Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SOS SOS SOS SOS SOS SOS !!!!!

Ρώτησα το φωτογράφο που κάναμε το γάμο μας, για να καλύψει τη βάπτιση!

Λοιπόν, για ένα μεγάλο ψηφιακό για μας, ένα μικρό για τον νονό, 50 φωτογραφίες, 2 poster, το Video και σε DVD όλες τις φωτό, μου ζήτησε.....

ΚΡΑΤΗΘΗΤΕ!!!!

950€!!!!!

Θυμάμαι ότι μου λέγατε για κάτι ποσά 350-500€...

ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!!! PLEASE!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ 950 Ε???????????????????? :twisted::twisted::twisted: ΤΡΕΛΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ!!!!!! ΕΓΩ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΨΗΦΙΑΚΟ Κ ΠΛΗΡΩΣΑ 250! ΜΕ 70 ΦΩΤΟ 3 DVD 3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΤΟ 3 ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ 3 ΚΟΡΝΙΖΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ! Κ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΤΡΑ ΦΟΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΚ!!!

ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!ΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΤΟ!!! ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΩ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ 54 Κ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΔΙΠΛΕΣ Κ ΤΡΙΠΛΕΣ!! Ε ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΖΟΥΜΙ ΟΣΟ Ο ΓΑΜΟΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕ 500!

ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΙΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙατι κ αυτην θυμαμαι καπου τοσο το χε κανει 200-300!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑΑΛΛΑ :-bd ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! ΜΠΡΑΒΟ!

ΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΥΓ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Ο ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΩΡΓΗΣ ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ!ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ 950 Ε???????????????????? :twisted::twisted::twisted: ΤΡΕΛΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ!!!!!! ΕΓΩ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΨΗΦΙΑΚΟ Κ ΠΛΗΡΩΣΑ 250! ΜΕ 70 ΦΩΤΟ 3 DVD 3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΤΟ 3 ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ 3 ΚΟΡΝΙΖΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ! Κ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΤΡΑ ΦΟΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΚ!!!

ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!ΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΤΟ!!! ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΩ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ 54 Κ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΔΙΠΛΕΣ Κ ΤΡΙΠΛΕΣ!! Ε ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΖΟΥΜΙ ΟΣΟ Ο ΓΑΜΟΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕ 500!

ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΙΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙατι κ αυτην θυμαμαι καπου τοσο το χε κανει 200-300!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑΑΛΛΑ :-bd ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! ΜΠΡΑΒΟ!

ΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΥΓ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Ο ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΩΡΓΗΣ ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ!ΧΙΧΙ

Έλενά μου μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία του φωτογράφου σου να μιλήσω και μαζί του?

Ευχαριστώ πολύ για το προσκλητήριο, με ανέβασες λιγάκι! :) :) :) :) :)

Σιγά μη ζητήσω από τον πεθερό μου.... Να έχω και την υποχρέωση.... Αν ήθελε θα το έλεγε από μόνος του.... Δεν πειράζει όμως θα τους δώσω και....5-10 φωτογραφίες! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα πολυ ωραιο το προσκλητηριο σας πραγματικα πανεμορφο!!!! Ναι ναι ψαξε να βρεις αλλο φωτογραφο γιατι αυτος ειναι πιασοκωλης σιγουρα θα βρεις

Το μπουρδελο συνεχιζεται στο σπιτι αφου η μικρη εχει μια ατελειωτη γκρινια, ο μπαμπας μας για καφε και εγω μολις μου ηρθε η περιοδος και ειμαι χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.................

Γεωργία μου είναι ΤΕΛΕΙΟ το προσκλητήριο σας.............γιατι στεναχωριέσαι??????????Πολύ μου αρεσε πάντως..............Και οι φωτο σας τελειες................Οσο για το φωτογραφο δεν ξερω εμενα νομιζω 650ευρώ 75 φωτο και αλπουμ και dvd δεν ξερω και τι αλλο δεν τα πηρα ακόμα..............

Εμείς πσωγυρίσαμε ψες..............Ξυπνησε 3-4 φορές μέχρι τις 3,5 και μετά στις 7..............νομίζω όμως ότι ζεσταινόταν.............Διαφορετικά θα με πιάσει η κρίση...........Για να δουμε απόψε...............Δε μένει να κοιμηθεί μόνος του όμως κλαίει πάρα πολύ και δεν παίρνει ανάσα.............οπότε τον κοιμίζει ο άντρας μου..........τι να κάω?????????????

