Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

ΝΑ μαι και γω....!

Καλη εβδομαδα!

Καλε αν ειχα κανει τεστ και ειχε βγει θετικο θα ησασταν οι πρωτες που θα το μαθαινατε! Αληυθεια!

Ετσι και στον Διονυσακη! Εδω το ανακοινωσα πρωτα! χαχαχχαα!

Ορμονικο θα ναι σας λεω ομως.... Το μυαλο σας εκει! ΚΑτι συνέβη με την ωορρηξία.

Παντως αν ειμαι αυτο το μηνα τι να πω... Ουτε καν θυμαμαι γονιμες μερες ουτε ξερω ποτε εγινε... Αλλα ντ'αλλα.

Σοφακι αγαπη! Μπραβο! Να πατε ταξιδακι! Τι ωραια!

Εμεις τζιφος! Λεγαμε να ερθουμε αλλα εχει πολυ δουλεια ο αντρε και δεν.....

Ηθελα πολυ φετος και γω... να παμε σε εμπορικα,παραστασεις,αγιοβασιληδες.

Εδω δε 'φχαριστιεσαι χριστουγεννα. Νησι καταλαβαιμετε.... Και δε κανει και κρυο....

Αντε καλα λεει η Τζουλια! Χριστος Ανεστη βρε! Αντε και καλο καλοκαιρι!

Πλακα πλακα τωρα μου ρθε! Χθες με το Διονυση τσουγγριζαμε 2 μπαλιτσες κόκκινες ξυλινες απο ενα παιχνιδι σαν πασχαλινα αυγα και καλα! Και γελαγε το μικρο και του ελεγα χριστος ανεστη! Αληθως απαντουσα μετα! Και χαχαχαχαχαχαχαχχα να γελαει!

ΤΥχαιο?

ΒΑγκ τη πατε τη στολη στο σοι ε? χχεχχεχεχεχεχε!

Εγω οταν εδινα πανελληνιες ειχα βαλει στο μηχανογραφικο ΣΣΑΣ Ιατρικη πρωτη επιλογη. Ιατρικη αλλα στο στρατο. χαχχαχαχαχα! Τρομαρα μου!

Σημερα που το σκεφτομαι ευτυχως δε περασα γιατι δε θα μου ταιριαζε καθολου.χαχααχα

Αυριο γιορταζει ο αντρουλης μου και το αλλο μισο ονοματακι του Διονυση. Διονυσης-Ανδρεας.

Τη Τεταρτη θα κανουμε ενα μινι μπαρμπεκιου. Θα μια σαλατα ,μια μακαρονοσαλατα,1 τάρτα αλμυρη και πατάτες ψητές στα κάρβουνα τυλιγμένες στο αλουμινόχαρτο και τα ψητα. Καλα δε θα ναι?

Ειναι και η γιορτη του Διονυση στις 17/12! ΚΑι φυσικα θα γινει γλεντι τρικουβερτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σόφη με συγκίνησες πάρα πολύ με τη χαρά που έχεις!

Μιλούσες σαν να ησουν κοριτσάκι! Τρελάθηκα!

Με την κορούλα σου θα είστε οι καλύτερες φίλες.

Κι εγώ πάντως το ίδιο θα ένιωθα.

Ελπίζω εσένα να σε δούμε στην Αθήνα.

Σωσώ την άδεια του 10 νομίζω πώς μπορείς να την πάρεις μέχρι ή Μάρτιο ή Μάιο του άλλου χρόνου.

Μπες στο δημοσιουπαλληλικό κώδικα από το google.

Και οι 5 μέρες του γάμου θα πρέπει να προστεθούν στο 9μηνο. Γι'αυτό όμως δεν είμαι και πολύ σίγουρη.

Κοιτάξτε τί αγόρασα σε μια φίλη που γέννησε

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... SA:GB:1123

Πηγαίνετε λίγο πιο κάτω που έχει 2 διδυμάκια που τις μασουλάνε.

