Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!! :(:(:(:(:(

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ :(:(:(:(

ΦΕΤΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ :D:mrgreen::D:mrgreen::D:P:) ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΜΠΑΣ Κ ΜΠΩ ΣΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΝΕΥΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παντως το δικο μου κωλομαγαζο τοχω σα να επεσε μπομπα!!!

ποτε δεν ημουνα υπερ των στολισμων αφου καθε χρονο περναγα τις χριστουγεννιατικες διακοπες στο εξωτερικο κανοντας μπανακι!!! φετος οπως και περσυ θα τη βγαλουμε στα χιονια!!! ησυχασμο δεν εχω στο σπιτι παντως γιαυτο και η μικρη τρελενεται για βολτες...

το νησι θα το δω αυριο αφου δεν χανω το bigbrother!!!

καφε ηπια αλλα με τη μικρη μαζι στη νονα της βλεποντας το κισμετ. φαγαμε εκει την εχεσε κιολας και τωρα ειμαστε σπιτι και μολις κοιμηθηκε. η νονα της της πηρε κουβερτουλα-παπλωμα-μαξιλαρι-κρεμαστο για τη κουνια απο τα σπριντερ και θα παραγγειλουμε το υπνοσακο απο το λητω (αντικαταβολη)

θα σας βαλω να κανουμε γκαλοπ ποιον να παραγγειλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σιγουρο ειναι οτι θα παμε αγρινιο (στο μερος μου δηλαδη) απο εκει δεν ξερω που θα παμε με τη μικρη. Περσυ πηγαμε Σερρες (και σε ολα τα χιονοδρομικα εκει γυρω) μη φανταστεις οτι κανω σκι, καφεδακι στα χερια και χαλβαδιαζω τους αλλους που κανουν σκι και τσακιζονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ

ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΩ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ!!!!!

ΕΧΩ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΗΜΑΡΤΟΝ ΦΕΤΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΣΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΨΑΡΑΚΙΑ!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΕΜΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΔΩ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ

ΕΣΕΙΣ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΕΝΤΡΑΚΙ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!

ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!

pb290028.jpg

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ!!!

pb290040.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ! ΕΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΝΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΜΠΑΜ ΤΟ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!ΔΙΑΛΕΞΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΛΙΚ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!! ΕΜΑΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ!!

ΜΑΡΙΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΗΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ! ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑ ΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!ΑΦΡΑΤΗ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!

Γεωργία και Μαρία πολύ πολύ όμορφα τα δέντρα σας!!Όντως Γεωργία το πιάνο στο σπίτι δίνει άλλη αισθητική!!

Αλέκα μου εγώ θα διάλεγα τον πρώτο υπνόσακκο,μου άρεσαν τα χρώματα, αλλά και ο τελευταίος μου αρέσει που είναι ουδέτερα τα χρώματα..Δεν ξέρω όμως κατά πόσο θα βολεύει ο υπνόσακκος ο πρώτος, τόσο ψηλά που είναι το φερμουάρ..

Όσο για τις τρύπες στα αυτιά, γνώμη μου είναι, όσο μικρότερη είναι τόσο το καλύτερο..να μην πολυκαταλαβαίνει και να το ξεχάσει μεγαλώνοντας..μην της μείνει φόβος..δεν ξέρω αν τίθεται κάποιο ιατρικό θέμα αλλά αν όχι, 7-8 μηνών (αν όχι και νωρίτερα), βγάλε τις.

Έλενα και μένα μου φέρνουν μελαγχολία τα Χριστούγεννα..Εμείς Πάτρα θα κάτσουμε, και στις 30 θα έρθουν οι κουμπάροι από Κύπρο και κάτι άλλοι συγγενείς, και θα πάμε Καλάβρυτα, Αράχωβα και τέτοια..!!Αν δε γίνομαι αδιάκριτη, γιατί τα περσινά ήταν τα χειρότερα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 24/12 ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤ 2 ΜΕΡΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ....ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ 1/25 ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN!!!! K MALISTA THN XEIROTERH MORFH! ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΟΡΤΩΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΒΓΗΚΑΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ!!!! ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑ ΚΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!???? ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΛΟΓΑΚΙ ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΑΛΛΑ Κ Η ΑΛΕΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ..ΕΛΕΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 11 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ...ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΡΩΣΑΜΕ Κ ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΄'ΛΥΚΕ ΛΥΚΕ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ?΄' :lol: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ ΕΣΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΓΚΙΝΙΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ!!! ΓΙΑ ΤΟ ΑΓ ΑΝΤΡΕΑ ΔΗΛ???

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ! ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΧΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί λες βρε Έλενα? Μα σοβαρά?

..Να το ξεχάσεις αυτό και να δεις το αγγελάκι σου τώρα που είναι υγιέστατο, αγόραρος και όπως είπαμε άντρας βαρύς και μάγκας!!!Πάει πέρασε..τώρα μόνο ευχάριστα έρχονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κόλλησε κορίτσια..και τώρα είδα τί γράψατε!! Μαράκι να χαίρεσαι τον κορίτσαρο σου!!!

Εμείς στην Κύπρο το χουμε αυτό με τους λουκουμάδες αλλά των Φώτων!!!

Του Αγ.Ανδρέα είναι αργία εδώ στην Πάτρα!!Είναι ο πολιούχος Άγιος μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!!! Α ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΛΑΝΤΑΞΑ!

