Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια κοριτσουδια μου!!!

μολις εβαλα το φαγακι στο φουρνο και καθησα επιτελους λιγο.Κοτοπουλακι σε σακουλα με λαχανικα στον ατμο σημερα.Τι κανετε εσεις??

Φλωριανα μου περαστικα σου!! Τι δυσκολα ετσι,μια ο ενας μια ο αλλος αρρωστος.Εμεις φετος δεν αρρωστησαμε καθολου ακομα.φτου φτου!

Τονια μου κριμα μωρε για το σκυλακι σας...ειχαμε και εμεις καποτε και σε καταλαβαινω...

Ερι μου κουραγιο με την δουλεια! Α! στο παρτυ θα ερθουμε και εμεις βεβαια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoulitses!!

ola kala?xtes eutixws irthane kai 2 files mou kai den imouna moni mou kai perase grigora i mera!

simera eixame allagi kourtines saloniou..kai katharisma.tsoukou tsoukou allliws den ginetai..

eri thelw soutzoukakia twra!!!xaxa!pizeis e??ante na teleiwneis na pas spitaki sou!!

bikaki monoi sas ki eseis e?ki emeis ta idia...

bikoulini ante na teleiwnete ki eseis na parete ligo ta panw sas!

flwriana eseis pws pate?eisai kalutera?

vasw perastika sas!!!dustuxws ta paidakia ta xoun auta..emena apo to septemvrio den exei stamatisei o vixas kai i miksa..

lenara etoimazeste e??me to kalo na mpeite spitaki sas!!

tonaki mou polu stenaxwriemai kai gw eixa ena skulaki kai to xei i mama mou twra kai pragmatika katalavainw pws niwtheis...krima...snif..

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?λενακι κοντευεις εσυ αντε με το καλο και με εναν πονο!μολις εφαγα λιγη τουρτιτσα, σοκολατινα παρακαλω!!!!και τωρα εω να την πεσω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ρε γμτ, ούτε καν μπαίνω στην διαδικασία να αντισταθώ. :?

Όλο τρώω, θές γλυκά, θες φαγητά....συνέχεια εκεί έχω το μυαλό μου. =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα κ εμενα αλλα αν αφεθω τελειως θα σπαμε τη πορτα για να βγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πεθαινω για τα γλυκααααααααα προτιμω να μην φαω φαι αλλα θελω το γλυκο μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!εμεις σημερα πηγαμε στο μητερα για την επεμβαση της μαμας μου,δοξατο θεο ολα πηγαν καλα!Δυστηχως η πορτα του χειρουργειου ειναι πολυ σκληρη για ολους,η διαθεση μου χαλια.Κανενας ποτε να μην χρειαζεται να περιμενει αγαπημενο προσωπο απο εξω,ειναι πολυ σκληρο συναισθημα.Βεβαια καποιες γυναικες εκαναν και εκτρωσεις εκει μες στην καλη χαρα που απαλασονται το μωρο κ αλλες εκλαιγαν για μια ψυχουλα που χαθηκε!!Αυτα εχει η ζωη!!

Θελω να ευχηθω σε οσα μικρακια κ συζηγους που γιορταζαν εχτες!!

κατερινακι να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου!!

βικυ να χαιρεσαι τον αντρα σου!

φλωριαννα ωραια τα σουτζουκακια??φερε καλε γειτονισσα κανενα κ απο εδω!!

κουκλες δεν σας ξεχνω αλλα τρεχω συνεχεια!!οποτε μπορω μπαινω να μαθω νεα σας !!πολλα φιλια βικουλινι,joanaki,ασπα,φανη κ σε ολες εσας μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...