Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Ολο το πρωι δεν ειχα ρευμα απο βλαβη δικη μας.Εστειλε ο σπιτονοικοκυρης ηλεκτρολογο και το εφτιαξε μεσημερι.Ουτε μαγειρεψα σουβλακια φαγαμε,το απογευμα δουλειες τωρα εκατσα να σας διαβασω.

Και την κρεμα της ανεβηκα επανω στην γειτονισα και την αλεσα.

Δεν θυμαμαι τι ηθελα να σχολιασω...παει το'χασα το μυαλο μου.Οταν πειναω τιποτα δεν λειτουργει :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πειναω.... ξεπαγωνω σαντουιτσακια να κανω τοστακια. κλασσικα.

εμεις ολο το απογευμα απο γιατρο σε γιατρο... για το χερακι του αντρουλη... λιγο πονανε και σα μωρα κανουν! λες και εγω δεν ποναω πουθενα δηλαδη!!! πηγαμε σε φυσιοθεραπευτη, τον εστειλε σε ορθοπεδικο να γραψει θεραπειες κλπ κλπ... εμενα η πλατη μου που ειναι για πεταμα;;; μονο αν βγει το χερι ασχολουμαστε με μενα, και τοτε ολο μου φωναζει να κανω εγχειρηση για να τελειωνουμε! εμ, βεβαια μην ασχολιομαστε με κατι τοοοσο απλο και κυριως ανωδυνο!!!

επιδη ολο το απογευμα ηταν τα μωρα ή αγκαλια ή δεμενα στο αμαξι, μετα το μπανιο δε με αφηναν να τα ντυσω! παλευαμε!!! μουσκεμα με κανανε! ευτυχως κοιμηθηκαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

τι σκατά πάθανε όλες οι συνδέσεις σήμερα;

&γω δεν μπορούσα να μπω από τη δουλειά...

Σόφη... δε σε χάλασε που δε μαγείρεψες... χαχαχα!!!

μπράβο τον κόντε που έκοψε τόσο νωρίς την πιπιλίτσα του.

ο δικός μου την λατρεύει!!!

χαχαχα!!!

όσο μπορούμε, την αποφεύγουμε...

εμείς έχουμε της avent.

το βράδυ έχω 3- 4 πιπίλες στο κρεβατάκι του για να τις βρίσκει μόνος του...

ψάχνει με το χεράκι του και μόλις την πετύχει... κατεύθειαν στο στόμα!

Στον 4ο μήνα περίπου, από μόνος του... δεν ήθελε πιπίλα... αλλά... έβαζε το δάχτυλο...

οπότε, προτίμησα να κόψω το δάχτυλο παρά την πιπίλα... δεν ξέρω αν έκανα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα εκανες Νανα... η πιπιλα κοβεται το χερι.....

και εγω νομισα το πρωι οτι ειχες πολυ δουλεια....

Σωσω εμενα δε θελουν πανω απο 1 μερα να δουλεψω για να παρω την αδεια του 10. και αλλες κοπελες τα προηγουμενα χρονια ετσι εκαναν. δε θα την παρω μεζεμενη. θα παρω μεχρι 9/1 για να παω σε σειρα εκπαιδευσης στις 10/1. την υπολοιπη πρεπει να την παρω μεχρι τελος Μαρτιου. εκτος αν γινουν τιποτα εκλογες και θα ειμαστε επιφυλακη 1 μηνα πριν απο αυτες, οποτε προτειμω να τη χασω παρα να χασω το εκλογικο επιδομα. αν δωσουν.... οι καιροι ειναι δυσκολοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα....παιδια εμενα δε με ενοχλει το χερι νομιζω...δεν θα ειχα προβλημα..το ιδιο με τη πιπιλα το εχω..

να σας πω 1 τροπο που μου ειπε μια κοπελα;;

λεει οτι καθε φορα που την εδινε πιπιλα της μικρης, εκοβε κhttp://www.mammyland.com/forum/8/16382?p=640391#p640391αι λιγο απο το καουτσουκ...πολυ λιγο..την πεπομενη μερα λιγο ακομα..ωσπου εφτασε η πιπιλα να ειναι μιση καΙ ΔΕΝ ΤΗς ΑΡΕΣΕ..ΤΩΡΑ ΣΑς ΜΛΑΩ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΚΙΑ...δεν ακουγεται ασχημο..

βαγκ και γω δεν ηθελα να παρω ολ την αδεια του 10 αλα θα με αναγκασουν να την παρω γιατι φοβαμαι οτι θα την χασω..μου λεει 1 συναδερφος..παρε τωρα οτι μπορεις και δικαιουσε γιατι μετα...ξεχνα τα ολα..στα εξωτερικα ιατρεια ας πουμε εχουν ακομα να παρουν αδεια του 09!!!!

μη χειροτερα...

σοφη η βαγκ δεν ανοιγεται το νουμερο 18;;ξερετε..με περιποιημενο τιτλο...

καλυψω πως παει η εκπαιδευση ρε;;

τζουλια τι εγινε καλε;;σαββ και μπεκροπνουμε με φιλους και μας στο κλασιμο;;; :shock::shock::shock::lol::lol:

μαρακι παμε για δευτερο;;

μαρκατ που απλωνεις την κορμαρα σου παλι;;

νανα αγκαλια με το πετρη;;

χαρα κρεμαστηκες σε κανενα δεντρο εκει στη ζουγκλα;;

καλυψω αποφασισες να το κλεισεις σε ιδρυμΑ και να το παιρνεις σαββ κα;;

ντομ εμεινες εγκυος και σε χτυπησε η εγκυμοσυνη στο κεφαλι;;

η ...σου μυριζουμε;;

ισμηνη....δε μπορω να πω κατι για σενα!!!δε μου χεις δωσει δικαιωμα...η μαλλον..χρονο χρονο δεν εχεις αλλα την τουτου την εκανες....

φροσω ...τι κανεις;;;δε μου ρχεται κατι....

σοφη που εισαι;;σκοπια με τη λυδια η της μαθαινει να σιδερωνει;;

σας φιλω ολες σε λιγο..ετσι λιγο να παρουμε τα πανω μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

εχω εμπνευση η ρουφιανα!καληνυχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...