Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

δεν ξερω ρε Νανουκα , γιαυτο σας ρωταω ... το ειδα σε ενα αλλο φορουμ ...

Σας ειπα οτι Παρασκευη 8α παω να παρω τα δειγματα των φωτο γαμου κ 8ελει 1.οοοΕ ?

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

800 φωτο , 8οο βιντεο κ πολλα εξτρα δωρακια

Ειναι επαγγελματιας , κανει περιοδικα

φαντασου οτι εσκασε συνεργειο 4 ατομων , ειχε ερ8ει και απο το σπιτι! + τον ξαδερφο του αντρα μου που ειναι κα8ηγητης φωτογραφιας. υπολογιζουμε γυρω στις 1.200 ληψεις :shock:

Το καταυχαριστη8ηκα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κατάλαβα ρε συ Τζούλια...

τι εννοείς 800 βίντεο;

και τελικά πόσα πλήρωσες στο σύνολο;

μόλις τσάκισα μία πιατάρα χυλοπίτες...

νιώθω τεράστιες τύψεις τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα τελευταια διαβασα...

ειμαι χαλια!

το πρωι ξυπνησα αρρωστη! κρυολογημα... φακ!

πονανε μεση, γονατα το κεφαλι αμπαλαέα!

ανεβασα και πυρετο και ειχα ριγος... παιρνω τα ντεπον 2 μαζι... και στανιαρω για λιγο!

εμ... εχω θερμοαιμο αντρα και επιδη δυναμονουμε το καλοριφερ στην κρεβατοκαμαρα οταν κανουμε μπανιο τα μωρα, μετα ανοιγουμε το παραθυρο για να πεσει η θερμοκρασια, αλλα χθες δεν ανεβηκε κανεις να το κλεισει και ηταν ανοιχτο 8:30-11:30 που πηγαμε για υπνο! ειχα κανει και μπανακι, σκεπαζομασταν και μονο με κουβερτα... και να τα!

σημερα εβαλα παπλωμα ψιλο. αλλα το κακο εγινε...

ηρθαν και τα πεθερικα το απογευμα. χαπακωθηκα και για να μη με καταλαβουν ανεβηκα και σκαναρα επιτελους τις φωτο απο τα βαφτισια. γιατι αμα καταλαβαινε η πεθερα οτι κρυωσα.... θα αρχιζε οτι και τα μωρα θα κρυωσουν που δεν τα σκεπαζουμε κλπ κλπ...

Σωσω και εγω θα ελεγα λιγο πιο απαλο το μακιγιαζ, αλλα ειμαι και χαπακωμενη τωρα, οχι τοσο εντονη η μαυρη γραμμη. γιατι τα μαλλια σου εχουν ενα υπεροχο χρωμα και αμα ειναι ολα εντονα... ξερω γω;;;

αλλα κακομοιρα μου μην τολμισεις και δε γελας κανονικα να φαινονται τα δοντια σου θα σε σκισω!

αντε εγω αποφευγω να τα δειχνω γιατι ειναι κουνελισια, αλλα εσυ;;

ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα...

Αλεκα περισεψε κανενα κοτσι;;

παω να κουκουλωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι όπως το έγραψες νόμιζα οκτακόσιες φωτό...

μια χαρά σε πήρανε.

εγώ είχα δώσει 1700 για το γάμο και 900 για τη βάφτιση...

ούτε στου παπά να μην το πεις...

χαχαχα!!!

κορίτσια, σας έχω πει οτι από τότε που έκοψε το θηλασμό, κοιμάται συνεχόμενο 12ωρο;

και να φανταστείτε οτι όταν ξυπνούσε, δεν ήθελε γάλα...

προφανώς, ξυπνούσε για χαδάκια και αγκαλίτσες...

Περαστικά Βαγκ!!!

Τώρα να μουρμουράς εσύ του άνδρα σου που σε αρρώστησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας τραταρω βρε κοριτσια :)

σωσω μου εμενα το μακιγιαζ μου αρεσε. απλα οπως ειπαν με αλλο πιο απαλο κραγιον και τις κατω βλεφαριδες οχι τοσο εντονες. ειναι μεγαλες απο φυσικου τους.

στο σπιτι μας επικρατει πολυ χαλια ατμοσφαιρα.

ο γιωργος ενω ειχε υπογραψει συμβαση εργασιας την παρασκευη(χωρις ομως να γινουν ακομα οι απαιτουμενεσ ενεργειες στον οαεδ και ικα) (απο τα τελη αυγουστου που ειχε αρχισει να δουλευει και του το τρεναρε), παει σημερα στην δουλεια και του λεει οτι θα διακοψουν προς το παρον και θα τα ξαναπουν απο την τριτη που γυρναει(το αφεντικο) απο την αθηνα.μειναμε παγωτο φυσικα.χαλια μαυρα.

