Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ 1 ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΑΝΟΙΚΙΝΩΣΗ......Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na mai kai gw edw:)

kalo mina kopeles kai kali epitixia k kala apotelesmata se oles!

eyxomai autos o minas na spasei ta rekor se sxesi me tous upoloipous!Oles oi kopeles p prospathoun na ta kataferoun to sintomotero!

paw k gw gia exwswmatiki siga siga kai euxomai gia oles mas ena thetikotato apotelesma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

rose που είσαι;;;;;;;[smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

girl84 καλή επιτυχία να έχεις και σύντομα να έρθουν τα ευχάριστα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Μπράβο [elina76 Τέσσερα ωοθηλάκεια είναι καταπληκτικά νέα!!!! Θα πρέπει να είσαστε κατ'ενθουσιασμένοι!!! Άντε, με το καλό να κάνεις την ένεση και με το καλό εγκυούλα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Για να δούμε, βρε παιδιά, ο Νοέμβριος τι θα φέρει;;;; :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να περνανε οι μερες και να εχουμε πολλα θετικα αποτελεσματα!!!!

εγω περιμενω περιοδο την αλλη δευτερα στις 15

ευχομαι να μη σας ξαναρθει για τους επομενους 9 μηνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πράγματι, δεν ξέρουμε τι έγινε με την Χ+Μ...

Μαιμουδάκι, ξου-ξου, η ακατανόμαστη, να μην έρθει στις 15. Το ίδιο λέω και εγώ για μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΔΕ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΓΟΛΓΟΘΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ=7200, ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ. ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ Ε2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΥΠΕΡΔΙΕΡΓΕΣΗ.

ΤΡΙΤΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ=8400, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ.

ΤΕΤΑΡΤΗ=5100. ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!! ΜΟΥ ΞΑΝΑΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 12η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΤΗΝ 14η-16η.

ΠΕΜΠΤΗ=2200. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ, Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ.... ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ PREGNYL MOY KAI ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ!!!!!

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΟΝΗΜΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΛΕΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xm σιγουρα θα πετυχει και θα το δεις.Εμενα η τελευταια εξωσωματικη με χιλια εμποδια κατεληξε σε 2 βλαστοκυστες και εμφυτευτηκε η μια ασχετα αν παλλινδρομησε το εμβρυο , οποτε ποτε δεν ξερεις ποιο θα πιαστει και ας ειναι και ενα εμβρυακι.Καθε εμποδιο για καλο που λεμε.Καλη επιτυχιαααααα κοριτσι και οχι πολυ αγχος , λιγο αγχος :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να περνανε οι μερες και να εχουμε πολλα θετικα αποτελεσματα!!!!

εγω περιμενω περιοδο την αλλη δευτερα στις 15

ευχομαι να μη σας ξαναρθει για τους επομενους 9 μηνες!!

Καλημερα μαιμουδακι και εγω περιμενω περιοδο σε 1ο μερες λες να μη μας ερθει ;Μακαρι να γλιτωσω την 5 εξωσωματικη και να γινει κανα θαυμα.Αμην παναγια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ όλα καλά να σου πάνε κουκλίτσα μου, μην έχεις άνγχος, ότι είναι να γίνει θα γίνει... εσύ το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να είσαι ήρεμη και να προσευχεσαι να πάνε όλα κατ ευχήν.

Μην κουράζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΔΕ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΓΟΛΓΟΘΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ=7200, ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ. ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ Ε2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΥΠΕΡΔΙΕΡΓΕΣΗ.

ΤΡΙΤΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ=8400, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ.

ΤΕΤΑΡΤΗ=5100. ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!! ΜΟΥ ΞΑΝΑΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 12η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΤΗΝ 14η-16η.

ΠΕΜΠΤΗ=2200. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ, Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ.... ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ PREGNYL MOY KAI ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ!!!!!

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΟΝΗΜΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΛΕΝΕ!

Καλημέρα και από μένα κοριτσάκια, καινουρια εγώ στο forum σας.

Ευχομαι κοριτσακι μου να σου πανε ολα καλα και να εχεις τελεια και πολλα εμβρυακια!!!!!!!!Α και μια ++++++++++++++χοριακη σε λιγες μερες.....

Ειμαι και εγω σε προγραμμα, οχι για πρωτη φορα...και προς το τέλος της αλλης βδομάδας , αρχη της μεθεπόμενης παω για εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M ανησυχήσαμε για σένα όταν είδαμε ότι δεν επέστρεψες να μας γράψεις δυό λόγια. Τώρα που διάβασα τι πέρασες ανατρίχιασα και συγκινήθηκα... Έχω ένα πολύ καλό συναίσθημα για σένα! Νομίζω ότι βρίσκεσαι σε καλό δρόμο και θα τα καταφέρεις. Με το καλό να κάνετε αύριο την ωοληψία και εύχομαι από την καρδιά μου να γονιμοποιηθούν πολλά ωάρια και με το καλό να σου κάνουν και την εμβρυομεταφορά. Κουράγιο Χ+Μ, και αισιοδοξία :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Mybaby με το καλό να κάνεις την εμβρυομεταφορά σου και σύντομα να διαβάσουμε και τα δικά σου ευχάριστα. Κουράγιο και αισιοδοξία. Το μέλλον σας ανήκει :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Συννεφάκι ξεκούραση τώρα και υπομονή. Το παρελθόν είναι πίσω μας και δεν επαναλαμβάνεται. Ξου-ξου η ακατανόμαστη [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] , μακριά από εμάς. Σύντομα να σε δούμε φουσκοκοιλίτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γειά σου morouli :-h:-h:-h , γειά σου Maimoudaki :-h:-h:-h