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ! ΜΕΝΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Κ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ! ΓΙΑΤΙ Κ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΓΔΑΡΤΕΣ!!

ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ! ΕΙΝΑΙ Κ 1 ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ! ΟΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΩΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΘΑ ΣΕ ΤΣΕΚΟΥΡΩΣΕΙ! ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ+50 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΕΛΑ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΞΗΓΙΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ! ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΕΛΑΤΕΙΑ!

ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΠΑΚΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=36313

http://www.phototechxarilaou.gr/gr/vapt ... tudios.gr/

http://www.giorgosevagelou.gr/

http://artweddingphoto.net/listing-video-gamou-19.html

ΒΡΗΚΑΜΕΡΙΚΑ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΟΥΣ Κ ΤΟΡΑ ΨΑΧΝΟ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ! ΠΕΡΝΕ ΤΗΛ Κ ΡΩΤΑ! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΑ Κ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΩΣ Κ 800 ΕΥΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Γεωργία μου είναι καταπληκτικό το προσκλητήριο και το ημερολόγιο!!!Μη στεναχωριέσαι!!

Κορίτσια και εδώ στην Πάτρα μου είπανε για βίντεο μόνο στην εκκλησία και λίγο τραπέζι, album ψηφιακό και 10 αφίσες δώρο 850 ευρώ :shock::shock: Θα το ψάξω καλά όμως..και στην τελική αυτό που είπε και η Έλενα..το φτιάχνω χειροποίητο και μόνη μου το album..

Έριξα ένα ματς τον άντρα μου πρωί πρωί τηλεφωνικώς και έπεται συνέχεια... :evil::evil: Έλενα, δανείστηκα την έκφραση σου!!! Πόσο νευριάζω άμα τον εκμεταλλεύονται και τον πιάνουν θύμα...ένα θα σας πω..πήγε κάποιος και του ζήτησε δανεικά,μεγάλο ποσό, γιατί δεν είχε να ταίσει τα παιδιά του,(αυτό είναι το κουμπί του άντρα μου και το έχουνε βρει όλοι), και ο δικός μου του τα δωσε και του τα χάρισε κιόλας..και μάθαμε από άλλους τυχαία ότι αυτός ο κάποιος τα ήθελε για να τα παίξει στο καζίνο σε τουρνουά πόκερ :evil::evil: Αλλά όταν εγώ λέω κομμένα τα δανεικά γιατί κάναμε οικογένεια, είμαι κακιά και μικρόψυχη..καταλάβατε; Αφού την βλέπω τη ρημάδα την εκμετάλλευση...

Βλέπω ότι άμα είμαι μόνη μου,κάποιες συμπεριφορές αλλάζουν, άμα είναι και ο άντρας μου μπροστά όλα είναι πολύ διαφορετικά...και να τα λέω αλλά να είμαι κακιά....αχχχχχχχχχχ..........αχχχχχχχχχχχχχ..........ααααααχχχχχχχχ....... ~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου υπομονή και ας ελπίσουμε ότι δεν ξαναγύρισε στις παλιές του συνήθειες..

Γεωργία μου τώρα είδα τα κηροπήγια..πολύ πολύ όμορφα και αυτά..νομίζω θα γίνει πολύ ωραίο τα τραπέζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΚ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ 590 ΕΥΡΩ!!!! http://www.visionplus.gr/baptisi/prices Κ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!!!

ΚΑΙ ΑΥΤΟ

Για την ωραιότερη στιγμή της ζωής σας, γάμος από 550 ευρώ και βάπτιση από 280 ευρώ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ,

Ν. Θεσσαλονίκης,

Χαριλάου

Κανάρη 31

ΤΚ: 54453

Τηλ. 2310 928 544

Fax.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΑ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ! ΨΑΞΤΟ ΠΑΝΤΩΣ! ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΡΙΑ!! ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ΑΝ ΜΑΖΕΥΑΜΕ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ...ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΑ ΧΤΙΖΑΜΕ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΑΝΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ! ΔΕΝ ΣΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΠΟΤΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΣΕ ΜΙΛΑΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!

