Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

τι εγινε κοριτσουδια τελειωσαμε με το εμβολιο μια χαρα το αγορι μου 14kg κ 98cm ολοκληρο παλλικαρι :D:D:D:D:D ουτε που ακουστηκε....πηγαμε κ λιγο απο τη αδερφη μου κ τωρα πισω στο σπτι να αναψουμε τα φωτακια μας

σταμμυ μου σιδερενια βρε κ ποτε να μην ξαναχρειαστει να βρεθεις στην ιδια θεση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και απο μενα!!!τι κανετε?αχ μην λετε για γλυκα!!!προτιμω να τρωω γλυκα παρα φαγητο!!!ποτε δεν μου αρεσε το φαγητο αλλα για γλυκο πεταω την σκουφια μου!!!ειμαι μονη με τον αλεξανδρουκο ο μπαμπας μας θα ειναι παλι ολη την βδομαδα απογευμα!!! :twisted::evil::cry::roll: τελοςπαντων!!!

την πεμπτη θα ερθουν οι δικοι μου μαζι με το σκυλακι και θα παμε ολοι μαζι στον κτηνιατρο...ειναι πολυ σκληρο αυτο που θα βιωσουμε αλλα σκεφτομαι οτι το κακομοιρο θα ηρεμησει...δεν θα ποναει!!!

κατα τα αλλα τα νεα σας???τα μικρα σας ειναι καλα?

λενακι μου καλο φτανει η στιμγη που θα παρεις αγκαλια τον μπεμπη σου!!!τι ωραια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σταμυμαμυ περαστικα στην μανουλα σου!!!!!!!οσο για της εκτρωσεις το αφηνω ασχολιαστο???????λενακι ολα καλα πωσ πας?βικακι μπραβο στο χαρακι εμενα παντα κλαιει αλλα το καλο ειναι οτι εφτασε αισιως τα 18 κιλα και 99,5 υψος καλε αυτα γινανε ολοκληροι αντρες!!!!!!!!!!!!!!!! και το λεω γιατι πηγαμε και εμεις για εμβολιο χτες...φιλια και χαιρετισματα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aspaki agia paraskeui

ααααααααααα είσαι ψιλογειτονάκι, δουλεύω στον Χολαργό. ;)

Πως είχα την εντύπωση ότι έμενες εκτός Ελλάδος. Μάλλον θα μπερδεύτηκα με το Λενάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κούκλες?

Σταμυ περαστικά, σιδερένια η μανούλα σου!

Τόνια κουράγιο με το σκυλάκι..

Τζοανάκι και εγώ Αγία Παρασκευή έμενα μέχρι πέρσι που κατεβήκαμε Νίκαια για να κρατήσει η πεθερά μου το παιδι και να παω δουλεια.. Τι το θελα! Δεν καθομουν στο σπιτάκι μου με το παιδάκι μου στην ησυχία μας και χωρίς να δουλεύω!

Φανη πόσο ειναι το πρώτο σου παιδάκι? Κοριτσάκι? Κάπου το έχασα αυτο...

Βικάκι, Ασπάκι τα φιλιά μου!

Η Κατερίνα χάθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

min nomizeis eri mou einai duskola omws ta pragmata..giati ki egw auto to dromo dialeksa kai oikonomika asta na pane..

stamy ksexasa...siderenia i manoula sou..kali anarrwsi..

fani pou eisai?mpikes kai vgikes pali?

bikaki ki egw variemai kai apo tin polli varemara tha to riksw pali sti masa kai apo joanaki me vlepw JOANARA..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: τι καλη που εισαι!!!!!!!!

μπορεις αμα θες να ερθεις στον ηλεκτρικο στο πειραια κ να ερθω να σε παρω ε φανταστικη μου φιλη??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε βγηκα να κανω ενα τσιγαρο τι κρυο ειναι αυτοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...