Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

χαιρεται κοριτσια...επιτελουσ..φτασαμε στο σπιτι..κομματια βεβαια αλλα φτασαμε..

η μικρη 1 χαρα..κοιμηθηκαμε το μεσημερι κανενα 2ωρο..και εστρωσα και χαλια..και πηγαμε και σοπερ..

κΙ ΕΡΧΟΜΑΙ εδω και ανακαλυπτω οτι εχω ξεχασει να παρω τα παπουτσια της μικρης και το φορεμα που θα εβαλα αυριο...

βρισκω φορεμα αλλα παπουτσια;;εχω μονο αθλητικαο και με το φορεμα δε πολκολουσε..

τελικα ειπα την ελενη σκ να μου φερει..να ναι καλα..

αυριο εχουμε τραπεζι στουσ κρητικους..1 το μεσημερι..

εγω εχω ξεχασει τα καλλυντικα μου..

αγορασα 1 μασκαα και 1 πουδρα απο το σουπερ.

παραγειλαμε..

μαρακι φαγαμε μπαρτσα και γενικα τωμε..αλλα δε πολυ παχυνα..

αφου τοσο δρομο καναμε..

βαγκ πως ειστε;;

τζουλια πως ειναι το μικρο;;

ρε παιδια αληθεια η χρυσουλα που ειναι...;;;

αλεκα πες μας ρε..

εσυ αραγε που εισαι;;

πρεπει να παρω και τηλ στη δουλεια να μαθω ποτε ξεκιναω..

ευαριστω για τις συμβουλες σας για τα καθαρτα..

μπραβο τον ανθιμο που περπατησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλως ηρθες φιλεναδα... καλα να περασετε αυριο....να φας και να πιεις και για μενα...τουλαχιστον δες κοσμο, γιατι εγω, εδω που ηρθα οχι κοσμο δεν βλεπω, κοσμο δεν ακουω... :D:D:D:D:D:D

σοφι χαθηκες;

τι εγιναν ολες δεν θα επρεπε σαββατο να ειναι εδω;

που πηγαν ολες;

θελω και τσιγαρο και φυσαει εξω, δεν ξερω τι πατεντα να βρω για να μην κρυωνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη την νεονυμφη!

Αντε αντε μπραβο θα τακτοποιηθειτε τωρα σιγα σιγα Σωσω.Μωρε εστρωσες και χαλια??μπραβο μετα απο ταξιδι..και μετα εμενα κραζετε χαχα

Εφτιαξα φρυγανιες με φιλαδελφεια και γαλοπουλα.Πολυ αγαπημενο μου σνακ επισης.Ε θα ηθελα κατι σε σουβλακι αλλα μονη δεν λεει θελω και παρεα για να γουρουνιασω :mrgreen:

Αυριο το πρωι θα ερθουν φιλοι στο σπιτι για καφε.

Χαρα φορα μπουφαν ,δεσε το μαλλι κοτσιδα και βουρρρ.Αληθεια δεν μας ειπες τακτοποιηθηκες στο σπιτι πληρως?

Θα ηθελα τα Χριστουγεννα να φυγουμε απο το νησι ..να τα περασουμε οικογενειακα ...αχχχ ονειραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεειιιι!

Εδω ειμαι και γω!

Σωσω γουελκαμ μπακ και επισημα λοιπον! Πως νιωθεις που εισαι παντρεμένη? χεχεχεχεχεχε!

Εσυ μια χαρα εισαι παο κιλα... εμενα δε βλεπω καλα. Εχω ξεσκιστει να το πω? Ειμαι μονη σπιτι και παρήγγειλα 1κλαμπ, 1 τσιζ, 1 πατάτες, 1κοκα (λαιτ ε?)

Χαχαχα! δεν τα φαγα ολα ολα αλλα η προθεση μετραει... και μασουλαω και μασουλαω... Ε μεχρι να παω για υπνο(αν τα καταφερω να κοιμηθω απο τη βαρυστομαχια) θα τα φαω...

Κατι συνεβει αυτο τον μηνα. Ειχα νωριτερα ωορρηξία. Με το που τελειωσε η περίοδος. Δεν μου εχει ξανατυχει ποτε μα ποτε. Παντα στανταρ στη μεση. Κυκλος 30 ημ. Σημερα ενω περιμενω στις 7/12 πόναγε η κοιλια μου σαν να μου ερθει. Τοσο που πηγα να δω λεω ηρθε αλλα μπαα.... Λογια βαση ωορρηξιας θα πρεπει να ερθει νωρις. Δε ξερω.....

Τεσπα... εχω πρηξιματα,πειναω πολυ και υπνηλια. Για εγκυμοσυνη δε το νομιζω. Μαλλον ορμονικη διαταραχη.