Σας αρέσει; Εγώ ξετρελάθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και Τζούλια...αυτή η φωτογραφία στο αβαντάρ σου είναι ΤΕΛΕΙΑ :shock: .

Μην σε ξανδώ να βάζεις τα μπικουτί.

Κατωχηρώθηκε. Μην την αλλάξεις πάλι.

Και συνεχίζω...θα πάω το δον το Σάββατο στην Παραμυθοχώρα. Θα δούμε παράσταση και θα παρακολουθήσουμε εργαστήρι. Θα φτιάξουμε κούκλες κουκλοθέατρου.

Θα τον ξαναπάω τα Χριστούγεννα που θα έχει χριστουγεννιάτικο παραμύθι και θα φτιάξουν σπιτάκι από μπισκότα και σοκολάτα.

Επίσης θέλω να τον πάω στο Αλατοσπήλαιο. Σκέφτομαι μήπως πάω και το Χριστόφορο μπας και ξεμπουκώσει επιτέλους.

Γράφουν ότι 30λεπτά μέσα στο σπήλαιο είναι σαν 4 μέρες στη θάλασσα κι ότι θεραπεύει αναπνευστικά, αρθριτικά κτλ κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: einai xaριτωμενο για τα πρωτα 5 λρπτα..μετα μαλλον κουραστικο..αλλα πολυ καλο..που τα πουλανε εδω;;και ποσοσ;;η μονο στο ιμπει;;;

φροσω και γω ετσι ξερω αλλα θα μου κανουν μαλακια ..θα δεις..

και μεις μεχρι τοτε την περναμε...και ειπε αυτη επειδη δε πηγα ολο το χρονο..τι να πω..

την ρβαλα για υπνο και παλι τα ιδια..ξυπνησε και εκλαιγε με ανφιλητα..την πηρα κρεββατι και κοιμηθηκαμε μαζι...τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσακι αμα πας στην Σερυφο διορισμενη θα με καταλαβαινεις περισσοτερο :lol: Η αληθεια ειναι πως τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μου γιορτη....ειμαι και πολυ παραμυθου γι'αυτο.

Λοιπον αυτη την φορα ορκιζομαι :ympray::ympray::ympray: οτι θα συναντηθουμε κοριτσια!Αντε γιατι ολο το λεω και ολο κατι γινεται και φευγω ετσι.

Μαρακι μου πως με καταλαβαινεις που μενεις και'συ στο νησι!Ψοφια πραγματα και εδω!

Σωσω σιγουρα ειναι θεμα προσαρμογης.Συνηθησε να κοιμαται μαζι σας.

Ηρθε ο αντρουλης μου.Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Σωσω; π...τια θελουν να σε παιξουν. εκτως απο τον δημοσιο/κο κωδικα μπες και στο metataxeis.gr εχει πολλα. εγω θα παω 1 μερα, και θα παρω τη βραχεια αδεια μεχρι τελος χρονου και την κανονικη μεχρι τελος Μαρτιου. οπως ολοι δηλαδη.

θα ψαξει και ο αντρας μου στο στικακι του μετα και θα σε στειλω αν βρει κατι.

Μαρακι ολη σχεδον η γενια του σογιού μου εσστολη ειναι. 3 στρατο, 2 αεροπορια, 4 αστυνομια. μαζι με συζυγους. αν γινει καμια στραβη... την πατησαμε. ολοι για την πατριδα!

παω για τοστακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Σόφη μου, πολύ χάρηκα για σένα!!!

Τέλεια νέα!!!

Αχ... να πάτε στην Ονειρούπολη!!!΄

Είναι παραμυθένια!!!

Εγώ, όπως σας έχω πει, μελάγχολώ πολύ με τα Χριστούγεννα...

Δεν έχω διάθεση να στολίσω...

Έχω αρχίσει να αγχώνομαι και με τη δουλειά...

Σε 1 μήνα λήγει το συμβόλαιο μου και τώρα με την κρίση... δεν ξέρω τι θα γίνει...

