Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

θα ηταν υπεροχο αμα ερχοταν τα χριστουγεννα!!!γιορτινεσ μερεσ φωτακια παντου στολισμενα δεντρακια!!!!και γεματεσ κοιλιτσεσ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ??????????Ε? :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Μου φαίνεται ότι η δική μου κοιλιά θα γεμίσει από τα πολλά γλυκά... [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρικακι τελεικα και εγω αυτο προβλεπω για μενα :lol::lol: απο τα πολλα μελομακαρονα με σοκολατα ομως :P:P

τι ωραια πεταγομαστε απο το ενα θεμα στο αλλο :lol::lol::lol:

ει χοπ ει χοπ ει χοπ [smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ Κ ΜΕ ΓΛΥΚΑ Κ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΝΧΟΣ!!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΔΕΝΤΡΑΚΙ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 25 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΩ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου muriam :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν είμαι καθόλου απαισιόδοξη!!! Απλώς black humour έκανα... Να δεις που εάν το πιάσουμε τώρα, θα έχω κάνει όλα τα αντίθετα απο ότι έκανα κάθε άλλη φορά, και θα έχει πολύ πλάκα!!!

Δεντράκι μάλλον θα στολίσω από αρχές Δεκεμβρίου. Λέω να πάρω φυσικό φέτος, γιατί εδώ και 15 χρόνια στολίζω ένα βιολογικό, που είναι καταπληκτικό σαν αληθινό. Αλλά δεν ξέρω πως μου έχει έρθει φέτος, να μυρίσω λίγο έλατο μέσα στο σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΨΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΛΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα δεν μου χωράει φυσικο δεντρο και θα παρω ενα ψευτικο.Αλλα θα το στολισουμε με πολυ αγαπη για να καλοσορισουμε το μπεμπε μας!!!!Τωρα που το σκεφτομαι εκτος απο σκουφακι θα βαλω και μια μικρη μποτα αι-βασιλη.....και το μπεμπε δικαιούται δωρακι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΩΡΑΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ. ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΩ..... ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΤΟΛΙΣΩ ΔΕΝΤΡΟ.

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ "ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ;"

ΤΙ ΕΜΕΙΝΑΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω!!!τι ωραια που θα ηταν....να ημουν εγκυος τα χριστουγεννα!!!!θα στολιζα με αλλον αερα το δεντρο ..!!!!

:D

ειναι και για μενα οι πιο ομορφες ημερες του χρονου....ειναι μια οικογενειακη γιορτη..,ενα θαυματακι..σε ολες μας ευχομαι ...και φετος ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ.....ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ,ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΘΑ ΗΤΑΝ ωραια και για να το ανακοινωσουμε στον αντρας μας..την ημερα τον χριστουγεννων..ευχομαι καθως αυτο το ετος μας αποχαιρετα σιγα -σιγα...να μας πραγματοποιησει αυτο το ονειρο...ωστε το νεο ετος..να ειναι για μας, μια καινουργια ομορφη αρχη...,ενω νιωθουμε τοσο ετοιμες και σιγουρες οτι το θελουμε γιατι ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ.

ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!

εγω επειδη πλεον εχω χωρο θα αγορασω ενα ψευτικο δεντρο και θα παρω πολλες ομορφες μπαλες να στολισω.τα Χριστουγεννα ετσι και αλλιως ειναι μια γιορτη χαρουμενη και η ψυχη μας ομορφαινει οποτε αν ερθει το θαυματακι μας τωρα θα ειναι ακομα καλυτερα και πιο χαρουμενα :):) καθε χρονο αυτο ευχομαι αλλα αδεια μενω :( φετος δεν θα το ευχηθω για τοτε αλλα για πιο νωρις :P θελω να ειμαι εγκυουλα αυτο τον μηνα :lol::lol: ειλικρινα δεν θα κατσω να ασχοληθω τοσο πολυ και να παρακαλεσω τον Θεο να μου εχει αυτο το δωρο για φετος τα Χριστουγεννα θα το αφησω και οποτε θελει να ερθει.εγω ετσι και αλλιως παρακαλαω να γινει συντομα αν θα ειναι τωρα η τα Χριστουγεννα η το νεο ετος δεν μπορω να κανω κατι μονο να περιμενω...αρκει να μην περασει και πολυ ο καιρος :P :p

X+M δεν πειραζει κοπελα μου συνεχιζεις δυναμικα για τον επομενο μηνα.στολισε το δεντρακι σου,το σπιτακι σου και διασκεδασε τις ωραιες μερες που ερχονται και θα ερθει και το μωρακι οταν ειναι η ωρα του.απολαυσε τα Χριστουγεννα ειναι χαρα,χαμογελα και ολα καλα θα πανε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ Η ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!!!!Χ -Μ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ.

ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

Γλυκιά μου Χ+Μ ξέρω πολύ καλά πόσο δύσκολες ώρες περνάς.... τα πέρασα και τα περνάω και θα τα ξαναπεράσω, αλλά εγώ, η Μαρία, που είμαι 44 και συνεχίζω τις προσπάθειες, σου ζητάω να μην το βάλεις κάτω. Ασφαλώς και πρέπει να στολίσεις Χριστουγεννιάτικο δέντρο. Αυτές οι ημέρες είναι μοναδικές και πρέπει να τις ζούμε στο έπακρο, γιατί το αύριο δεν ξέρουμε τι θα φέρει... Κάθε Χριστούγεννα είναι διαφορετικά, γιατί μεγαλώνουμε, και μαζί μας μεγαλώνουν όλοι όσοι μας αγαπούν και βρίσκονται γύρω μας. Το ξέρω ότι αλλιώς τα φανταζόσουν και αλλιώς σου έρχονται, αλλά τουλάχιστον έχεις την αγάπη του άντρα σου και την υγειά σου.

