Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλα κ εγω ενα κραζω τις πελατισσες να φορανε κρεμες κ εγω σχεδον ποτε δεν βαζω :D:D:D:D

πρεπει να κανεις τη καρδια σου πετρα κ να την κανεις χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν υπαρχουν επιλογες

βεβαια μπορεις κ να μην τη κανεις κ μεις να σου λεμε οτι την εκανες για να νιωθεις καλυτερα διαλεξε κ παρε!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πάω jumbo σημερα να πάρω κανα δωράκι για τα μικρα για το παρτυ..

Τωρα πως θα τα τυλίξω μπισκοτάκια και δωράκια δεν ξέρω... μπορεί να πάρω χαρτί και να το φτιάξω σαν χωνάκι για να φαινονται τα δωράκια και τα μπισκότα... Όλα ίδια να τα πάρω ε? Να μην έχουμε δράματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!ΚΑΛΟ Ε??

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΦΥΓΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ.

ΕΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟΣ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥ??

JOANAKI KAΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ??ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!1ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ!!!

ΦΑΝΗ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!!ΤΙ ΝΕΑ ΕΣΥ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ??ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ???ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ??ΑΝΑΡΩΣΑΤΕ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΒΙΚΥ ΤΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΕΔΩ??ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!!!ΜΙΑΜ,ΜΙΑΜ!!

ΦΙΛΑΚΙΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?

Θελω να σας ρωτησω κατι και ιδιαιτερα την Βικη που ξερω οτι εχει τατουαζ...Εχω φαει κολλημα τωρα και δεν μπορει να μου φυγει απο το μυαλο..Ειχα πει μολις κανω και το 2ο παιδι θα παω να κανω ενα τατοο με τα ονοματα τους η τα αρχικα τους αλλα τωρα θηλαζω...Ξερερτε αν μπορω να το κανω τωρα???και αν μπορει να μου προκαλεσει καποια αλλεργια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα μου έχεις ιστορικό αλεργιών?

Το τατου που θα κάνεις πρέπει να το κάνεις σε εναν καλλιτέχνη σοβαρό, με φυτικές μελάνες και αποστειρωμένα εργαλεία. Δεν ειναι τίποτα το σοβαρό.

Εγώ έχω 2 μεγάλα, ενα στην πλάτη απο ψηλά μέχρι τον ποπο, και ενα στην πάνω πλευρά του ωμου που ξεκινάει απο το στήθος και πάει πίσω στην πλάτη.

Θηλάζεις?

Σε κάθε περίπτωση πάντως θα σου πρότεινα να 40ντίσεις πρώτα..

Στάμμυ μου ο παιδότοπος ειναι Λεωφόρο Δημοκρατίας 84 στο ΚΕρατσίνι, Σάββατο 11 το πρωί.. θα χαιρόμουν πολύ, μακάρι να τα καταφέρεις,. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΕυχαριστω Ελευθερια μου.Οχι δεν εχω ιστορικο αλλεργιων απλα φοβαμαι μη τυχει στο τατοο επειδη ειναι καπως ευαισθητο το δερμα μου...αλλα οχι αλλεργιες δεν εχω!

Ναι σιγουρα θα περιμενω να 40ησω δεν το συζητω αλλα επειδη πιστευω θα θηλαζω για αρκετο καιρο γι αυτο ρωτησα!

Το τατοο ξερω που θα το κανω ειναι οντως πολυ καλος και τηρει ολουσ τους κανονες υγιεινης!

Σ ευχαριστω και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια τι κανετε???

τελικα οι φιλοι που περιμεναμε θα τελειωνανε αργα οποτε το αφησαμε κ πηγαμε βολτουλα δεν με χαλασε καθολου :D:D:D:D

ελισα συμφωνω με αυτα που ειπε η ερη βασικα να κοιταξεις να τον κανεις σε καποιον που να ξερεις οτι ειναι πολυ καθαρος αποστειρωμενες βελονες κ.τ.λ βεβαια εγω θα σου προτεινα να το κανεις αφου αποθηλασεις για να σαι 100% σιγουρη... γενικα αν αυτος που θα στο κανει τηρει ολες τις προυποθεσεις τοτε δεν εχεις κανενα προβλημα...εγω εχω 4 κ να σου πω την αληθεια ψηνομαι να κανω το 5ο δεν εχω καταληξει καπου γιατι σκεφτομαστε με τον αντρα μου να κανουμε κτι ιδιο αλλα τι δεν εχουμε βρει τι

καμια ιδεα???

