Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κουκλιτσες μου!!!!!τι κανετε;;;;;;;;

Ναιιιιιιιιιιιιιι βγαλαμε δοντακι γιουπιιιιιιιιιιιι [smilie=blob3.gif]:clap:

αλλα εχουμε και μια ωραιοτατη στοματιτιδα και κλαιμε πολυ και συνεχεια...ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα......

Αλεκακι εγω ψηφιζω κουνελο...μου αρεσε πιο πολυ απο ολα!!!!!

Ελενα φανταζομαι τι φρικη εφαγες!!!!!!!!!!αλλα ολα καλα και τωρα εισαι με το ψυχουλο αγκαλια να χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΖΟΥΜΠΑΛΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ [smilie=blob3.gif] ΣΑΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΥΛΑ ΑΣΠΡΙΣΑΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ..ΡΕΝΑΤΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ Κ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΡΑΚΙ. ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ ΜΑΖΙ ΕΧΩ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ. ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ 39 ΗΔΗ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΑ 50 ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΓΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ. ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας ομορφες και ξενυχτισμενες μανουλες

Ρενατα μου παρε το βιβλιο για να σωθεις και να κοιμηθεις επιτελους!! Εμεις κοιμομαστε απο τις 8:30 μεχρι τις 8 το πρωι. Και να κλαψει στον υπνο της δεν τρεχω αμεσως την αφηνω 5 λεπτα και αν συνεχιζει το κλαμα παω και την ξαναβαζω στη θεση της, αλλα παντα στα 2λεπτα σταματαει και ξανακοιμαται χωρις βοηθεια. Αφου σιγουρευτω οτι κοιμαται παω και την σκεπαζω αφου τριγυρναει στο κρεβατι της και ουτε γατα ουτε ζημια. Και το καλυτερο δεν την θηλαζω ολο το βραδυ μεχρι το πρωι οπως συνηθιζε να κανει, τελευταιο γαλα-βυζι στις 8 περιπου το βραδυ και το επομενο γαλα βυζι στις 8 το πρωι!!!!

Μαρια μου αν και εκανα καισαρικη την επομενη βδομαδα που θα παω στο γυναικολογο και μου πει οκ ξεκιναω κατευθειαν τις προσπαθειες. Ετσι και αλλιως η Σαντυ το Μαιο θα μπει σε παιδικο.

Στελλιτσα μπραβο σας μπραβο σας για το δοντακι. Εγω με τον αντρα μου το εχουμε παρει αποφαση πρωτα θα περπατησει και μετα θα βγαλει δοντια ετσι ζωηρη που ειναι!!! Αυτος που το ειδε πρωτος πρεπει να του παρει βρακακι!!!

Μαρινακι εσεις τα καταφερατε και ξανακοιμηθηκατε ή παλι πισωγυρισατε???

Χθες εκανα το σπιτι σχεδον ολο εκτος απο το μπανιο που θα το κανω σημερα μολις κοιμηθει η μικρη, για να το τελειωσω στο μπουρδελακι και να γινει παλατακι!!! Εχω και μαγειρεμα γαμωτο!!! Θα τα πουμε μετα φιλακια παω να φαω πρωινο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια................

Μαράκι μου δεν έχει προσθήκη συνημμένου μόνο προσθήκη εικόνας και προσθήκη συνδέσμου...........και δε μ' αφήνει να κάνω paste τη φωτο.

Αλεκα μου κοιμάται κατα τις 9-9,5 ξυπνάει 1-2 φορές και πάει ο άντρας μου και τον νανουρίζει..........ο οποίος περιττό να σας πω ότι με έπρηξε οτι το μωρο φοβαται μονο του και να τον φέρουμε πίσω στο δωμάτιο μας και ακούει θορύβους κλπ κλπ.............Οι φορές που ξυπνάει είναι κατά τις 10 -11 και μετά κοιμάται μέχρι τις 5,5 που τον ταίζω και ξανακοιμάται μέχρι τις 8.................Εννοείται ότι τον κοιμίζει με νανουρίσματα αλλά στο κρεβάτι του γιατί δεν μπορεί να τον ακούει να κλαίει..........

Ρενάτα πας στο προφιλ σου και στους φιλους σου και βρισκεις εμένα και βλεπεις τις φωτο μου!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!! ΤΡΕΧΩ ΤΡΕΧΩ ΤΡΕΧΩ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ένας ο Βέγγος και μία εγώ!!! :lol::lol::lol:

Μαρίνα μου, τέλειο το δεντράκι σας!!! Καλέ πώς μεγάλωσε έτσι ο Ορέστης μας!!! ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!

