Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

νανουκα κανε μια μεταφραση.πισια??????????

σε ειχα ρωτησει πως εισαι αλλα με συνδεσες με καιρο

σας πεφτει και κοντα χεχεχεχχε

καλα να περασετε στην Λεμεσο.

οι θεσσαλονικιες τα λεμε σε λιγες ωρες

φιλια στις υπολοιπες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου Αλεκακι με τα ωραια τέκνα !

Οχι για να μην λετε εμενα μενεγακη

Σωσω εκανα τουρτα στον πολιτικο γιατι καλεσαμε ολους τους φιλους στο μπαρ να γιορτασουμε τα γενε8λια μας κ εκει τους ανακοινωσαμε οτι παντρευτηκαμε ... ΕΙΧΑΜΕ Κ ΓΕΝΕ8ΛΙΑ!

Δεν μαρεσει ουτε το μωβ (του επιταφείου) για τουρτα γαμου ...

στειλε καμια αλλη να δουμε ρε παιδι ! :roll:

(κ αμα συμφωνησουμε εμενα να με [smilie=pottytrain5.gif] )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μας!

Σωσώ μου Χρόνια Πολλά στο Μαρθάκι!!

να τη χαίρεσαι, να είναι πάντα γερή και χαμογελαστή!!!

να τα περάσετε υπέροχα σήμερα!!!

οσο για την τούρτα συμφωνώ με τις κοπέλες..

επίσης δε μου αρέσει που η βάση της είναι τετράγωνη και οι άλλοι 2 πάτοι στρογγυλοί, θα τους προτιμούσα όλους στρογγυλούς..

εμείς μια χαρά!

πήγα τη Μαρία χθες μπαλλέτο, καταενθουσιάστηκε..

ο χώρος απίστευτος..

τρελάθηκε το μωρό μου..

η δασκάλα της είναι η νονά της Κατερίνας και ο νονός της, που είναι παιδικός φίλος του άντρα μου, κάνει και παραδοσιακούς χορούς εκεί

Φρόσω γέλασα πολύ με την κατσαρόλα :lol:

πάντως ρε γμτ και τα δικά μου τ' αγόρια ετσι βρωμιάρηδες είιναι, ενα μπισκοτάκι τους δίνω και πασαλείφονται απ' την κορφή ως τα νύχια :?:roll:

τα κορίτσια θυμάμαι ούτε ένα τριμματάκι δε μου έριχναν κάτω

άσχετο έχετε δώσει κοφτό φιδέ στα μωρά σας?

τα δικά μου τον τσακίζουν, εννοείτε δεν τον αλέθω

και είναι έτοιμος σε 3 λεπτά ;)

αντε πάω να ετοιμάσω τον τραχανά τους, πείνασαν

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μπηκα λιγο στα γρηγορα

εχω παει εκδρομουλα με τον αντρουλη μου και τα παιδια στην πεθερα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΜΑΣ

παντα ευτυχισμενη και με υγεια

αλλα μην φανταστειτε

εγω εχω φαριγγίτιδα -δεν μπορω ουτε να μιλησω , τα παιδια κρυωμενα -τα ποδια μου χαλια και γενικα ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

αντε φιλια σε ολους

καποια στιγμη ελπιζω να προλάβω να ξαναμπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιδε ε ? 8α δοκιμασω ...

ολο χυλοπιτακι κ τραχανα περνω ...

σημερα εφαγε 1/2 γλυκοπατατα μονος του , 1 μηλο κ 1/2 μπανανα για απογευμα.

πισια = pc a ? Mπα ε ? :oops: κανα γλυκο μπας ειναι ?

καλα η βαγκ 8α πα να φαει στη Σωσω ? Σαλονικη ειναι κ η βαγκ?