Μασουλαω και συνεχιζω.....

ΝΑνουκα μου μπραβο στο μωρο μας! Παει ξεπηρε! Δε θα το προλαβαινεις τωρα το νινι!

Χαρουλα μου! Περαστικα στον Στεφανακο! Ο καημενουλης! Ταλαιπωρειται με τις παλιομυξες!

Μου στελνεις μηνυματα τα βλεπω μετα συγγνωμη που δεν απανταω αλλα εχω πηξει εδω με τον κοντε!

Για να καταλαβετε! Σημερα κόπηκε στο δαχτυλο, επιασε μετα το αλλο χερι σε ενα συρταρι, σκαρφαλωνει παντου, δε στρωνει πισινουλη με τιποτα. Το λαπτοπ το παραταω ανοιχτο ψηλα στη βιβλιοθηκη γιατι αν το δει εχουμε δραματα. Ολη μερα η τιβι κλειστη μόνο μουσικη και ο Διονυσης γυρω γυρω!

Εγω θα παθω ειλεο απο τη δυσκοιλιοτητα. Παρολο που τρωω τα αντερα μου μετα δεν... Μου ερχεται ακαταλληλες ωρες. Οταν κυνηγαω τον ταλιμπαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα θελεις παρεα σοφη να γουρουνιασεις? Εγω μια χαρα τα καταφερνω μονη1 χαχχαχαχχαχα!

Σωσω μιας και εισαι νιοπαντρη για πες μας.... Πως γνωριστηκατε με τον Λευτερη και αλλα τετοιες γαργαλιστηκες λεπτομερειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιαξε 1 σκηνη για τον μικρο ...αλλα να σε χωραει στο υψος...και μπαινε εκει τα βραδυα..

και εσεις ξεκινησατε αντιβιωση;;

χαρα κουλαρε..νωρις ειναι να σου τη βισωσει..ερχεται χειμωνας...ρε παιδια η σουζαν τι εγινε;;

λετε να εγινε ταξιτζου;;

σοφια..τα φωτα συ..με μαυριο φορεμα μακρυ και λαδι αποχρωσεις πανω στο φορεμα,τι σκια παει;;και οι αλλες αν ξερουν βεβαια...

εα ρε μαρια..κανει τοσα πραγματα;;

εμενα παιζει με τα πραγματης..και μονη της..φτου!

σε καφετερια..εγω πρωι και αυτος νυχτα...

αλλα ητνα πολυ νορμαλ για μενα..κοντο μαλλι..χωρις γυαλια..ισια μυτη...εμενα με αρεσαν τα λετσακια..μακρυ μαλλι,κολλητο παντελονι..στραβη μυτη..

σκουλαρηκια...χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα θα μου αρεσε λιλα αποχρωση. Τι λες σοφη?

Ασε σωσω! Ζογκλερ!

Ποτε θα δουμε φωτο?

Και γω σας χρωσταω! Απο βαπτιση. Ακομη δε πηρα το σιντι. Εχω αλπουμ και ντιβιντι αλλα οχι τις ψηφιακες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ Μαρακι κανε μας παλι μια περιγραφη για το αντερακι σου!πεθαινω σου λεω!οπως την προηγουμενη φορα ακομα το θυμαμαι και γελαω!!!Επισκληριδιος για χεσιμο!

Σωσω το φορεμα μιλαει απο μονο του..ή σμοκυ που δεν σε κοβω..ή κατι σε λαδι,πρασινο.

Πινω σανγκρια και εκανα κεφαλι!χαχαχα τοσο σπανια που πινω τι να σου κανει.σε λιγο θα πινω αμιτα και θα χορευω στα τραπεζια.Ε ρε σαν την γρια καταντησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα λειπουνε οι αντρηδες που λεει και η γιαγια μου και εχουμε απαρτια!

χαχαχαχαχαχχααχαχ γυρισε καλε η αρχηγος μας γι'αυτο!!!

Σωσω ετσι για να σε φτιαξω λιγο και να μην ξεχνιομαστε [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα! Σοφη εχει καταντησει σηριαλ το πεπτικο μου!

Με αμιτα τσακιρ κεφι? Αααα τι λεει ρε Σωσω? Πρεπει να σε βγαλουμε εξω μου φαινεται Σοφη μου!

Σμοκυ ε? Τελειο!

Σωσω εσυ εσυ μας οδηγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σμοκυ νομιζω ξερω ποιο λες...το γκρι δεν ειναι αυτο;;

εχω τετοια σκια..μου εφερε 1 φιλη..κα μαυρο μπολερο και παπουτσι..

και πανω απο το σμοκυ κανω βαζω και ασπρη σκια;;

παιδια εχω και πολυ σιδερο..φακ..