Συμπεθέρα εμένα μου αρέσει πολύ το αλογάκι και σαν χρώματα και σαν σχεδιάκι!

Στελλίτσα μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif] Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!!!! Άντε και στα άλλα μωράκια μας!!!!

Εγώ για δεύτερο δεν το σκέφτομαι ακόμα, ο άντρας μου δεν το σκέφτεται γενικότερα!!! :lol::lol::lol:

Πού θα πάει όμως, όταν το αποφασίσω κάπως θα τα καταφέρω να τον πείσω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμείς μια χαρά με τον ύπνο! Μάλιστα τις τελευταίες μέρες πρέπει να τον ξυπνάω εγώ γιατί αν τον αφήσω κοιμάται μέχρι τις 11!!!!!!!

Τελικά έκλεισα τον φωτογράφο που σας έλεγα! Του είπα 700€ και τέλος και δέχτηκε!!! Τον ήθελα πολύ αυτόν γιατί μου έκανε πολύ καλή δουλειά στο γάμο... Θα έρθει και από το σπίτι να βγάλουμε φωτό με τον μπόμπιρα πριν τη βάφτιση!!!

Από χθες ετοιμάζω τα προσκλητήρια (φακέλους κλπ) Σήμερα μοιράζουμε!!! Σας βάζω φωτό τον φάκελο με τα προσκλητήριά μας!!! Ελπίζω να σας αρέσει!!!

Αυτά από μας!!!

Φιλάκια πολλά!!!

post-9464-13873935654202_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Σήμερα έχουμε 6μηνογενέθλια!!!!! :ymparty::ymparty:

Καλό μήνα κιόλας να χουμε!!

Γεωργία μου καταπληκτικά τα προσκλητήρια!!Μπράβο μπράβο!!!!

Μαρίνα μου εμένα από κάτω λέει επιλογές και δίπλα Προσθήκη συνημμένου...πατάω εκεί και έχει αναζήτηση και δίπλα προσθήκη αρχείου.Πάω στην αναζήτηση, βρίσκω τί θέλω από εκεί που τα έχω αποθηκευμένα και μετά προσθήκη αρχείου.Και από κάτω έχει σχόλια..αν θέλεις να γράψεις κάτι..

Στέλλα εύχομαι να είναι γρήγορα περαστικά.

Κορίτσια δε σας είπα, πήγα στο γιατρό για τη μέση μου και μου είπε ότι μάλλον είναι μια "απλή" οσφυαλγία λόγω του μωρού,του τρόπου που το κρατάω, που σκύβω και που σηκώνω βάρη..κανονικά μου είπε θα κάναμε ακτινογραφίες και εξετάσεις αλλά λόγω του μωρού δεν ήθελε να δεχτώ ακτινοβολία ούτε τη μικρή της ακτινογραφίας..αν συνεχίσει ο πόνος, ή γίνομαι χειρότερα θα πρέπει να κάνω αλλιώς θα περάσει μόνο του.. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα καταφέρνω να τις βάλω εδώ και τις έβαλα στο προφιλ μου................Συγνώμη..............Όποια μπορεί να μου πει πως το κανω................

Φιλάκια

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ,ΠΑΤΑΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΣΟΥ!

ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!

ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Σήμερα έχουμε 6μηνογενέθλια!!!!! :ymparty::ymparty:

Καλό μήνα κιόλας να χουμε!!

Γεωργία μου καταπληκτικά τα προσκλητήρια!!Μπράβο μπράβο!!!!

Μαρίνα μου εμένα από κάτω λέει επιλογές και δίπλα Προσθήκη συνημμένου...πατάω εκεί και έχει αναζήτηση και δίπλα προσθήκη αρχείου.Πάω στην αναζήτηση, βρίσκω τί θέλω από εκεί που τα έχω αποθηκευμένα και μετά προσθήκη αρχείου.Και από κάτω έχει σχόλια..αν θέλεις να γράψεις κάτι..

Στέλλα εύχομαι να είναι γρήγορα περαστικά.

