Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια την θηλαζω τωρα τη σκατουλα και σας γραφω!

Μια χαρα παμε απο υπνο, το θεμα ειναι αν χεστει δεν ξανακοιμαται με τιποτα.

Ακουστε τι επαθα χθες. Ειδατε που σας ειπα οτι ο μπαμπας της δε μπορει να τη ταισει και με πηρε αρον αρον απο το καφε??? Εεεε χθες και εγω εμεινα σπιτι να του δειξω πως την ταιζω. Η Σαντυ παντα τρωει 150μλ μπισκοτοκρεμα γιατι οσες φορες της εκανα την κανονικη δοση 200μλ ποτε δεν την εφαγε. Ξεκιναμε την ταισω το μπολ της (ο αντρας μου καθοταν στο σαλονι σιγα μην εβλεπε) τον φωναζω και του λεω κανε αλλα 50μλ κρεμα. Την κανει, την καταβροχθιζει η κυρια, τον ξαναφωναζω και του λεω κανε αλλα 50μλ. Συνεχιζει η κυρια να τρωει και αυτο το μπολακι και λιγο πριν το τελος του λεω να φτιαξει και αλλα 50 μλ. Εφαγε απο το τελευταιο μπολακι 2 κουταλιες και τελειωσε. Εφαγε δηλαδη συνολο 250μλ μπισκοτοκρεμα (αφου τα τελευταια 50μλ δεν τα εφαγε). Καταλαβαινετε τι ακουσα : "μονο εσενα αγαπαει το παιδι και οταν φευγεις δεν θελει να φαει γιατι του λειπεις" και αλλα τετοια γλυκαναλατα.

Συμπεθερα ωραια αυτα που διαλεξες για το τραπεζι. Θα γινει φανταστικο

Μαρακι μου αρεσε πολυ ο χιονανθρωπος στο προσκλητηριο σας. Να μας δινετε ιδεες

Καινουργιο μας κατορθωμα. Σηκωνομαστε ορθιες στη κουνια, πιανομαστε απο τη παντα και καθομαστε ορθιες με τα γονατα και μετα βαζουμε τα χερακια μας στο πανω ξυλο και σηκωνομαστε ορθιες. Καθομαστε κανενα 5λεπτο αφου εχει ενα μαλακο προστατευτικο για τα δοντια και καθεται και το δαγκωνει. Επισης σηκωνομαστε ορθιες και στο καναπε δηλαδη ενω ειναι στο χαλι και μπουσουλαει τσουπ κρατιετε απο το ριχταρι του καναπε και βαζει τα χερακια της στο μαξιλαρι του καναπε και μας γελαει. Φωτο οταν θα την πετυχω γιατι το κανει μονο στο μπαμπα της και μολις παω εγω πεφτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου............Αλεκα απίστευτη και πρωτοπόρος η Σαντυ μας όπως πάντα!!!!!!!!!!Πτου πτου...........

Εμείς ψες κοιμηθήκαμε στο βυζί στις 9,5 και στις 3,5 ηθελε φαι..........τον τάισα και μετά δεν κοιμόταν για 1 ωρα επαιζε και τον κοίμησε ο άντρας μου.........Χαλια τα καναμε παλι!!!!!!!!!!!!

Ψες βαλαμε τα φωτακια μας στο δεντρο και σημερα τα στολιδια μας............με δόσεις γιατι δεν προλαβαίνουμε αλλιώς!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό Σαβ/κύριακο καλά να περάσετε..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!

Θάλεια πώς είναι ο ώμος σου? Περαστικά στο Νικόλα, ελπίζω να μην είναι τίποτα!

Αλέκα μου συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά!!Φιλάκια στη Σάντυ μας!!!! :-*

Μαρίνα μου τί έγινε? Ξανά τα ίδια πάλι?...

Μάμμυ καλωσήρθες στο club.Εμένα ο δικός μου δε λέει να καταλάβει και του κρατάω μούτρα αλλά αυτός κάνει ότι δεν το καταλαβαίνει και με νευριάζει περισσότερο ~x(~x(

Άστε που άμα είναι μπροστά το μωρό δε θέλω να κάνω καβγά γιατί καταλαβαίνει την ένταση,όπως είπε και η Έλενα, και τα κρατάω και είμαι έτοιμη να ΕΚΡΑΓΩΩΩΩ X(

