Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...

θα πηγαινα στο πλουταρχο καθε μερα :lol::lol::lol::lol: παλι πλακα κανω

σρο βιντεακι πολυ ψυχραιμο τον ειδα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενηηηηη σιγα μην δεν ηθελα ν'ακουσω τη φωνη σου!!!!!!!για ποια με περασες??? :lol::lol: οδηγουσσσααααα λεεωωω!!ειμαι καλος οδηγος εγω,δεν μιλαω στο τηλεφωνο!!!!!γιατι ααμα μιλησω στο τηλεφωνο,μαλλον δεν θα ξαναμιλησω ποτε!!αρα ας το ξεχασω το τηλεφωνο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι μου καλό, τι κάνετε;; Συνήλθατε εσείς;;;; Πως είναι τα μπουμπουκάκια;; Η κοράκλα σου πως τα πάει με τον μπεμπούλη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antrianna etsi se thelw..min to sikwneis!den xreiazetai..eisai kai kainourgia alla kai genika den xreiazetai!

bikaki ksereis posa rakomela tha piname m auta ta lefta?xaxa!plakitsa ennoeitai..

bikoulini fouskwnoun ta kila..mou leipane na sou pw tin alitheia kai twra ta pairnw etsi!!!!alla den fainetai trela...3.5 kila pira..kai ligo eksexei i koilitsa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ!!!ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΠΕΤΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΠΑΜΠΡΙΖ ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΓΙΣΕ!!!ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑΑΑΑ!!!ΒΙΚΑΚΙ ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ...ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΩΣΠΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΒΟΥΡΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΙΤΑ...ΤΟΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ...ΤΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ...Η ΛΑΣΣΥ ΜΑΣ(Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΑΣ)ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ Σ/Β ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ...ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΙΩΝΩ...15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΩΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου δεν ειναι ημερα μας αστα!!!!!!!!

ερη μου πλακα κανω γιατο μυνημα αλλα εγω μιλαω για να ειμαι ειλικριινης οταν οδηγαω

ιωαννακη ασε θα χα με πιει τρελα ρακουμελααα σου λεωωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Να αρχισω με τις ευχες τελευταια και καταιδρωμενη οπως παντα! :lol:

Αδερφουλα μου να χαιρεστε τον Νικολα σας!!! Να ειναι παντα γερος!!! Να μου τον φιλισεις!

Βικακι μου να χαιρεσαι τον ανρουλη σου!! Γκαντεμια με το ατυχημα αλλα αφου ειναι καλα αυτος ολα τα αλλα ειναι παλιοσιδερα.Ευχομαι αλλο κακο να μην σας βρει!

Τονια μου να χαιρεστε και εσεις τον μπαμπα σας!! Μοναχουλα σημερα ε??

Και βεβαια σε οσες εχετε Νικολες και Νικολετες να τους χαιρεστε!

Τα νεα μας τα ιδια.Αρχισα να πακεταρω σιγα σιγα...μην λεω τα ιδια καθε φορα τα ξερετε.

Ειδατε το νησι?? Επιτελους λιγο χαρουμενο επεισοδιο! σημερα κοιμησα την Ειρηνη 9παρα και το ειδα με την ησυχια μου.

Φανη μου εγω τα εχω αναποδα! πρωτα εκανα την κορη και τωρα θα κανω τον γιο! :) Με το καλο μας!

Καλο βραδυ σε ολες!!! Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΛΙΤΣΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ!!ΑΛΛΟΙ ΣΤΟΛΙΖΟΥΝ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ;;;ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!ΕΣΕΙΣ;;;Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΙΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΗΣ...

ΛΕΝΑΚΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ;;;;

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΥΡΟΠΙΤΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ...ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ;;;;;ΕΧΟΥΜΕ ΨΙΛΟΧΑΘΕΙ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΧΟΝΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΟΥΜΕ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΤΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΤΑ ΛΕΩ;;2ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΞΕΡΕΙΣ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς βρε Βικουλίνι όταν είστε χάλια μόνη η αντιβίωση μπορεί να σας κάνει καλά.

Βαρύ φάρμακο αλλά δραστικό.

Όσο για τον μικρό ο καλύτερος τρόπος να του δείνεις σιρόπι είναι με μια σύριγγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΕΝΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ...ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε;;; Εμεις τα ίδια :cry::cry: . Πέρνω αντιβίωση εδώ και 5 ημέρες αλλά δεν βλέπω να κάνει τίποτα :cry::cry: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, τι κάνει η Πάρος;; Εχεις βγει καθόλου έξω;;; Φιλάκια στα μικρούλια :-*

ΑΣΠΑΚΙ και του χρόνου να είστε καλά να ξαναστολίσετε. Ωραίο πράγμα τα Χριστούγεννα ρε κορίτσια!!!!

ΤΟΝΙΑ μου, έχω κι εγώ ένα σκυλάκι ένα κοκερ σπανιελ μενει τωρα στους γονεις μου στον κάτω όροφο, είναι 13 χρονών και πραγματικά στεναχωριέμαι πολύ όταν σκέφτομαι ότι μεγαλώνει και πλισιάζει εκείνη η αποφράδα μέρα :cry: . Τουλάχιστον έζησε μια ζωή μέσα στην αγάπη και το παιχνίδι.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ που χάθηκες;;; Είναι όλα καλά;;;

ΛΕΝΑΚΙ μου, σιγά σιγά με την μετακόμιση, να προσεχεις κι ολά θα γίνουν!!!

ΣΤΑΜΥ μου, που είσαι καλέ;;;; Είστε καλά;; Η μαμα;;;

ΕΡΗ μου, θέλω πολύ να έρθουμε αλλά αν δεν συνέλθουμε οικογενιακώς δεν το βλέπω :cry::cry::cry::cry: μην σας κολλήσουμε κι εσάς!!!!

ΒΙΚΑΚΙ μου, πως είστε κοπελάρα μου;; Τι θα μας μαγειρέψεις σήμερα;;; :lol::lol:

JOANAKI πως είσαι καλή μου;; Όλα καλά;; Τα παιδάκια;;;;

Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοπελιες τι κανετε αρχισε το κρυο....(μου φαινετε)

λενακη ευχαριστω για τις ευχουλες ναι χτες ητυαν πολυ ωραιο το νησι....ασε κ η μαμα μου εοιμαζει μετακομισει οποτε θα το νιωσουμε κ μεις....

ασπακι κ του χρονου καλες γιορτες να εχουμε!!

βικακυ μια χαρα θα βγει η τυροπιττα αντε περιμενουμε φωτο ;)

φλωριαννακη περαστικα σας βρε θα περασει που θα πει δεν ειναι του χεριου του το ατιμο...λεω να φτιαξω τορτελινια...

σημερα παλι μονοναχουλια εγω κ ο χαρης :(:(:( σημερα εχουμε κ παιδιατρο το απογευμα εχπουμε εμβολιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Εχτες πάλι τρεχαμε στους γιατρούς με τον μικρό άντε να δούμε πότε θα γινεί καλά το

αγοράκι μου...Χαμός απο παιδάκια όλα άρρωστα....

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βασούλα μου, όλο ιώσεις γυρνάνε. Αν διαβάσεις παλαιότερα θα δεις οτι κι εμεις είμαστε άρρωστοι οικογενειακώς από τις αρχές Σεπτεμβρίου που ξεκίνησε ο μικρός παιδικό :shock::shock::shock: . Με τις υγείες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...