ΜΑΡΙΑ ΟΝΤΟΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΟΗΘΙΣΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ(ΕΞΟΥ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ) ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ 3:-O:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ;) ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΟΜΕ Κ ΧΑΖΕΥΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ Κ ΛΕΩ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΧΤΕΣ Κ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Κ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΓΤ ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΟΡΕ!!!!!!!!!!! ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ! Κ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ!!!!!ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ.....Κ ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΩ!!!!! ΧΑΝΟΤΑΝ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΡΙΛΑΞ ΣΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ....ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΛΑ ΠΑΙΔΙ!!!! ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΠΑΘΕΝΩ ΣΟΚ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΙΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ!!!!! ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ Ο ΠΟΙΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας κοριτσια!

Ελενα και εγω περσυ πριν φυγω για διακοπες εκανα αμνιο και μεχρι να φυγω ταχα παιξει. Ασε που ηταν και η γριπη και δεν με αφηνε ο γιατρος να ταξιδεψω εξωτερικο και μου εκανε και το εμβολιο

Παω να δω το νησι φιλακια κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!! ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΜΗ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!! ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΟΣ!!!!!! ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ , ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ! ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ! ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΕΣ, ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΤΗ ΜΚΡΗ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ , ΛΙΓΟ ΑΠ ΟΛΑ!!!!!!!! ΧΑ ΧΑ! ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ, ΑΛΛΑ ΦΡΙΚΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ! ΩΡΑΙΟΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΝΟΣΑΚΟΙ, ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΑΚΙ ΩΡΑΙΟΣ!ΜΑΡΙΑ1984, Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ ΔΙΠΛΑ, ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!! ΧΑ ΧΑ! ΕΓΩ ΤΕΜΠΕΛΑ ΔΕ ΣΤΟΛΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΘΙΜΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΕΦΑΓΑ ΛΙΓΟΥΣ ΛΟΓΟ ΔΙΑΙΤΑΣ....! ΡΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ.... ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ!!!!!!! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ ΜΙΑ ΧΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ! ΤΡΩΕΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΗΣ ΟΚ! ΦΡΟΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ 11/12 ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Η ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΤΟΥ ΒΡΑΖΕΙ...Κ ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΣΥΜΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΟ!!!!! ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΩΤΑΚΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟ :lol::lol::lol::lol:

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΤΙ ΧΑΟΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΜΕΣΑ??? :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...... ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....................

Συγνώμη που χάθηκα.........δε σας προλαβαίνω...............

Ελενα μου μην τα σκέφτεσαι αυτά κάπως έτσι έγινε και με εμάς..............μικρή μύτη λέει και 1/700 πιθανότητα για συνδρομο down...........Μετά τις γιορτές όμως ήταν εμάς!!!!!!!!!!!!Πέρασε κι αυτό!!!!!!!!!!Και φάνηκε και η γαλλική μας μύτη............ :lol::lol::lol::lol:

Γεωργία μου πολυ ωραία τα στόλισες!!!!!!!!!!!!Και σένα Μαράκι πολύ ωραία είναι............Σας βάζω και γω φωτο που σας υποσχέθηκα...........

Αλέκα το Νο 3!!!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ ωραίο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαμε γιατρό χτες κάναμε εμβόλιο και αρχίζουμε φρουτόκρεμα..........όχι όμως φρούτα φρέσκα λέει γιατί έχουν φυτοφάρμακα και μόνο αν είναι δικής μας παραγωγής!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαστε 72 εκ και 8700 γρ μόνο 300 γρ βαλαμε..........κάνουμε δίαιτα!!!!!!!!!!!!!!Πολύ καλά λέει τόσα θέλει να βάζουμε για να μην παχύνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αλέκα μου μετά το εμβόλιο του τετάνου δικαιούστε σκουλαρίκια!!!!!!!!!!!Δηλαδή εμάς εδώ μετά τους 3 μήνες!!!!!!!!!!!Εσας δεν ξέρω ρώτα το γιατρό..............

Σας βαζω τις φωτο...........το δεντρο μας ειναι ατέλειωτο ακόμα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα καταφέρνω να τις βάλω εδώ και τις έβαλα στο προφιλ μου................Συγνώμη..............Όποια μπορεί να μου πει πως το κανω................

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΕΡΥΣΙ...ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ, ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΦΕΤΟΣ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΝΟΣΑΚΟΙ. ΑΛΗΘΕΙΣ ΠΟΣΑ ΤΟG ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ? ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΙΔΡΩΝΕΙ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΘΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.

ΜΑΡΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ. ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 8100. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ.

ΜΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ Ή ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ.

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΑ ΑΝ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ. ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου ωραίο φαίνεται να γίνεται το δέντρο σου!!Πολύ ωραίο και το τζάκι σου μα την παράσταση κλέβει ο Ορέστης!!!

Όπως γράφεις στην απάντηση, κάτω στο μπλε πλαίσιο έχει κάπου που λέει, προσθήκη συνημμένου..πατάς εκεί και διαλέγεις τη φώτο που θές να βάλεις..

Ρενάτα μου δηλαδή σήμερα έχετε γενέθλια?? :lol: Να τον χαίρεστε!!!!Πάντα με υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...