Εμείς σήμερα φάγαμε αχλάδι και μήλο και του άρεσε περισσότερο..δεν ξίνιζε τα μούτρα του και έτρωγε όλη την κουταλιά ο λαίμαργος!!!Αλλά να σας πώ και τί πάθαμε...Αλέκα, και εμείς με τον μπαμπά τα χουμε για το φαι!! Ήθελε να τον κρατήσει αγκαλιά για να τον ταίσω..Αφού προηγουμένως του πέταξα δυο τρεις μπηχτες και έγινα τούρμπο, είπα να μην του κάνω παρατήρηση για το πως κρατάει το μωρό, γιατί θα ανοίξουμε συζήτηση και δεν ήθελα εκείνη τη στιγμή..Έκατσε ο καλός μου στον καναπέ,βολεύτηκε κιόλας και μου κράταγε το παιδί λες και ήταν έτοιμο να πετάξει..Δοκιμάζω αλλά το παιδί έγερνε μπροστά και δεν μπορούσα να τον ταίσω, και του είπα να τον κρατήσει καλύτερα..Το βάζει και το παιδί καλύτερα πίσω και του πιάνει και τα χέρια(γιατί προσπαθούσε να πιάσει το κουτάλι), και με το που πάω να τον ταίσω, το παιδί βάζει τα κλάματα..Του λέω, πώς να κάτσει και πώς να κρατήσει τα χέρια του Κωνσταντίνου, και αυτός το κάνει πολύ άτσαλα και το παιδί ξανααρχίζει το κλάμα..Και τί μου λέει? Έλα, μην το πιέζεις το παιδί..αφού βλέπεις ότι δεν του αρέσει το αχλάδι και δεν θέλει άλλο!!!! [smilie=angryfire.gif] Πήρα το παιδί, του έκανα μια βόλτα να το ηρεμήσω, τον έδιωξα από τον καναπέ, και τάισα τον Κωνσταντίνο όμορφα και ωραία ΟΟΟΛΟ το μπολάκι με τα φρούτα και δεν είπε κιχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, πέστα βρε Έλενα ότι μου μοιάζει!! Όλοι αυτό λένε..όλοι μα όλοι...αφού έχω βρεφικές μου φωτογραφίες και τις βλέπουν και μου λένε "Πού είναι εδώ ο Κωνσταντίνος?" Και τους λέω ότι στη φώτο είμαι εγώ και όχι ο γιος μου..

Φυσικά, για το ποιού μοιάζει το παιδί, δεν έχω κανένα προβλήμα να μοιάζει και αποκλειστικά του άντρα μου..δεν έχω τέτοια κολλήματα..αλλά μου τη σπάει που ένα συγκεκριμένο άτομο από το σόι-οικογένεια, στην αρχή έλεγε ότι το παιδί έχει τη μύτη του άντρα μου...Ενώ το παιδί έχει τη δικιά μου.Όλα και αν δεν τα έχει από μένα, η μύτη είναι δικιά μου.Ο άντρας μου έχει όμορφη, γαλλικιά μύτη ενώ η δική μου είναι κάπως πιο "πλακουτσερή" (άκου τώρα χαρακτηρισμό που βρήκα!!)Και μου λεγε όποτε με έβλεπε "Το παιδί έχει τη μύτη του πατέρα του" Και γύρναγε και έκανε στο παιδί "Αχ αντράκι μου όμορφο, με την τέλεια αυτή μυτούλα που έχεις".. Τώρα αφού όοολοι είπανε ότι η μύτη είναι δική μου, μου λέει "τα μάτια είναι του πατέρα του" και ξέχασε τί έλεγε πριν και λέει τώρα στο παιδί "Αχ, ματάρες μου όμορφες! Τί κούκλος είσαι εσύ? Τί μάτια και τί βλέμμα είναι αυτό? "

Εγώ για σπάσιμο απαντάω ότι "Και φυσικά θα μοιάζει του Χάρη, με αυτόν το έκανα.Ποιού θα μοιάζει?του γείτονα??? "

Και την Κυριακή που πήγαμε στο μνημόσυνο, ήρθε μια κυρία και είπε σε αυτό το άτομο, "ααα το παιδί είναι ίδιο η μάνα του" Και τί γυρνάει και της απαντάει? "Ε ναι είναι..αλλά πάνω από το λαιμό..κάτω είναι ο πατέρας του!!!!!" :shock::shock: Λες και ήθελα εγώ να μου μοιάσει!!!!

Ε ρε ζόρια που τραβάει ο κόσμος...θα λεγα πολλά τώρα που είμαι και έτοιμη για έκρηξη, αλλά έχε χάρη που έβαλα πολλά στοιχεία μου...και δε θέλω να κάνω θέμα άμα τα δει κανένας γνωστός......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ!!! ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΛΛΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ !!!

ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΟΝ ΓΙΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ !!!

ΑΛΕΚΑ ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΡΩΤΟ ΠΟΡΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΑΛΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!! ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΥΜΝΑΣΙΑ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ????

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ!!

ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!! :cry::cry::cry::cry:

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΛΑΜΠ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΖΗΓΟΥΣ :?:?:?:?:?

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ 2 ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΟ ΜΠΟΛΑΚΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!! ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΟΜΩΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΕΤΡΙΒΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΟΡΘΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑΝΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΧ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗΛΙΣΩ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΧΑΛΑΣΕ Η ΒΡΥΣΗ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΑΞΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ 3 ΩΡΕΣ+ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ((ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ...ΑΠΟΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟΣ)))!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΣΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ Κ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΕΤΡΕΧΑ ΝΑ ΣΥΜΑΣΩ ΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ! ΚΑΝΕΙ Κ ΕΛΕΝΧΟ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΗΥΝ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΕΘΕΡΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΕΘΕΝΑ!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΕΜΕΙΣ ΑΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ....ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΜΕΙΝΕ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΠΕΣ ΜΑΜΑΑΑΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΕΛΕΓΕ ΜΑΜ!!!! ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥ ΦΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΔΩΣΑ Κ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΦΑΓΑΚΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΕΤΣΙ!!!!! ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ Η ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ????

ΑΛΕΚΑ ΜΠΡΑΒΟ Η ΣΑΝΤΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ????? ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ Η ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΙΔΙΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ...ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕ ΣΕΝΑ!ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΣΟΥ! :lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ΠΟΥΛΕΣ! ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΑΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝ ΣΩΣΤΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..... ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ????? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ??? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙΣ??? ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!!

ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα....

Το ματς έληξε ισόπαλο,οι δύο ομάδες είχαν ίσες ευκαιρίες, η μία έπαιξε πολύ καλύτερα από την άλλη, και στο τέλος οι παίκτες προχώρησαν αγκαλιασμένοι στα αποδυτήρια...

Και για όσες δεν κατάλαβαν, να κάνω μετάφραση!!! Το μεσημέρι που κοιμήθηκε ο Κωστάκης, φάγαμε, άφησα τη μαμά μου να τον προσέχει και πήρα τον σύζυγο, μια βολτούλα...Λέω τον πήρα γιατί τον τράβαγα από το χέρι και ακολούθησα συγκεκριμένη διαδρομή..Περάσαμε από τα στέκια μας όταν πρωτο γνωριστήκαμε, και καταλήξαμε να καθόμαστε σε ένα μέρος που είχαμε καθήσει και μιλάγαμε όταν πρωτο γνωριστήκαμε και μας είχε μείνει και τους δύο αξέχαστο...Κάτσαμε, και αφού το είχε καταλάβει ότι κάποιο σκοπό είχα, ξεκίνησα και του τα πα ένα χεράκι, είπε και αυτός τις δικαιολογίες του, εγώ είχα και καλύτερα επιχειρήματα, και στο τέλος γυρίσαμε σπίτι μες τα μέλια και τα σιρόπια... :x:x:x Φυσικά το ξέρω ότι μυαλό δε βάζει και ότι σε λίγο καιρό κάτι θα ξανακάνουν, και θα τον εκμεταλλευτούν, αλλά αποφάσισα να τους αφήσω όλους να κουρεύονται..χαλάω εγώ τη ζαχαρένια μου και φαίνομαι και κακιά..γιαυτό θα τους αφήσω να βγάλουν τα μάτια τους μόνοι τους, μπας και ο δικός μου καταλάβει τί γίνεται!!!

Έλενα πού τη βρήκες την κουμπάρα? :lol::lol:

Κορίτσια πώς γνωρίσατε τους άντρες σας? Ήταν κεραυνοβόλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

Μαρια καλα τον εκανες το συζυγο. Και εμενα χθες που λειπαμε και φαγαμε εξω στο πατερα μου του την εδωσα να την κραταει για να την ταισω και μονο στο στομα της δεν πηγαν τα φαγητα. Μεχρι του την αρπαξα στην αγκαλια μου και την ταισα μια χαρα (και μου την ειπε οτι δεν προλαβε να φαει επειδη ειχε το μωρο στην αγκαλια). Αλλα δεν με πειραζει μολις γυρισαμε σπιτι εγω πηγα για καφε και τσαντιστηκε χαχαχα. Ναι και εμεις κεραυνοβοληθηκαμε. Πρωτα δουλευαμε μαζι, μετα βγαιναμε μαζι ταχαμ για τη δουλεια και μετα βρεθηκαμε καβαλα!!!

