Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ερη σσου εστειλα τη συνταγη...θα ερθουμε το σαββατο.....ευχαριστω για τις ευχουλες

φλωριαννα μου το αμαξι δεν ανοιγει η πορτα του οδηγου κ σηκωθηκε ολο το καπο μολις πηγε ο νικος στο φαναρτζη να δει ποσο παει...περαστικα κιολας

φανη καλημεραααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αμαξι δεν ανοιγει η πορτα του οδηγου κ σηκωθηκε ολο το καπο μολις πηγε ο νικος στο φαναρτζη να δει ποσο παει...

Πάθατε χοντροζημιά βρε γμτ... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες!!!

Ασπα μου ναι εχουμε καιρο να τα πουμε !!!Ολα καλα πηγαν με την γεννα ...Ο μεγαλος (πλεον)το εχει παρει αρκετα καλα...χειροτερα τα περιμενα...Δεν δειχνει την ζηλεια του πανω στον μπεμπη....μονο σε εμας καμια φορα...Ολο πηγαινει και τον φιλαει και τον χαιδευει!Τι κανετε εσεις?τι κανουν τα μικρα?

Πω ρε Βικη τι παθατε?αρκετη ζημια ευτυχως δεν επαθε τιποτα ο αντρασ σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares!!!

xronia polla stous eortazontes!!!na xaireste ta paidakia kai tous antres sas!!!

bikaki mou polu stenaxwrithika...kai tosa lefta!polu krima..pali kala pou einai kala!ti na pw re gamwto....

aspaki mou allaksate ligo parastaseis toulaxiston..i routina skotwnei...xaxa!~

lenaki mou kalo kouragio me ti metakomisi...ante na teleiwnete kai m auto na iremisete epitelous!

tonaki pws pas??egw ta xtupisa ta 3,5 kila idi alla entaksei i koilitsa isa pou fainetai!!!ligo prin ta xristougenna tha ksanapaw kai meta ianouario gia b-epipedou!

elisa na sas zisei to neo melos!!!

vasw ola kala?doulitsa pali e?

eri mou emena leipei kai o alex,den odigaw,den kserw...an exei metro kai tetoia konta isws kai na erthoume!!!mpas kai se gnwrisw kiolas..

flwriana mou ax pws se niwthw...perastika sou koritsaki mou!!!

bikoulini,katerinaki,lenara,stamy pou eiste kale?

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ & ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ & ΤΟΝΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!

ΒΙΚΑΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ Ε;;ΠΙΚΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΕ

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ...ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΑΝΑΜΗΛΗΣΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ...ΕΙΔΩΜΕΝ..

ΑΣΠΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ Ε;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΑΚΙ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΑΛΙ

ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΣΥΝΕΡΧΟΝΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΡΩΣΤΟΙ...

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ;;;ΘΑΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ Ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikoulini mou polu xairomai pou epitelous arxisate na epanerxeste...ki oson afora to thema me tous antres...minperimenoume s auti tin epoxi me tosa provlimata teleiotites!!!e?min nomizeis ki emena an den efeuge den kserw an tha eimastan toso kala..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΒΙΚΑΡΑ ΤΑΧΩ ΧΑΜΕΝΑ!!! :lol::lol: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΕΚΑΝΕ Κ ΓΕΛΑΣΕΣ!!ΜΑ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ;;;ΤΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΛΙ....ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ!!!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΡΟΦΕΣ ΝΟΜΙΖΩ...ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...Κ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ...ΥΠΟΜΟΝΗ..ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΚΡΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΚΟΛΟΝΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα αφου ξερεις τι λεει ειπα να κανω ζημιες για τη γιορτη μου ετσι κ τρακαρα :lol::lol::lol::lol:

το αστερι μου εντωμεταξυ το παιρνω τηλ με το που ξυπναω κ του λεω που εισαι μου λεει ενα δρομο κ του λεω οκ μου λεει περιμενω τους μπατσους τρακαρα :shock::shock::shock::shock: αλλα μου το πε τρομοκρατημενος για να μην τα ακουσει γιατι στο δρομο παει καπως του λεω πας διχως αυριο :x:x

ηταν για να γινει τι να πω κ εχτες κοιμηθηκα με αυτη τη σκεψη αχ το τελευταιο καιρο δεν παω καλα με φοβαμαι ωρες ωρες....