ηδη ειναι σχεδον 7 μηνες ανεργος.

αυτα τα ομορφα απο εμας

vag περαστικουλια. μηπως ειναι ιωση? πολυ γρηγορο για κρυωμα. τοσο ευκολα βρε συ? δεν εχει και βαρυχειμωνια. παρε και καμια βιταμινουλα να στανιαρεις.εχεις και τα δυο μωρα που σε τρεχουν.

νανουκα χρονια πολλα για τον bro

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου σε καταλαβαινω ...

Υπομονη κ στηριξη στον αντρουλη σου . Ολα καλα 8α πανε !

Α, ναι ρε Βαγκ χτυπα και καμια μασωμενη c 500mg ;) να στανιαρεις.

Μιλησα κ με το Σωσωκι κ χαρηκα πολυυ :D

την ειχα εννοια κ αυτη που παντρευεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...

τελικα νανα τρωει ο μικρος;;;

παιδια εμενα τα ματια μου αρεσαν...δεν ειναι εντονο παντως...

λεω εγω..το κραγιον ναι..δικιο εχεις..πολυ ςντονο...

τζουλια....τα παμε στο τηλ..

βαγκ τι παθατε ρε;;;θα σε παρω αυριο τηλ να μου πεις αμα θα ερθεις στο γαμο...

χαχαχαχ!!!!

σοφη γιατι δε πηρες ρε;;

στην ειδικο δεν εστειλα μυν;;;ελεος!!

αλεκα..εμεις τα ειπαμε...τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Σωσώκα μόνο στον ύπνο του πίνει το γαλατάκι του.

Χθες ήπιε 200 μλ.

Κάθε μέρα και περισσότερο...

Το απόγευμα τον κάνω και κρεμούλες για να βάζω κι εκεί γαλατάκι...

Δε χάνω τις ελπίδες μου... χαχαχα!!!

Από τη Χαρά έχετε κανένα νέο;

Πώς είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroydia κορασιδες !!!

Σημερα εχει γενε8λια ο αντρουλης μου , σκεφτομαι να κανω μουσακα

βεβαια απο την σκεψη στην πραξη ειμαστε μακρυα... :?

Αυτη η καλυψ που εχα8ει ? ^#(^

Η σκορδα χάλια στο πρωινο , κρυοκωλη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...............

Χρόνια Πολλά στον αδερφό της Νανούκας!

Χρόνια Πολλά στον άντρα της Τζούλιας!

Περαστικά Βαγκ!

Τζούλια δεν εχω φεις, στειλε μου με μειλ ή γραψε εδω τα συμβολα των παιδοφιλων, ειναι πολύ χρήσιμο!

Σωσω ειδα τις φωτο του μακιγιαζ...Καταρχην δεν εχω ακουσει την αποψη της Σοφης που ειναι η πιο ειδικη εδω και της Σουζανιτας.

Προσωπικα θα ηθελα να σε δω με μολυβι στο κατω μερος του ματιου το ασπρο.

Γιατι πιστευω οτι επειδη εχεις πολύ μεγαλα ματια αυτη η γραμμη κατω απο τις κατω βλεφαριδες στα μεγαλωνει ακομα πιο πολύ!

Ενω αν εβαφες το ασπρο μερος θα εδινες εντονο βλέμμα με βαθος και δε θα εδειχνε και υπερβολικα μεγαλο.

Γενικα ειναι και παλι διακριτικο πολύ το μακιγιαζ.

Κι εγω θα συμφωνησω για πιο τονισμενα ματια και πιο ουδετερο κραγιον. Συγγνωμη αν σε μπερδευω τελευταια στιγμη αλλα πιστευω οτι αξιζει να σε δεις και με αλλο ενα στυλ μακιγιαζ, αν προλαβαινεις...

Πού ωραιες οι φωτο απο το παρτυ αλλα ολα τα παιδακια ειχαν κοκκινα ματια!

