Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα..

Από την 1η περίοδο είχα πολύ αίμα, ελάχιστους πόνους, αν και πριν την εγκυμοσύνη την πρώτη μερα την έβγαζα στο κρεβάτι, πολλά νεύρα όπως πάντα :lol: την πρώτη μέρα και την προηγούμενη, και η τομή μου φαίνεται, έχει ψιλομικρύνει και δεν την νιώθω!

Πρωί πρωί καβγάς με τη μαμά μου..Γιατί κάνω το μωρό και κλαίει? Ακούσατε? Να με καταγγείλετε για κακοποίηση.Είμαι κακούργα που θέλω να του βγάλω τις μύξες,σορυ κιόλας, και να αποφύγουμε βρογχίτιδες και αντιβιώσεις..Πέρα από αυτό, έχω σκάσει από το πρωί..Ο Κωνσταντίνος δεν κάθεται ούτε για ορό, ούτε για τον αναρροφητήρα..Τον ξανάβαλα σήμερα στο relax του, το έφερα από κει, το έφερα από δω,αλλά το κατάλαβε και μου κράταγε τα χέρια...Στο τέλος μαύρισε από το κλάμα..Κάτι βγάλαμε αλλά δεν έγινε καλή δουλειά... Δεν το ξερα ότι για να είσαι μαμά πρέπει να χεις μαύρη ζώνη στις πολεμικές τέχνες... :(:( Θα ανοίξω θέμα να μου πουν και οι άλλες μαμάδες τί άλλο να κάνω..Το θέμα δεν είναι πώς το κάνω,αλλά τί κάνω άμα με το που το ακουμπάω στη μύτη του, πλαντάζει...Δηλαδή πρέπει να του δένω χέρια, πόδια και να του κάνω κεφαλοκλείδωμα ρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλέ πόσα γράψατε?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Εγώ δυστυχώς σήμερα είπα να κάνω φασίνα οπότε δεν νομίζω να προλάβω να αγοράσω φορμίτσα.....

Προχθές πήγαμε στο γιατρό!!! Κάναμε και εμβολιάκι... Λοιπόν, 6 μηνών είμαστε 10800 kgr :roll::roll: και 70,5cm!!!! Τέλειος ο γίγαντας λέει ο γιατρός... Μάλλον θα ξεκινήσουμε και νωρίτερα γιαουρτάκια κλπ (μπας και αδυνατήσουμε και λιγάκι :lol::lol::lol: )

Σε 3 εβδομάδες θα αρχίσουμε να τρώμε κανονικά (όλα τα κρεατικά δηλαδή - εκτός από μοσχαράκι) Πάντως από λαχανικά μου είπε να του δίνω τα πάντα εκτός από σπανάκι - είναι λέει λίγο βαρύ - και όλα τα φρουτάκια εκτός από πορτοκάλι αλλά να προσέχω εάν κάνει καμιά αλλεργία να σταματάω αυτό που το προκάλεσε....

Κατά τα άλλα σήμερα βήχουμε σα νταλικέριδες και θα πάρω τον γιατρούλι μας τηλέφωνο να μου πει τι σιροπάκι να του δώσω...

Βγάλαμε κι το άλλο κάτω δοντάκι [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] Και ο γιατρός μας είπε ότι και τα επάνω δεν αργούν πολύ!!! Άντε μπας και σταματήσει η γκρίνια μας....

Χθες πήγα στα H & M και του πήρα χειμωνιάτικη μπλουζίτσα Rolling Stones και ACDC!!! Πολύ γέλιο! του πήρα και ένα παντελονάκι (σαν ψαροκόκκαλο) με τιράντες, του έχω και τραγιάσκα (σαν τον Oliver Twist θα είναι) :lol::lol::lol::lol:

Θα σας ανεβάσω και φωτό με τα Χριστουγεννιάτικα αποκτήματά μας από τα Jumbo!!!

Εγώ θα στολίσω από βδομάδα...

Όσο για τον Άλεξ... Καλά καλά ούτε αγκαλιά δεν τον παίρνει..... :evil::evil::evil::evil: Βοήθεια?!?!?!?!?!?! Τί είναι αυτό?????? Δεν πειράζει... Κάνω υπομονή... Όταν ξεπεταχτεί είμαι σίγουρη ότι θα αλλάξουν τα πράγματα... (ελπίζω :roll::roll::roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου, μη δίνεις σημασία σε κανέναν!!! Όλοι συμβουλές και εντολές είναι αλλά μόνο εμείς ξέρουμε τι παιρνάμε και τι πρέπει να κάνουμε!!! Ε τι στο καλό... Πιο πολύ απο εμάς δεν νοιάζεται κανείς άλλος!!! Αυτό είναι ΝΟΜΟΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΣ!!!!

Το Σάββατο θα βρεθούμε όλες στο Cosmos, έξω από την εκκλησία (εκεί που στήνουν συνήθως τα carousel), στις 5!!!!!! BE THERE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...............Εγώ πριν 2 μερες είδα για πρωτη φορά περίοδοπολύ λίγο αίμα.........ούτε καν κανονική περίοδος..............κάτι σταγονούλες-ίχνη..............πρεπει να ανησυχώ??????????Για να δουμε και πόσες μέρες θα πάει.................