Εγω ειπα ευχες για το μωρο Σωσω μου (κ δεν ειπες να κερασεις...Σπαγγε! :lol: )

Η νανουκα αλεκα μου εχει πολυ καλες σχεσεις με το Καιρο , όλες εκει μας παραπεμπει... :lol:

Αντε να κοιμη8ει ο 8ανουλης να δω το red που βρηκα με τον μπρους γουιλις (2010)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες !

Τι μου κανετε?Εμεις σημερα γυρνοβολουσαμε ολη μερα!Καφεδακι,ψωνια τελεια ητανε.

Πηρα στην Λυδια σετ φαγητου Hello Kitty!Φανταστικο!Εχω και ενα κολλημα με την συγκεκριμενη!Θα σας βαλω φωτο να δειτε.

Που ειστε καλε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τα ρε Σοφι , τις ''παπιες'' κανουνε ... εγω τον κοιμισα...

Πλαστικο σετακι ? εγω εχω με τον μικρο πριγκηπα αλλα ειναι πορσελανη για αργοτερα... :roll:

Τι αλλο ψωνισες ? εγω 8ελω να του παρω 1 σωρο παλι , παντελονακια , φορμες , φλισ ζακετα

1 αντιρυτιδικη για εμενα (παει το 60αρι...) , κλπ κλπ κλπ α , κ 2 ζευγαρια μποτες... πακετο!

<Για ποιο λογο εχουμε 8εατες ? περιεργεια απλη , ενδιαφερον τι ???

ας συμμετεχουν τουλαχιστον... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειμασταν στο παρτυ της Μαρθας!!!!!

τελεια περασαμε!!

τοσο καλα, που πρωτη φορα αργησαμε κατα 1ωρα το προγραμμα μας!!!! αλλα αξιζε!!!

ρε συ Τζουλια, ωρες ωρες... με στελνεις..... αντε ας παω Κάιρο και εγω να κανω παρεα τις αλλες...

που νομιζες οτι εμενα;;;

λοιπον, συνεχιζω... πηγα με τον αντρα μου. στην αρχη ηταν μαγκωμενος, αλλα οταν ηρθαν και τα κοριτσια, χωρις αντρες, αρχισε να περναει ωραια... τις συμπαθησε πολυ ολες. εκτως απο Σωσω, Αλεκα και, ναι! Δημητρακη!!!!

τα φαγωσημα τελεια! στην αρχη πηραμε ενα πιατο με τον αντρα μου, αλλα συντομα το ξαναγεμισαμε!!! χιχι!

η Μαρθουλα, με ενα τελειο μαλλι, εκλαιγε την ωρα της τουρτας σαν τη δικια μου...

το μαλλι της Σωσως τελειο χρωμα και απο κοντα!

και ο αντρας της ωραιος. δεν τον ειχα δει σε φωτο.

φωτο δεν εβγαλα εγω γιατι τελειωναν οι μπαταριες απο τη μηχανη...

εβγαλαν οι αλλες...

τα παιδια επαιζαν πολυ ωραια!!!

αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου ... ζηλεψα ...

τωρα καταλαβα... ο αντρας σου τις συμπα8ησε ολες εκτος απο την Σωσω κ την Αλεκα ? :shock:

ε μια αδερφη εμεινε ...

ωραια φαγατε ε ? κ τα ζουζουνια παιξανε ε ?

εκλαιγε η σκατουλα ε ? κ το παιζει κ δυναμικη ... :lol: αααχχχ μεγαλωσανε τα βραφακια μας ...

8ελουμε ντοκουμεντα σωστα αυτη τη φορα ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο που περασατε τελεια !Να ζησει το Μαρθακι μας!Περιμενουμε φωτο στα μειλ.

