Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

καλησπεραααααα

μαρια χρονια πολλα στεο στελακο σου να τον χαιρεσε να ειστε ολοι οι οικογενεια γερη και δυνατη....εγω δυστηχως στα ειπα και στο τηλεφωνο δεν θα ερθουμε ετσι που ειμαστε στο μαυρο μας το χαλι...

εμεις ειμαστε ακομη χαλια ο στεφανακος μου βγαζει κατι μυξες σαν μακαρονια μεγαλες :lol::lol::lol::lol::lol: εχει αρχισει και βηχα πηρα τον παιδιατρο αλλα ειχε δουλεια και ειπε θα με παρει αργοτερα να μου πει τη να κανω....ο πετρος δουλευει απογευμα δεν μπορω να δω κανεναν και εχω κλειστει μεσα λ :cry::cry::cry::cry:

στα υπολοιπα μωρακια περαστικα σας καταλαβαινω απολυτα

βρε κοριτσια η χρυσουλα που ειναι; ποια εχει το τηλεφωνο της;

καλα γεωργια το ξερω οτι ταλαιπωρηθηκες που ηρθες τη να κανω εδω που ηρθαμε ουτε ο χαρτης δεν μας εχει :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα με την επομενη θα ερθω εγω να σας παρω χαχαχαχαχαχαχα απο το πικερμι...

καλυψω οταν ερθετε σπιτι μου με την αγγελικουλα και μπορει και η τζουλια να ερθεται μαζι πολυ θα το χαρω....εεεεεεεεε; τι λετε;

φροσω συγγνωμη για χτες αλλα κοπηκε η συνδεση και δεν μπορουσα να ξανα μπω.... φιλακια στα ζουζουνια σου...και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.....

αλεκααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά στο Στελάκο και στις 2 μας Κατερινούλες.

Σωσώ κρίμα που δεν βρεθήκαμε πάλι...

Αύριο τί ώρα φεύγετε;

Νανά πίνακες με κουκούλι; Ενδιαφέρον ακούγεται.

Η Ντομ και η νιου μαμα τί κάνουν με την εγκυμοσύνη;

Τζούλια με χαλάει το μπικουτί στη φωτό, βάλε την προηγούμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο είναι το 2ο Κατερινάκι βρε κορίτσια;

Παιδιά, πραγματικά, είναι τέλειοι αυτοί οι πίνακες!

Πηγαίνουν σε κλασσικά σπίτια... είναι μία παλιά πράδοση...

Επειδή δεν το έχουμε στην Ελλάδα... μας ενθουσιάζει όταν το βλέπουμε.

Σε όσους Κύπριους το έχω πει οτι μαθαίνω το κουκούλι... με κοροϊδεύουν.

Το έχουν συνδιάσει με τα σπίτια των παππούδων και το θεωρούν πολύ ντεμοντέ.

Για να καταλάβετε... οι συμμαθήτριες μου είναι από 40- 70!!!

χαχαχα!!!

Μόλις ολοκληρώσω τον πρώτο μου πίνακα θα σας βάλω φωτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ κ παλι να ζησει ! Καλε τι εννοεις δεν 8α ανυσηχουσες τοσο πολυ ?

οτι δεν ηξερες την επικινδυνοτητα του τσιγαρου σε μωρο ?

Μπεμπακο μου 8α χαρω να ρ8ουμε με το Καλυψακι για καφεδακι ;)

Σωσωκα μου ταλαιπωρια αστα βραστα , μια όλοκληρη μερα δεν ξεκολλαγε απο την αγκαλια μου κ 2 φορες στο νοσοκομειο που πηγα για τσισα σπαραζε :o

Φροσω αφου δε σαρεσει 8α βαλω αλλη ... :mrgreen:

εχω κ κατι αποριες αλλα δεν σας τις λεω γιατι 8α με πειραζετε... :oops:

Τα πηρα κ με εναν φιλο του αντρα μου που μου ειπε - ε αφου σας βλεπει να καπνιζετε γιαυτο εφαγε.

και του λεω ...

- ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΛΑΜΠΑ ΤΡΩΓΑΝΕ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ? Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΠΙΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΕΙΔΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ????? :roll::roll::roll:

το κουκουλι δεν ειναι το σακουλι της καμπιας που γινεται πεταλουδα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως ξανακοιμηθικαν...

με αρχισε πονοκεφαλος... ξαναχαπακωθηκα.

