Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Ρε Καλυψω χαιρω πολυ για τον υπνο αλλα υπηρχανε μερες που δεν την παλευε αν δεν κοιμοταν εστω και μιση ωρα το απογευμα.Τωρα την κραταω λιγο παραπανω το πρωι για να κοιμαται μεσημερακι και να αντεχει ως τις 9.Για να δουμε πως θα παει.

Και ελεγα δεν θα φανει σημερα το Μαρακι?Αντε αυριο καλα τραπεζοματα!

Συμπεθερα μου που εισαι αποψε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο δω..τελικα μαλλον θα παω δουλεια 1 βδομαδα..13 του μηνος και μετα θα παρω την αδεια μου..του 10...

θα παω να ρωτησω και στο εργατικο κεντρο τι παιζει και τι δικαιουμε..

κατεβηκε ο λευτ στο κεντρο και μετα εγω...

παιδια ειμαι κομματια αλλα δε ξερω απο τι..και να πω οτι κουραζομαι..7,15 ξυπνησε το κομματι...

φακ..

εδω ηλιο..δε στολισα..και δε ξερω αν θα στολισω..δεν ειμαι εγω για τετοια..εχω 1 μικρο δεντρακι και μαλλον αυτο θα παιξει..παιδια και μεις γαλα φρεσκο δεν εχουμε..ληξαν ο απεργιες..

οποτε...θα εχει πραγματα..και θα παρω και φερερο..

μπραβο ντομ..κοριτσακι,ε;;τι καλα!!!

αν και παντα αγορακι ηθελα!! :shock::shock::shock::shock::shock:

μπορει και να μη παμε ταξιδι...δε ξερω..κουραστηκα..μπρω να παω και διακοπες πανω θεσ νικη αλλα...ταλαιπωρια μυριζομΑΙ..

ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝ ΜΑς ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ..

ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΜΕ ΑΕΡΟΠΩΡΙΚΩς...ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τζούλια μου, καλοί γίνανε οι λαχανοντολμάδες μου...

Το μόνο που πρέπει να προσέξω την επόμενη φορά είναι να πάρω μεγάλο λάχανο!!!

Ο Ανθιμούλης μου τρώει τα πιο φρέσκα αυγά!!!

Κάθε Δευτέρα, η Ανθούλα, μας φέρνει τα αυγά που κάνανε οι κοτούλες την Κυριακή!!!

Εννοείται οτι κοντά στη γλάστρα... ποτίζεται και ο βασιλικός!!!

Αχ Σόφη... τι τέλειο παστέλι που είναι αυτό που λες!!!

Όταν είμασταν Καβάλα, τα τσακίζαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα

Ανοιξα να αεριστει το σπιτι και ενας μ@λ@κας πρωι πρωι καιει κατι και εχει ντουμανιασει ολη η περιοχη!Πολυ πραμα σας λεω καπνα στο φουλ.

Σωσω οσο μπορειτε να κανετε ταξιδακια.Ανανεωνουν και αλλαζει η διαθεση.Εγω το περιμενω πως και πως.

Ληξαν οι απεργιες?Αντε επιτελους!Πολυ αποκλεισμος στο νησι τελικα.

Εμεις ξυπνησαμε 8μιση.Λεμε να παμε βολτα καροτσαδα τα μωρα με την φιλη μου.

Το αβοκαντο το δινω ετσι μεσα στα φρουτα δηλαδη ωμο αλεσμενο και αυτο?η θελει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

νυσταζω....

η μικρη μας τα'πριξε αποψε...

3 μηνες μετα την εκπαιδευση και 4:18 ειχε κεφακια!!! μας ειχε δοκιμασει και τα 2 προηγουμενα βραδυα που γκρινιαζε και εγω πηγαινα αμεσως, μηπως ειχε κανενα πυρεο, κατι απο την ιωση. αλλα χθες... 12:45 πρωτη προσπαθεια... τρεχω την ξαπλωνω, ολα καλα... και μετα που σας ειπα στις 4 ξαναπηγα την πρωτη φορα και μετα απο 5' παλι... με το που παω και με βλεπει ξαπλωνει μπρουμιτα και κανει τον ψωφιο κοριο. με το που φευγω τα ιδια! ξυπναει και ο Σπυρος απο τις φωνες! τον βαζω κατω. μετα απο 10' πανω που μας επερνε ο υπνος, παλι τα ιδια! και ξαναξυπναει και ο Σπυρος! μετα το μισαωρο πια, δεν πηγαινα καθολου! αφου φωναζε-γκρινιαζε για 1' και σταματουσε. μολις ηρεμουσαμε τα ιδια! με επιασε και εμενα ο @#$%βηχας! ο αντρας μου θα με πετουσε απο το παραθυρο! ε, τι να κανω! μου εβγαλε να αρχισω aerious. γιατι η αντιβιωση δεν εκανε τιποτα, αρα παλι αλεργικος ειναι ο βηχας... εκπαιδευση θελει παλι η κυρια;;; θα την ξαναεχει!