Τζουλια της πηρα 1 φορεμα και μια κορδελα.Απο ρουχα ειμαστε τιγκα γενικα.Εχει τα παντα φουστακια ,καλτσονακια,μπλουζακια,φορεματακια,φορμες ,φλισακια,κοτλε,τζιν...να δω ποτε θα τα βαλει.Ειμαι ψωνιο στα ρουχα της :oops: το λεω...γενικα δηλαδη ειμαι ψωνιο και με τα δικα μου :lol:

Το σετακι δεν ειναι πλαστικο αλλα ουτε και γυαλινο.Ειναι ενα περιεργο δεν ξερω πως το λενε παντως εδωσα 70 ε για ολο το σετ μαζι με κατι κοκαλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοχαααααααααααααα!

Τι μου κανετε κοριτσαρες?

Εμεις καλα. Βολταραμε σημερα συνεχεια με τον γυριστρουλη μου! Με τραβολογαει και λεει ατα ατα! χαχαχα! και με παει αυτος οπου θελει φυσικα! Ολη μερα εξω λοιπον τον κατεβαζω απο το καροτσι και βοοοουυυυυυυρ!

Το απογευμα ο μπαμπας μας πηγε σε εναν γαμο ακομη εκει ειναι και εμεις παλι βολτα. Δεν πηγαμε στον γαμο. Δεν ητανε απαραιτητο.

Σωσωωωωωωωωωωωωωωω! Να χαιρεστε τη κορακλα σας! Παντα ευτυχισμενη να ειναι ολα τα καλα του κοσμου να εχει!

Τα περασατε τελειαααα διαβαζω! Περιμενουμε φωτος κλασικα!

Και τωρα που ειπα φωτος! Βρε Κυριακη δεν ειχα τραβηξει παρα μονο 2 τη χαρα! Γιατι θυμασα,ι δεν ητανε απο την αρχη ο ανδρεας και γκρινιαζε λιγο ο δικος μου. ΠΟυ να τραβηξω φωτος?

Συναδελφισσα τζουλια που εισαι?

Πως και δεν εκανες ακομη κυρηγμα για την πιτσα του διδυμοντουετου? χαχαχαχαχα!

Εμεις με το φαι τωρα δε γινομαστε χαλια. ΑΛΛΑ αν τον αφησω μονο του θα τα κανει π...να! χαχαχαχα! Και τον αφηνω καμια φορα για να μαθαινει και να εξοικιωνεται γιατι σας ειχα πει οτι γενικα δε πειραματιζεται πολυ στο φαι. Το καλοκαιρι ειδικα ημασταν πιο χυμα. Γυμνουλι ητανε με πανιτσα μονο και τα καρπουζια πεανε παντου!χαχαχα!

Τωρα ομως που εστρωσα το σπιτι.................................... Νοου κόμεντ. Αυτα κομμενα. χαχαχα! Δεν θα παθω εγω λουμπαγκο. Το καλοκαιρι παλι!

Τη Δευτερα εχω γενεθλια... χιχιχιχιχιχιχι!

ΚΑι μαζι με αυτα(κριση ηλικιας!) ερχεται και αλλαγη! ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ! :mrgreen:

και λεω.................... κοντο καρεδακι φιλαριστο καστανοκόκκινο. Τι λέτε? Δεν μπορω αλλο το μακρυ.. δυσκολο με μωρο ρε γμτ.

Βρηκα και μια μαματη τσαντα. Θα την παρω. ΚΑι θελω και ουγκ μποτες. Θα τις παρω! Θελω θελω θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλη φαση το πιατικο...σοφακι κ γω μια απο τα ιδια κ χειροτερα ...

εγω εχω ψιλοστρωσει με τα δικα μου , επενδυω σε τσαντες , μαντηλια , παπουτσια , γυαλια (σε ολα μαλλον ε :lol: ? )

Με το μωρο ανιατη ασ8ενεια ... τι 8ες armani , dior , casharel , trussardi , timberland ?

εγω κ η νονα του για κλαματα ειμαστε ... ελπιζω να μου φυγει καποια στιγμη πριν να αρχισει να καταλαβαινει το παιδι ...

