Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

καλημερα σας

εγω σημερα δεν πηγα δουλεια παλι - εχθες ημουν χαλια μαυρα

οποτε εκατσα σπιτι λιγο μπας και αναρρωσω

σαν τις σκατογριες που εχουν φλεματα και τα βγαζουν κανω

ο δεξης ο πνευμονας ακομα κραταει ρε γμτ μου - θα παω για ακτινογραφια και ισως σπυρομετρηση μηπως ειναι κατι χρονιο ειπε ο πνευμονολογος - ειδωμεν

εγκυουλες μας τι κάνεται;;;;;;

βρε μαρω εσυ θα τα καενις τα διδυμα να δεις τη γλυκα; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μας..

περαστικα μαρκερ και χαρα..

εμεισ πηραμε τηλ..συνεχιζδεται 1 χαρα η απεργια..

φακ...δε ξερω..καλα και τα τα;ξιδια αλλα αντε να παμε σπιτι μας..

που αλλου να παμε ρε βαγκ;;

χειμωνιατικα;;;

κουλτουρα παιδι μου.. :shock::shock:

καλε κατι ηθελα να σας ρωτησω....αλλα δε θυμαμαι..

η ταουλια δε καταλαβ;α..που ειναι ;;γι;ατι δε γραφει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε Σωσω

αντε γιατι κι εγω κουραστηκα απο τις βολταριες σου :lol:

δεν θα βαζει κωλο κατω η μικρη οταν μεγαλωσει λιγο ακομα - ολο εξω θα θελει να ειναι :lol:

γιατι καλε δεν γραφει η Τζουλια - 2 σελιδες πριν ειχε γραψει εχω την εντυπωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας διαβασα!

Σιδερωνα απο τις εννια το πρωι για τρεις ωρες. Μετα σκουπα μετα σφουγγαρισμα κλπ κλπ κλπ κλπ και εις τον αιωνα των αιωνων αμην!

Ασχετο!

Το "ουκ αν λαβεις παρα μη του εχοντος" το βλεπετε στο μεγκα?

Μιλαμε κολλησα ασχημα! Εχει γαμω τα γελια! Χθες μαλιστα που ειχε αγωνα και ητανε πιασμενη η τιβι εβαλα να δω και 1ο επεισοδιο που ειχα χασει στο σαιτ του μεγκα! Μιλαμε τα σπαει! Πολυ καυστικο! Γαματο! Δειτε το!

Θα επανελθω καποια στιγμη! Παω να βαλω εμπλαστρο! Η μεεεεεσηηηηηηηηηηη μου!

Το βραδυ λεμε να παμε μια βολτα ζευγαρακι τυπου! Εχουμε τοσοοοοοο καιρο να βγουμε σαν ερωτευμενα πιτσουνακια! Μη φανταστειτε! Μεχρι τις 12 το πολυ! Αυριο φευγει ο ανδρεας ταξιδι με το πρωτο καραβι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνίτσες μου!

Δεν μπορώ να μπω από τη δουλειά :(

λέτε να με πήρανε χαμπάρι και να κλείσανε το μάμμυ;

χαχαχα!!!

τι περίληψη να κάνω ρε κορίτσια;

Σωσώ, είμασταν πολύ πεσμένες...

Ισμήνη, Χρυσούλα, Σούζαν... χαμένες.

Η Φρόσω εμανίστηκε σήμερα...

Η Σόφη όποτε δει ήλιο κάνει και μια γενική... αλλά όχι όχι, της έχει φύγει το πολύ κόλλημα με τις δουλειές...

Εδώ και 1 βδομάδα, η Βάγια, κοιμάται από τις 10!

φτου φτου φτου!!!

Τα δίδυμα της Βαγκ αρρωστήσανε από το γιατρό... κάνει πρόβες τις στολές της... 300 ευρώ σε παρακαλώ...

η Μαρκάτ καμαρώνει το Μαράκι της στο μπαλέτο και γενικά όλη την πολύτεκην οικογένεια της...

Η Μάρκερ είναι άρρωστη οικογενειακώς καινομίζω οτι έχει αδυναμία στο Νικόλα της... χαχαχα!!!