Φρόσω καλά τον έκανες τον σύζυγο!!!

Πολύ το χάρηκα!!!

χαχαχα!!!

Το απόγευμα κουρεύτηκε ο Άνθιμος!!!

έγινε σαν μεγάλο αντράκι!!!

Άλλο μωρό... χαχαχα!!!

Σωσώκα!!!

Είδα τις φωτό και σας καμάρωσα!!!

Ήσουνα πολύ κουλ νύφη!!!

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι!!!

τελικά δεν το έβαλες το βραχιολάκι μου ε; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που ειπε η νανα για φωτο και ειδα το μέιλ μου!

Καλα τελειες Σωσω!!!! αυτη με την τσιγαρουμπα!!! φτου σου!! νυφη πραμα!!!

καλα η νμικρη με το σκουφακι....

δε μου λες.... σωματειο δεν εχετε στη δουλεια;;; συνδικαλισμο;;; εκει λεει ο αντρας μου να πας να ρωτησεις για σιγουρα, χωρις να ψαχνεις, και αν σου πουνε στη δουλεια μα... μου... να καθαρισουν αυτοι. καθε χρονο δεν πληρωνετε εισφορες για το σωματειο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ!

Ειχα μερες να μπω, ολα καλα μην νομιζετε, απλα δουλειες σπιτιου, γκρινιες ο μικρος.Μια φορα μπήκα ισα να σας διαβασω και δεν προλαβα να γραψω.Αυριο εχω αυχενική διαφανεια!

Καταρχην εστω κι ετεροχρονισμένα Χρόνια Πολλά στην Κατερινούλα της Μαρκατ και στον Στελλάκη της Μαρκερ!Ηθελα πολυ να προλαβαινα να τον κοινωνησω του Αγ.Στυλιανου που ειναι προστατης των παιδιων αλλα ειχα εξετασεις αιματος-αυτες οι καθιερωμενες της εγκυμοσυνης :-o -και δεν τα καταφερα.

Σωσω καλωσήρθες!Είδα κι εγω μόλις τωρα τις φωτο που το ανεφερε η Νανουκα!Τελειες!

Πώς μεγαλωσε ρε το κομματι;Ψήλωσε πολύ ή μου φαίνεται;Αλλα κι ο αντρας σου κόμματος!Γιαυτο κι εβγαλε τετοιο κομματι. :lol: Καλα εσυ θεά!Θεά!Θεά!Θεά!

ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΗΣ!!! :shock::shock:

Ρε συ δε το λέω για κοπλιμεντο, αλλα τα βρηκα όλα υπέροχα!Ολα υπέροχα!Τα ρούχα, τα αξεσουαρ, οι μπομπο...Μου αρεσε πολύ σαν φωτο αυτη που ριχνει το νερο ο παπας στη Μαρθουλα.Τρομερη κίνηση σαν φωτογραφία, ασχετο ξέρω... :?

Μαρακι...απλώς σου αναφερω οτι εγω τωρα που εμεινα εγκυος, εκανα ωορρηξία γυρω στην 9η-10η μερα, ο,τι μου χε τελειωσει η περιοδος-κρατα μια βδομαδα εμενα-και δεν το συνηθιζω κι εγω να κανω τετοιες ωορρηξιες!Αν εκανες σεξ εκεινες τις μερες...με έναν πόνο βρε κι εσυ! :lol:

Φροσω η περιγραφη στον τσακωμο με τον αντρα σου, νομιζω οτι εκανε πολλες απο μας να πούμε ¨Αααααχ!Το φχαριστηθηκα!¨. Μα ρε παιδια...ειναι πολυ καθικια ωρες ωρες!