Ντομ αντε με το καλο η κορη!!!!

Καλυψω, σοφη μακαρι να εστρωσαν τα κοριτσια σας! τωρα που ξαγρυπνισαμε παλι μετα απο 3 μηνες τα ξαναθυμηθικα...

Σωσω δεν υπηρχε περιπτωση ναμην παρω πλ.πιατων! μου τη σπαει το πλυσιμο! ιδιως αν εχω παρεα, τραπεζι κλπ και να πρεπει μετα να πλενω!!! δεν τα πεταω καλυτερα!! ενω τωρα τα χωνω μεσα... και καληνυχτα!

καλε αληθεια οι κοτες δε γεννανε το χειμωνα καθολου;; εγω νομιζα οτι πεφτει ο ρυθμος αλλα κανουν παλι λιγα... θα παρω απο τον κρεωπωλη οταν βγουμε καροτσαδα. πουλαει και αυγα.

οσο για τα αμυγδαλοπάστελα.... μονο στη νηστεια τα τρωω... αλλα ειναι τελεια...

φασολαδα σημερα... να κλ....ει ολη η Ελλαδα!!!!!

καλε τα δικα σας "αεριζονται" με θορυβο;;; τα δικα μου εχουν καμια βδομαδα ριχνουν κατι δυνατες! που νομιζω οτι τις ριχνει ο αντρας και φωναζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χείμαρος η Βαγκ!!!

χαχαχα!!!

Σοφάκι, εγώ έτσι το δίνω το αβοκάντο...

το καθαρίζω, το αλέθω μαζί με όλα τα φρούτα και του το δίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα μήνυμα στη Χρυσούλα!

Είναι καλά και της λείπουμε πολύ!

Έχετε όλες πολλά φιλάκια!!!

Δουλεύει πολλές ώρες και διαβάζει για τις εξετάσεις που έχει στις 10 Δεκεμβρίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα μήνυμα στη Χρυσούλα!

Είναι καλά και της λείπουμε πολύ!

Έχετε όλες πολλά φιλάκια!!!

Δουλεύει πολλές ώρες και διαβάζει για τις εξετάσεις που έχει στις 10 Δεκεμβρίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νανα εχεις δικιο και εγω ετσι τελικα το εδωσα.Δεν ξετρελαθηκε παντως ..καλα γενικως εμενα τρωει σαν σπουργιτι.Τοσο λιγο ανοιγει το στομα της.

Σε λιγο θα ξυπνησει και φευγουμε βολτιτσα.

Φακες το μενου για σημερα.Μοσχαρι με λαχανικα για την Λυδια.

Αβγο ακομα δεν εχω δωσει.Φοβαμαι μετα απο αυτο που μας ειχε πει η Φροσω για την αλλεργια.Αν παθει κατι που θα την τρεχω εδω? :shock: Λεω τωρα που θα ερθω Αθηνα θα της δωσω οτι φοβαμαι και χτυπα ξυλο αν ειναι αλλεργικη να μπορουμε να παμε παιδων.Πως το σκεφτομαι ε?μπορει να ειμαι υπερβολικη αλλα φυλαγε τα ρουχα σου...

Καλε μελι εχετε δωσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου πάλι... ανοίγει διάπλατα το στοματάκι του!!!

Αρκεί να του δίνεις κάτι να τρώει!!!

χαχαχα!!!

Καλά κάνεις Σοφάκι... ξέρω από το νοσοκομείο της Κω... αχρείαστο να είναι!!!

Μέλι έδωσε ο άνδρας μου.

μέσα στο τσάι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

run Maraki run!!!! :lol::lol:

εγω ακομα μελι δεν εδωσα... ειχαμε ακουσει οτι μετα απο 2χρ να τρωνε γιατι ειναι λεει "ζωντανος οργανισμος" ή κατι τετοιο τελως παντων... ας μας διαφωτισουν οι της διατροφης που ξερουν καλυτερα...

