Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

χαχαχαχαχα!!!ναι ναι κ τα παιδια το καταχαρηκαν!!!ολο παραλια,μπανακι κ παιχνιδι!!!! :D:D αρχισες παλι τα τραλαλαλαλα δεκεμβρη μηνα???!!!! :lol::lol: για ξεκινα τωρα το τριγωνα καλανταααα αααα ααα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol: απ'ολα το ρεπερτοριο!!χιχι!!!

αγαπημενηηη παω για νανι!!δεν μπορω αλλο!!ειμαι πτωμα!!!εκανα κ ολο το σπιτι σημερα...ψοφησα!!!καληνυχταααααααααα κ φιλακιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D θα τα πουμε αυριο!!!! :D:D;;):YMHUG: ωραιο αυτο το εμοτικον το τελευταιο!!ολο ναζι κ χαριτωμενια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

μου πηρε 1 1/2 ωρα για να διαβασω απο εκει που ειχα μεινει δηλαδη 25/11!!! αλλα τα καταφερα

τι κανετε βρε κοριτσια πω πω τι ηταν ολα αυτα που διαβασα????

Απο που να αρχίσω??

Λοιπόν...Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχες χθες για τον Νικόλα και ανταποδίδω σε όλες!!!

Τόνια μου να χαίρεσαι τον Νικο σου και με το καλό και το δεύτερο μπεμπε!! Όσο για το σκυλακι σου λυπαμαι αλλα καλυτερα για εκεινη να μην υποφερει...

Ιωαννάκι μου εύχομαι όταν γυρίσει ο Αλεξ απο Γερμανία όλα να είναι καλύτερα!

Έρη μου μπήκα με χαρά να σου πω οτι θα ερθουμε οικογενειακως στο παρτυ σου, και μολις διαβασα το 11 κατι επαθα...έχω μια προσκληση απο την δουλεια του Βασίλη για το σαββατο για το Alladin on ice και το λεω τοσο καιρο οτι θα τον παω τον νικολα οπωσδηποτε εκει...αλλα τωρα με εχεις κολλησει θελω τοσο πολυ να ερθω...φαντασου τοσο πολυ που επεισα και τον δυσκολο βασιλη να ερθει μαζι μας....τι να κανω που εκεινο ειναι 12 το μεσημερι?? σιγουρα δεν μπορω να τα συνδυασω και τα δυο...ουφ,.........θα δω τι θα κανω...κλεινω στο να ερθω στο παρτυ σας!! αν μας θελετε φυσικα :lol::roll:

Αντριαννακι μου τα ειπαμε και χτες αλλα και παλι να τον χαιρεσαι!! Και καλορίζικο το δίπλωμα!!

Βικάκυ μου παλι καλα που ο Νικος ειναι καλα δεν ηξερα για το τρακαρισμα, μην σκεφτεσαι τις υλικες ζημιες ξερω οτι δεν το κανεις αλλα το οτι ο νικος δεν επαθε τιποτα!! Φιλια πολλα στον Χαρακη!!!

βΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ πως πατε με τις ιωσεις, ηρεμησατε καθόλου?? Πολύ χάρηκα που με πηρες τηλ. Τώρα είναι σειρα μου...χιχι

Ασπα μου και του χρονου το στολισμα!! ΜΜΜ χορος πανω στο γραφειο ε?? Συμφωνω με Βικυ πρεπει να μας το ανεβασεις αν το κανεις να δουμε βιντεακι!! Ολα καλα στη δουλεια?? Τα παιδάκια σου??

Σταμμουλα σιδερενια η μανουλα σου!!! Τί κάνετε??? Όλα καλά?? Χανομαι μωρε αλλα με καταπινει το μαγαζι και μετα το σπιτι μου...δεν προλαβαινω τα πλυντηρια και το καθαρισμα...ειχα και τους κουμπαρους μου απο το Αιγιο φιλοξενουμενους 4 μερες και τους ξαναπεριμενω σε 15 μερες παλι για μια βδομαδα και δεν εχω καθολου χρονο για μενα...