Και χτες το απόγευμα έκλαιγε χωρίς λόγο και του δωσα παναντολ και ηρέμησε αμέσως..........ή πονάει για δοντακια ή την κοιλιά του..............ο γιατρός μου είπε να μη βαλω κρεμούλα στα ούλα γιατί λέει αργούν να βγουν τα δοντια :?:?:?:? Τι να πω???????????

Με γεια τα νέα ρουχαλάκια στα μωράκια σας!!!!!!!!!!!Και μεις θέλουμε πολλά πραγατάκια και jumbo εννοείται αλλά που χρόνος????????????Θέλω να ετοιμάσω και το δωμάτιο του μικρού αλλά ο άντρας μου λέει θα πάει να κοιμάται μαζί του!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Δε θέλει με τίποτα θα έχει έννοια κλπ........ο χαζομπαμπάς :lol::lol::lol:

Θέλω να φτιάξω και τον παιχνιδότοπο μας...........και να στολίσω............στο τέλος τίποτα δεν θα κάνω!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ! Κ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!! ΠΡΙΝ ΡΙΞΑΜΕ ΜΑΤΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΖΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΑΥΤΗ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ! ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΕΦΤΥΝΕ Κ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΚΙΑ!! ΑΧ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΙΘΗΚΑ!!!! :lol:

ΜΑΜΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΡΥΟ ΕΧΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΑ!ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ! ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΟ!

Η ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΚΚΙΝΗ! ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!!! ΕΣΥ ΚΑΛΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΩ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ :oops::oops::oops:

ΑΠΟ ΔΟΝΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΧΕΙ ΦΥΤΡΩΣΕΙ ΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΦΟΥΣΚΑ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ Η ΓΚΡΙΝΙΑ! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΣΤΕΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?????????????

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2129052

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ενταξει εχει κρυο αλλα τα ντυνω με μουφαν κτλ

λες να το χρειαστω?

με προβληματιζεις που λες οτι το φορας τωρα

τοσο κρυο κανει εκει?

η εγω ειμαι κακια μανα και δεν τα ντυνω σωστα?

επισης κανε με φιλη σου γιατι ειμαι αγραμματη και δεν ξερω πως να το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, κάτι τέτοια μποτάκια είδα στον κατάλογο mothercare... αλλά δεν τα είδα από κοντά για να είμαι ειλικρινής.... Θέλω να πάω να δω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΜΑΜΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΠΛΑ ΠΑΤΑ ΑΠΟΔΟΧΗ!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ 16 ΒΑΘΜΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΨΟΦΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ!!!! 8 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ

!ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΩ Κ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Η ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΟΔΟΣΑΚΟ!!!

Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΣΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ????????? 3 ΜΠΟΥΦΑΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΖΟΡΙ ΕΧΟΥΜΕ!!

ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΖΕΣΤΕΣ ΕΧΕΤΕ!! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ψοφησα στο σιδερο και στο απλωμα. Παρα πολλα τα ρουχα της μικρης... μου εφυγε η μεση. Παω θα παω να κανω το φαγητο μας αφου η μικρη εχει φαγητο απο χθες. Θα κανω πλανο διατροφης στη μικρη για να μην της επαναλαμβανω τα φαγητα που τρωει. Σκεφτομαι και εγω να ξεκινησω μπροκολο και κουνουπιδι αλλα πρεπει να ρωτησω τον ενδοκρινολογο γιαυτα τα φαγητα. Οσο για το ακτινιδιο μπορουμε να το βαλουμε απο τωρα αλλα με δοκιμασια 2 μερων για να μην εμφανισουν αλλεργιες οπως και το πορτοκαλι.

Διδυμομανουλα και μενα η τομη μου ειναι χαλια,κοκκινη και ειμαι ακομα ψιλομουδιασμενη.

Συμπεθερα κρατα γερα το πασα μου γιατι εμες ειμαστε κοκκετες!!!

Εστειλα το μπαμπα μας στο lidl πηρε καλτσονια,πυτζαμουλες, φορμακια, και το μπουφαν. Δεν ειχε εδω τα μπλουζακια με το φουλαρι που ελεγε. Απο τις 7:30 τον ξυπνησα για να προλαβει το μπουφαν. Σημερα ξεκιναμε μπισκοτοκρεμα ελπιζω να τη φαμε!!!