ΠΕΡΥΣΙ ΠΗΓΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ Ο ΠΑΠΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΙΣΕΙ 400 ΕΥΡΩ!!! ΤΟΝ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ ΕΧΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑΜΕΙΟ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΠΑΑΡΟΥΜΕ Κ ΠΗΓΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ!!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΤΕ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΜΙΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΤΕ!! Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ!

ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΛΕΦΤΑ! ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΧΙ!!! :twisted::twisted::twisted: ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΖΩ....ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ!!!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΥΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ!!!!! ΟΥΦ ΣΥΓΧΙΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙ. Κ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΔΑ! ΜΕΤΑ .... ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΗΛΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!! ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΑΠΑΣ!!!ΕΙΑΝΙ ΠΟΛΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...... ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΙΘΡΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ! ΑΦΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ! ΤΟ ΧΑΣΑ!!

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕ Κ ΤΡΑΒΗΞΕ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΙΜΠΙΘΡΑ Κ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΩ :(:(:( ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕ Ο ΦΟΤΟΓΡΑΦΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝ ΤΗΝ ΒΟΥΤΙΑ!!! ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΡΕ ΚΑΡΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΙΘΡΑ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ! ΠΗΓΑ Κ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΑΖΩ ΧΡΩΜΑ ΣΤΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!!! ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΕΣ! 5 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ ΜΠΑΛΑΑΑ???ΕΛΕΟΣ :twisted: ΠΗΡΑ ΚΑΝΑ 2-3ΜΠΑΛΛΕΣ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΣΤΟ ΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΑΞΙΩΘΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!! ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ!!!

ΠΟΛΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΓΙΟΡΤΙΝΟ!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΚΑΡΜΠΟΝ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ???????? ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ 5 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! :(:(:(:(

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ

ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΗΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΩΡΓΙΑ 350 € ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ 100 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΒΙΝΤΕΟ 2 DVD ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ!!!

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ!!

ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΛΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ!!

ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΣΤΑ ΦΩΤΙΑ Η ΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΜΙΑ!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΕΤΥΧΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ

ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΕΣΦΙΓΓΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ

ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΡΟΙΩΔΗ!!!

ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!!!! ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΕ!!! ΜΑ ΤΙ ΠΑΘΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!! ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ?? ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΑΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ!!! ΤΟΡΑ ΕΣΤΡΟΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΜΗΛΟ Κ ΜΠΑΝΑΝΑ! ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΗΜΕΡΟ!

ΔΩΣΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΛΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΙΠΙΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΠΛΑΤΣ ΠΙΠΙΛΑ

ΚΑΤΑΠΙΝΕ ΑΛΛΗ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΠΛΑΤΣ ΠΙΠΙΛΑ

ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΦΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΦΑΓΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΖΟΡΙΣΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΜΑΚΑΡΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΩΘΗΚΑ!!

ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ

ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΑΝΑΣΚΕΛΑ Η ΣΤΟ ΠΛΑΙ

ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΣΟΥΠ ΠΑΛΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ!!! :?:?:?:?:?:?

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΖΟΥΖΟΥΛΟ!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΠΕΛΑ Κ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ!!!

elinakki » Σάβ Νοέμ 27, 2010 1:02 am

Τα 8 μωράκια ηλικίας 1-12 μηνών που δυστυχώς οι γονείς τους έχουν

εγκαταλείψει στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας χρειάζονται ρουχαλάκια, πετσετούλες,

σαλιάρες και κουβερτούλες για να ζεσταθούν. Προφανώς δεν έχει μεριμνήσει

κανείς γι' αυτά τα 8 αγγελούδια εκτός από τις νοσηλεύτριες που κάνουν ό, τι

μπορούν...

Ενόψει λοιπόν των Χριστουγέννων ας κάνουμε όλοι μία καλή πράξη γι' αυτά τα

μωρά και ας τους προσφέρουμε το ελάχιστο που μπορούμε με όλη μας την αγάπη.

Τα ρουχαλάκια μπορούμε να τα πάμε στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας, στο κεντρικό

κτίριο, 1ος όροφος στη νοσηλευτική υπηρεσία για τα εγκαταλελειμμένα μωρά.

