Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Τζοανάκι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Ελάτε θα περάσουμε τέλεια!

Έστειλα σήμερα τον αντρα μου στα cook shop να μου πάρει κουπατ ανθρωπάκια για να φτιάξω μπισκοτάκια να μοιράσω στα παιδάκια.. Ειναι καλή ιδέα ή βλακεία λέτε?

Βικυ εσυ ότι και να κάνεις Βικάκι θα είσαι! I love you

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

love you 2 baby

τελεια ιδεα σου εμενα μ'αρεσουν πολυ αυτα εγω περυσι στο χαρη ειχα φτιαξει γλυφιτζουρια σοκολαρας κ μοιρασα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοκολαρας :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: απο τις πολλες σοκολατες ετσι κατεληξε χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ σοκολατα ηθελα να πω

ζωγραφιζω παλι αποψε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες τι κανει η βαρεμαρα θαυματαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω να σιδερωσω κ σκυλοβαριεμε οπως επισης εχω ενα καρω δουλειες που παλι βαριεμε προτοτυπο

ο χαρης μολις ξαπλωσε το πουλακι μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοκολαρας :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:x:x=))=))=))=)):)):)):)):))=))=))

Πρέπει να ψάξω πως γίνεται το γλάσο απο πάνω που σχηματίζουν το στόμα, τα μάτια και τέτοια..

Δεν σκαμπάζω ντιπ απο ζαχαροπλαστική ρε γμτ... Αυτο άραγε ψηνεται μαζι με το μπισκότο? Η το βάζουν μετά? Και αν το βάζουν μετά πως σκληραίνει? Ουφ! σκέφτομαι και γράφω τώρα.. :lol:

Κ εγώ έχω πολλές δουλειές.. Αλλά κάνω το κορόιδο.. /:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεερααααααααααα!!!!!!!τι μου κανετε????καλε ποσα γραψατε παλι??? :shock::shock::D

δεν τα προλαβαινω ολα!!!το μονο που θυμαμαι ειναι οτι στολισε η ασπα!! 8-):oops: καλες γιορτες να εχουμε ολοι ασπα μου!!!!!με υγεια πανω απ'ολα!!!

κοριιτσιαααααααα σημερα πηγα τον νικολα εγω σχολειοοοοο.......ΜΟΝΗ ΜΟΥΥΥΥ.....ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ........καλα πηγαινα πολυ σιγα,συνεχεια του ελεγα να μην μιλαει για να συγκεντρωθω!!!ααα εν τω μεταξυ συνεχεια μου λεει ''μαμα μην τρεχεις κ βαλε δευτερα''...γκρρρρ..οτι ακουει απ'τον σπυρο!!! :lol::lol: μα δεν τρεχω..σαν κοτα παω!!! :mrgreen:

σημερα ολες οι μαμαδες ηταν στο σχοελιο κ φτιαξαμε στολιδια με τα παιδακια μας κ στολισαμε δεντρακι!!!!αχ!!τι ωραια που ηταν!!!!!!! :D:D φυσικα μετα επρεπε να φυγουν οι μαμαδες κ τα παιδια να μεινουν μεχρι το σχολασμα!!ενταξει τι να πω...ο νικολας σπαραξε στο κλαμα,ηθελε να ρθει μαζι μου!!ποτε δεν εχει κλαψει στο σχολειο...σαν τρελος κανει να πηγαινει!!!τωρα 2 ειναι οι εκδοχες!!η πρωτη η' περασε ωραια στο σχολειο που ημουν εκει κ καναμε πραματακια η' του αρεσει η οδηγηση μου!!!! :lol::P μαλλον το πρωτο ομως πρεπει να ειναι!!! :roll: η δασκαλα δεν τον αφηνε να φυγει κ μου ειπε να βγω στα γρηγορα να μη με δει!!βγηκα κ σταθηκα διπλα στην πορτα κ ουρλιαζε η αγαπουλιτσα μου ''μαμααα μουυυυυ''!!!ε καλα εβαλα τα κλαματα κ γω κ μαζι κ μια αλλη δασκλα που ηταν εκει!!καταπληκτικη δασκαλα αυτη κ πολυ καλος ανθρωπος!!ε κ τελικα μου ειπαν να τον παρω,τον λυπηθηκαν!!!καλα το καλυτερο του!!μετα πηγαμε σουπερ μαρκετ κ απο αλλο δρομο για πιο μεγαλη βολτα!!!!καλα να μην σας πω που παρκαρα για να παω σουπερ μαρκετ!!!οοοχιιιι οοοοχιιιι βεβαια στο παρκινγκ που ειχε εκει,αλλα απεναντι,στον απεναντι δρομο!!νομιζα οτι θα σφηνωσω εκει στο σ/π!!!δεν προκειται ουτε μεχρι αυριο να εβγαινα!!!γελαγα με τον εαυτο μου!!!

