Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ...Κ ΕΧΩ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΛΕΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ...Κ ΕΧΩ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΛΕΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Δεν ρωτησες τον γιατρο σου αν κανει ?Αν δεν πειραζει και βεβαια αν εσυ αισθανεσαι καλα γιατι να μην ερθεις σε επαφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elina76, ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΣΟ ΘΑΡΡΟΣ;...... ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!! ΓΙΆΥΤΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.

ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! ΠΝΙΓΟΜΑΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ;

ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..... ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ..... ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΣΧΗΜΩΝ ΝΕΩΝ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ, ΑΛΛΑ....

muriam, ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ...Κ ΕΧΩ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΛΕΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Γλυκιά μου Muriam όταν έκανα τη βιοψία, μου είπαν να απέχω για 2-3 εβδομάδες, όχι 2 ημέρες. Ιδιαίτερα εάν έχεις ψιλοαιμορραγία, πρέπει να απέχεις τουλάχιστον 2 εβδομάδες, διότι κινδυνεύεις από λοίμωξη, ή να ξαναανοίξει η πληγούλα. Μου κάνει εντύπωση που πόνεσες, γιατί εγώ δεν κατάλαβα τίποτα!!! Ούτε αιμορραγία είχα. Μόνο το φάρμακο που μου έβαλε, έβγαινε για 3-4 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elina76, ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΣΟ ΘΑΡΡΟΣ;...... ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!! ΓΙΆΥΤΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.

ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! ΠΝΙΓΟΜΑΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ;

ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..... ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ..... ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΣΧΗΜΩΝ ΝΕΩΝ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ, ΑΛΛΑ....

muriam, ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Άχ,τι να σου πω Χ+Μ... σε νοιώθω και σε συμπονώ, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο...

Κάνε κουράγιο, προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά, κάθε καινούργια προσπάθεια είναι ανεξάρτητη από την προηγούμενη.

Υπομονή και αισιοδοξία. Προσπάθησε να είσαι θετική και ήρεμη.

Και εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω, με νύχια και με δόντια... Εισέρχομαι στις γόνιμες μέρες μου και ο Γολγοθάς συνεχίζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X-M ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΧΙ Κ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ 2ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ?ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ 2ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΝΕΣΑ ΛΙΓΟ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ.ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι μου εύχομαι κ θα είναι όλα καλά με τη βιοψία κ με τη σαλπιγγογραφία!Κοίτα να δείς που μετά απο όλα αυτά που θα έχουν πάει όλα άψογα θα σου φύγει το άγχος κ θα μείνεις έγκυος την ίδια μέρα κιόλας!!Πότε θα πάρεις τις απαντήσεις φιλενάδα? Άντε βρε κοριτσάκι μου να ξεμπερδεύεις με αυτά κ μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!! :D:D

Τα φιλιά μου στο κ στο Μαρικάκι μας το γλυκό αλλα κ στις υπόλοιπες κουκλίτσες!Τα καλύτερα αποτελέσματα για όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΤΙΣ ΒΙΟΨΙΑΣ Κ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑΣ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΗΣ ΦΥΣΑ ΜΑΣ ΚΙΑΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΙΝΑ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΣ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΜΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα titina21, πες τα !!!!!!!!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ για το τραγούδι. Είναι ένα από τα αγαπημένα μου της Μαράια.

maria+fotis, και γλυκιά μου elenakos να είσαστε καλά που μας σκέφτεσται και μπαίνετε στα πόστ να μας στείλετε μπεμπεδόσκονη (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Την έχουμε ανάγκη κορίτσια, φυσσάτε γερά να φτάσει παντού... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα που μπηκαν οι εγκυουλες μας.το ειχα μεγαλη αναγκη πιστευω οτι θα εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις συντομα!δεν ξερω αλλα νιωθω πως θα μαθουμε για καινουργια εγκυουλα τωρα που μας εστειλαν μπεμπεδοσκονη :P να ειστε καλα κοριτσια ευχαριστουμε που δεν μας ξεχνατε :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα, ΄

άντε κορίτσια να βγει αυτός ο μήνας με ανακοινώσεις και να μπεί ο επόμενος με Χριστουγεννιάτικα δωρομωρά.

Αχ μέρες που έρχονται ας γίνει το θαυμα για όλες μας....

Θα τα καταφέρουμε όμως έτσι???

Πάμε δυναμικά κορίτσια... @};-@};-@};-@};-@};-[smilie=love4.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηταν υπεροχο αμα ερχοταν τα χριστουγεννα!!!γιορτινεσ μερεσ φωτακια παντου στολισμενα δεντρακια!!!!και γεματεσ κοιλιτσεσ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ??????????Ε? :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω φανταζομαι στολισμενο το Χριστουγενιατικο δεντρο και σε μια γωνια κρεμασμενο ενα τεστ εγκυμοσυνης θετικο και στην αλλη γωνια ενα παιδικο σκουφακι!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σουπερ οι ιδεες σας μπραβο :ymapplause::ymapplause: απο φαντασια εχουμε μπολικη :P μακαρι να μας στειλει και το θαυματακι μας να τα υλοποιησουμε ολα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...