Τζουλια διαβασα την περιπετεια σας και τρελαθηκα!Θυμηθηκα και την Τρις-εκεινη την κοπελα που εφαγε τσιγαρο και ειχε ενα θεμα στο μαμυ,αληθεια εμπαινε σε μας παλιοτερα, τωρα δε μας παιζει γιατι;-και δεν μπορουσα να διαννοηθω στη ζωη μου ποσο θανατηφορο ειναι! :shock::shock: Κι οταν σου λενε γνωστοι σου οτι βλεπουν να πεθαινουν παιδια απο αυτο!...τρελαινομαι!

Παντως ο φιλος σας μαλλον ανυπαντρος πρεπει να ειναι ή ατεκνος, γιατι αυτοι λενε τετοιες μαλακιες!

Εχω καταπιει τη γλωσσα μου τωρα που εχω παιδι, πολλες φορες, σε σχεση με σκεψεις που εκανα παλιοτερα για συμπεριφορες γονιων προς τα παιδια τους.

Βαγκ πώς καταφερνεις και τα ταϊζεις συγχρονως;Πεινάνε συγχρόνως;Δεν μπορει να εχει το ενα ορεξη και το αλλο οχι;Ή ζηλευει το ενα βλέποντας να τρωει το αλλο;

Μαρκερ, παντως οταν ειχαμε συναντηθει στο Φλοισβο, μια χαρα ηρεμα τα ταϊζατε και τα δύο.Ειδες οι αντρες;!Οταν ειναι ξενοι μπροστα...θελουν να φαινονται γλύκες! :lol:

Μαρακι χρονια πολλα για τον αντρα σου αυριο και τον γιο σου κατα το ημισυ.Αληθεια, δε μου ειχες απαντησει οταν σε ειχα ρωτησει, γιατι του δωσατε μισο ονομα του αντρα σου;

Νανουκακι μου γλυκο πονάει το χέρι;Κορίτσια πονάνε οι μέσες μας, εχουμε σαραβαλιαστει όλες!

Λατρεια μου τι γελιο εκανα με τη μοναξια σου που ελεγες οτι θα βγαζεις κραυγες σαν τον Στεφανο; :lol:

Καλύτερα είστε οικογενειακώς απο την ιωση;

Αλεκα1 τελικα οι καλλιεργιες που ξαναεκανα για μυκοπλασμα ουρεοπλασμα βγηκαν αρνητικες! ;;) Ευτυχως!

Πώς πας με τον ερπη που ειχες;Κλημεντινες τα μανταρινια ε;Τα αγαπημενα μου!Στειλε κανα κιλό! [smilie=munky2.gif]

Αλεκαρα,Καλυψω,Χρυσουλακι [smilie=icon_salut.gif] :kiss: Σουζαν...μη δουλευεις καλε τόσο!Κανε καμια κοπάνα!

Σωσωκα η Μαρθουλα μαλλον θα βγαζει κανα δοντι του ματιου κι αυτη σαν τον δικο μου!Παιδια πολύ γκρινια αυτο το κωλοδοντο!καλα που μου ανοιξε τα ματια η Τζουλια!Εγω νομιζα οτι του ματιου ειναι το διπλα απο το μπροστα πανω, αλλα αφου σωστα το λενε του ματιου-δηλ.κατω απο το ματι-πρεπει να ειναι το παραδιπλανο!Μήπως τους λενε και κυνοδοντες;Τελοσπαντων δε μπα να τους λενε και τροικα, σημασια εχει οτι εχουν πολύ πονο οι πούστηδες!

Σοφη μη βρισεις αλλα ουτε εγω εχω στολισει!Βλεπεις εχω συνηθισει να στολιζω οταν στρωνω τα χαλια, και με τη ζεστη που εχει φετος, πού να στρωσεις!

Αυτα τα ολιγα! :lol:

Εσεις πάλι; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και ΠΟ ΜΑς...εμεις καλα..πηγαμε σε 1 σπιτι και φαγαμε πιτσα..μαλακια..και ειπα να κοψω..μαρακι πηρες τισ φωτο..αφου στις εστειλα..αυριο θα παρω τηλ..και απο τα νευραμ ου θα παρω ολη την αδεια..και τα χριστουγεννα ...θα δουμε..θα σας ενημερωσω..ντομ που εισαι;;;

ποια δοντια ματιου καλε;;;μονο τη νυτα πονανε;; :lol::lol::lol: παντως ακομα να στρωσω απο τα ταξιδια.ολο νυσταζω..και αυριο απεργια αλλα δε ξερω ποιοι..