εδωσα και στο Σπυρο αντιπυρεικο μετα το φαϊ. εφτυσε λιγο. δεν ξερω ποσο... καλα κανω και τους χωνω υποθετα... φαγητο αφησαν λιγο. παλι καλα...

Μαρκερ χρονια πολλα με υγεια στο Στελακο!

ο Αγιος Στυλιανος δεν ειναι και προστατης των παιδιων μαζι με την Αγια Βαρβαρα;;;

ας τα προστατευουν ολα... γιατι το ποσο το χρειαζονται, δε λεγεται...

εμεις ολο αγκαλιτσες ειμαστε σημερα... καλα που προλαβα να κανω μια σαλτσουλα με μανιταρια κλπ λαχανικα για να φαμε με μακαρονια...

θα αργησει μαλλον και ο μαπαμπας μας σημερα γιατι εκανε το πρωι επεμβαση κοιλη ο μπαμπας του. μια χαρα. 1ωριτσα με τοπικη ναρκωση και αν δεν εχει βγει ηδη, θα βγει σε λιγες ωρες απο το νοσοκομειο. αλλα πρεπει να παει να τον δει ο αντρας μου.

και εδω βροχη... φακ...

ΜΑρκατ και τα δικα μου κοπανιουνται με τα παιχνιδια. η μικρη ειναι πιο υπουλη. επιδη τις τρωει πιο συχνα, οταν τον βρει μαχμουρλη απο τον υπνο ή καπως ανυμπορο, του δινει και καταλαβαινει... επισης τραβαει οποιος ειναι κατω τον ορθιο, παλευουν σαν κουταβια, σκουντιουνται, κυνηγιουνται ποιος θα ερθει κοντα μου να τον βαλω στο καρεκλακι για φαϊ κλπ κλπ... και εγω επεμβαινω οταν το πραγμα παει να ξεφυγει...

Νανα στο Σουφλι στον Εβρο που εχουν τα μεταξωτα και τους μεταξωσκολικες κανουν τετοια. εχουν και μουσειο μεταξιου. αν ανεβεις να πας να κανεις "το μεταπτυχιακο σου" . παντως, χαρα στο κουραγιο σου... εγω δε θα ειχα υπομονη να ασχολιθω,.. δεν ειμαι και της καλλητεχνιας... δεν πιανει το χερι μου ντιπ, που λενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια μου! Τι λες κοπέλα μου! Περαστικα βρε παιδι μου! Τι μπορεις να παθεις απο τη μια στιγμη στην αλλη! Ευτυχως τοσο ητανε και ολα καλα παναγια μου!

Τα ματια μας οχι απλα 14! Τι να πω! Και ο δικος μου κανει κατι ζογκλερικα!Ειναι απο δω και μπρος αγριμακια!

Ολα τα μωρακια μας να ειναι καλα! Διαβασα μπουκωματα,καψιματα! Περαστικα σε ολα τα νινακια!

ΜΑρακι να χαιρεσαι τον Στελακο σου! ΝΑ ειναι παντα ευτυχισμενο το μαναρακι σου! Αντε σε λιγες μερες γιορτουλα και ο Νικολακης! χεχεχεχεχε! Πες μας λεπτομερειες για το παρτακυ σας!

Χρονια πολλα και στο Κατερινακι μας!

Σωσωκα μου! Καλως ορισες! Με το καλο να φτασετε σπιτακι σας!

Η Αθήνα αστα πανικος! Δε παλευετε!

Τι αλλα βρε κοριτσια? Δε θυμαμαι και τι διαβασα! Ειμαι και γω λιγο κρανιωμένη αυτες τις μερες! Θα μου περασει! Τιποτα βλακειες δηλαδη.... Λειπει και ο αντρουλης μου ταξιδι... Μοναχουλια ειμαστε! Πηγαμε και σουπερ μαρκετ πριν. Χειμωνιατικο το τοπιο! Βροχη πολυ,σκουντουφλα και λιγο κρυο επιτελους!

ΒΑγκ ο υπνοσακος βολευει σε αυτη την ηλικια? Ειναι με ποδαρακια ή σάκος? Ο δικος μου και φανταζομαι ολα τα μωρα κανει τη τσιτα στη κουνια. Ξεσκεπαστος συνεχεια.

ΠΑω τωρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.

Χρονια πολλα στον Στελακο και στο Κατερινακι μας.

Περαστικα σε αρρωστα μωρακια,μαμαδες,μπαμπαδες.