Θαλιτσα περαστικα σου κοπελαρα μου ελπιζω να γινεις γρηγορα καλα.

Ελενα και ο δικος μου τον εχει πιανει μανια δουλειας και ριχνει τσιμεντο στο μπαλκονι που σκισαν κατι τοιχοι αστα....

Μαρινα κακως που τον σηκωσες να φαει. Και μενα χθες ας πουμε σηκωθηκε στις 2 και δεν την ταισα. Ισα ισα περιμενα το χρονο που λεει το βιβλιο μεχρι να παω στο δωματιο της, την ξαναβαλα στη θεση της, την καληνυχτισα και πηγα και συνεχισα τον υπνο μου.

Και οπως σας υποσχεθηκα ντουκουμεντα απο την κυρια που σηκωνεται ορθια στη κουνια της -ολα τα σταδια- !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΡΕ ΕΣΥ ΜΠΑΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ???????? Κ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΑΑΑΑΑΑΑ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑΙ ΧΑΙΡΕΣΕ ΕΣΥ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑ!!!! ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ???? ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΕ ΟΡΘΙΟΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΡΕΚΟΡ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΠΤ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΟΥΤΕ ΣΟΥΠΑ ΟΥΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ :lol: ΤΟ ΓΛΥΦΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΠΕΡΙΣΙ ΔΟΥΛΕΨΑ 4ΩΡΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ 8ΩΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!! ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΠΤΩΜΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!! ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΒΟΛΤΑΡΕΤΕ ΑΚΟΜΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

χαθηκα λιγεσ μερες ειχα ενα καρο δουλειες... :shock:

ρε κοριτσια δεν εχει τελοσ....πλυμτηρια,μαγειρεματα,απλωματα,σιδερωματα,σκουπισμα,ξεσκονισμα..... :shock::shock:

ουφφφφφ.....

το καλο ειναι τουλαχιστον οτι η μελινα τρωει αλλα φυσικα οχι με το κουταλι....ολα με το μπιμπερο τα τρωμε.... :oops:

μολισ τησ δινω με κουταλι ουρλιαζειιιιι..... :?:shock::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!

Χαθηκα γιατι ειχα πολλες δουλειες να κανω......ναι το ομολογω και εγω ειχα ενα σπιτι μπουρδελο ωσπου το εκανα κουκλι γιατι χθες στολισαμε το δεντρακι μας [smilie=blob10.gif]

Κοριτσια υπομονη με τους αντρες....βαθιες ανασες και παμε παρακατω!!!!!!!

Θαλεια μπραβο για το δοντακι σας....αντε να περνουμε σειρα και οι επομενοι!!!!!!

Γεια σου Σαντυμπελ με την κορμοστασια σου.....μα τι παιδι Χριστε μου εμεις στεκομαστε μονοι μας ορθιοι αλλα θελουμε βοηθεια για να σηκωθουμε....μπραβο Σαντυμπελ :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Κοριτσια θα σας βαλω φωτο με το δεντρακι μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΜΑΡΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ? ΠΗΓΑΤΕ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ. ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΨΙΛΟΑΝΑΡΩΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΛΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΥΡΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΒΡΑΣΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΕΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΑ ΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΡΑΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΡΥΩΝΩ ΣΕ ΜΠΕΝ ΜΑΡΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΣΕΣ ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ). ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΜΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ, ΜΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΖΟΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΝΤΕΚΟΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ρενάτα μου περαστικά στον άντρα σου..Αυτή την εβδομάδα θα πάμε στο γιατρό..να μας φύγει και αυτό το άγχος..

Καλά Στέλλα μου, πολύ όμορφο το δέντρο σας και το μωρό που παίζει κάτω...είναι πολύ όμορφες στιγμές αυτές... :)

Και εμείς σήμερα είχαμε πάει για φαί σε μια θεία..αύριο αν τελειώσω νωρίς από το γραφείο θα πάω σε ορθοπεδικό για τη μέση μου γιατί έχω συνέχεια ψιλοπονάκια...θέλα να πάω και εγώ σε οφθαλμίατρο..και μετά γυναικολόγο..γενικό service θέλω..!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλό ψάξιμο για το σταθμό..άλλο ζόρι και αυτό..να πετύχεις και καλό σταθμό...

Ρουμπέλα μία από τα ίδια και εμείς με τις δουλειές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...