τα λιμανια μεχρι την πεμπτη και βλεπουμε..απιστευτο..το αυτοκ μας ειναι ακομα αθηνα..

δε το εβαλα νανα..δε πειραζει..θα το κρατησω ομως..

παιδακια καληνυχτα σε ολες..τα λεμε αυριοτζουλια αυριο λαικη,ε;;καλε να σας ρωτησω..συνχιζεται να δινεται καθε μερα κρεας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα

σημερα οσες φορες προσπαθησα να γραψω κατι γινεται και δεν μπορω, και μετα παλι απο την αρχη, ευχομαι τωρα να τα καταφερω...

εμεις λιγο καλυτερα ειμαστε..

καλε ντομ τοσα λιγα εγραψες; γραψε κιαλλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα θα πεις στα κοριτσια γιατι θα συγγενεψουμε;

σοφι σε περιμενω να σου γνωρισω το γαμπρο σου :D:D:D:D:D:D:D:D:D

σωσω τελειες οι φωτο, της ειχα δει αλλα τωρα σας ειδα με λεπτομερεια...να ζησετε και να ευτυχισετε, και συντομα το αγορακι... :D:D:D:D:D

καλε ειδα το νησι πολυ στεναχωρια οση ωρα το εβλεπα ειχα ενα μεγαλο κομπο στο λαιμο, αστο καλο τους βραδιακτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Αυτο και παω να την πεσω.

Εγω και η Χαρα μαλλον θα συν-κουμπαριασουμε!

Θυμαστε τον κουμπάρο μου;τον Νονο του Βασιλάκη;Που καποιες απο σας μου τον θαβατε οτι δε σας αρεσε;Ε σε καποιες αλλες αρεσε και πολύ και τον προτειναν και σε κολλητη τους και εδεσε και το γλυκο!

ΓΑΪΔΑΡΕΣ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidακια σας εστειλα και μειλ απο η συναντηση τησ αθηνας.αυτες σωθηκαν..ολες οι αλλες κουνημενες...

η καλυζω η μπεμπακοσ και εγω...για τη τζουλια το λεω!! :lol::lol::lol:

καληνυχτα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Ντομ!!!!!

σε χασαμε!!!! αλλα αφου εισαι καλα ολα οκ! ωραια που ψωφησαν τα κολομικροβια :D με το καλο κ η αυχενηκη...εαν δεν σου πει φυλο ,ειναι κοριτσι!!!!!!!! στα κοριτσια παντα αργουνε να το δουνε...

μακαρι να μπορουσα να σου στειλω 2-3κ 4 κιλα...

Σωσω τι να πω...σου ευχομαι ολοψυχα οι οικογενεια σου παντα χαρες να εχει!!!!!!

η Μαρθα ειναι κουκλιτσα!!!!! ειστε πολυ ομορφο ζευγαρι, τελειο το νυφικο κ ολα σας ,μπραβο!!!!!!

κ ευχαριστω που μοιραζεσε τοσο προσωπικες σου στιγμες .....

εγω θα βαλω τα χριστουγεννα...να φτιαξω κ κανα μαλλι...μην με δειτε κ ττρομαξετε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες ειδατε τις φωτο εξεπτ μι! Γιατιιιιιι??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Μου ηρθανε μονο αυτες απο τη συναντηση σας! Σιγουρα....

Πρεπει να περασατε τελεια! Τα μικρουλια ειναι απαιχτα! Ο Στεφανακος με 2 κοπελαρες! χεχεχχεχε! Σουπερ!