Μαρακιιιιι , οχι ρε δεν 8α μιλησω , εχω βαλει στοιχημα με τον εαυτο μου , αφου φανατιζομαι τοσο πολυ κ τις μισες στο ελλ. μαμαδες τις εχω κανει κ οριονται με τις αποτομες κ σκληρες αποψεις μου ...

ασχετο πολυ καλη φαση το καροτο , του εδωσα ωμο για τα δοντια κ τα ετριβε κανα μισαωρο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Τζουλια... βρε Τζουλια...

ειπα οτι οοοολες της συμπαθισε ο αντρας μου!

μια χαρα κοριτσια ειπε οτι ειναι. γιατι γενικα τις γνωριμιες μεσω ιντερνετ δεν τις πολυγουσταρει.

γι'αυτο ειπε: πως και ειναι ολες τοσο ενταξυ, φυσιολογικες, δεν το περιμενα...

δε μου ειπες, που νομιζες οτι μενω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι συμφωνω. δεν τα αφηνω να τα κανουν χαλια!

μονο στο καθησματακι τρωνε, τα ταϊζω ή βαζω μπροστα τους κομματακια, στο τσακιρ κεφι, να τα παρουν μονοι τους. ή οταν τρωνε μπισκοτακι. παλι στο καθησαμτακι οταν θελουμε να φαμε με την ησυχια μας.

ο Σπυρος ετσι ειναι να φαει μονος του γινεται κ....ος! γιατι χρησημοποιει ακομα ολη τη χουφτα του.

η Μαριαννα, κυρια. χρησιμοποιει μονο αντιχειρα και δεικτη. και ολα πεντακαθαρα. εκτως αν βαρεθει και το πεταξει, ταχα καταλαθος κατω, σκυβει να το δει και λεει: ουπ!

κοριτσια! που λεει ξαι η Μαρκατ!

δεν εχω την υπομονη να τους αλλαζω και να τους πλενω συνεχεια.

ας μαθουν λιγο αργοτερα απο το κονονικο να τρωνε μονα τους και ας εχω τα νευρα μου σε ηρεμη κατασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες καλε... μη ντρεπεσαι!!!

η Τριανδρια που ειναι η Σωσω ειναι διπλα κολητα με την Ανω Τουμπα (3΄ με αυτοκ) που ειναι το πατρικο μου και τα Λαγυνα που μενω, αν και ειναι εξω απο την πολη, ειναι 15-20' με το αυτοκ απο τον περιφεριακο της πολης

δηλ για τα δεδομενα της Αθηνας ... διπλα!

εδω οι αποστασεις και οι χρονοι καμια σχεση με εσας κατω.

αντε την κανω... καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σχολιασω Μαρκατ ! Πρωτη μερα στο μπαλετο πωπω φανταζομαι!

Θυμαμαι που ειχα παει ενοργανη στον Πανελληνιο ημουνα 7 νομιζω και πηγα σπιτι και τους ελεγα μαμα μαμα μπαμπα σημερα η κυρια μας εμαθε το στραγγατο! χαχαχαχαχαα!

Ηθελα να παω μπαλετο αλλα λογω υψους δεν με πηγαινανε! ΒΛΑΚΕΙΕΣ!Το χω αποθημενο τωρα! Λες και για ενοργανη ημουνα καλη! σκατα. Τελικα καθισα εκει 3 ολοκληρα χρονια. Εεε μετα δεν ηθελα να πηγαινω και λυσσαξα για πιανο. Πηγα και κει. Κατι θυμαμαι ακομη.

Βαγκ και γω δε την παλευω με τα αλλαγματα. Κανουμε που κανουμε 2-3 αλλαξιες /ημερα αν γινοτανε και σαν μουργακος θα επλενα και θα σιδερωνα σαν δουλαρα ολη μερα. Εεε τωρα δεν ειμαι δουλαρα ειμαι δουλα απλα. χαχαχα!