Τζουλια τι να πω ...Ενιωσα την λαχταρα σου...ελπιζω αλλο κακο να μην σας βρει.

Εμεις καλα γενικα..εγω εχω εναν τρομερο πονοκεφαλο...και μια φοβερη ατονια ...

Η Λυδια συνεχιζει μια ετσι και μια γιουβετσι με τον υπνο.Ποτε 9 και ποτε 12..που θα παει θα στρωσει.

Αυτα παω να ξαπλωσω φιλια για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στα μωρακια μας....το ξεχασα πριν να ευχηθω η γαιδαρα...

ηρθε πριν η κολλητη μου με τη μικρη της..βεβαια δεν γινεται να παιξουν ακομα σε αυτη την ηλικια οι 2 τους φανταζομαι κ απλα τσακωνονται για το καθε παιχνιδι

τεσπα

χαρα θα χαρω πολυ να ερθουμε με τη φιλεναδα τη τζουλ αντε να γινετε καλα!!!!!

πωπω πολυ χαλια ο καιρος δε μποσουμε να παμε κουνιες κ να δω τι θα κανουμε κλεισμενες μεσα..

η αγγελικη ξυπνησε μολις..κοιμηθηκε μονο μια ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Τζούλια μου, αυτό είναι το κουκούλι... χαχαχα!!!

Βαγκ μου, πολύ θα ήθελα να πάω να τα δω...

Με ξεκουράζει αφάνταστα η δημιουργία διαφόρων πραγμάτων!

Ξέρω οτι εκείνη την ώρα τη στερώ από το παιδί μου... αλλά έχω ανάγκη να κάνω και κάτι για τον εαυτό μου...

Φτιάχνω κοτόσουπα!

Κοπιάστε!

Μαράκι βολεύει πολύ ο υπνόσακος!!!

Κοιμάμαι ήσυχα γιατί δεν έχω το άγχος για το αν κρυώνει το μωρό.

Αν πήγαινα να τον σκεπάσω, ξυπνούσε!!!

Δεν ανεχότανε την κουβέρτα ούτε δευτερόλεπτο!!!

Είναι σε μορφή ολόσωμης φόρμας.

Σαν εκείνα που φορούσανε βρεφάκια...

Είχα το άγχοε μήπως δεν τον ανέχεται... αλλά όλα καλά.

Στρυφογυρνάει πολύ στον ύπνο του και ο υπνόσακος δεν τον δυσκολεύει καθόλου...

Τους πήρα από τα mothercare, γύρω στα 25 ευρώ το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ayrio φευγω φροσω...πουρνο πουρνο...

αυτο που ηθελα να σας ρωτησω το θυμηθηκα..

ρε παιδια..απο εσωρουχακια και φορμακια με σκατα πως τα βγαζετε;;παιρνεται κανενα ειδικο απορυπαντικο;;τα πεταω ολα εγω..αλλα δε συμφερει τελικα...

εχετε καμια ιδεα;;

καλα πολυ εξυπνοσ ο φιλος σας τζουλια..αλλα τι να κανουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάει πάρα πολύ ο καρπός του δεξιού χεριού μου.

πόσο να αντέξει κι αυτός...

Σήμερα που πήγα να τον πάρω, η Ανθούλα ήταν απηυδισμένη!!!

Σκαρφαλώνει παντού!!!

Δεν τον προλαβαίνει!!!

χαχαχα!!!

Εν τω μεταξύ, έχει αρχίσει να περπατάει...

Στη σημερινή μας βόλτα, του πήραμε 1 παιδικό σαντούρι.

έχει κάτι τρυπούλες, στο πίσω μέρος, για να βάζεις τα ξυλάκια.

μία φορά είδε τον μπαμπά του πώς τα έβγαλε... κι αυτό ήταν... αμέσως το έπιασε...

αυτό το παιδί έχει πάρει όλη την εξυπνάδα μου και μάλιστα την έχει πολλαπλασιάσει... χαχαχα!!!

Μη με κολοδεύετε... είμου μια κουκουβαγίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια, εγω εχω παρει το προδερμ το πρασινο σαπουνι, και τα βαζω σε λεκανακι με καυτο νερο, τα αφηνω λιγη ωρα, μεχρι να παγωσει το νερο, και μετα τα πλενω και ειναι οκ

να ρωτησω και εγω κατι;

και εγω υπνοσακο του εχω το βραδυ, αυτο με τα ποδαρακια,

απομεσα του φορατε πιτζαμα;

εγω μονο το κορμακι,

ειναι σωστο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... Ντομ, τι μου θύμησες με αυτό το μέηλ που μου έστειλες!!!