Muriam καλή σου μέρα και καλό Σαββατοκύριακο. Να περάσετε φανταστικά! Μακάρι να είχα και εγώ κοντά μου τους δικούς μου. Σε φιλώ γλυκά :x:-*:x:-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Μαρικακι για την ευχη , μακαρι να μας κατσει απροσκοπτα μπας και δουμε ασπρη μερα.Εσυ καλα εισαι; Απο ηθικο οκ;Προχωραμε μπρος ολοταχως ε; :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ, συννεφάκι μου, να έχω ακμαίο ηθικό!!! Είμαστε στη δεύτερη σπερματέγχυση και σε 5 μέρες θα κάνουμε χοριακή, οπότε καταλαβαίνεις την αγωνία μου... Ελπίζω να μην με προλάβει η ακατανόμαστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ, συννεφάκι μου, να έχω ακμαίο ηθικό!!! Είμαστε στη δεύτερη σπερματέγχυση και σε 5 μέρες θα κάνουμε χοριακή, οπότε καταλαβαίνεις την αγωνία μου... Ελπίζω να μην με προλάβει η ακατανόμαστη...

Καλη επιτυχια κοριτσακι , σας βλεπω μαζι με τη Ζαχαρενια να μας ανακοινωνετε συντομα τα ευχαριστα, διοτι σας αξιζει πραγματικα.Υπομονη θα περασουν γρηγορα οι μερες και λιγο αγχος ε, οχι πολυ.Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια . :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles:)

egw molis epestrepsa ap to giatro m ligo apogoiteumeni:(

to wario m megalwnei poli arga!einai sta 14xiliosta 17i mera!

an dn megalwsei ews k tin triti p tha mai xanadei o kiklos autos xanetai distixws!

kai etsi tha kathisterisoume k ti diadikasia exwswmatikis!

dwste m ti stirixi sas giati dn niwthw kai poli kala!

kali sinexeia se oles koritsia m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Εγω χθες την περιμενα και δεν ηρθε ακομα, μου εχει σπασει τα νευρα!!!!!! :evil: Αντε κυρα μου βιαζομαι για νεες προσπαθειες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημέρα,

μαρικακι υπομονή, και καλη επιτυχία κοπέλα μου.

Τα δικά μου νέα, μια μερα καθυστέρηση που σημαίνει τίποταβέβαια, ένα clear blue αρνητικό, άρα καλομελετάω και έρχεται. Ενοχλήσεις περιόδου, στήθος τιποτα, μέση λίγο και καλά κρασιά.

Anastasia και εγώ το ίδιο λέω, άντε να έρθει για να πάμε πάλι απο την αρχή.

Συνεφάκι μην απογοητευσεσαι, δεν βοηθάς καθόλου. Άσε τον εαυτό σου χαλαρό, βοηθησέ τον, μην τον πνίγεις και μην τον ζορίζεις. Όλα θα γίνουν αρκεί να έχεις την δύναμη να αντέξεις τις αντιξοότητες. Χαλάρωσε και απόλαυσε την ζωή σου και θα έρθει με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο. ΒΟΗΘΗΣΈ ΤΟ!!! ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΣΕΙΣ.

Μας ευχομομαι σε όλεεεεεεεεεεεεες Χριστουγεννιάτικο ΔΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!

Το ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Καλό Σ/Κ...

[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

girl ολα καλα θα πανε, μην απογοητευεσαι θα μεγαλωσει το αυγουλακι σου

εγω εχω απο προχτες κατι περιεργους πονους στην κοιλια, ακαθοριστους... ουτε περιοδου ειναι, ουτε τουαλετας... παλι θα εχω κρυωσει.... εκανα κ τα χαλια σημερα κ ειμαι κομματια

κοριτσαρες καλη επιτυχια σε ολες!!!!!

γιατι καλε βιαζεστε να σας ερθει?? αφηστε τη να αργησει αλλους 9 μηνες!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki ουτε εγω θελω να ερθει, αλλα επρεπε ηδη να σκασει μυτη χθες και ειναι αφαντη!Αφου εκανα τεστ και ηταν αρνητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα πάλι εδώ.

Μια διόρθωση κορίτσια να κάνω, σόρυ συνεφάκι,

girl, το παρακάτω για σένα ήταν αλλά εγραψα λάθος name.

(Συνεφάκι)[b] girl μην απογοητευσεσαι, δεν βοηθάς καθόλου. Άσε τον εαυτό σου χαλαρό, βοηθησέ τον, μην τον πνίγεις και μην τον ζορίζεις. Όλα θα γίνουν αρκεί να έχεις την δύναμη να αντέξεις τις αντιξοότητες. Χαλάρωσε και απόλαυσε την ζωή σου και θα έρθει με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο. ΒΟΗΘΗΣΈ ΤΟ!!! ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...