Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Λυσσαξατε καλέ , διαβαζα διάβαζα κ τπτ δε συγκρατισα ... :mrgreen:

εΦΑΓΑ ΌΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ φορμας , πηγα κ μαδερκεαρ στοκ ειχε τελεια πραγματα εκτος απο το 12 νουμερο που η8ελα ... Μαρακι97 ειχε κ το σιλβερ κρος (σε πορτοκαλι βεβαια...) 180Ε :shock: πικρααααααα

και παιχνιδια στοκ κλπ κλπ Υπνοσακοι 18-20Ε καληη φασηη

Τι άλλα , εμεις ησυχα , ο μικρος ξεκινησε κ μας κ παραγγελνει - μα μααα παταατα , μαμμααααα

μπαναα ναα (δεν μου φτανε ο μεγαλος :roll: )

Σωσω τι σμοκυ λες ? που 8α πας ? 8α κανεις αλητειες ? καλα σουυ

Αλεκακι 3 , αλεκακι899 καλά ?

Για εμφανιστειτε σιγα σιγα ...

Πηρα ενα τραπεζακι Ικεα το οποιο τα πλαινα ανεβαινουν κ κρυβουν το λαπ τοπ απο το ταρζανακι μου ! Τελειο ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μωλις γυρισαμε απο την βολτα

πικρα τρελλη ρε γμτ μου\ολη μερα τελεια και το απογευμα χεσε μεσα

πηγαμε μολ και μας ακουσε ολο εχω να πω

φυσικα γιατι άλλο

για το φαι και τον αντρα μου

γιατι το κανει αυτο και με βγαζει απο τα ρουχα μου δεν καταλαβαινω και σιγουρα θα λενε ολοι οτι εγω ειμαι η τρελλη που φωναζω

μα ταιζω το ενα με τα χιλια ζορια και τον ακουω ολη την ωρα να μουρμουραει και δεν μπορω και δεν γινεται και ετσι και αλλιως και μπηξε και διξε

τελειωνω τον Στελιο και του λεω προσπαθησε να του δωσεις 3-4 κουταλιτσες ακομα να ταισω τον Νικο και ενω δεν εχει δωσει ουτε μια κουταλια τον ακουω παλι

τα παιρνω κρανιο και βαζω κι εγω τις φωνες και φανταζεστε.....

τωρα θα σας φενεται χαζο αυτο αλλα φανταστειτε ολη μερα να ταιζεται και τα 2 με χιλια 2 παιχνιδια και ο αλλος να καθεται και ουτε μια προσπαθεια λογικη να κανει

περιμενει να ανοιξουν το στομα και να φανε στο πι και φι και χωρις 1 παιχνιδι και εαν δεν τρωνε μουρμουραει και μου τσιτωνει το νευρικο συστημα στον αερα

και σκ τα ιδια και τα ιδια

μου βγαινει ο κωλος ακομα πιο πολυ

και δεν με πειραζουν τα παιδια αλλα ο μεγαλος - ημαρτον κυριε λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

& εμείς γυρίσαμε από τη βόλτα μας...

καλά περάσαμε!

Αλλά... με τα μωρά είναι κούραση!!!

Κυνηγητό και πάλι κυνηγητό!!!

Πρόλο που θέλω πάρα πολύ δεύτερο παιδί... τρελαίνομαι στην ιδέα οτι θα πρέπει να ξαναπεράσω τα ίδια!!!

& υποτίθεται οτι ο Ανθιμούλης μου είναι από τα καλά παιδάκια που δε με δυσκόλεψε σχεδλον καθόλου!!!

Κορίτσια, θέλω να φάω όλου το ψυγείο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

ο αντρας μου παει τη μαμα μου σπιτι...

μαγειρεψα γεμιστα και γαριδουλες κρασατες με μεκαρονια, οποτε εχω φαϊ για αλλες 2 μερες!!!!

σιδερωσα κιολλας το απογευμα, 1 ωριτσα μονο. και ειχα να σιδερωσω 3 βδομαδες!!! ειναι που και ο αντρας παει σε εκπαιδευση και δε φοραει στολη καθε μερα να εχω συνεχεια πουκαμισα για σιδερο...