σταμμυ μου τι κανεις τι κανει η μικρη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Βικυ μου.Αχ τιι να κανω θα κρατηθω μεχρι να αποθηλασω...τοσο αντεξα ...αλλο λιγο τι πειραζει!!Απλα εχω φαει κολλημα τωρα γι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω λεω καλυτερα αφου τοσο αντεξες κανε λιγο ακομα υπομονη να σαι πιο σιγουρη...

ρε γμτ αμα κανεις την αρχη παντως θες να συνεχισεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιααα!!μπηκα να πω ενα γεια κ να παω για νανι γιατι ειμαι πτωωμααα!!!!!κ λιγα λεω!!! :roll: δεν προλαβα να διαβασω τα ποστς σας!σημερα δεν ειχα καθολου δουλεις,γιατι τα ειχα κανει χτες κ μ'επιασε μανια να φτιαξω γλυκα!!!ο σπυρος απορησε τι επαθα κ φτιαχνω γλυκα με τοση ορμη κ παθος!!! :lol::lol::lol: πρωτογνωρο!! :roll:

εφτιαξα πρωτη φορα κουραμπιεδες!!βγηκαν τελειοιιιιιιιι!!!!!!!!!να μην το παινευτω,αλλα για πρωτη φορα τους καταφερα!!!! :D:D

εδω ειναι η συνταγη αν την θελετε!!! http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... neiro.html

μετα εφτιαξα ενα σπιτακι χριστουγεννιατικο με μπισκοτα πτι μπερ!!!το ειχα υποσχεθει στα παιδια!!!πολυ λεπτομερεις ομως βρε κοριτσια!!δεν το ξαναφτιαχνω!!απαπαπα!!!!!το καταβροχθησαν βεβαια!!! :lol::lol:

κ μετα εφτιαξα κ muffins!!!!αχ κ βαχ τι κολαση ηταν αυτη??/3 απανωτα εφαγα χωρις καθολου τυψεις!!!! :roll: μου φαινεται θα φτιαχνω καθε μερα!!επαθα εξαρτηση τωρα!!! :lol::lol::P ηταν καταπληκτικα!!!! εδω ειναι κ η συνταγη!!1να τα φτιαξετε,θα παθετε σοκ!!!!

http://www.sintagespareas.gr/sintages/e ... ffins.html

ααα κ να μην ξεχασετε να λαδωσετε τα φορμακια γιατι θα κολλησουν!!!το παιζω κ δασκαλα τωρα!!!! :lol::lol::lol:

πριν λιγο τελειωσα την κουζινα που γινοταν ο χαμος κ μετα μαζεψα κ το σαλονι που δεν ειχα πατησει ολη μερα κ ειχε πεσει βομβα!!! :lol::mrgreen:

αυταααα!!σας ζαλισα!!!!παω για υπνο τωρα!!ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!δεν αντεχω να τα διαβασω ολα τα νεα σας!!!!νομιζω οτι θα λιποθυμισω!!! :oops::?

καληνυχταααα μανουλιτσες κ φιλακιαααα!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa πρέπει οπωσδηποτε να αποθηλάσεις πρώτα, συμφωνώ με την Βίκυ. Ελα μωρέ τοσο καιρό περίμενες, θηλασε το μωρό σου όσο μπορείς και το κάνεις μετά..

Αντριάννα τέλεια τα muffins! Βασικά το τέλειο είναι που ειναι μεριδούλες μεριδούλες ειναι χαριτωμένα!

Βικυ μου φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ επειδή κάνω κάτι δοκιμές... :oops: μπορείς να μπεις λίγο στο blog να μου πεις αν βγάζει χιονάκια?

Εγώ δεν μπορώ μάλλον να το δω επειδή αυτη τη στιγμή δεν χρησιμοποιώ windows και explorer...

pleaseeee :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΕΡΗ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟΣ :(

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΤΗΣ 2 ΜΕΡΕΣ (ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ&ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ)ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ ΜΟΝΟ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΧΩΡΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΦΑΓΑΜΕ :mrgreen: ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ...ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ...ΧΤΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΑΜΕ ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ :evil::evil::evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ....ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ....ΤΕΣΠΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΟΜΙΖΩ...Α!!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ 5 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ!!!ΑΝΤΕ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ;;;ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗΣ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΛΕΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ!!

ΑΝΔΡΙΑΝΑΑΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ!!!!! :lol::lol: ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ;;;;ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!!!!

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ !!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...