Η Αλέκα έχει χαθεί... αγχώνεται με τη δουλειά του άνδρα της...

Η Τζούλια, άλλα της λες άλλα καταλαβαίνει...

Η Χαρά νταντεύει του άρρωστους άνδρες της...

Η Αλέκα 234 έχει αρχίσει τις τσάρκες με γυναικοπαρέα, αλλά κάθονται σε καφενεία για καφέ γιατί δεν υπάρχει κάτι άλλο στο νησί...

Το Μαράκι κυνηγάει το Στεφανάκο όλη μέρα!!!

Πολύ ζωηρός, ζωή να' χει... χαχαχα!!!

Η Καλυψούλα προσπαθεί να ισιώσει τη μέση της... με την Αγγελικούλα για κόρη... στραβώνεις λίγο... χαχαχα!!!

last but not least... ο Ανθιμούλης μου!!!

Κλασσικά... φαφουτομωρό... χαχαχα!!!

Κάνει βηματάκια, αλλά δεν έχει περπατήσει κανονικά...

Το γάλα μόνο στον ύπνο...

Έχω αρχίσει να του δίνω αλεσμένα αμύγδαλα μέσα σε φρουτόκρεμα, κρέμα ή γάλα με κέλοκς.

Είναι πλούσια σε φολικό οξύ...

Μαράκι μου, σήμερα είχα την κοπέλα και μου σιδέρωσε 3 πλυντήρια!!!

Βέβαια, έκατσε και 1 ώρα περισσότερο γιατί αποφάσισα να ξεκινήσω τα παράθυρα.

Κάθε βδομάδα κι από 1 δωμάτιο...

Τα κάτω τα έκανα μόνη μου, αλλά τα πάνω είναι πολύ ζόρι!!!

Καλυψούλα, μαθαίνω να φτιάχνω πίνακες με κουκούλι (του μεταξοσκώληκα).

Πάω να απλώσω το πλυντήριο και μετά να δω τη ζωή της άλλης.

Νυστάζω!!!

Ααα δε σας είπα!

Άρχισα να του φοράω υπνόσακο...

δε σκεπαζότανε ρε κορίτσια... αν του έβαζα την κουβερτούλα, ξυπνούσε...

Έχει πολύ γέλιο!!!

Ο Πέτρος τον λέει "ο άνθρωπος αρκούδα"... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχ απο που να αρχισω ???

Χτες περιμενα την Καλυψ το πρωι να περασει απο το σπιτι να πιναμε καφεδακι , εκει που κα8ομουν ετοιμαζα τα πραγματακια (8α βγαιναμε ουτως η αλλως) παω για λιγο στο μπανιο και εχω τον 8ανουλη εγκλωβισμενο απο καναπεδες στο σαλονι με τα παιχνιδια του οκλαδον και παιζει.

Βγαινοντας απο την τουαλετα χαλαρη τινα δω ????? :o:o:o:o:o

Ειχε σκαρφαλωσει στο Πασο της κουζινας μου :shock: και κρατουσε το πακετο με τα τσιγαρα μου :?

παω κοντα και ανακαλυπτω στα χειλη του κομματακια καπνου :o ΤΑ ΧΑΝΩ ! ( η γιατρος μου με εχει φαει οτι πε8αινουν παιδια στο Παιδων απο αυτο κ ο φιλος σεκιουριτι επισης μου ελεγε βλεπουμε παιδια που πε8αινουν )

Εκεινη την ωρα μπαινει η Καλυψω !(τερας ψυχραιμιας , το ομολογω! ευτυχως γιατι με βοη8ησε), προσπα8ουσα να βαλω δαχτυλο , εμετο δεν εκανε με τιποτα!