Σωστα διαβολάκια! :lol::lol::lol:

Ρε συ Σωσω...αυτός ήταν ο Λευτέρης;;;Μαλάαακαααα...ΠΟΛΥ ΓΚΟΜΕΝΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

εχετε φιλια και χαιρετισμους απο χαρα και χρυσουλα

η χρυσουλα μια χαρα αλλα πολυ πηξιμο με δουλεια, θανασακη και πεθερα (προβλημα)

η χαρα μια χαρα και αυτη, ο μικρος ακομα μπουκωμενος ομως και τακτοποιει το χαος απο την μετακομιση σιγα σιγα. ιντερνετ ακομα νιετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Μαρακι ξεχασα να σου πω οτι αυτο το σαιτ που μου εγραψες το ειχα δει εδω και καιρο και ελπίζω να πεσει μεσα που λέει οτι θα ειναι κοριτσι :-ss ετσι κι αλλιως εειναι σωστο οσον αφορα τον Βασιλη :P

Χτες ακουσα καρδούλα! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο για< την ...νεα καρδουλα ντομ..

τζουλια να χαιερεσαι τον αντρα σου..αλλα μουσακα;;; :lol::lol::lol::lol:

σιγα ρε ντομ...καλος ειναι ..δε λεω~!!! :lol::lol::lol::lol:

η μικρη εδω και μερες.....δε τρωει μεσημεριανο..10 κουταλιες...

κσαι ση,μερα δε τρωει και φρουτα..ε και τι να κανω;;;δε με νοιαζει..θα πεινασει και θα φαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ ΟΛΕΣ !!!

Ντομ τα συμβολα τα χω ανεβασει κ στο φορουμ εδω ρε... ''συμβολα παιδοφιλικα'' νομιζω η το αντιστροφο...

Μπραβο , με το καλο Ντομ αλλα πες μου κ ποσοι παλμοι ειναι ? ;)

Σωσω με την πεινα που 8α πεσει σε λιγο ο μουσακας φανταζει Πολυ χλιδα φαι !!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε κοριτσακια..

Πιέστηκα πολύ στη δουλειά σημερα να τελειωσω κατι και με εχει πιάσει τρομερος πονοκεφαλος...

Εντωμεταξύ δεν αντεχω αλλο αυτο το ψυχοπλάκωμα της κρίσης..αλήθεια...

Όλος ο κόσμος χωρις δουλειά είναι..

Ακόμα και στο νοσοκομείο λένε οτι σε λίγο δεν θα εχουν να πληρώσουν το προσωπικο...

Αυτά..συγχυστικα πάλι..

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!

Σωσω θα δω μακιγιαζ και θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν είδα...

Κάτι μου φταιει και δεν καταλαβαινω τι..

Νομιζω..οτι δεν ταιριάζει το χρωμα του κραγιον με τα χρωματα που χρησιμοποίησε στα ματια..

Τα ματακια σου ειναι έντονα..γήινα..μου αρεσει η μασκαρα..αλλα το κραγιον είναι σε πιο ζεστη και εντονη απόχρωση και μεταξύ τους δεν κολλανε..

Το κραγιον σαν χρωμα το έχει ταιριάξει με το μαλλί,αλλα με τα ματια αυτα θες κατι πιο γήινο και απαλό...

Γιατί δεν σου δοκίμασε και άλλες αποχρώσεις για να διαλέξεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δοκιμασω ισμηνη....να σαι καλα παντως...

θα δουμε..κατευθειαν την κυριακη./...

και τελος..

πολυ χαλαι με δουλεεις παιδια ολοσ ο κοσμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες μου!

Τι χαμπαρια?Εμεις καλα συνεχιζουμε τις βολτες μας και περναμε σουπερ!

Καταρχας να πω περαστικα στην Vag και στην Τζουλια να χαιρεται τον αντρουλη της.

Λοιπον τωρα Σωσω...δεν ξερω αν πρεπει να σου πω την γνωμη μου τελευταια ωρα..εννοω μηπως σε μπερδεψω και εχεις καταλειξει ..δεν ξερω αλλα αφου την ζητας ακου.

Τα ματια θα μπορουσαν να γινουν και λιγο πιο εντονα αλλα αυτο ειναι καθαρα προσωπικο σου θεμα και με τι θα αισθανεσαι εσυ πιο καλα.Σαν χρωματα ειναι πολυ ομορφα για νυφικο μακιγιαζ αλλα εχω θεμα με το κραγιον.Με τα ματια ταιριαζει κατι σε πιο φυσικο μπεζ η κατι σε λιγο πιο κοραλι.Αν θελεις να κρατησεις αυτο το κραγιον που προφανως οπως ειπε και καποια σου το ταιριαξε με τα μαλλια σου θα πρεπει να αλλαξεις τελειως τα ματια σου.Κατι σε πιο ροζ.

Θα προσπαθησω να σου βαλω χρωματα για να καταλαβεις τι εννοω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...