Κορίτσια όταν πήρα το δίπλωμα, οδηγούσα 1 χιουντάι 15 ετών...

ήταν της κουνιάδας, μετά το πήρε ο Πετρής, μετά ο αδερφός του, μετά πάλι ο Πετρής και μετά εγώ...

το το βλακείες έκανα...

απέναντι χτιζότανε μία πολυκατοικία... ντρεπόμουνα απίστευτα γιατί ήμουν σίγουρη οτι περιμένανε πότε θα πάω δουλεια για να γελάσουν.

μία φορά πήγα να το παίξω έξυπνη και είπα να το βάλω μέσα στην αυλή... κι έπεσα πάνω στο τοιχάκι...

Ο πέτρος έτρεξε έξω γιατί νόμιζε οτι κάποιος έριχνε τον τοίχο...

&το καλύτερο;

σχολάω το μεσημέρι... φτάνω σε κάτι φανάρια και από απέναντι ερχότανε 1 αυτοκίνητο με κάτι πιτσιρικάδες που με κοιτούσανε και γελούσαν...

σκέφτηκα: "πω πω, τόσο πολύ φαίνεται το άγχος μου και γελάνε τα πιτσιρίκια...'

μόλις με πλησιάσανε, μου λένε:"κοπελιά το αυτοκίνητο σου βγάζει καπνούς"

Χέστηκα πάνω μου!!!

πάω στην άκρη και τι να δω... πήγαινα με ανεβασμένο το χειρόφρενο...

τώρα είμαι σουμάχερ!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω!

Χόουμ αλόουν! Ο αντρας θεσσαλονικη. Σημερα δεν εκανα καμια δουλεια. Αφιερωσα ολη τη μερα στο μωρακι μου.

Η χθεσινη βολτα τζιφος. Απο την αποψη του μωρου. ΜΑλλον ψιλάστηκε οτι φυγαμε και ενω τον αφησα μισοκοιμισμενο,ταισμενο κλπ στη γιαγια μετα απο λιγο αρχισε να κλαει. Η πεθερα με πηρε τηλ και εγω ακουγα σε ντολμπυ σαραουντ το μωρο να κλαει. Αυτο το εκανε μετα απο 3-4 μηνες. Τα ειχαμε ξεχασει ολα αυτα. Μου εκανε τη καρδια περιβολι. Αφου Με ρωτησε τι να κανει της λεω δωσε λιγο γαλα μηπως και πειναει. Μετα ομως δε με πηρε τηλ να με ενημερωσει.... Εγω σε αναμμενα καρβουνα.

Τελικα.... γυρισαμε και κοιματανε. Αλλα...... ξυπναγε σα νεογεννητο ανα 2 ωρες. Τι σκατα εγινε μπορειτε να μου πειτε?

Παιζει να καταλαβε οτι φυγαμε ειναι το ενα. Το 2ο μηπως εκανε θορυβο η γιαγια που λεει οτι δεν εκανε.

Γαλα δεν ηπιε τελικα οταν του δωσε . ΠΑντως δεν εκανε και οτι της ειπα. Καλα αν το κραταγε συχνα θα ειχαμε θεμα. Απο καλη προθεση τα κανει αλλα δεν ειναι αυτα που θελω εγω. Τεσπα θα της κανω μια κουβεντα. Μονο ετσι λυνονται αυτα.

Αααα και σημερα τον βρηκα παλι με τα φωτακια στα χερια. Γκρρρρρ! Κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ μεγαλη η κουβεντα μας.

Νανουκα μου! ΠΟλυ ενδιαφερον πρεπει να ειναι και δυσκολο μου ακουγεται! Αλοιμονο! Πρεπει να αφιερωνουμε χρονο για τον εαυτο μας. Γινομαστε καλυετροι γονεις?

Εγω που θελω να αφιερωσω χρονο σε μενα που να τον αφησω τον μωρουδελακο μου? Που αλλα λεω και αλλα κανουνε?

Σωσω! Θα μπειτε στο σποτι και θα σε κραταει ο Λευτερης αγκαλια? χεχεχεχχεχεε! Δε πιστευω να εφαγες πολυ στη Μπαρτσα? χεχεχεχχεχεχεχεχεχεχεχε! Σωσωκα μου εσυ!