Σοφη καλα κανεις και περιμενεις να πας Αθηνα για τα "επικνδυνα"!

δε μου λες καλε, ολο ξεχναω να ρωτησω... εχουν καμια ασκηση εδω και καμια βδομαδα στην περιοχη μας;;; για ρωτα τον αντρα σου, γιατι καθε μερα περνανε ολο ελικοπτερα απο πανω μας και η χεστρου ψιλο να την παει. και αν ειναι μολις τους βαλω για υπνο.... καταλαβες...

εμενα δεν πολυφαγανε σημερα... ευτυχως ειναι σπανιο φαινομενο και δε σκαω... ισως να κουραστηκαν απο τη βολτα, νυσταζαν, τα εκαναν κιολλας μολις τα αφησα κατω για παιχνιδι... ειχαν φαει και ψωμι στη βολτα...

καλε... ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

καμια δεν το θυμηθηκε! ο μηνας των γιορτων! να ειχαμε και ευρωπουλα στη τζεπη.... να το γιορταζαμε "αλα παλαιά"...

νυσταζω..... [smilie=sleepy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bagk ετσι σε θελω..δυναμικη..μη μασας..

μελι δε ινω..θα δωσω μλις ξεκιναει και δε μου τρωει το γιαουρτι μου το αγλαδινο...προς το παρον το τσακιζει..της εδωσα ανθοτυρο χθες..δε τρελαθηκε..τρελαθηκα εγω..τελειο μιλαμε..και εδω στη κρητη τα κανουν..μ ουρλια..[ηγα επιθεωρηση και μου ειπαν οτι δε ξερουν για τις αδειες γιατι δεν ασχολουνται με το δημοσιο τομεα :shock::shock::shock::shock:

εντωμεταξ αν θελουμε νΑ ΚΑΝΥΜΕ ΕΜΙ3ς ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΜΕ..ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ..

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΙΑ ΤΟΥ 10..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΧΑΣΩ..ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΗΣΩ..ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ 4 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ..ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙς 4..ΚΑΙ ;ΠΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΦΕΥΓΕΙ 4,30 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ.ΑΝΦΤΑΣΕΙ στην ωρα του..

και ψιλο σκρφτομαι το μωρο..δεν απεκλειδα τιποτα..βλεπεουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμη δουλειά είμαι...

Στο διάλειμμα πήγαμε σε 1 μαγαζί και πήραμε υλικά για βραχιολάκια!

Έφτιαξα 1 βραχιολάκι με σβαρόφσκι πετρούλες... βαθύ μπλε... πολύ όμορφο...

Βαριέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωραιοτερη ωρα.....

ψωφια ηταν. το γαλα σχεδον με κλειστα ματια το ηπιαν...

πηγαμε χοντος για τις κρεμες μου, κλινικ που εχουν -25% αυτη τη βδομαδα, μπας και η μουρη μου δεν ακολουθησει την καθοδικη πορεια του στηθους μου.....

μετα σε ενα μεγαλο πετ σοπ εκει κοντα για να παρουμε γλυφτες για το ενυδρειο μας... ειχε και πολλα σκυλακια! χαμος γινοταν. ολα κουταβια και τα μωρα τρελαθηκαν! αλλα ηταν και 2 σπαστικα τσιουαουα... ολο γαυγιζαν τα κομπλεξικα.. τα αλλα ουτε που ακουγονταν.

μετ παρασαμε να δουμε και τα πεθερικα...

τωρα ηρεμια...

σε λιγο θα κανω να φαμε τα τοστακια με χυμουλιδες......

που ειστε;;;

Νανα ελπιζω να σχολασες! χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε;;τι κρεμες παιρνεις βαγκ;;;

τωρα ψαχνω και την ισμηνη...

με την αλεκα μιλαω..οποτ δεν τη ψαχνω..

ερχεται το ΥΤΟΚΙνητο μας σε λιγο..και εχει ξεφορτωμα..εφαγα τστ..

να σας πω ευκολο τελειο κεκακι μαφιν;;;

απο το συντςγες απο σπτι..παιδια εχει τελεια πραγματα...

