Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ειναι κολλητικη ασπακι μην αγχωνεσε...εγω ευτυχως εχω τελειωσει με κουρτινες κ τετοια...

πρεπει

να σιδερωσω

να συμμαζεψω

να ξεσκονισω να περασω σκουπα

να σφουγγαρισω

σε ολο το σπιτιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΑΣΙΝΑ ;;; Αφήστε κορίτσια. Κι εγώ τα έχω παίξει. Ούτε χρόνο να δω τον εαυτό μου δεν έχω. Σε λίγο το μουστάκι θα το κάνω περμαναντ!!!!!! έχουν φύγει και οι γονεις μου για 1 εβδομάδα και έχω να μαγειρεύω για μας, για τη γιαγιά, για τον αδερφό μου!!! Και να βγάζω και το σκύλο βόλτα :shock: και η δουλειά δουλειά έτσι;;; έχω και τα χάλια μου. Σήμερα θα σιδερώσω :shock: . Δεν θα φτιάξω δύσκολο φαγητό φασολάκια θα κάνω έχω κι από εχθές σουτζουκάκια...

JOANAKI μην σκοτώνεσαι καλέ στη κατάστασή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΚΑΝΩ...ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΤΕ :D:D

ΕΠΛΥΝΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :o:o:o:o:o ΚΑΛΑ ΣΤΕΓΝΩΣΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΗΘΕΛΑΝ ΕΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑ...ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ Ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΝΤΟΝΙΩΝ Κ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΑΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΚΑΝΩ...ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΤΕ :D:D

ΕΠΛΥΝΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :o:o:o:o:o ΚΑΛΑ ΣΤΕΓΝΩΣΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;.

Και εγώ το ίδιο έκανα Βικάκι, έβαλα όοολα τα πουκάμισα του Βαγγ για πλύσιμο και τα έδωσα στην πεθερά μου να τα σιδερώσει :twisted: .. Τι φταίω εγώ? Αυτη γκρινιάζει ότι δεν έχει πουκάμισα το παιδι! :twisted::twisted: Ειμαι κρανιοεγκεφαλιομένη φαινεται ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ το ίδιο έκανα Βικάκι, έβαλα όοολα τα πουκάμισα του Βαγγ για πλύσιμο και τα έδωσα στην πεθερά μου να τα σιδερώσει :twisted: .. Τι φταίω εγώ? Αυτη γκρινιάζει ότι δεν έχει πουκάμισα το παιδι! :twisted::twisted: Ειμαι κρανιοεγκεφαλιομένη φαινεται ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ενα μεγαλο βημα σιδερωσα :lol: βεβαια δεν τα βολεψα γαιδουρια ε??? :lol::lol::lol: αυριο εχει ο θεος μαζι με τα υπολοιπα :lol::lol::lol: αν δεν μου ρθει παλι καμια αναλαμπη και τα κανω μετα

βικακυ κεφια βλεπω μπραβο ρε θηριο :lol::lol::lol:

ερη μου αφου παραπονιετε ας τα σιδερωσει για να να ηρεμησει :lol::lol::lol:

εγω ευτυχως ο νικος εχει μετρημενα πουκαμισα που τα φοραει παρα πολυ σπανια κ αφου το πρηζω δεν τα γουσταρει αν τα ειχα κ αυτα παει θα αυτοκτονουσα :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά στο κουράγιο σας ρε κορίτσια, εγώ δεν σιδερώνω τα σιδέρωτα οχι να πλήνω και τα πλημμένα :lol::lol::lol::lol:

και μενα μου φαινετε βαρηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ...ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΑΛΙ.... :shock:

ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΩΡΑ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ;;;;ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΦΟΒΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΙΟΜΑΝΗΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΑΣΤΕΡΣΕΦ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΔΩ :lol::lol::lol: ΓΑΙΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΞΕΡΗ!! [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aspaki edw eisai?ti kans?

bikoulini den pas kala...kathesai kai pleneis ta isi plumena?

eleutheria egw oute to palio mou to vraki den tis dinw autinis...

bikaki ki emena o alex spania foraei poukamisa..eutuxws!pou k pou me ti douleia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου??