παιρνω την γιατρο μου κ φιλη η οποια εφημερευε και μου ειπε ''ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΛΥΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ!!! :o:o (αναπλ. διευθ. στο Παιδων * το λεω γιατι η Καλυψω ελεγε πως ειναι υπερβολικη στο 8εμα καπνου , ποσο να χει φαει κ πηγα χαλαρη κ με εκραξε :mrgreen: ) τσακιζομαι βεβαια της λεω μηπως δεν χρειαζεται Παιρνει το κεντρο δηλητηριασεων και βαζει ακροαση και λενε - ΜΙΣΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 4 ΕΙΝΑΙ 8ΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΚΑ8ΩΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ , ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ! :shock::shock::shock:

Μας χωνουν αρων αρων , πιεση ,αιμα , πλυση στομαχου , χορηγηση Αν8ρακα :o και 3 ορους κ ολη την νυχτα παρακολου8ηση...

Του βγαλανε σας πληροφορω 1/2 χουφτα καπνο και μαλιστα με δουλευανε μετα οι γιατροι '' ο γιος σου μια χαρα το κατεβαζει το χορτο ! :oops::roll: ''

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ! ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ 8ΕΕ ΜΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου βρε τζουλια τρελαθηκα....τελος καλο ολα καλα οπως λες και εσυ....

νανουκα το γιο της μαριας τον λενε διονυσακη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τον δικο μου τον λενε στεφανο :D:D:D:D:D:D:D:D

στειλε μου και εμενα τη γυναικα να μου κανει τα πατζουρια :D:D:D:D:D:D:D:D

εμεις ακομη χαλια και οι τρεις εγω ακομη χειροτερα με καιει το κορμι μου και ποναω παντου....

που ειστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κουκλες

παλι λειπετε ολες? επιτηδες το κανετε? δεν μπαινω που δεν μπαινω συχνα....

Τζουλια μου τι να πω... το διαβασα και λαχταρησα,φανταζομαι εσυ. ευτυχως ολα καλα.

σωσωκαααα καλως ηρθες ελλαδα.

χαρα μου θα σε παρω αυριο.

vag εγω που ειχα ρωτησει τον γιατρο για κατι αναλογο μου ειπε οτι δεν μπορει να εκδηλωθει τοσο γρηγορα, μεσα σε μιση μερα.

περαστικουλια σας πολλα.

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια ,τι εγινε???????? παλι καλα να λες ,που γινανε ολα γρηγορα κ ολα ειναι καλα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως ολα καλα!!!!!

αυτα ειναι τα καλα της πολης...οτι συμβει τρεχεις στο νοσοκομειο(αχριαστω να ειναι σε ολες ) ,εαν γινοταν εδω δεν ξερω .... 2μερες απαγορευτικο εχουμε ,δεν ηρθαν κ γαλατα..ασε τα εχω παρει!

Σημερα ειπα να παμε στη γιαγια του αντρα μου που γιορταζει ,γιατιτην αγαπαμε πολυ κ μας αγαπαει κα αυτη!! ειχανε αναψει σομπα φουλ ζεστη... παει η Αγγελικη κ βαζει το χερακι της στο τζαμι της ζομπας...κ οπως καταλαβατε δυο μικρα κ τρυφερα δαχτιλακια καικανε ,κλαμα ,τσιριδα χαμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μετα εκλεγε κ η γιαγια ... εβαλα μια αλιφη με αλοι κ ηρεμισε , εκλαψε πολυ η ψυχη μου κ για ωρα...καναμε μπανιο ,γαλατακι κ νανι στην αγκαλια μου,δεν αντεξε αλλο!ευτυχως δεν το βλεπω να μαζευει υγρο..λιγο το κακο κ για μας! ακομα χαλια ειμαι ψυχολογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου νασαστε καλα ολες κ τα νινακια μας !

Αχρειαστα τα Βρωμονοσοκομεια να ειναι για ολα τα νινακια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τζούλια με τα τσιγάρα....

Θα τρόμαξε πολύ το καημένο.

Το είχε πάθει η αδελφή μου με τον μικρό της το γιο.

Κατευθείαν κι αυτοί πλύση στομάχου.

Και το κάψιμο κρίμα την Αγγελικούλα. Ελπίζω να είναι επιπόλαιο.

Σωσώ που είσαι καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αμάν βρε Τζούλια μου... ταράχτηκα πρωί πρωί!!!

Ευτυχώς είναι καλά το μωρό!!!