και γω ρφαγα νουγκαδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφι ναι μια χαρα ειναι στο σπιτι, αλλα ειναι λιγο μακρια απο το κεντρο, δηλ ενα τεταρτο με τα ποδια, δεν με πειραζει το περπατημα, καλο μου κανει να χασω και κανα κιλο.χαχαχαχα αλλα με το παιδι ειναι λιγο δυσκολο χειμωνιατικα....

εχω κατι νευρα τωρα.. η κολωγατα, εξω εφαγε τα σκουπιδια και καθομουν βραδιατικα και τα μαζευα αν την πετυχω αλοιμονο της..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κοριτσια ηρθε ο πετρης σας αφηνω φιλακια καλο βραδυ ευχομαι

ααααα μαρακι θα σε παρω τηλ...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθε και'μενα ο αντρουλης μου.

Σωσω ναι με γκρι σκουρο η μαυρο μπορεις να κανεις σμοκυ.

Ευχομαι ενα βραδυ ηρεμο κοριτσια μου.

Καληνυχτααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς φαίνεται οτι γύρισε η Σωσώκα!!!

2 σελίδες γεμίσατε!!!

χαχαχα!!!

Καλημέρα!!!

ρε κορίτσια;

τι παιδί έχω;

ξύπνησε από τις 7:30 και δεν έκλαιγε, ούτε με φώναζε...

Κατά τις 8 σηκώθηκα και μόλις με είδε, σηκώθηκε όρθιος στο κρεβατάκι του και άρχισε να μου μιλάει και να μου κάνει χαρές!!!

μου έχει σακατέψει το τραπεζάκι της κουζίνας.

κοπανάει ό,τι βρει!!!

το μεσημέρι θα ψήσει ο κουνιάδος σούβλα, αλλά δε θα πάω...

θα πάω μετά μαζί με τον Πετρή...

&μετά καφέ με τους κουμπάρους μας!

Ρε Μαράκι... κάνε 1 τεστάκι σε παρακαλώ!!!

&τι σκατά... κι εσύ και η Σόφη τρώτε κάθε βράδυ και είστε μοντελάκια!!!

Κορδέλα έχετε;

Σωσώκα περιμένουμε φωτό!!!

Άντε, θέλουμε να σε δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν το πιστευω... εγραψα ποσα και με γιρισε στην αρχικη σελιδα!!! φακ!

λοιπον...

ο αντρας πηγε να φερει τη μαμα μου για σημερα για να κανει δουλειες απυτος κατω. μετακομιζει τα πραγματα απο ισογειο σε αποθηκη για να φτοαξουμετ ο δωματιο για τη μαμα μου. να στησουμε κρεβατι, να παραγγειλουμε στρωμα κλπ...

τελος τα ψεματα!!! 15 Δεκεμβριου παω μια μερα δουλεια!!! μετα ξανα κανονικα απο 15 Ιανουαριου... να γινει και το καλοκαιρι το εφετειο να κερδισω το 9μηνο.. τι καλα...

μεση χαλια... χθες βραδυ με εβαλε εμπλαστρο αλλα δεν το καταλαβαινα καθολου... ληγμενο ηταν ή πονουσα τοσο πολυ. σημερα με εβαλε αλλο. το νιωθω καπως... ποναω.... συνεχεια, αλλα οταν σηκωνω τα μωρα.... χαλια...

ηρθε η μαμα μου... φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμείς βλέπουμε τα kind songs. Θα ησυχάσω για μισή ώρα.

Βαγκ έκανες τελικά αγωγή; Αν θες μπορείς να μου πεις πόσα σου πήρε ο δικηγόρος με πμ;

Σωσώ καλοσώρισες στην πατρίδα :lol: .

Μαράκι λες μπας και; Πάντως όσες έχω ακούσει ότι συνέλαβαν κοντά στην περίοδο έκαναν κορίτσι.

Χαρά μοναξιές ε; Πάρε κανένα τηλέφωνο να τα λέμε.

Νανούκα μπράβο ο Ανθιμούλης που περπάτησε!

Σόφη κι εσύ μοναξιές;

Ισμήνη, Αλέκα, Χρυσούλα, Σουζανίτα, νιου μαμα, Ντομ; Πού είσατε καλέεεεεεεεεεεεεεε;

Ποια ρώτησε για τα δίδυμα; Και οι δικοί μου κοπανιούνται αλλά πιο πολύ ο Φίλιππος είναι επιθετικός.