Κορίτσια δε σας είπα, πήγα στο γιατρό για τη μέση μου και μου είπε ότι μάλλον είναι μια "απλή" οσφυαλγία λόγω του μωρού,του τρόπου που το κρατάω, που σκύβω και που σηκώνω βάρη..κανονικά μου είπε θα κάναμε ακτινογραφίες και εξετάσεις αλλά λόγω του μωρού δεν ήθελε να δεχτώ ακτινοβολία ούτε τη μικρή της ακτινογραφίας..αν συνεχίσει ο πόνος, ή γίνομαι χειρότερα θα πρέπει να κάνω αλλιώς θα περάσει μόνο του.. :shock:

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!! ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 6ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!! ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! :D:D

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΑΛΙΟΜΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.... ;)

ΖΟΥΜΠΑΛΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΙΝΑΚΙΑ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΚΑΙΣΑΡΙΚΗ????

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ!!!

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ VBAC!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sassssssssss...xronia kai zamania.... exo na mpo apo tote sxedon pou mou espage ta nevra pou kollage!!! empaina ..sas diavaza oso prolavaina kai meta eksafanizol....mallon mou fenotane pio efkolo o group sto fb kai isos gia afto....XAIROMAI OMOS POU TA MORA MAS EINAI IPEROXAAAAAAAAAAAAA KAI Fisika i omada tou PANMAIKOU einai i pio dinati... den ksero ti mporo na sas po meta apo toso kairo ektos oti i kori mou(6minon) einai o mikros aggelos kai zo mono gia aftin!!!! i prigkipissa mou einai ta panta gia mena!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!!!!!!

ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΑΡΙΑΝΙΚΟΛΑ!!! ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΙΣΟΦΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΑΝΤΕ Κ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!

ΜΑΡΙΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΑΣ!!!!ΠΟΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ!!!!(ΕΙΣΑΑΙΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΟΥ!)

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!! :P ΚΑΛΕ ΕΙΔΔΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ!!!! ΚΑΛΕ ΕΧΕΙ Κ ΑΦΕΛΕΙΕΣ? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!! :shock::P ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΗΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ;);) ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΜΗΝ ΔΙΑΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙΣ ΠΟΤΕ!!

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΟ ΥΣΧΙΑΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ! Μ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ! ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΒΑΛΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΜΑ Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΕΥΤΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!! ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ 9 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ!!! ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΟΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ(ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΑ) ΘΑ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΙΣ 21!!!

ΑΝ ΠΗΓΕΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ.... ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΝΤΕΞΕΙ!!!

ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!! ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΩΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ!!!! Κ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ!

ΣΤΟΛΙΣΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε κορίτσια!! Ο Κωνσταντίνος μου στέλνει ζουμερά φιλάκια στις φίλες του και μεγάλες αγκαλιές στους φίλους του!!!!

Να σας ρωτήσω κάτι...ποιά είναι η μέγιστη ποσότητα φρούτων που δίνετε στα παιδάκια σας? Και τί εννοώ..όχι 3, 4 φρούτα αλλά: εμείς φτάσαμε στο σημείο να τρώμε μισό μήλο, μισή μπανάνα και μισό αχλάδι δεν του βάζω περισσότερο γιατί το θεωρώ πολύ..εγώ και θα σκάσω άμα φάω ένα μήλο και ένα αχλάδι και μια ολόκληρη μπανάνα...εσείς βάζετε ένα από το καθένα ή μισό?

Αύριο μπαίνουμε στις χορτοσουπίτσες για μεσημέρι και θα δω πότε θα τρώει για μεσημέρι γιατί έχει μάθει και στις 2 κλαίει για το μπάνιο του..τον κάνω μπάνιο,μασαζάκι, θηλασμό και κοιμάται σαν πουλάκι...μάλλον μετά το μπάνιο στη θέση του θηλασμού ε? αλλά θα του το κάνω λίγ πιο νωρίς το μπάνιο, ας πούμε στις 13.30 γιατι προβλέπεται να κοιμάται καθώς τρώει!!! Προχθές αποκοιμήθηκε καθώς του έδινα την κρέμα του!!!Είχε πολύ πλάκα!!!! :lol::lol::lol::oops:

Θα πάμε και για το εμβόλιο και θα ρωτήσω και το γιατρό τί συστήνει για άλλα φρούτα...να δω τί θα μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΡΕΝΑΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΙΣΟ ΑΠΟΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΜΗΛΟ,ΑΧΛΑΔΙ Κ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΠΡΩΙ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ 8,30 Κ ΞΥΠΝΑΕΙ 9,30 Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΙΣ 1 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ :o ΟΕΟ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΡΑΚΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 12 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΠΤ ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΜΑΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ :oops::oops: ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας διαβασω και παω να την κανω μπανιο. Οπως καταλαβατε τωρα γυρισαμε απο το καφε μας και η μικρη περπαταει κρατοντας τοο καναπε και τον γυρναει ολο μεχρι το παρκο της. Λετε να της παρω τη στρατα που το τσουλαει αυτη ή να την αφησω να πηγαινει μονη της???