Τα λεω απο τη ζηλια μου! Θελω και γω Μπαρτσα!

Οσον αφορα το πλυσιμο εγω απλα προδερμ κλασικα στους 30 στο πλυντηριο και ολα φευγουνε. Δεν ειχα ποτε προβλημα. Μονο μια φορα που μιλαμε οχι απλα εχεσε αλλα τα πασαλειψε ολα! Ειχε βγαλει τη πανα. Ξεκολλησε το σκρατς απο τη μια πλευρα. Εκανα μπανιο. ΜΟλις πηγα δωματιο με πηρε η μποχα! Τι να δω! Παντου σκατα! Κουνια, τοιχος, προσωπο,χερια ! Παντου! Δεν ξερω αν εφαγε κιολας! Ποοοοοουυυυφ! Αυτα τα εβαλα αμεσως για πλυσιμο αλλα δε φυγανε. Ελεγα να βαλω και υτον Διονυση στο πλυντηριο αλλα λεω ασε... χαχαχχαχαχαα! Απλα τα ξαναεπλυνα σε πιο μεγαλο προγραμμα. Για την ακριβεια η μυρωδια δεν εφυγε! Μπλιααααχ! χαχαχαχα!

Τζουλια μου! Ξερω εχεις τον πονο σου και ακους και τον καθε π.....α! Σορυ ειναι και φιλος σας αλλα τι να πω? Αυτες οι οδηγιες και οι επιπληξεις μου τη δινουνε στα νευρα! Γκετ ε λάιφ ρε φίλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εμείς είχαμε μία πολύ ωραία νύχτα!!!

8- 8:30!!!

Το πουλάκι μου!!!

Φτου φτου φτου να μην το ματιάσω!!!

Μαράκι μου, επειδή η κατάσταση μας είναι, σχεδόν, η ίδια... θα σου πω αυτό που έκανα εγώ.

Κακά τα ψέματα... κάποιες στιγμές τις έχουμε ανάγκη... ελάχιστες μεν, αλλά πολύ σημαντικές!!!

& η δικιά μου κάνει του κεφαλιού της κάποιες φορές...

Πχ, θέλει να τον ταΐζει συνέχεια!!!

Είτε της πω να μην του δώσει τίποτα ή της πω να του δώσει μόνο μία μπανάνα... αυτή θα του φτιάξει ολόκληρο γεύμα!!!

Να θυμώνω κάθε φορά;

Πρέπει κι εμείς με τη σειρά μας, να σεβαστούμε το δικό τους ρόλο... ο οποίος είναι πολύ σημαντικός για τη ζωή του παιδιού μας.

Μπορεί το παιδί μας, να το νιώθουμε δικό μας και του άνδρα μας, αλλά δεν παύει να είναι και 1 δικό τους κομμάτι...

Ξέρεις τι πιστεύω;

οτι αν τις μουρμουράμε συνέχεια, τις τσατίζουμε και μπορεί να έχει αντίκτυπο στο παιδί μας... κι αυτό δεν το θέλουμε...

Κλείσε τα μάτια σου σε μικροπράγματα και να είσαι σίγουρη οτι θα περνάς καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...

μουντιλα παλι σημερα.....

εμεις καλυτερα τα βλεπω τα μουκωματα.. χθες πηγαμε παλι γιατρο να τα δει για να μην τρεχουμε το Σ/Κ σε νοσοκομεια. τιποτα σημαντικο. κλασσικα ορο και αντιπυρετικα αν χρειαζεται.

φακη εκανα. βαριομουν να σκεφτω κατι αλλο...

η μεση μου απο αριστερα με πεθαινει....

Σωσω εγω τα χεσμενα, που ευτυχως ειναι σπανια, τα βαζω μπανιερα και τα ξεβγαζω με δυνατο ντουζ να φυγουν τα πολλα. μετα με ζεστο νερο σε κουβα με παιδικο απορ, προδερμ ή περσιλ και οταν βαλω πλυντηριο το χωνω μεσα. παντα βγαινει. 1 φορα μονο πεταξαμε αμεσως φανελακι γιατι ο αντρας μου δεν ηθελε ουτε να το πιασει!