καλα στο σχολειο μολις μπηκα στο παρκινγκ δεν εκανα καμια μανουβρα...τσουπ μπηκα στην πρωτη θεση ευθεια εμπρος!!!αχαχα!!!δεν ειμαι για πολλα πολλα!!!! :lol::lol: το συζητουσα κ με κατι αλλες κοπελες εκει κ τους ελεγα ''μωρε καλα μπηκα,μια χαρα,να δω πως θα βγω τωρα''!!!! :lol::lol::lol:

αυταααααα σας επρηξα!!!!ειμαι ενθουσιασμενη με την οδηγηση γι'αυτο!!!κ για τσιχλες μονο να μου πουν να παω...τρεχοντας θα φυγω!!!!! :lol::lol:

ακομα δεν εχει βγει απ'το μυαλο μου το κλαμα του νικολακη μου!!κ ποσο σπαρακτικα φωναζε μαμα μουυυ! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου μωρε ο νικολακης χαρηκε που εισουνα εκει κ λεει αφου φευγει η μαμα μου θα φυγω κ εγω :lol::lol::lol: μπραβο αγαπημενη με το οδηγημα σε βρισκω πολυ καλη το καλοκαιρι θελω βολτα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vrika ena aplo

550gr axni zaxari

3 aspradia

kakao analoga me to poso skouro to thes

kai mporeis anti gia aspradia an den to thes polu skliro na xrisimopoihseis zesto nero alla vazontas to koutalaki koutalaki etsi wste na deis poso pukno ginetai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Τζοανάκι! Καληνυχτα!

Αντριάνα μου έτσι ειναι στην αρχή! Δεν σε ενοχλεί τίποτα στο αυτοκίνητο και θές να οδηγείς. Θα δεις σιγα σιγά θα αρχίσεις και τις μανούβρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα ιωαννα μουυυυυ!!!!!!!!!!

καλε βικυυυ καλη με βρισκεις...αλλα αμα μπεις συνοδηγος θα λες συνεχεια κιχ κιχ κιχ!!! :lol::lol: το ξερεις το ανεκδοτο να υποθεσω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε χαζο δεν φοβαμαι μην αγχωνεσε σου εχω εμπιστοσυνη....ρε συ προχτες ξερεις τι σκεφτομουνα κ γελαγα μονη μου???

που ειχαμε κατεβει στη χωρα με τα παιδια κ περιμεναμε για ταξι κ μουρμουραγαν ολα μαζι κ μας κοιταγαν κατι τουριστριες με λυπη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: κ επισης θυμαμαι που εσυ ησουν αισιοδοξη κ δυναμικη!!εγω παλι γκρινια κ γκρινια...ααα κ γκρινια κ ενα πτωμααα!!!! :lol::lol::lol: κ σενα σε ντρεπομουν κιολας οσο να ναι...φαντασου τι τραβανε οι δικοι μου!!! :lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ελα ρε μια χαρα ησουν τι λες ισα ισα απλα ηθελες να ειμαστε ευχαριστημενοι εμεις κ τα καταφερες.....

ποσο ποδαροδρομο ειχαμε ριξειιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε εγω να δεις ποσο σε σκεφτομουνα οταν γυρναγαμε το βραδυ που ειχες να κανεις κ τα τρια παιδια μπανιο κ να μαζεψεις ολα...τα σκεφτομαι κ κουραστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα συνηθισμενο αυτο!!!!!το μπανιο εννοω κ το συγυρισμα κ των τριων!!! :lol::lol:

ωραια ειχαμε περασει ομως!!κ ολη μερα παραλια!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γαματα ητανε κ τα παιδια κ μεις το χαρηκαμε εγω ειδικα που εκανα κ σοβαρο μαυρισμα :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol: αχ ωραιο το καλοκαιρακι τραλαλαλαλλαλαλαλαλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...