Καλα ρε συμπεθερα! Η Αγγελικη εχει γινει κομματος! χαχαχαχαχα! Καλε μεγαλωσε πολυ! Φτου φτου!

Ντομ που ησουνα μαρη! Ντροπη σου! χαχαχχαα! Να χανεσαι ετσι! Σε σκεφτομουνα σημερα. Ηθελα να σε τηλ αλλα δεν ηθελα να ενοχλησω.

Αυριο αυχενικη! Γιούπιιιιι! Μεγαλωσε η κοιλιτσα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου γιατι 8α τρομαξουμε με το μαλλι ? στολισμενο για χριστουγεννα 8α το χεις ¨/? :lol:

Πολυ καλες φωτο , ολα ωραία ειλικρινα ;) , Να ζήσετε ! (αλλα στην 2 βαφτιση μην βαλεις λουλουδια στο μαλλι :mrgreen: )

αφου ξερω εσενα (την αφεντομουτσουναρα σου κ την Καλυψω) Περιττες οι διευκρινησεις :roll:

h Dom ητανε συν κουμπαρη ? που ?

Ειδες ρε Βαγκ ποσο σε ακουω ... οχι να μην λες ...

Λοιπον 8υμαστε που ειπα οτι εχω μια γιαγια ? ειχα το πρωι , τωρα δεν εχω ... :roll:

Συλληπητηρια , ευχαριστω πολυ κ τετοια . Παμε παρακατω...

Χρονια πολλα με υγεια 1/2 ονομα κ αντρα του Μαρακιου44 ;) (ξερει αυτη)

η 8ουλη ειναι οπως ακριβως την φανταζομουν και η αλλη αδερφη κλωνος της Σωσως !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ολες οκ;

Ντομ μπαινε πιο συχνα καλε! αντε να μας πεις το φυλο σημερα απο την αυχενικη!

οσο για το τάισμα των δικων μου...

απο την αρχη τους ξεκινησα με προγραμμα να τρωνε και να κοιμουνται την ιδια ωρα. αλλιως δε νομιζω να τα καταφερνα. αν νυσταζει νωριτερα ο ενας, τον κραταω λιγο να νυσταξει και η αλλη. και στο φαγητο δε δειχνει κανενας να πειναει νωριτερα απο τις προγραμματισμενες ωρες. και το τρωνε οσο τους δινω. αλλιως θα επρεπε ολη μερα να ταϊζω, να κοιμιζω και να αλλαζω πανες!

Τζουλια εξω εχω ξεμεινει απο παπουδες εδω και καμια 5ετια... μακαρι να παρουμε τα χρονια τους!

και η πεθερα μου τις προαλλες ελεγε οτι πεθανε ενας απο το σόι της κοντα στα 90! ολοι απο το σόι της μετα τα 85 την κανουν... σα να μου ελεγε... θα ειμαι εδω για πολλα χρονια ακομα!!! :mrgreen:

σημερα δεν εχει βολτα... συννεφια εξω...

το απογευμα ηταν να παμε σε ενα συναδελφο που μας καλεσαν με τη γυναικα του, αλλα δε νομιζω να παμε. ειναι εγκυος και φοβαμαι μην την κολησουμε τιποτα. ειπε η γιατρος οτι περασε η ιωση και ειναι μονο τα λαιμα τους λιγο κοκκινα, αλλα και εγω βηχω, ο αντρας μου ειναι ακομα λιγο μπουκωμενος... ασε καλυτερα... μην το εχουμε τυψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα,...λοιπον..οτι ναναι συμβαινει..αυτη απο το γραφειο προσωπικου τα παει λεει βασει νομου..πιπες...εγω θα παρω την αδεια ολη και τελος..ας με ψαξουν και αν με βρουν...χεσε με...απλα πρεπει να συννεν με τη καινουργια προισταμρνη..

αντε να δουμε..

τζουλια συλληπητηρια αλλα οκ...

τελεια φωτο..μωρη τι φωτογραφος ηταν αυτος...