Γενικά είμαι και πολύ τακτική οπως θα εχετε καταλαβει..... Προσπαθω να κανω τις δουλειες όλες μεχρι τις 10 το πολυ και μετα τον εχω ξαμολημενο κατω. Δεν θελω να τον εχω παρκαρισμενο μπροστα σε τιβι ή στο παρκο(που δενκαθεται ετσι και αλλιως) Παιζει συνεχεια. Μονο μουσικη στο σπιτι. Οτι να ναι. Οχι μονο παιδικα. Μη παθω και κανα ταρακουλο. Σιχαινομαι ζουζουνια, μαζου και σκατου και ολα αυτα. Αλλα αν τα ακουνε αλλα παιδακια δεν ξενερωνω ενταξει. Απλα δεν τα βαζω σπιτι. Μονο με την καμηλα που μασαει φυλλα χορευαμε!χαχα! Αυτη ειχε πλακα.

Τωρα που ειναι ενα τον κουμανταρω μια χαρα. και αλλο παιδακι να ερθει πιστευω καλα θα τα παμε. Αν ερθουνε διδυμα την που...με!χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα!

Τωρα ε πηρε ο αντρας μου και κοβει φλεβα λεει στον γαμο. τα βαριεται αυτα πολυ.......

Σωσω! Τωρα που ειπα γαμος!

Λευκη καλυτερα η τουρτα καλη μου. Μ'αρεσε αυτο με τα μωβ αλλα αν δε μπορει καλυετρα λευκη.

Τωρα αυτο που ελεγε η Φροσω για τα φρυδια εχει δικιο και το κανω και γω.

Το μακιγιαζ ξαναλεω πολυ καλο με λιπ γκλος θα ειναι ολα τα λεφτα. Χωρις κραγιον απο κατω.

Το μαλλακι σου σουπερ ειπαμε χρωμα. Το χτενισμα... Δοκιμασατε κατι αλλο? κατι σε ισιο πιασμενο πανω?

ΘΑ εισαι μια κουκλα! Θα λαμπεις! μακαρι να ημουνα εκει! Ειναι λες και σε γνωριζω καιρο! Αντε με το καλο κοπελαρα μου! Παντα χαρες στη ζωη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας...καταρχην..να σας ευχαριστησω κοριτσια που ηριθατε..περασαμε τελεια...ειλικρινα..

ολα ηταν πολυ καλα..φωτο απο βδομαδα...αυριο παω καβαλα και συσκολα να σας ς διαβασω..εκτος και αν παω στην αδρερφη του λευτ..

ωραια δωρα μας φεραν τα κοριτσια..αλεκα θα σε μαλωσω εσενα..αλλα θα τα πουμε αυριο καλυτερα..

και ναι..ηρθε και η σημητρα με την αλικη..εκπληξη..

αν δεν ηταν τα κοριυτισα με τα μωρα τους..δε θα ειχαμε μωρα στο παρτυ..

τα φαγητα εμεινανα λιγα..

αλλα περασαμε .,.ομορφα..

φιλια..

αλεκα θα παρω να σε ξεχεσω σαυριο..δε μπορω σημερα..

αυτη γκρινιαζε στη τουρτα.. :shock::shock::shock:

τζουλια για κατι ηθελα να στην πω αλλα ξεχασα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroydia , και η Αλεκα Σαλονικη ? :D

μαλιστα...

καμια απο δω εχει μεινει ? Καλυψ που εισαι ρε ? σε χασαμε ...

Πωπω φρικη η νεα ωρα , 1 ωρα πιο νωρις ξυπνησε Κυριακατικα ...

Σημερα μας τραπεζωνει η πε8 ...

αυτα , παω για ντουζ κ να ξυπνησω αντρα να πιουμε καφε .

Σωσω 8υμισου 8α σκασω ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας....παμε καβαλα σε λιγο...ολα καλα..πηγα αλλαξα τη τουρτα..δεν αντεξα το ροζ..την εκανα πορτοκαλι..στογγυλη με ...πορτοκαλι λιγα λουλουδακια...και..δεν πηρα ο μαλ ψηφιακη να την βγλαω..