η μεση μου χαλια... πηγα να ηρεμισω το Σπυρο τωρα που τον βαλαμε για υπνο, επιδη προφανως ηξερε πως ηταν η μαμα μου κατω και ηθελε παιχνιδια, και κοντεψα να μεινω επι τοπου! τα ειδα ολα!!!

Μαρκερ ειπα, οταν διαβασα το πρωτο σου ποστ, τι καλα, ηρεμισε απο τις αρρωστιες η κοπελα! μετα οταν διαβασα το 2ο....

εγω παντως συγχρονως τα ταϊζω. μια κουταλια στο ενα μια στο αλλο. αλλιως οποιο δεν ετρωγε θα ουρλιαζε, οπως γινοταν στην αρχη..

Φροσω δε θυμαμαι ποσα ακριβως δοσαμε στο δικηγορο... παντως οχι τα κανονικα γιατι ειναι δικηγορος της ομοσπονδιας συνοριοφυλακων και αφου πληρωνεται καθε μηνα απο ολους μας στην ουσια... ;) . μια αλλη κοπελα που εκανε εδω με ξαδερφη της δικηγορο, της βγηκε γυρο στο χιλιαρικο, με μια αιτηση που εκανε για προτεραιοτητα. εσυ γιατι δεν εκανες ηδη;;; αφου ολοι οι εκπαιδευτικοι που κανουν κερδιζουν. και μαλιστα αν δεν ειναι μεγαλο, νομιζω κατω απο 4χρ και το 3ο, παιρνεις και μηνες για αυτο. αλλα οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερο γιατι οι αποφασεις αργουν..

Τζουλια να παραγγειλω και εγω σαν το γιο σου;;;; :lol::lol: μια πιτσα χωριατικη χωρις αλλαντικα και χωρις κρεμμυδι!!!! :lol::lol::lol: καλε που ειναι το στοκ της Μαδερκερ;;; να πω στη φιλη μου που θα γεννησει και μενει Αθηνα.

Χρυσουλα, σαν τα χιονια θα λεγαμε ακομα λιγο!!! μη χανεσαι...

Νανα το σκεφτεσαι για 2ο, ε;;; μην το σκεφτεσαι, απλα κανε το! τωρα που τα εχεις προσφατα.

οι εγκυουλες χαθηκαν. η Φωτεινη μηπως μετακομιζει πισω Θεσ./νικη;; η Ντομ;;;

Σωσω πως περασατε στο τραπεζι;;; καλε ηρθατε πισω με αεροπλανο; και το αμαξι;;;; που το αφησατε;;;

Σοφη ασε τα χαζα και πες τι αλλο κανεις και δεν παχαινεις και εσυ και το Μαρακι. δεν ειναι μονο οτι κυνηγατε τα μωρα... που πανε ολα αυτα τα σαντουιτσ κλπ κλπ κλπ...;;;

παω να κανω τοστακια να φαμε με τον αντρουλη μου... ολη μερα εχω να τον δω. ολο κατω ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

παλι μονη ειμαι γμτ

εμεις τα ιδια μυξες και τιποταλλο σιτ και παλι σιτ

καλα παω για τσιγαρο, πιστευω μεχρι να γυρισω να εχει ερθει καμια σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δε λεω μια χαρα εχουμε ηρεμησει

το θεμα φαι βεβαια παραμενει αλλα τι να κανεις

ο αντρας μου αναβει τα λαμπακια που εχει βαλει μια κασετα δεν μπορω να ταισω

δε μπορω να ταισω και με εχει ζαλισει

εμεις παλι βαγκ μου κλαιμε και ουρλιαζουμε για να ΜΗΝ φαμε

καθε απογευμα τα ταιζω μονη μου και τους δινω οσο αντεχουν τα νευρα μου - ΦΑΝΤΑΣΟΥ

θελουν ΠΟΟΟΟΟΛΥΥΥΥΥ παιχνιδι εστω για μια κουταλια

και να βαλε το καπακι - βαλε το μπαλακι μεσα - κανε αυτο κανε εκεινο - που ειναι το αεροπλανο - που ειναι το τσιου τσιου - κοιτα ποιος ερχεται καθε μπουκια και ολα τα παραπανω και στους 2