Και για ό,τι χρειάζεσαι είμαστε όλες εδώ, τα κορίτσια του mammyland, για να σε παρηγορίσουμε και να σε στηρίξουμε.

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::ymblushing::YMHUG::ymblushing::YMHUG::ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΗΛΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 19 Κ 20 ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ Κ ΛΕΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΩΡΗΞΙΑ...ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΧΑΖΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ?ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 50 ΗΜΕΡΩΝ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΒΙΟΨΙΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ....ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΝΙΩΘΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΓΛΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΤΖΑΜΙΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ...ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ 1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΒΕΡΟΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΒΡΑΔΥ.ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Muriam :x:x:x:x

Καλό ταξίδι ώς την Βέροια και ωραία να περάσεις με την φιλενάδα σου...

Εμείς σήμερα επισκεφθήκαμε την γυναικολόγο που με παρακολουθεί. Της ανακοίνωσα τη πρόθεσή μου να μην κάνω άλλες ενέσεις και να συνεχίσω τις σπερματεγχύσεις με τον φυσικό μου κύκλο. Δυστυχώς όμως τα πράγματα έχουν μπερδευτεί με την ασφάλεια του συζύγου μου και δεν είμαι σίγουρη εάν θα προχωρήσουμε σε τρίτη σπερματέγχυση τον Δεκέμβρη.

Εν τω μεταξύ, σκοπεύω να πέσω με τα μούτρα στις ετοιμασίες των Χριστουγέννων, να στολίσω το σπίτι μέσα-έξω, να κάνω κανένα γλυκό και γενικά να χαρώ τις γιορτές και το χιόνι, που ελπίζω να μας επισκεφθεί σύντομα.

Πολλά φιλιά σε όλες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Muriam :x:x:x:x

Καλό ταξίδι ώς την Βέροια και ωραία να περάσεις με την φιλενάδα σου...

Εμείς σήμερα επισκεφθήκαμε την γυναικολόγο που με παρακολουθεί. Της ανακοίνωσα τη πρόθεσή μου να μην κάνω άλλες ενέσεις και να συνεχίσω τις σπερματεγχύσεις με τον φυσικό μου κύκλο. Δυστυχώς όμως τα πράγματα έχουν μπερδευτεί με την ασφάλεια του συζύγου μου και δεν είμαι σίγουρη εάν θα προχωρήσουμε σε τρίτη σπερματέγχυση τον Δεκέμβρη.

Εν τω μεταξύ, σκοπεύω να πέσω με τα μούτρα στις ετοιμασίες των Χριστουγέννων, να στολίσω το σπίτι μέσα-έξω, να κάνω κανένα γλυκό και γενικά να χαρώ τις γιορτές και το χιόνι, που ελπίζω να μας επισκεφθεί σύντομα.

Πολλά φιλιά σε όλες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΑΣ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ.

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΓΛΕΝΤΙΑ. ΘΑ ΤΟ ΝΙΚΗΣΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΣΤΙΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.ΞΕΦΥΓΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΑΚΟΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΙΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου και από αυτό το πόστ :-h:-h:-h:-h

Τι νέα βρε κορίτσια;;;

girl84 σε χάσαμε λίγο και δεν ξέρουμε νέα σου... :-??:-??:-??:-??:-??

Εμείς χθες στολίσαμε το περίγραμμα του σπιτιού με φωτάκια και είναι υπέροχο!!! Όταν ολοκληρώσουμε τους στολισμούς, θα αναρτήσω φωτογραφίες στο προφίλ μου. Παρακαλάω να χιονίσει σύντομα, για να είναι ακόμα πιο όμορφα. Τις τελευταίες ημέρες χαιρόμαστε πολύ και το τζάκι! Είναι καταπληκτική παρέα τα σκοτεινά βράδυα της Νέας Αγγλίας... Όσο για Χριστουγεννιάτικα ψώνια, δεν έχω ξεκινήσει ακόμα, άν και οι Αμερικάνοι έχουν ξεχυθεί στα καταστήματα για να πετύχουν καλύτερες τιμές.

Προς το παρόν το θέμα της ασφάλειας δεν έχει επιλυθεί, οπότε, πάλι μόνοι μας θα προσπαθήσουμε στα μέσα Δεκέμβρη.

Δεν πειράζει!!! Έχουμε πάρει περγαμηνές πλέον στο άθλημα...[smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] και έπεται συνέχεια... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eimai marikaki m!:)sinexizw akathekti ta tripimata!

piga k simera gia uperixo kai ola kala DOXA TO THEO!

tha xanapaw tin pempti koritsaki m!

ws tote kathimerina tha vazw tis enesoules m kai O THEOS KAI H PANAGIA mazi mas!

kai O AGIOS STULIANOS p itan i xari Tou proxthes kai einai gia ta mwrakia, as mas voithisei oles mas na pane ola kala kai na apoktisoume sintoma ta mwrakia mas!oles mas!

ta upoloipa koritsakia ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοηθεια σου girl ευχομαι ολα να πανε καλα.Εγω στη γνωστη αναμονη, κοντευω να φαω σιδερα, αλλα περιμενω....6 ημερουλες ακομα, κι αν δεν σκασει μυτη η ατιμη θα ειναι τα πιο χαρουμενα και ευτυχισμενα Χριστουγεννα που θα κανω εδω και 10 χρονια.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ....... ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ..... ΤΟΣΑ ΔΑΚΡΥΑ...... ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ..... ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕ.

ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΡΥΦΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΦΟΥ ΓΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΦΩΝΑΖΑ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΆΥΤΟΝ ΤΟΥ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ! ΟΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...