οσο για υπνοσακο, εγω πηρα απο τα τζαμπο γιατι δεν ηξερα αν το βολευονταν και δεν ειμαστε να ξοδευουμε πολλα x2. 15Ε ο ενας ολοσωμο, με μπατζακια, χωρις πατουσακια και με μανικια, τα οποια η μαμα μου τα εκοψε και βαλαμε φερμουαρ για να τα προσθετουμε οταν εχει πιο κρυο. τους ξεκινησα με ολοσωμο μπιτζαμακι απο μεσα και καλτσουλες χωρις φανελακι γιατι η θερμοκρασια στα δωματια ηταν 23,κατι και τωρα που επεσε στους 21,5-22 τους φοραω και κοντομανικο φανελακι. χωρις τα μανικια του υπνοσακου. το πρωι που ξυπνανε ειναι ζεστουλικα και χερακια και αυχαινας, χωρις να ειναι ιρδωμενα. και τα δικα μου σκεπασμα με τιποτα δε δεχονταν. οταν τα δοκιμασα, ο Σπυρος εχωσε απο κατω το κεφαλι και το σωμα ηταν ξεσκεπαστο και ειχε γινει το κεφαλι μουσκεμα!!! θα εσκαζε ο χαζουλης...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ, τσουπρίτσες;

Πού είστε όλη μέρα;

Ελπίζω να βολτάρετε και να μην έχουμε κανένα απρόοπτο σήμερα...

Εμείς είχαμε μία ήσυχη μέρα.

το μεσημέρι του έδωσα από τη σούπα μας, κοτόσουπα.

Δεν είχα βάλει καθόλου αλάτι αλλά έκανα αυγολέμονο... πειράζει;

την έφαγε πάντως...

έκοψα το κοτόπουλο σε πολύ μικρά κομματάκια, έβαλα μπόλικο ψωμάκι και το καταβρόχθησε!!!

κορίτσια!!!

μόλις περπάτησε μία μεγάλη απόσταση!!!

φτου φτου φτου!

άρχισε να του φεύγει ο φόβος...

αγοράσαμε λουκουμάδες και σιάμισιη... ελάτε να τα τσακίσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά... Τζούλια, δεν παίζεσαι!!!

Σε διάβασα στο θέμα με το φαγανό παιδάκι...

Ρε συ... πες αλήθεια!!!

Πες οτι τα κάνεις επίτηδες για να γελάμε!!!

Δεν μπορεί να είσαι αληθινή!!!

=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα

εμεις σκατα ο παιδιατρος μας εδωσε αντιβιωση τοση μιξα που τι βρισκει δεν μπορω να καταλαβω....

ο πετρος δουλευει,μοναξιεεεεεεεςςςςςςςς!!!!!!! βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιι.....εναν ανθρωπο καλε να δω. Σε λιγο θα ξεχασω και να μιλαω, θα βγαζω ηχους σαν το στεφανο, και καμια λεξουλα καπου, καπου,

που ειστε ολες...

κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κανείς εδώ;

χαχαχα!!!

Τέλειωσε ακόμη μία μέρα...

το μπουμπουκάκι μου κοιμήθηκε...

Σήμερα ταχτοποίησα τα ρούχα μου.

Έβγαλα τα χειμωνιάτικα και μάζεψα τα καλοκαιρινά...

Του Πέτρου δεν τα έκανα γιατί ακόμη φοράει καλοκαιρινά μπλουζάκια...

Ωχ... μόλις έχασε 1 πέναλντι ο Ολυμπιακός...

ευτυχώς το πήρε χαλαρά... χαχαχα!!!

σας είπα οτι τον γιο μου θα τον κάνω Παόκι ε;

χαχαχα!!!

κουκλίτσες μου, σας αφήνω...

πάω να στεγνώσω μαλλί και να χαλαρώσω στο κρεβατάκι μου...

φιλούθκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθεραααααα

Οταν ειμαι ολη μερα μονη με βγαζει νοκ αουτ...κοιμηθηκε 10 παρα και σερνοταν βεβαιως βεβαιως αφου ολη μερα ητανε με 1 ωρα υπνο.

Σωσω καλως ορισες σπιτι σου ωραια τα ταξιδακια αλλα τωρα τα κεφαλια μεσα..εδω στα δικα μας ετσι?ολη μερα μαμμυ και βολτες ξερεις εσυ. :D

Τι αλλα?καλα καθηστε να ετοιμασω κατι να τσιμπησω και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα σαν να λες θελεις να τα φτιαξουμε? :D

Αμεεεεεεε! αντε να αλλαξουμε και καμια σελιδα πολυ πισω μειναμε σειμφωνεις?Θα το διαλυσουμε σε λιγο.

Πως πατε?Αντιβιωση ε?εσεις καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...