μαρακι θα σου στειλω τις φωτο απο το σκαιπ..

εμενα κοιμαται..το απογ δε ξερω τι θα κανω..αντε ντομ περιμρνουμε την αυχενικη..

σημερα θα φαει ψαρι..μου εδωσε ψαρι που το λενε ...κοτα..τι να πω εγω τωρα! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα,...λοιπον..οτι ναναι συμβαινει..αυτη απο το γραφειο προσωπικου τα παει λεει βασει νομου..πιπες...εγω θα παρω την αδεια ολη και τελος..ας με ψαξουν και αν με βρουν...χεσε με...απλα πρεπει να συννεν με τη καινουργια προισταμρνη..

αντε να δουμε..

τζουλια συλληπητηρια αλλα οκ...

τελεια φωτο..μωρη τι φωτογραφος ηταν αυτος...

μαρακι θα σου στειλω τις φωτο απο το σκαιπ..

εμενα κοιμαται..το απογ δε ξερω τι θα κανω..αντε ντομ περιμρνουμε την αυχενικη..

σημερα θα φαει ψαρι..μου εδωσε ψαρι που το λενε ...κοτα..τι να πω εγω τωρα! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω! Στελνεις 2-2 τα μυνηματα για να γεμιζεις τις σελιδες? χαχαχαχχαα!

Περιμενω φωτο! Εχω λυσσαξει αυτο σου λεω μονο.....!

Τζουλια μου! Συλλυπητήρια! Αλλα οκ που λεει και η Σωσω. Μεγαλη ητανε η γιαγια. Μακαρι να φτασουμε τα χρονια της.

Βαγκ να το παρεις σαν απειλη τωρα αυτο? χαχαχαχαα!

Παω γιατ κανει ζογκλερικα! Παναγια μου!

Αααα ευχαριστω για τις ευχες τζουλ!

Αυριο θα εχω τραπεζι! Χαμος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες μου!

ρε Τζούλια... ρε Τζούλια...

Η Αλέκα θα μας στείλει φωτό τα Χριστούγεννα γιατί τότε θα έχει περιποιημένα μαλλιά...

Ντομ!!!

Τι κάνει η κοιλίτσα μας;

Μη μας χάνεσαι και μας λείπεις!!!

Πάω να δω τις φωτό από τη συνάντηση και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι βλέπω λογικά όλες μαζί θα το πάρουμε τέλος του μήνα που μπαίνουν τα επιδόματα    εγώ δεν δικαιούμαι κάτι άλλο πέρα από το επίδομα γέννας 
    • Όχι μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τον ταίσω γτ βγαίνουμε αφού θηλάσω! Ούτε αλλαγή πάνας! Αγχώνομαι λίγο αλλά θα γίνει και αυτό!
    • Οχι δεν την έχω δοκιμάσει εκεί στον γάμο θα την χρησιμοποιούσα πρώτη φορά δεν ξέρω αν είναι βολική παντως με σεντονάκι κουβεντούλα δεν έχω βολευτεί 
    • Κι εμένα το Ι - Μέλανι μου φαίνεται σωστότερο, γιατί πάντοτε υπερτερεί η απλούστερη ορθογραφία στα ελληνικά.  Αν το γράψεις με η, παραπέμπεις στο Μελάνη (δεν το γνωρίζω ως όνομα), αυτόματα αλλάζεις το όνομα της μικρής, γιατί όπως λες κι εσύ και όπως ειπώθηκε, άλλη σημασία έχει το Μελάνη και άλλη το Μελπομένη. Παρεμπιπτόντως το θηλυκό του αρχαίου μέλας είναι μέλαινα. Μάλλον απλουστευμένο το χρησιμοποιούν οι Κύπριοι.  Κι εγώ πάντως Μένη ή Μέλπα ξέρω ως υποκοριστικό της Μελπομένης. Πολύ μελωδικό όνομα. Να την χαίρεστε!
    • Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!! Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...