λιγο πιο ακριβη αλλα ..οκ..λεφτα δεν εχουμε;;καλημερα και πολλα φιλια..

χρονια πολλα στην μπιζνεσ γουμαν το μικρο...

ε δε θυμαμαι ονομα..

καλε η χρυσουλα που ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χειμερινη καλημερα και απο μας, μια και αλλαξε η ωρα...

και τα δικαμου με το ζορι εμειναν στα κρεβατια μεχρι 7:15

μετα ολοι μαζι παιχνιδι και αλλαγματα στην κρεβατοκαμαρα, μια και ο μπαμπας μας εχει ρεπο σημερα!

τι καλα που εχει ηλιο και σημερα!!!

ο αντρας μου κατεβηκε να πλυνει τα αμαξια...

περασε το μισαωρακι... ξυπνησαν...

καλη Κυριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!τι κανετε κοριτσια μου?να χαιρεσε την κορουλα σου σωσω.ε σωσω περνα για καφεδακι ρε κ απο μενα μιας και θα ερθεις καβαλα!!!αυριο το πρωι θα παμε κ εμεις Καβαλα για να παρω κατι αποτελεσματα κ μετα θα παμε για καφε με τον αντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο που περάσατε καλά στο πάρτυ. Μακάρι να ήμουν κι εγώ εκεί.

Βαγκ ο άνδρας μου δουλεύει, μακάρι να είχε κι αυτός ρεπό.

Σόρυ αλλά και παλιοδουλειά και παλιοωράριο έχει.

Διαιτολογίνες γιατί φρικάρατε με το άκουσμα της λέξης πίτσας;

3 φορές έφαγαν. Τη μία έφαγαν λίγο ψωμάκι από την άκρη. Τη δεύτερη έφαγαν 1 κομμάτι που το έτριψαν και προχθές έφαγαν 2 κομμάτια που το μοίρασαν, όπως είπα, με ντομάτα και τυρί.

Μην μου αρχίσετε με τα κορεσμένα λιπαρά, το αλάτι και τα τρανσ και που ξέρω τί αλεύρι έχει βάλει και τί λάδι. Αυτά τα ξέρω και εν γνώση μου τους άφησα να φάνε. Τρώγαμε όλοι πίτσα κι αυτοί ήθελαν να φάνε και έκλαιγαν. Δεν νομίζω ότι έπαθαν ούτε χοληστερίνη ούτε σάκχαρο ούτε έγιναν παχύσαρκα με 1 φορά.

Εχθές τους έφτιαξα δικιά μου με αλεύρι, ελαιόλαδο και νερό και έβαλα πάνω ντομάτα τριμένη και ξαλμυρισμένη φετα. Είναι εντάξει αυτό;

Και μην νονίζετε ότι είμαστε τίποτα αγροίκοι και τρώμε μέσα από τις κατσαρόλες. Τους τη δώσαμε για πλάκα γι'αυτό και τους βγάλαμε φωτογραφίες.

Τώρα για τη βρώμα είναι ανάλογα το μωρό. Οι δικοί μου πολλές φορές ανοίγουν το στόμα πιάνουν την κρέμα και την βγάζουν να παίξουν, ναι μέσα από το στόμα τους. Ή, όταν αφήνω το πιάτο και δεν προλάβω, βάζουν τα χέρια μέσα και τη ζυμώνουν.

Τί να κάνω να τα δείρω; Από μάλωμα δεν παίρνουν. Άρα δεν έχω άλλη επιλογή από το να καθαρίζω κι αυτό δεν με κάνει δουλάρα ;) .

Προτιμώ να αρχίσουν να τρώνε κομματάκια, που άρχισαν, γιατί θα καθαρίζω λιγότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...