Φασινες ακουω και κουραζομαι ακομα παραπανω! Εγω ευτυχως αυτο το σπιτι που ειμαι τωρα θα το ψιλοπαρατησω ετσι οπως ειναι.δηλαδη ενα σκουπισμα θα κανω φευγοντας και εννοειται η τουαλετα καθαρη και η κουζινα.Καλα δεν θα κανω ρε κοριτσια?? Αν βλεπατε σε τι κατασταση το βρηκα θα φρικαρατε.Γενικη θα κανω μια και μια στο καινουριο την Τριτη και θα τα εχω ολα καθαρα και μοσχοβοληστα για τα χριστουγεννα!

Απο χθες πακεταρω! Εχω και την μικρη απο πανω..εγω βγαζω αυτη βγαζει πραγματα! :lol: Αρχισαμε και τα:: μαμα ατο τι ειναι?? ατο?? ατο?? να το δω! να το μυισω! :lol: Με εχει τρελανει!!

Πουκαμισα και ο Παυλος δεν φοραει πολλα ευτυχως.Ενα το 3ημερο που δουλευει και απο κανενα σε καμια βολτα.

Σταμυ μου περαστικα στην μανουλα σου! Σιδερενια να ειναι!

Αδερφουλα εμφανιστηκες επιτελους!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Θα περιμενω τηλ.Φιλακια πολλα και να προσεχεις! :YMHUG::-*

Ιωανναρα μου φουσκωσες καθολου?? σε ξαναρωτησα μηπως?? εχω και αυτο το αλτσχαιμερ της εγκυμοσυνης και καταλαβαινεις! εχω την ταση να επαναλαμβανομαι! :)

Ανδριανουλα μου πολυ σε χαιρομαι με την οδηγηση!! keep going baby!! :)

Ερι μου πολυ ωραια η ιδεα να φτιαξεις μπισκοτακια.Για γλασο κατεληξες??

Βικουλινι μου να πηγαινεις συχνα βολτουλες με τα μικρα! ειδες τι καλο σου κανει!

Τι αλλα?? και τοσα που θυμαμαι παλι καλα! :lol: Γραψατε και εσεις ενα σωρο σελιδες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?λενακι με το μαλακο η γενικη..ιωαννακι τι νεα απο την κοιλιτσα σου?εγω πηγα γιατρο σημερα και ολα πηγαν τελεια το μωρακι μου ειναι ψηλο και περριπου ενα κιλο ισως και κατι ακομα ,αρχιζει και στριβει προσ τα κατω ψιλοπαιρνει την θεση της δηλ.,και πηρα και 2,5 κιλακια 8,5 στο συνολο καλα ειναι λεει ο γιατρος για 7 μηνα.στης 23 εχω ντοπλερ και αυριο το κρεββατι του αδερφου μου επιτελους εφτασε και αυτος ο γαμος!!!!!Ε!ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια τελικα με επιασε η προκοπη μου κ τα εκανα ολα....

γιουπι το πρωι δεν θα εχω τιποτα να κανωωωωωωωωωω εχω κ φαγητο απο σημερα αχ τι καλααααααααααααααααα ηρεμησα τωρααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοτίτσια σημερα πρωινή στην δουλειά μας έχουν τρελάνει νια πρωί μια απόγευμα

χάλια...Εχθές εμπαινα σας διάβαζα αλλα δεν έδωσα το παρών γιατί είχα αρκετή δουλίτσα

Φασίνες βλεπω όλες...Εγω δεν προλαβαίνω και πόλλα με την δουλειά αλλα δεν θα κάτσω

να σκάσω.

Να έχουμε μια καλή μέρα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ...4 ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΜΩΣ!!!ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΧΤΕΣ...ΘΑ ΔΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑΧΩ ΑΛΛΟ ΤΡΕΞΙΜΟ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ...ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ :twisted::lol::lol::lol::lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΕΓΩ ΘΑ ΝΤΑΝΤΕΥΩ :cry:

ΤΙ ΝΕΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ!!!! :lol::lol: Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΛΕΣ Κ ΚΑΝΩ ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μην μου μιλάς εμενα για αγώνες δρόμου!!!

Το πρωτάθλημα θα έπρεπε να πάρω... :shock::?

Μόλις άκουγα το ένα να ξυπνά έτρεχα σαν την τρελλή να το αρπάξω ώστε να μην ξυπνήσει το άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΡΙΣΗΜΗ!!ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΘΕΛΕΙ ΠΟΟΟΟΛΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΤΛ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΕΡΧΟΝΤΕ ΟΤΑΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΜΑΖΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ...ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΥΖΑΜΕΣ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΥΝΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ :lol::lol::lol::lol: Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΙΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ....ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕΠΟ :lol::lol::lol: ΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...