Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω πολυ πολυ αφροδιτακη περιμενω να ερθει ο νικος ανα φτασει ποτε :D:D:D:D με τα πεδιλα το βλεπω να ερχετε....

καλα κ εμενα ο χαρης τωρα ξυπνησε κ μου λεει παμε παρτυ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μολις με ενημερωσε ο τολμηρος σκιερ νικος οτι θα ερθουμε :D:D:D:D θα τα πουμε σε λιγη ωρα κοριτσακια θα ερθουμε με το ελκυθρο :lol::lol::lol::lol:

ο χαρης παει στο παραθυρο κ λεει χιστε μου χιονι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο τον παγωμενο και ηλιολουστο Πυργο!!!ολο το βραδυ πεθανα απο τους πονους και σημερα μια απο τα ιδια!!!στο περιστερι που ειναι η αδερφη μου χιονιζει τι τυχερες που ειστε!!!

καλα να περασετε σημεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia!edw(AGIA PARASKEUI) to vradu to estrwse..eliwse vevaia!xionizei edw kai polu wra alla exei polu aera gia na to strwsei!!0 vathmous exoume...pwpw kruo!!!leipei ki o alex..kairos gia 2 kserete..xaxa!

eri,bikaki ante na gurisete na mas peite ti egine sto partu!

bikoulini kruo ki ekei e??eipane ki ekei tha xionisei gia ta kala..!mesa kleismeni eiste me ta paidakia sas ee??

tonaki mou i mesi,to entero i suspaseis?eisai kalutera twra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδιααααααα γυρισαμε περασαμε τελεια ....

ερη μου σε ευχαριστουμε πολυ για ολα ολα ηταν υπεροχα το ευχαριστηθηκαμε κ ειδικα ο χαρης ειδες οτι ξεσαλωσε.....

ιωαννακη εδω σταματησε αλλα πολυ κρυο θελω κι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ωραιο το σκ ε?χιονι κρυο, πολυ κρυο ομως..τον παντρεψα τον αδερφουλι μου το σαββατο και μην σας πω τι κρυο φαγαμε με τα φορεματα αρχαιοι γιναμε...αλλα ολα ηταν τελεια.κατα τα αλλα περιμενω σαν τρελη την αλλη εβδομαδα να φτιαξω κουραμπιεδες και μελομακαρονα να μυρισει το σπιτι που λενε και να μπουμε οικογενειακως για τα καλα στο κλιμα των γιορτων....αλλα και να κανω το ντοπλερ μου που θα δω και το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA!!!!!!!!!

NA SAS ΖΗΣΟΥΝ ΦΑΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΙΑ!!!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΩ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??

ΒΙΚΥ ΠΟΥ ΣΟΥΠΕΡ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΝ Κ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ???ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΛΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΑ!!!ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...