αλλιως θα ημασταν οχι μιση -και τα παιδακια της αιθιοποιας θα ηταν παχουλα διπλα μας :lol:

εγω μα το θεο Νανα μου λεω να κανω αλλο ενα μπας και με λυπηθει ο θεος και ειναι πιο καλοβολο απο τουτα τα 2 και ευχαριστηθω παιδι

:P:P:P:P

αλλα γενικα δεν μπορω να πω εχουμε ηρεμησει παρα πολυ και μοναχουλια τους παιζουν και οσες δου :P ειες προλαβαινω κανω

και ενταξει ξυπνανε μονο 2 φορες το βραδυ :P

αχ ο αντρ :P μου να βαλει λιγο μυαλο παραπανω γινεται;;;;;

μαλλον ΟΧΙ

εαν ειχα λιγη συμπαραστση και προσπαθεια απο αυτον παραπανω νομιζω οτι ολα θα ηταν τελεια

αλλα υπαρχει τιποτα τελειο - ρητορικο -

ΟΧΙ

οποτε σκαω τωρα χα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..καλα και μεις..πηγαμε στο κεντρο...φορεμα με αθλητικο κομψο ειδατε;;ε το βαλαμε εμεις..

μαζευτηκαμε κατα τη 1 στο τραπεζι..και σχολασε το τραπεζι κατα 5..

ηρθνα ολοι και με το παραπανω..

περασαμε καλα..φαγαμε σα τα βοδια..

τι να πω..εγω αυριο εχω γυναικολογο αλλα δε ξερω τι ωρα.. :shock::shock::shock:

ηρθε και η ελενη με την ρινουλα..καλα ειναι απαιχτη σας λεω..

εκανα και σμοκυ αι...

απο το γιου τιουμπ οτι ειδα..καλε πολυ ωραιο βαψιμο βγηκε..

και σαν ιδεα μου αρεσει πολυ..μεσ τη μαυριλα..

και η ελενη ειπε οτι το εκανα καλο..

τι να πω..

ειμαι κομματια..

ρε παιδια ξανα ρωτω...η ρυσουλα.;;;

βαγκ πως ειστε εσεις;;

μαρκερ...τι να πω καλο μου..ποσα κουραγια πια;;

μακαρι βαγκ να παρεισ το 9 μηνο..

και απο αυριο ξανα μπαινω στη κανοννικη ζωη μου..

και πρεπει να παρω να ρωτησω ποτε ξεκιναω δουλεια..αν ληξει η απεργια μπορει να πεταχτουμε και 1 σαντορινη..

αλλα με τις απεργιες...δυσκολα..

ηρθαμε αεροπωρικως και το αυτοκ το εχουν κατι φιλοι μας στην αθηνα και θα μας το στειλουν με τη πρωτη ευκαιρια...αγκαρεψαμε κοσμο!!!

τζουλια πως ειστε ρε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ έχω κάνει εννοείται κι εγώ αίτηση ακύρωσης απλά ήθελα να δω αν με έπιασε κότσο ο δικηγόρος.

Το κακό βέβαια με μένα είναι ότι ανήκω στο εφετείο Πειραιά κι εκεί αργούν πολύ να εκδικαστούν οι υποθέσεις, μπορεί και 3 χρόνια. Να δούμε μήπως γίνει τίποτα με την αίτηση προτεραιότητας.

Την Παρασκευή γυρίζω κι εγώ στη δουλειά.

Μάρκερ ο δικός μου τα ταϊζει και τα κοιμίζει και μάλιστα μόνο εκείνος μπορεί να ταϊσει το Χριστόφορο.

Εκεί που παιδεύομαι πιάνει το κουτάλι εκείνος κι ο Χριστόφορος το στόμα διάπλατα.

Σήμερα το απόγευμα νευριάσα κι εγώ. Τάιζα το Φίλιππο κι ο Χριστόφορος τραβούσε το κουτάλι.

Απασχόλησε τον του λέω λίγο. Α μου λέει δεν θέλω υποδείξεις :shock: . Θα κάνω ότι θέλω.

