθέρα, πολύ ευχαρίστως άμα μπορώ να βοηθήσω!!!! Είναι βλέπεις και αυτή η απόσταση.... στο καλό....

Εμείς κορίτσια το πρόγραμμά μας δεν έχει συγκεκριμένο ωράριο (ανάλογα τι ώρα θα ξυπνήσουμε)... Αλλά τρώμε κάθε 3 ώρες με την εξής σειρά: γάλα - φρούτα - κρέας με λαχανικά - κρέμα - γάλα!

Μπανάκι κάνουμε συνήθως πριν την κρεμούλα (το τελευταίο γάλα το πίνει συνήθως κοιμισμένος)

Λέτε πρέπει να του έχω συγκεκριμένο ωράριο?

Ακόμα δεν αρχίσαμε τα υπόλοιπα κρεατικά είδη (τρώμε μόνο μοσχαράκι) αλλά το τσακίζει... Οι μερίδες μας (φρούτα-κρέμα-κρέας) είναι 220gr.

Κάποια είπε ότι ξυπνάει το μωράκι της το βράδυ (δεν θυμάμαι ποια :oops::oops::oops::oops: και δεν μπορώ να ανατρέξω γιατί θα χάσω όσα έγραψα....) και γκρινιάζει... Μήπως διψάει? δώσ'του λίγο νεράκι... Και εμένα πολλές φορές το βράδυ τον πιάνει δίψα (γιατί την ημέρα δεν πολυ-πίνει νερό) και ουρλιάζει κορίτσια!

Αλήθεια, με το νεράκι τι κάνετε? Εμένα δεν πίνει πολύ βρε κορίτσια (50-60ml με τα χίλια ζόρια)... Αφήστε ότι βγάζει κιόλας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΤΣΑΙ ΒΓΑΖΕΙ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ! ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΙΛΙ!

ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ......ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΙΛΑ ΠΗΓΕΝΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΝΟΥΝΟΥ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΛΟΥΠΑ(ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ) ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΥΜΠΟΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΣΙΚΟΣΚΑΤΑ! ΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΥΝΟΥ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΤΕΓΕ ΟΝΤΟΣ Η ΚΡΕΜΑ! ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΧΤΕΣ ΝΟΥΝΟΥ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΚΟΥΛΙΝΕΣ ΕΙΧΕ!

ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ....Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ!!!!!

ΦΙΛΟΥΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.............Στελλίτσα συγχαρητήρια για το δίπλωμα αλλά και το γιογιο!!!!!!!!!!! [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Εμείς το χουμε καθιερώσει το ξυπνητήρι στις 5,5.......βυζί και ύπνο μέχρι τις 7,5.........δεν παραπονιέμαι, καλύτερα είμαστε πάντως!!!!!!!!!!!Κοιμάται και μόνος του στο κρεβάτι του χωρίς αγκαλίτσα...........Είδαμε δοντάκι [smilie=wav.gif] γιουπι................1 και έρχεται και το δευτερο!!!!!!!

Αλεκα μου καλες επιτυχιες και σεις με το γιογιο!!!!!!!!!Σε λίγο θα αρχίσουμε κ μεις γιατι ακομα δεν πολυκαθεται μονος του!!!!!!!!!!!!Και η Σαντυ θα περπατίσει από μέρα σε μερα!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα το δεντρο μου ειναι ατελειωτο εδω και μια βδομαδα!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

post-5130-13873934650245_thumb.jpgIMGP0484mam.jpg[/attachment:3irzt00i]post-1311-13873934649868_thumb.jpgIMGP0489mam.jpg[/attachment:3irzt00i]post-1311-13873934649868_thumb.jpgIMGP0489mam.jpg[/attachment:3irzt00i]IMGP0471mam.jpg[/attachment:3irzt00i]

και ποιοσ αλλος θα μπορουσε να βαλει την πρωτη μπαλα.....για το καλο!!!!!!!!!!!