λικά

κεκακια παο μερεντα..τα εφτιαξα και ειναι ...τελεια

250γρ. μερέντα ή νουτέλλα

2 αβγά μεγάλα

10 κ.σ. κοφτές φαρίνα

12 χαρτάκια για κεράκια

Εκτέλεση

Προθερμαίνουμε τον φούρνο στους 180 βαθμούς.Χτυπάμε στο μίξερ τα αβγά με την μερέντα,

DSC00658

μόλις ενωθούν ρίχνουμε μία μία κουταλιά το αλεύρι

DSC00659

και χτυπάμε για 2-3 λεπτά ακόμη σε δυνατή ταχύτητα.

DSC00660

Βάζουμε τα χαρτάκια στις θήκες,

DSC00662

και σε κάθε θήκη βάζουμε 1 κουταλιά στις σούπας,μεγάλη,μείγμα από το κέικ.

DSC00663

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που ειστε ολες;;;;

ειδατε τον Ζαχαρατο να κανει την Αντζελα στον Λαζοπουλο;;;

τρελο γελιο....

αφου ειμαι μονη σαν το λεμονι, θα σας καληνυχτισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα παιδιά κάτω των 12 μηνών δεν πρέπει να δίνουμε μέλι γιατί μπορεί να απειληθεί η ζωή του. Κι αυτό γιατί στο μέλι υπάρχει περίπτωση να έχει αναπτυχθεί το μικρόβιο της αλλαντίασης που μπορεί να προκαλέσει οξεία τροφική δηλητηρίαση και μπορεί να επιφέρει ακόμη το θάνατο.

Το παιδί μέχρι να συμπληρώσει το πρώτο έτος της ζωής του δεν έχει τη δυνατότητα να αντιμετωπίσει ικανοποιητικά το μικρόβιο της αλλαντίασης, από το χρόνο όμως και μετά ο οργανισμός του έχει ωριμάσει και οργανωθεί καλύτερα ώστε να καταπολεμήσει το μικρόβιο.

Ποτέ λοιπόν δεν δίνουμε μέλι σε παιδί ηλικίας κάτω των 12 μηνών ακόμη κι αν είναι παραγωγής μας.

Γυρισαααααααα Μου λειψααατεεε φιλεναδες μουυυυ

αλλα ειμαι κομματια 8α τα πουμε αυριο...

ΚΑΛΥΨΩ το Γαλα το υποαλλεργικο Συνταγογραφειται παιδι μου ! :roll:

800 χρονια σας διαβαζα , καποια Σοφια μου κανε add στο faceb ... Σοφι εσυ ? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βαλτή εισαι νυχτιατικα με τα σοκολατενια κεκακια;;;

και εφαγα το τοστ μου, αλλα νιωθω ... ενα κενο....

με το καλο να ερθει το αμαξακι σας...

γεια σου ρε Τζουλια με τα ωραια σου!!!!

φωτεινος παντογνωστης!!!!!

danke!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Βαγκουλα φασολαδούλα !

Αν κ το αρ8ρο ηταν του Μαζανη του γιατρου που ειχα στο Ιασω (ο κουκλος ο γκριζομαλης που βγαινει στην Μενεγακη ? :oops: 8ε μου σχωρα με) :lol:

ΚΑΛΥΨΩΩΩ τη μαρκα ειναι το ποτηρακι σας με το καλαμακι ρεεεεεεεε

η Σωσω κατι για ταξιδια ελεγε κ την εχασα... as always ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ξερουμε κυρια διαιτολογινα μου για το μελι!!! :lol::lol: Γι'αυτο ξαναρωταω τωρα που χρονισανε εχετε δωσει?

Εχω ενα πονοκεφαλο ...απο το μεσημερι ,πηρα και ντεπον και τιποτα.Παω να την πεσω δεν την παλευω λεμε.

Καληνυχτα κοριτσαρες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω δωσει ρεβυθια και μελιτζανα..λες να κανω αυριο φασολαδ;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

και γω μολις τελειωσα το συμμαζεμα..εστρωσα το τεπαν γιακι....

και την τασιμο και αυριο παμε καρ φουρ να παρουμρ καψουλες...

και θα σας πω εντυπωσεις...

και πολυ πλυνρηριο αυριο και σιδερο...καλο σας βραδυ..

φυγε πονοκεφαλε απο τη σοφη!!

κΛΕ ΣΥ ΑΚΟΜΑ ΘΗΛΑΖΕΙς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...