Και τσατίστηκα....Υποδείξεις να κρατήσεις 1 λεπτό (τόσο κάνει να φάει ο Φίλιππος) το παιδί σου;

Λογομαχήσαμε και λέει δεν φεύγεις να μην σε βλέπω. Οκ λέω πήρα τα κλειδιά μου, άνοιξα την πόρτα κι έφυγα. Από τις 5 γύρισα στις 9! Τους είχε ταϊσει, κάνει, μπάνιο και κοιμίσει τον έναν.

Ε μα πια. Αμά θέλεις μπαρμπα Λάμπρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσιαααααααααααα

Ολη μερα ειχα κοσμο,το απογευμα που φυγανε εβαλα να σιδερωσω απο τις 7μιση μεχρι τις 10 ,αντε και μεχρι να τα τακτοποιησω μετα πηγε 10μιση.

Η μικρη ξεραθηκε απο τις 9παρα τεταρτο \:D/ απιστευτο????Αφου ολη μερα ειναι με μιση ωρα υπνο.Μου φενεται βρηκα το κουμπι της.

Ισμηνακι μας ελειψες να μπαινεις πιο συχνα και μην αγχωνεσαι με την φουστα...λιγο τρεξιμο εχεις και'συ που εχεις και αυτο στο μυαλο σου.

Συμπεθερα ακομα μυξα στο φουλ ε?θα περασει τι να κανεις...

Σωσω αντε απο αυριο θα σου πω καλο χειμωνα.Τελος οι γαμοι ,οι βαφτισεις ,οι διακοπες ,τα ταξιδακια. Στο ποστο σου παρακαλω μπας και ξεκολλησουμε απο το 17 και ανοιξουμε το 18.

Ε τωρα αμα σας πω οτι παλι τρωω θα με δουλευετε? :mrgreen: Τα ιδια με χθες.

Παω να κανω ενα μπανακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag στον Ταυρο ειναι . απο φανελακια μεχρι μπανακια , κλπ κλπ

Σωσω με εχεις συνδεσει με

Μερκελ η

μ ου φαινεται ???????????

ουτε μεηλ ουτε τπτ ... σαν Λεπρη νιω8ω :shock:

ΑΑΑΧΧΧΧ ο αντρας αυριο κ με8αυριο Κοριν8ο , η γιαγια μου μπηκε νοσοκομειο (κρισιμα πραματα) οποτε ουτε η μανα μου 8αρ8ει να με δει ... μοναξιες αυτη τη βδομαδα... :cry:

Καλυψω ποιας εταιριας ειναι το ποτηρακι με το καλαμακι που χετε ? ξεκινησαμε κανονικο ποτηρι και πηρα με 3 ευρω απο Ικεα 8 πλαστικα πολυχρωμα κ εχει τρελλα8ει , πηρα επισης με 3 ευρω 10 πετσετουλες λευκες κ 8α τις κανω για το πλυσιμο χεριων του κ μουρης μετα απο κα8ε γευμα.

Νανουκα μου νιω8ω ακριβως το ιδιο για 2 παιδι που λες , αν κ εμενα αποδειχτηκε κρυφοταρζανακι!!!

Καμια δια8εση να στολισω με 25βα8μους κελσιου ... ουτε που το σκεφτομαι δηλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σας προλαβα παλι!!!!

Σωσω..μολις ηρθες πηραμε μπρος!!!!

αυριο παω να κανω τα χαρτια μου για μια θεση στον αγροτικο συνεταιρισμο ...αντε να δουμε!!!!!!!!!!!

εδωσα αυγο στην Αγγελικη κ δεν ης αρεσε ...θα προσπαθησω παλι..

τα μανταρινια ομως τα τσακιζει,δεν μππορω να την βγαλω στην αυλη..θελει να φαει ολο το δεντρο!!!!!!!!!

αχ!δεν σας εχω κ κοντα να σας δωσω καμια σακουλα μανταρινια ...ειναι φορτομενει...χωρις κουκουτσια κ γλυκα!!!

22δεκεμβρη παμε Βολο στους δικους μου..αντε γιατι εχω αναγκη απο αλλαγη κ κωμμοτηριο κ λιγα ρουχα κ σινεμα κ να νιωσουμε Χριστουγεννα..να δω θελω πολλα φωτακια κ κλιμα γιορτινο..