καλα χριστουγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ απο οτι βλεπω παλι πατατα εκανα!!!!!!! μου τισ πηρε απο 2 φορεσ τισ φωτο κ τισ αλλεσ καμια!!!! δεν πειραζει !!!! θα βαλω αλλη φορα τισ υπολιπεσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Ρούμπι ναι!!!! Χαρούμενα Γενέθλια στη Μελίνα!!!! Να τη χαίρεστε!!! :ymparty::ymparty:

Έλενα μου πολύ πολύ ωραίο το δέντρο σου!!Μπράβο σας!! Και φυσικά δε θα γινόταν τόοοσο ωραίο αν την πρώτη μπάλα δεν την έβαζε αυτός ο κούκλος ο λεβέντης σου!!

Μαρίνα μου συγχαρητήρια για τα δοντάκια σας!!!

Γεωργία μου δε ξεκινήσατε με κοτόπουλο? Εμάς μας είπε ο γιατρός πρώτα κοτόπουλο και στον 7ο το μοσχάρι... Νερό δεν του δίνω εγώ επειδή θηλάζει..

Αχ βρε κορίτσια πείτε μου πώς φυλάγεται το φαγητό τους..σε γυάλινο βαζάκι στο ψυγείο? και μετά? ζέσταμα σε μπεν μαρί? Δεν έχω πρόβλημα να του μαγειρεύω κάθε μέρα αλλά σήμερα για παράδειγμα έμεινε πολύ φαγητό..του έφτιαξα 2 μικρές πατάτες,2 καροτάκια, 1 κολοκυθάκι, σέλινο,σπανάκι και ραδίκια..Έφαγε λίγο χωρίς διαμαρτυρία αλλά στα μισά, νυσταζε και τον κούρασα και του έδωσα στήθος και κοιμήθηκε πάνω μου!! :D Προσπαθώ να βρώ τη συζήτηση που είχατε για το φαγητό..Νομίζω η Στέλλα κάτι είπε για το ξαναζέσταμα??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΡΑΚΙ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΡΑΣΗ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΛΕΘΩ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ!!! ΔΕΝ ΑΛΕΘΩ ΠΟΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΑΖΕΤΕ! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!!!

ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ ΤΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ! ΠΕΡΩΤΑ ΕΔΩΣΑ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑΤΙΟ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ!!!! ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενά μου υπέροχο το δεντράκι σας!!!!!!Αλλά ακόμα πιο τέλειος ο κούκλος με τη μπαλίτσα στο χέρι!!!!!!!!Και του χρόνου να είμαστε γερές όλες μας!!! Θα μας "βοηθήσουν" και τα μαμούνια μας!!!

Μαρία μου, εμάς μας ξεκίνησε με μοσχάρι.... και από τον 7ο θα ξεκινήσουμε και όοοολα τα υπόλοιπα... Κάθε γιατρός τα δικά του...

Το κρέας βράζω μπόλικο (6-7 μερίδες) και το βάζω σε poly bags στην κατάψυξη και κάθε πρωί βγάζω ένα κομμάτι να ξεπαγώσει... Λαχανικά βράζω για 2-3 μέρες... Τα αφήνω να κρυώσουν και μετά ψυγείο... Τα βγάζω και τα αφήνω να πάρουν μια βράση πριν τα φάει...

ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ ΤΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ! ΠΕΡΩΤΑ ΕΔΩΣΑ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑΤΙΟ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ!!!! ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΩ!

Έλενα πρόσεχε τους κόκορες!!!! Τσιμπάν άσχημα!!!! ΑΑΑ και τις παγίδες για αλεπούδες επίσης!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 10,100 ΒΑΛΑΜΕ 400ΓΡ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΡΕΜΕΣ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΨΗΤΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ :lol::lol: ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΓΙΟΓΙΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ Κ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ Κ ΓΑΤΖΩΝΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ Κ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... :D:D ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...