Μαριαχαρ εμεις εχουμε πληρη γευμα δηλαδη

Πρωι 8-8:30 βυζι-γαλα

10-10:30 φρουτα (οσα θελει αυτη)

11- 12:30 υπνος

2-2:30 κρεατοσουπα (οσο θελει αυτη)

3-4 υπνος

6-6:30 μπισκοτοκρεμα ή φαριν λακτε

7:30 μπανακι

μετα παιχνιδι και μασαζ και

8 βυζι-γαλα

8:30 νανι μεχρι το πρωι (και να κλαψει στον υπνο της δεν την σηκωνω να φαει αφου ξανακοιμαται κατευθειαν)

Ετσι βυζι δινω μονο πρωι βραδυ (ενταξει στις αρχες ειχα πριξιματα και αρκετο πονο στο στηθος αλλα τωρα τιποτα) και ετσι και βολτες πηγαινουμε και κοιμομαστε κανονικα. Καθε μερα ομως τηρω αυτο το προγραμμα με μιση ωρα αποκλιση αν τυχει(οπως τωρα που σας μιλαω)

Μαρια προσπαθησε να την σταθεροποιησεις στα προγραμματα διατροφης ωστε να μην χριαζεται να της δινεις και βυζι γιατι το κανει πιπιλα. Εγω σωθηκα παντως

Συμπεθερα να σε βαλω να μου κανεις και τα δικα μου μιας και ειμαι ακαματρα???

Αυριο θα παει ο μπαμπας μας να μας παρει καινουργιο ορθιο καθισμα για την κυρια για το αυτοκινητο του ωστε να το μαθει και αυτο και να την εχουμε παρατραγουδα οταν θα φυγουμε.

Στελλα λεω και εγω να της ξεκινησω το γιογιο αφου η κυρια σταθεροποιηθηκε στην ωρα που κανει τα κακα της. Εσεις πως τα πατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπαμπας μας βλεπει την αεκ στο σαλονι, η μικρη την επεσε για νανι και εγω ανοιξα μια μπυρα και την απολαμβανω στη κρεβαταρα μου βλεποντας οτι θελω εγω (αχ ναχα και λιγα πατατακια θαμουν κομπλε!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΤΑΙ ΠΑΛΙ Ε?

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΣΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΙΩΝΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ (ΕΛΠΙΖΩ!!!!)

ΑΝΤΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΒΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕΙΣ ΤΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!!!

ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ ΜΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΩ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!! ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΜΑΡΙΑΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΛΈΙΠΕΣ Ε΄ΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΠΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΥΣΗΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΣΕ!!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙΣ!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν της εχω παρει περπατουρα και ομως σηκωνεται μονη της απλως η στρατα ειναι κατι το διαφορετικο. θα το επεξεργαστω το παιχνιδι αυτο μην παει χαμενο!!!

ναι μαρια μπορει να ειναι τα δοντακια. δως της λιγο ντεπονακι και σιγουρα θα ηρεμησει αφου πλεον η αλοιφη δεν κανει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΛΕΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΛΟΙΦΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ...ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια παρε το βιβλιο κοιμησου παιδι μου εκδοσεις πατακη και θα δεις οτι θα μπει σε προγραμμα.

παντως οσο αφορα το θηλασμο ο παιδιατρος μου το ξεκαθαρισε "αστην να πεινασει ωστε να φαει φαγητο κανονικα και οχι να ξερει οτι θα βρει την ευκολια της στο βυζι" και ετσι μονο πρωι βραδυ πλεον και την υπολοιπη μερα φαγητακι οσο θελει αυτη.

τι προγραμμα φαγητου σου εχει δωσει ο παιδιατρος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙ ΓΑΛΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΟΥΠΑ ΜΟΣΧΑΡΙ Η ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΒΡΑΔΥ ΓΑΛΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...