θα ειναι κ η αδερφες μου ...η μια ειναι εγκυος κοντευει!

πρωτοχρονια θα κανουμε εδω στο νησι ..στο σπιτι να μας βρει ο χρονος !

δεν ειναι καμια εδω ε???

καληνυχτα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι κ εμενα δεν ετρωγε , βουταγα στον κροκο το ψωμι κ το ετρωγε οχι με πολυ ευχαριστηση...

ετσι μου ρχεται να το βρασω κ να το δωσω ολοκληρο ! :lol:

Μανταρινια κ μεις ειμαστε φαν ! :D ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..αλεκα καλα αποτελεσματα...φροσω οτνα μαθεις πες μας...καλε το μανταρινι πως τ δινετ;;εγω πρεπει να ξεκινησω να της δινω κομματακια το φρουτο..φτανει το λιωμενο..

εγω πηρα στη δουλεια και ακομα δε ξερουν ποτε γυρναω..τι να πω.

ανυσηχητικο γιατι μπορει να μη με γυρισουν μοναδα....φακ..

εγω θελω μοναδα...

ρε παιδια η μικρη εδω και 3 μερες...ξυπναει τουλαχοστον 10 φορες τη νυχτα και κλαει..και το τελειωτικο ειναι στισ 6 το πρωι που κλαιει και γκαριζει και σηκωνεται ορθια..

σημερα την πηρα και κοιμηθηκαμε μαζι και δεν εκανε κιχ...

λετε ακομα να μη συνηθισε εδω που ηρθαμε..το λυπαμαι το καημενο..

τζουλια περαστικα δτη γιαγια....καλα εχεις ακομα για για που ζει;;; :shock::shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Αλεκα 234 μακαρι να πιασεις τη θεση... ειναι πολλοι υποψηφιοι;;;

Σωσω, μηπως η μικρη πρεπει να συνηθισει το χωρο της παλι;;; εμ, δε γυρισατε και λιγο, και καλα καναντε βεβαια, αλλα σκεψου σε ποσα κρεβατια και δωματια κοιμηθηκε ολο αυτο τον καιρο;;; και εμεις οταν αλλαζουμε κρεβατι στην αρχη δεν εχουμε προβλημα;;;

να μας βαλεις φωτο και με τα σμοκυ αϊς. και απο το γαμο αντε!

Φροσω και εγω στο εφετειο Αθηνων εκανα, γιατι την αιτηση για το 9μηνο την ειχα κανει ιεραρχικα προσ το Αρχηγειο στην Αθηνα. αν και τωρα μαθαινω οτι μπορουσα να το κανω προς την εδω Γενικη διευθυνση και να εκανα εφεση θεσ.νικη που εχει λιγοτερες υποθσεις... φακ... παντως ολοι οι δικηγοροι λανε οτι εχουμε πολλλλλλλες πιθανοτητες. αντε να δουμε...

Σοφη ολο τρως τρως και φωτο απο το στολισμενο σπιτι δεν ειδαμε...

Μαρακι που εισαι;;; εκανες μηπως τεστ και βγηκε θετικο και τρελαθηκες;;;;

εχει ηλιο σημερα. να τα βγαλω καμια καροτσαδα ή να παμε πρωτα το απογευμα στη γιατρο για τσεκαρισμα και μετα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα και καλη βδομαδα σε ολες χωρις αρρωστιες ,αυπνιες και γκρινιες.

Τρελος αερας φυσαει εδω δεν μπορεις ουτε να ανοιξεις να αεριστει το σπιτι.Ηθελα να την βγαλω και βολτα.

Σωσω δηλαδη αν δεν εισαι σε μοναδα που θα εισαι?

Vag εχεις δικιο με τις φωτο αλλα αυτες τις μερες εχει το iphone ο αντρας μου και εγω μονο απο εκει τραβαω και τις φορτωνω στο λαπτοπ.Θα το κοιταξω για το απογευμα.