Εκείνα ήδη μας το ανταποδίδουν με το πιο γλυκό χαμόγελό τους!

Πληροφορίες:

Νοσοκομείο ''Αλεξάνδρα'' Βασ. Σοφίας 80 Τ.Κ 115 28

Τηλεφωνικό Κέντρο: 213-2162000,210-3381100

αριθμος μωρων: 8 (3 κοριτσάκια και 5 αγοράκια)

ηλικιες:1 και 4 μηνων και 1 ετους

αγαθα προς αναγκη: πετσετουλες,σαλιαρες,κουβερτες και ρουχαλακια (για τις

ηλικιες αυτες μονο) και οποιος θελει παιχνιδακια.

τα πραγματα παραδιδωνται στον 4ο οροφο στο ''Γαλακτομειο''

επισης και μεταχειρισμενα ρουχαλακια απο τα μωρακια σας μπορειτε να πατε.

Οσοι μπορουν και θελουν ας χρησιμοποιησουν το συγκεκριμενο αποσπασμα για να

ενημερωσουν ολους οσους μπορουν και θελουν να προσφερουν εστω και μια

κουβερτουλα ή ενα φορμακι.

Τα 8 μωράκια ηλικίας 1-12 μηνών που δυστυχώς οι γονείς τους έχουν

εγκαταλείψει στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας χρειάζονται ρουχαλάκια, πετσετούλες,

σαλιάρες και κουβερτούλες για να ζεσταθούν. Προφανώς δεν έχει μεριμνήσει

κανείς γι' αυτά τα 8 αγγελούδια εκτός από τις νοσηλεύτριες που κάνουν ό, τι

μπορούν...

Ενόψει λοιπόν των Χριστουγέννων ας κάνουμε όλοι μία καλή πράξη γι' αυτά τα

μωρά και ας τους προσφέρουμε το ελάχιστο που μπορούμε με όλη μας την αγάπη.

Τα ρουχαλάκια μπορούμε να τα πάμε στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας, στο κεντρικό

κτίριο, 1ος όροφος στη νοσηλευτική υπηρεσία για τα εγκαταλελειμμένα μωρά.

Εκείνα ήδη μας το ανταποδίδουν με το πιο γλυκό χαμόγελό τους!

Πληροφορίες:

Νοσοκομείο ''Αλεξάνδρα'' Βασ. Σοφίας 80 Τ.Κ 115 28

Τηλεφωνικό Κέντρο: 213-2162000,210-3381100

αριθμος μωρων: 8 (3 κοριτσάκια και 5 αγοράκια)

ηλικιες:1 και 4 μηνων και 1 ετους

αγαθα προς αναγκη: πετσετουλες,σαλιαρες,κουβερτες και ρουχαλακια (για τις

ηλικιες αυτες μονο) και οποιος θελει παιχνιδακια.

τα πραγματα παραδιδωνται στον 4ο οροφο στο ''Γαλακτομειο''

επισης και μεταχειρισμενα ρουχαλακια απο τα μωρακια σας μπορειτε να πατε.

Οσοι μπορουν και θελουν ας χρησιμοποιησουν το συγκεκριμενο αποσπασμα για να

ενημερωσουν ολους οσους μπορουν και θελουν να προσφερουν εστω και μια

κουβερτουλα ή ενα φορμακι.elinakki

Senior Boarder

Δημοσιεύσεις: 74

Προσωπικό μήνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

μαζι με το κλαμπ κατεστραμμενων σπιτιων βαλτε με και στο κλαμπ "τσακωνομαι με τον αντρα μου καθε μερα".

ειμαι πολυ κουρασμενη για να σας γραψω λεπτομερειες απο το οτι δεν τρωμε αυτες τις μερες τιποτα.

δεν ξερω τι τα επιασε. οτανλεμε τιποτα τιποτα.

τα προσκλητηρια σας πολυ ωραια και ολες οι ιδεες πρωτοτυπες. μπραβο κοριτσια

γεωργια ερωτηση: ιντζεογλου λεγεσαι??? εχω γνωστους...

κραταει ο αντρας απο μικρα ασια γιαβριμ???

φιλια καληνυχτα

θαλεια ευχαριστω για ΤΗΝ ΠΟΛΥ καλη ιδεα για τον κιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...