Τα έχω ξαναπεί, δαγκώνει και τραβάει μαλλιά πάρα πολύ. Ένας ψυχολόγος φίλος μου είπε να τον δαγκώνω κι εγώ. Τον δάκωσα λοιπόν μια ελαφριά, έσκασε στο κλάμα και τώρα δαγκώνει αλλά πιο λίγο. Δεν κάνεις σημάδι τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα

Καλη Κυριακη σε ολες!

Vag αντε με το καλο να ξεκινησεις δουλεια.Τοσο χαλια η μεση?περαστικα οι αγκαλιες μας εχουνε διαλυσει!Και ποιας δεν ποναει η μεση για πες μου.

Νανουκα μου με τοσο τρεξιμο που ριχνουμε καθε μερα που να μεινει γραμμαριο? :lol:

Φροσακι μου καλημερα.

Παω να κανω ενα ντουζακι και να ετοιμαστω γιατι περιμενω κοσμο για καφε.

Τα λεμε αργοτερα κοπελιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε μας ρε Σόφη...

Εμείς δεν τρέχουμε;

Γιατί δε φεύγουν τα ρημάδια;

Κορίτσια, τι μπορώ να βάλω στα συρτάρια για να μην τα ανοίγει;

τώρα έχει πάρει το σφουγγάρι και καθαρίζει το πάτωμα!

Βαγκ μου, εύχομαι να το κερδίσεις το εφετείο και να κάτσεις ακόμη 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα...

Έχασα ατελειωτες σελίδες και δεν μπορω να παρακολουθήσω..

Η αλήθεια είναι οτι ούτε το πσ δεν προλαβαινω ν'ανοιξω πια..

Ελπίζω να είστε ολες καλα..και τα μωράκια επίσης..

Όπως ολες φανταζομαι τρεχω πίσω από τη μικρή..πρέπει οπωσδηποτε να βρω λύση για τις σκάλες γιατι δεν αντεχω αλλο..όλο εκει πάει..

Εχει το μοδερκερ από οτι ειδα ενα τεραστιο διαχωριστικο..αλλα το έχει 170Ε..

Μαλλον ομως θα παω να το παρω αυριο..μονο αυτο κλεινει και τις 2 σκαλες..

Κατα τα άλλα ο μικρος είχε τις αμυγδαλες του αλλα το περασε ελαφρα..η μαμα μου ομως εχει 40 πυρετο και τωρα φοβομαστε για τη μικρη..Αυριο δεν θα παω για δουλεια..δεν εχω κάποιον αλλο να την κρατήσει..

Ο μπαμπας μας δουλευει και σημερα..οπότε πάει η Κυριακη μας..

Δεν στολίσαμε ακομα γιατι δεν έχουν φέρει ακομα δεντρα..μάλλον αρχες Δεκεμβρίου για να μην ξεραθει κι αμέσως..

Σωσωκα πώς περάσατε?

Σοφάκι δεν σε έχω ξεχάσει με τη φουστίτσα..θα προσπαθήσω να την έχετε για τις γιορτές..

θα είστε όλες εδω τις γιορτές ή θα φύγετε?

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera saw

εμεις περναμε σουπερ

μια χαρα τα μικρα

τσακωνονται δε λεω αρκετα αλλα μες τα πλαισια

ειναι πολυ ηρεμοι γενικα - ολο σκανταλιες κανουν αλλα μια χαρα παιδακια

εχθες στην γιορτουλα μας ολα καλα και τωρα παιζουν και ξασαλονουν

λεμε να βγουμε γιατι λιωσαμε απο τη βαρεμαρα μεσα

εχει αρχισει και λυνεται η γλωσσα τους αρκετα

η Στελιος απο χθες λεει ολη την ωρα ΚΟΙΤΑ -ΚΟΙΤΑ και μας δειχνει πραγματα

και ο Νικος φωναζει ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑ

θα τους παω αυριο να μας πει για την βροχιτιτδα σε τι σταδιο ειναι.

κατα τα αλλα;

δεν σας εχω διαβασει καθολου

πως τα περνατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μάρκερ!

Επιτέλους καλά νέα!!!

Να τους δώσεις από 1 φιλάκι!!!

Ισμήνη μου, δυστυχώς, δε θα είμαστε όλες εκεί :(

Κάποια θα μείνει στην Κύπρο...

Σήμερα περπατάει όλη μέρα με τα χέρια ψηλά!!!

Έχει πολύ γέλιο!!!

&εμείς περιμένουμε τον μπαμπά μας για να πάμε βολτίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μας!!!

ηρθε η Σωσω κ οι σελιδες πηραν φωτια????????

το πρωι εκκλησια κ μετα παρκο κ μετα μαμ κ νανι..μονο για την Αγγελικη αυτο!

ωχ μαλλον ξυπνησε ,ε καλα ηταν ενα 2ωρακι...

θα σας βρω το βραδυ οκ?

φιλακια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...