Και τωρα το καλυτερο :?::?::?: Θα φυγουμε για γιορτεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!Γιουπιιιιι!!!!!!!!!!!Αποφασιστηκε εχθες το βραδυ στο πολυ ξαφνικο.Ειχε ο Δημητρης 5 μερες αδεια και λεγαμε για πεντε μερες δεν αξιζει 2 ειναι μονο το ταξιδι .Αλλα τελικα κολλησαμε και κατι αλλα χρωστουμενα και βγαινουν 10 μερες καθαρες και 2 μερες το πηγαινε -ελα με καραβι φυσικα αυτη την φορα γιατι αεροπορικως θελει μια 500αρα.

Αθηνα θα παμε στα πεθερικα,μονο που σκεφτομαι golden,the moll,φωτακια,δεντρακια,κοσμος,ψωνια ,γιορτινη διαθεση τρελενομαιιιι!!!!!!!!!!!!Η αληθεια ειναι οτι πολυ το χρειαζομουν ενα ταξιδακι να ξελαμπικαρω λιγο.Δεν λεω ωραιο το νησι αλλα σε τετοια ειναι πισω ακομα πολυ μοναξια.

Παω να φτιαξω ενα καφεδακι και επανερχομαι.

-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofaki 8α ρ8εις εδω ??? Αντε ρε με το καλο !!!!!

Η Σωσω αν δεν ειναι σε μοναδα 8α ειναι σε 2αδα ! Σωστοοος ???

χα Σωσω την γιαγια εδω και 5 χρονια την περιμενουμε... :o απλα τωρα νοσηλευεται σοβαρα :?

Σωσω το μανταρινι κανονικα ! εχω ξαναπει το μεσημεριανο το τρωει αλεσμενο άλλα ολα τα αλλα μηλο , καροτο,μπισκοτα,πιτα,μπανανα,πατατα,αχλαδι κανονικα , φετουλα οπως εμεις μπανανα 1/2. καροτο ολακερο κλπ κλπ κλπ

το κα8ε νινι εχει δικους του ρυ8μους , μην ζοριζετε τα νινακια αν δεν 8ελουν ! σιγα σιγα ρε...

κατι η8ελα κ δε 8υμαμαι γμτο...

φαι κανω φασολακια του μωρου (πατατες,μαιντανο,κρεμμ,καροτα,ντοματα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα τα χαρτια ...θα δουμε :| ειναι με συμβαση ..αλλα δεν με χαλαει! μακαρι...

α! κ ειναι κ διπλα απο το σπιτι μου...(ασχετο )

ηρθε κ σε μας βρε η μυξα!!!!!!

Η Αγγελικη ολοι μερα αψου! κ μυξα ...την γλυφη κιολας

:o:lol::lol::lol:

κ δεν θελει ορο...χαμος μας ακουει ολο το νησι!

ηλιος ,νοτια ,ζεστος αερας..χριστουγεννα στην Αυστραλια,εχουμε γινει...το σ/κ στολιζουμε :D

παω να φαω μανταρινια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε συ Σοφη!!!! πολυ χαρηκα που θα γιορτασετε με συγγενεις σας! με το καλο!

εμεις εδω φυσικα. θα ερθουν για 2 βδομαδες η αδερφημου στη μαμα μου. αλλα δυστυχως η αδερφη μου εχει υπηρεσια παραμονη Πρωτοχρονιας (ειναι στρατιωτικος) και θα παει Λαρισα και θα γυρισει. μακαρι να ειμαστε καλα, να εχει σχετικα καλο καιρο και να πηγαινουμε και εμεις βολτες!

φετος για πρωτη φορα, το ακουσε ο αντρας μου, θα εχει στη ΔΕΘ εκδηλωσεις απο αρχες Δεκεμβριου για τα Χριστουγεννα!!! με καρουσελ, Αϊ Βασηλιδες, στολιδια, ζαχαρωτα κλπ. θα εχει εισοδο 5Ε και θα μπορεις να ανεβεις σε ολα τα παιχνιδια. σιγουρα θα τους παμε, γιατι η αδερφη μου σκεφτοταν να παμε στην Ονειρουπολη της Δραμας.

τελικα βγηκαμε καροτσαδα! καλε τι ζεστη!!! εσκασα με τη φλις ζακετα! καλα τα μωρα με το που φτασαμε κοντα στο φουρνο, αρχισαν να φωναζουν μαμ...μαμ! ειδαμε και στο σχολειο τα παιδακια να κανουν γυμαναστηκη στην αυλη και γκρινιαζαν οταν φυγαμε...

