Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΜΟΙ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ :lol: ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 170 ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ????? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρούλα είναι οι παλμοί του μωρού!

Και σε εμένα τόσοι ήταν :):)

Αν ήταν κάτι περίεργο θα σου το έλεγε και ο γιατρός.

Ποτέ δεν έχω ακούσει οι υψηλοί παλμοί να είναι πρόβλημα...με τους χαμηλούς ανησυχούμε συνήθως...

Οι 'λαικές δοξασίες' λένε ότι όταν οι παλμοί είναι ψηλοί, το μωρό είναι κοριτσάκι! Σε εμένα ισχύει πάντως :D:D

Με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολετα με το καλο το μωρακι σου!!!!

εμενα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη ειναι 180!!!απο 140 εως 180 ειναι στα φυσιολογικα...οποτε μην αγχωνεσαι,εξαλλου αν ανησυχησει ο γιατρος με κατι θα σου το πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρούλα είναι οι παλμοί του μωρού!

Και σε εμένα τόσοι ήταν :):)

Αν ήταν κάτι περίεργο θα σου το έλεγε και ο γιατρός.

Ποτέ δεν έχω ακούσει οι υψηλοί παλμοί να είναι πρόβλημα...με τους χαμηλούς ανησυχούμε συνήθως...

Οι 'λαικές δοξασίες' λένε ότι όταν οι παλμοί είναι ψηλοί, το μωρό είναι κοριτσάκι! Σε εμένα ισχύει πάντως :D:D

Με το καλό!!!!!

ναι ετσι λενε...αλλα ο δικος μου τελικα ειναι αντρακλας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι οι παλμοι!!!!

εγω ξερω οτι οταν ειναι πολυ ψηλοι οι παλμοι ειναι αγορι!!

και ο δικος μου ειχε πολυ ψηλους, κοντα στους 170 αν θυμαμαι καλα

με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια για το μωρακι σου!!

μια χαρα παλμους εχει -τι λεει η φιλη σου? δεν ειναι λογικο να συγκρινουμε με βαση τη δικη μας εμπειρια -μονο-

και οι παλιες μαιες λενε οτι συνηθως οι γρηγοροι παλμοι μαρτυρουν κοριτσάκι! οι γυναικες ετσι κ αλλιως εχουν πιο γρηγορους παλμους απο τους αντρες. -αλλο αν υπάρχουν εξαιρεσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ :lol: ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 170 ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ????? :?:

Καλα δουλευομαστε το τελειο ειναι 140 με 180 , εμενα ειχε 117 και ο καρδιολογος ειπε παλι καλα που παλλινδρομησε ασχετως αν η ιστολογικη δεν εδειξε χρωμοσωματικη ανωμαλια.Ηρεμησε καλε μια χαρα παει η καρδουλα του διοτι φτιαχνουν ολα τα οργανα γρηγορα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ!!!!

Μια χαρα ειναι οι παλμοι Νικολετα μου!!!!

Μην ακους γνωμες δεξια κ αριστερα.....και λαθος να κανουμε ολες εμεις που σου λεμε οτι ειναι οκ αν ηταν κατι "κακο" να εισαι σιγουρη οτι θα σε ενημερωνε ο γιατρος!

Μην δηλητηριαζεις την χαρα σου!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχώνεσαι είναι τέλειοι οι παλμοί κ μεσα στα φυσιολογικά επίπεδα.Εμένα στην 7η ήταν 178 κ ο γιατρός μου είχε πεί οτι είναι πολύ καλοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikoletta m na min agxwnesai!

an k egw dn xerw peri palmwn tou emvriou,apla xerw oti an itan kati anisixitiko o giatros tha s to anefere!

k allwste des posa koritsia stin idia vdomada me ti diki sou eixan tous idious palmous emvriwn me to diko s mwraki kai pigan ola mia xara!

na skeftesai thetika!kai na min afiseis kanena na s sterisei estw k mia stigmi apo auto to thavma p zeis!

kali sinexeia koritsi m k me ena gero mwraki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...