οχι απλα κολωνες βικακυ κ βαλε αν δεν ειμασταν κ μεις ρημαδια ολα θα ειχαν γινει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα αφου ξερεις τι λεει ειπα να κανω ζημιες για τη γιορτη μου ετσι κ τρακαρα :lol::lol::lol::lol:

το αστερι μου εντωμεταξυ το παιρνω τηλ με το που ξυπναω κ του λεω που εισαι μου λεει ενα δρομο κ του λεω οκ μου λεει περιμενω τους μπατσους τρακαρα :shock::shock::shock::shock: αλλα μου το πε τρομοκρατημενος για να μην τα ακουσει γιατι στο δρομο παει καπως του λεω πας διχως αυριο :x:x

ηταν για να γινει τι να πω κ εχτες κοιμηθηκα με αυτη τη σκεψη αχ το τελευταιο καιρο δεν παω καλα με φοβαμαι ωρες ωρες....

οχι απλα κολωνες βικακυ κ βαλε αν δεν ειμασταν κ μεις ρημαδια ολα θα ειχαν γινει!!!!!!!!!!!!

λαθος σηματακη εβαλα στο διχως αυριο αυτο επρεπε να βαλω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝΟΔΗΓΑΕΙ ΧΑΖΕΥΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΥ...ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΕΜΑΘΑ ΕΓΩ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΟΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΑΠΟΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε κ εμενα ωρες ωρες μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι...τωρα καπως εχει ηρεμησει πριν το χαρη οταν πηγαιναμε βολτα ετσι απλα με το αμαξι του ελεγα ποιος ο λογος παμε τοσο γρηγορα που δεν βλεπω τιποτα....

κ του ελεγα καμια μερα θα μας τυχει κατι θα παθω εγω κ εσυ τιποτα κ θα το εχεις τυψει για μια ζωη...

ενταξει σημερα δεν εκανε μ@@@κια ηταν στα φαναρια ηταν μπροστα μια μερσεντες κ μπροστα ενα φορτηγο εκει που ξεκινησε το φορτηγο σταματησε αποτομα κ επεσε ο νικος πανω στη μερσεντες αλλα παντα ο τελευεταιος φταιε κ τη φαγαμε στο κ...ω μπιππππππππππππππππ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχουλες σας!!!!

ν'αρχισω σιγα σιγα!

βικακι μου τι παθατε βρε??? :cry::cry: στεναχωρηθηκα!ευτυχως ηταν μονο υλικες οι ζημιες...τι μερα κ αυτη... :cry::?

να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!πανω απ'ολα υγεια!!!! :)

σημειωση:το πρωι που μ'επαιρνες οδηγουσα....καταλαβαινεις γιατι δεν το σηκωσα ε??τωρα θα ημουν κ γω στον φαναρτζη! :shock::roll::P αστειακι για να γελασεις λιγουλακι!!! :D

κατερινα μου να χαιρεσαι τον νικολα σου!!παντα γερο να ειναι το παιδακι σου κ χαρουμενο!!! :)

τονια μου χρονια πολλα στον αντρα σου!!να τον χαιρεσαι!!!! :)

ασπαααα τωρα το θυμηθηκα!!!βρεεεεε δεν οδηγω ακομα μονη μου!καπου το εγραψες γι'αυτο!!!χαχαχαχαχα!!!!!!παντα με τον σπυρο μαζι μου!δεν τολμω ακομα μονη μου!!πολυ φοβαμαι οτι δεν θα γυρισω σπιτι!!! :lol::lol::lol::lol:

βικουλινι πολυ χαιρομαι που εισαστε καλυτερα στην υγεια σας!!καιρος ηταν να ηρεμησετε πια!!!δοξα το θεο!!!!

ιωαννακι μου αντε οριστε περασε κ αυτο!!!!!!ειναι κ οι ορμονες σου τωρα που τα βλεπεις ολα πιο...περιπλοκα!!!!!δεν μιλας εσυ,αλλα οι ορμονες!!!αχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΕΜΙΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ...ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΕ!!

ΤΙ ΑΛΛΑ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε σωφερινα δεν ειχα βαλει star για να το δω οτι οδηγας :lol::lol::lol::lol: εγω λεω καπου θα το εχει ξεχασμενο κ θα τρεχεο η δεν θελει να ακουσει τη μελωσικη φωνη μου!!!!!!!!

βικακυ ε εναι παντα βρισκουμε κατι να μουρμουραμε...μωρε εκεινος ξενερωσε με τα λεφτα τωρα μες στη γιορες δεν τα τρωγα καλυτερα στα hondos :lol::lol::lol: πλακα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...