τωρα εβρασα μπροκολο για τον αντρα για σαλατα. εμενα δε μου αρεσει... ξερω οτι ειναι καλο, αλλα ... δεν! θα φαω μαρουλι...

Αλεκα234 τι εγινε με την αιτηση;;

καλε η Σουζαν που ειναι;;; ακομα τουριστες εχει η Κρητη;;;

Σωσω να δωσεις χαιρετισματα στην Ελενη σκ. μας ξεχασε τελειως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Βανγκ..

ακομα δεν ξερω τιποτα ,θα δουμε...για την θεση .ειναι κ πολυ κοσμος!

ωραιο ακουγετε αυτο με το καρουζελ..θα τρελαθουνε τα μικρα!!!!!!!!

στο Βολο εχει κατι τετοιο ..περυσι ειχε ενα μαγαλο καρουζελ κ κατι σπιτακια φωτεινα...λιγα μωρε ειναι!!!

απο το τιποτα ομως ...φετος θα ερθει κ η Αγγελικη!!!!μεγαλο κοριτσι πια!!!θα ακολουθαει στις βολτες μας ;)

οταν παμε στα νηπια να παρουμε την μεγαλη...κλαιει κ θελει να τρεχει στις κουνιες !!!!! δεν μπορω να την παρω σπιτι μετα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω να δειτε πως χαρηκα κοριτσια.4 χρονια εδω κανουμε μονοι μας γιορτες χανεται ολη η μαγεια ,δεν εχει και ενα πολυκαταστημα κατι να σε βαλει λιγο στο πνευμα ρε παιδι μου.Φετος που δεν δουλευω ειναι ευκαιρια να φυγουμε γιατι αλλες χρονιες τετοιες μερες δουλευα συνεχες ωραριο πικρα δηλαδη.

Οταν εχθες ειδαμε οτι μας παιρνει να φυγουμε εκανα σαν μικρο παιδι απο την χαρα μου!!Ακομα μου φενεται σαν ονειρο αληθεια..φετος θα περασω μαγικα χριστουγεννα οπως τα φανταζομουν!

Vαg ωραια θα ξετρελαθουν τα μικρα!

Παω να φαω τις χυλοπιτουλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela...λοιπον....οκ με το μανταρινι..ασχετο..

και με παιρνουν τηλ απο τη δουλεια και με λενε...που ειναι η αδεια λοχειας σου;;δε φαινεται πουθενα..και λεω...ερχομαι..παω..μου ειπε και στο τηλ οι χανω ολη την αδεια του 10...τι να πω!

και παω εκεει κανω την αιτηση..και μου λενε τελικα δικαιουσαι αδεια του 10 μεχρι το τελος του 10...δλδ καμια 15 αρια μερες βγαινει...να θελεις να γυρισεις στη δουλεια και να μη σε αφηνουν..

την ειπα οτι αν θελω να γυρισω στη δουλεια τωρα δε μπορω να παρω την αδεια του 10 του χρονου;;και ειπε θα ρωτησει...

ξερετε εσεις κατι;;

αααααα

και ειπα και γα τισ 5 μερες γαμου που δικαιουμαι και ειπε αν περασει ο χρονος που παντρευτηκες δε μεταφερεται..ασε λεει που ηταν και στην αδεια ανατροης..ξερετε κατι;;αν ιχυει αυτο σημαινει οτι θα καθομαι μεχρι τισ 31 του μηνος!!!!

αν δεν ειμαι μοναδα θα ειμαι...επειγοντα η ογκολογικη...

δε ξερω..αλλα μαλλον μοναδα θα παω..τι να πω..που μπορω να ψαξω νομους και κωδικες του δημοσιου;;ξερει καμια;;

σας επρηξα..αντε ρε σοφη..μπραβο!!!

αθηνα,ομως;;δε πατε κανενα ταξιδακι;;θα εχει και κει φωτακια..ονειρουπολη βαγκ θελει να παει και η αδερφη μου..

αλλα μη το πολυ συζητατε..θα μπει η νανα και θα μας .....μουλιασει στα δακρυα! :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...