Κοριτσια θελω μια χαρη οποια μπορει φυσικα. Αν πατε σε παιδιατρο ή επικοινωνηστε τηλεφωνικα με παιδιατρο σας παρακαλω ρωτηστε αν επιτρεπεται τα παιδια που τρωνε κρεας να το τρωνε μαζι με τραχανα σταρενιο. Ο δικος μας ο παιδιατρος λειπει εξωτερικο και μου στειλανε απο το Αγρινιο η μαμα μου τραχανα χωριατικο και μου ειπε οτι οταν ημουν 6 μηνων μου εφτιαχνε τραχανα μαζι με μοσχαρακι και ντοματουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασαι καλα βρε Ελενα μου. Ναι το ροζ, δεν του αρεσε του μπαμπα μας το μπεζ, ετσι και αλλιως και εμενα το αγαπημενο μου χρωμα ειναι το ροζ αρα το εχει συνηθισει

Μολις εβαλα το φαγητο στο φουρνο, η μικρη παιζει και εγω επιτελους καθησα να ξεκουραστω στο καναπε και να δω τη ζωη της αλλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι μου ειχε πει ΜΕΤΑ ΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΣΤΡΑΚΙΑ ΚΤΛ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!! ΚΑΛΕ Ε Κ ΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΤΥΡΙ!!! ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΧΑΖΟΜΑΜΑΔΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!! Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΑΓΟΡΙΑ! ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΖΑΤΖΙΚΙ! 5 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΜΟΡΟ.ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΙΔΑ(ΕΤΟΙΜΑΤΖΙΔΙΚΟ ΤΖΑΤΖΙΚΙ) Κ ΖΟΥΜΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΨΗΤΑ!!!! ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ 8-)

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ! ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΑΝΕ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!

ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΠΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ???? ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ????

ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΩΜΕΝ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera γριγορο

τελειωνω τη δουλεια κ παω να φαω μιαμ μιαμ ελπιζω οι ταλιμπαν να κοιμουντε ολοι :lol::lol:

καποια με ρωτησε για τα λαχανικα μεχρι να σασ διαβασω ξεχασα πιοα ηταν :oops::oops:

ολα τα δινω εγω ,ασε που ειναι κ κληρονομικα αυτα ,ιδικα τα βρασμενα μιονοντε κατα πολι οι πιθανοτητεσ για αλλεργιεσ οπωσ εχω διαβασει ,το παιδι συνηθοσ ειναι αλλεργικο απο πριν ασχετο με το αν το πιραζει το γαλα μπορει να κανει νινιδα να βγαλει εκζεμα κτλ ε τοτε δεν του δινεισ πολλα κ γριγορα ,περημενεισ αλλα οταν δεν σου εχει βγαλει τπτ κ μαλιστα περναει τισ αρρωστιεσ χωρισ να πολυκαταλαβαινεισ τοτε ξερεισ οτι εχεισ ενα ανεκτικο παιδι κ μπορεισ να του τα δοκιμασεισ ολα σχεδον,χθεσ παντοσ το πατζαρι του εκατσε λιγο βαρι κ το εβγαλε ξερω τωρα οτι δεν θα του το ξαναδωσω σημερα του εδοσαν κουνουπιδι μπροκολο πατατα αν βγαλει παλι θα πει οτι καποιο αλλο τον πιραξε κ εχθεσ.τα φρουτα μεχρι στιγμησ κανενα δεν τον πειραξε.

τραχανα κ γιαουρτι δεν του δινω πριν τον ογδοο εχει φρεσκο γαλα που οι πρωτεινεσ του επιρεαζουν τα νεφρα τουσ ,παλια ηταν αλλιωσ τα ζωα ετρογαν χορταρακι τωρα τρονε αλεβρα ο θεοσ ξερει απο τι ειναι φτιαγμενα μεχρι κ μεταλαγμενα βρηκαν στα φρεσκα γαλατα(απο την αγελαδα παπο αφτα που ετρωγε)http://korfiatis.blogspot.com/2007/10/sos.html

οσο πιο λιγο τρονε τοσο το καλυτερο τελικα :roll::roll: εγω εχω μηλια στον κηπο κ τα ακτινιδια ειναι απο το σπτιτι τησ κουμπαρασ μου στη πρεβεζα αλλιοσ δεν θα εδινα νομιζω ακομα

εμενα η περιοδο την πρωτη φορα ηταν πολυ λιγη ενο τη δευτερη μονο πανα που δεν εβαζα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ τα δοντάκια σας Γεωργία μου............δεν το συζητώ!!!!!!!!!!Μαλλον και μεις ετοιμαζόμαστε γιατί όλο με το χέρι στο στόμα είναι και μας δαγκώνει........... :lol::lol::lol::lol:

Τι κούκλος που είναι και κάνει και λακκάκια όταν γελάει!!!!!!!!!!!!Και η στολή σας άψογη...........

Εγώ σκέφτηκα να του πάρω στολή και να τον πάω στο φωτογράφο να μου ετοιμάσει φωτο να δωσουμε στους συγγενείς!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ τα λακάκια τα έκανε από τη μέρα που γεννήθηκε!!!! πολύ γέλιο!!!

Τέλεια η ιδέα σου Μαρινάκι μου!!!!! Λες να πάμε κι εμείς στο φωτογράφο? Θα δω... αν δεν μπορεσω να του βγάλω εγώ καμιά καλή..... Αλλά πρώτα να στολίσω το σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...