Κανονίσατε συνάντηση ή λάθος κατάλαβα>?? Βρεθήκατε?? Πάλι έχασα τα καλύτερα??

Φλωριάννα μου τί κάνεις? Πέρασε ο βήχας??

Αδερφούλα καλές ετοιμασίες για τη μετακόμιση και σε ευχαριστω για τις ευχες!! Θα μιλήσουμε οπωσδηποτε μες την βδομαδα...θα σε παρω i promise....Φιλια στ' ανιψακια!!

Συγγνώμη αν έχω μπερδέψει καταστάσεις ή ημερομηνίες κορίτσια διάβαζα μιαμιση ώρα και τα μπουρδουκλωσα λίγο...συγχωρέστε με... :roll:

Ελισσαβετ να σου ζησει!!!! Καλά ξενύχτια για λίγο καιρό και να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου,

άντε Φανή και εσύ τωρα λογικα κοντευεις ε?? Με το καλό!!

Φιλακια σε όλες όλες όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι καλωσηρθες βρε και ελεγα που εισαι και που εισαι!

Ρε συ ότι θέλεις επέλεξε για το Σάββατο δεν θέλω να σε πιέσω! Την καταλαβαίνω την κατάσταση με την πρόσκληση.. Εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να έρθεις σε μας χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΛΕΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ!!!

ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΤΑ ΝΙΝΙΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ...ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΥΠΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΑΚΟΜΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βικουλίνι, είδες πόσο σε αναζωογονεί μια βόλτα με το αυτοκίνητο??

Όσο μεγαλώνεται θα είναι και καλύτερα τα πράγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ ρε γμτ, να σας βάλω φώτο από το στολισμένο μας σπίτι, αλλά δεν μπορώ.

Δείχνει να φορτώνει και στο τέλος κολλάει....

Θα ξαναπροσπαθίσω αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Βικουλίνι για το τικεράκι πρέπει εκεί στην υπογραφή που πάς και κάνεις επικόλληση τον κώδικα (αρχίζει κάπως έτσι [url) πρέπει να ξετικάρεις την επιλογή που λεει να μην εμφανίζονται τα bbcodes.

Ασπακι, μηπως είναι μεγάλη η φωτό? Πρωτα την σηκώνεις μέσα στο ποστ και μετά πατάς «εμφάνιση στη δημοσίευση»

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάρες, τι κάνετε;;; Σήμερα έφαγα πααααρα πολυ κίνηση!!! Κατέβηκα με το αυτοκίνητο στο κέντρο :shock::shock: λόγω της απεργίας των ΜΜΜ ξέρετε!!!!!!!!!! ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βικακι τι κάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Θέλω τόσο πολύ να έρθουμε το Σάββατο στο πάρτυ της Ερης αλλά έτσι που είμαστε δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε. Βέβαια πέρνουμε αντιβιώσεις οικογενειακώς οπότε δεν ξέρω αν κολλάει!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΑΣΙΝΕΣ Ε;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΥΝΕΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ;;;ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΜΕΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ....

ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΟΥΠΙΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΕΣ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΒΡΑΣΤΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :shock::shock::shock::shock: ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΕΙΝΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΚΟΜΑ... :?

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΝΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΓΩ ΟΦ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη λετε ρε κοριτσια για δουλειες εχω κ σιδερο κ δουλειες του σπιτιου κ ενα καρω δουλειες αλλα πειραζει που κανω το κινεζο??????????? δεν εχω ορεξη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω μου φαίνεται έχω κολλήσει κι εγώ τεμπελίτιδα.

Αλλά ρε γμτ δεν προλαβάινω εννοείται καθημερινές και τα Σαβ/κο λέμε να βγούμε και καμιά βόλτα όλοι μαζί.

Αλλά όταν ακούω κουρτίνες κάτι παθαίνω.... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...