Μήπως είναι και μία ευκαιρία να κόψεις το τσιγάρο;

Δε θέλω να σου κάνω κήρυγμα... απλά είμαι φανατική αντικαπνίστρια!

Γιατί μπερδεύομαι πάντα και λέω το Διονυσάκη, Στεφανάκο;

χαχαχα!

Φαντάζομαι και την Αγγελικούλα...

Προχθές που είχα κάψει κι εγώ τα δάχτυλα μου, πονούσα 2 ώρες!!!

Σκέψου το μωρό...

Α στο καλό... άλλο κακό να μη μας βρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

αρρωστια.

χαλια ολοι.

τα νευρα μου.

ο Σπυρος ξυπνησε με πυρετο.

η Μαριαννα μπουκωμενη. εβαλα ορο και κρεμασε κατι μυξες ωσ το πατωμα.

εγω μπουκωμενη, ποναει ο λαιμος, ποναει η μεση, εχω περιοδο.

ο αντρας ξυπνησε μπουκωμενος.

φακ.

Τζουλια πετα τα βρωμοτσιγαρα. κοψ'το το ρημαδι.

αλλα πως ανεβηκε στο πασο ο κασκαντερ;;;;; δε θελω να το σκεφτομαι...

Αλεκα 234 και εμεις το σκεφτομαστε του χρονου που θα αναψουμε το τζακι... ολο και καποιο καψιμο θα εχουμε. στανταρ... αλλα θα αναψουμε σιγουρα αφου το πετρελαιο θα παει στα υψη...

Νανα και εμεις βαλαμε απο προχθες υπνοσακο και κατεβασαμε τη θερμοκρασια στα δωματια.

Μαρκερ περαστηκα και σε σας...

Αλεκα... τυχαιο οπυ μπηκες παλι στο 69?????? και εμας μας φανηκε περιεργο, να κολησαμε απο τη γιατρο, αλλα δεν πηγαμε αλλου πουθενα με παιδακια ή αρρωστο.

Σωσω... να ειστε βρε καλα και οποτε πατε στο σπιτι... χαλαρα... διασκεδαστε το...

μπουκωμενα φιλακια.... σε οσες ξεχασε το μπουκωμνεο μου μυαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

πωπω ρε τζουλια σορυ αν ημουν πολυ χαλαρη στο θεμα αυτο,δε φανταστηκα οτι το καμαρι σου εφαγε τοσο μεγαλη ποσοτητα!!!!!!!!!!περαστικα κ να ειναι η τελευταια λαχταρα.....δεν ειναι οτι ειμαι τερας ψυχραιμιας απλα ηθελα να σε ηρεμησω λιγο γτ ησουν μεσα στην τρελα.......αντε ολα καλα!!!!!!!

αλεκακι 234 φανταζομαι τη στενοψωρια σου...κ εγω θα εκλαιγα μαζι με την αγγελικουλα ........

αλεκα μωρη μπαινε λιγο πιο συχνα.....

βαγκ περαστικα οικογενειακως.....κνεγω οποτε εχει αρρωστησει η αγγελικη ψαχνω καθε φορα ποιος μας κολλησε....καποιος μπορει να εχει το μικροβιο κ απλα να μην εχει εμφανιστει...εμεις ετσι την παταμε καθε φορα..αλλα λογικα εσεις την παθατε απο τον γιατρο....φακ!!!!!!!!

εμεις εχουμε αλλο θεματακι:εδω κ 2 βδομαδες εχει κατι ψιλα σπυρακια στο πιπι που φευγουν κ ερχονται...εχω αλλαξει πανες,εχω κοψει τα μωρομαντιλα,εχω βαλει κρεμες...τελικα ειπε η γιατρος οτι ειναι μυκητες!!!!!!κ βαζουμε ντακταντορ κ μετα απο 2 μερες ντακταριν...κ να ειναι λεει χωρις πανα οσο το δυνατον περισσοτερο!!!!!!

αυτο πως θα γινει κυρα μου?????

χτες το πρωι το εκανα κ κατουρησε 2 φορες πανω σε ενα σελτεδακι στο σαλονι κ μια πανω στη μοκεταα!!!κ αυτο μεσα σε ουτε μια ωρα....

οποτε βαλαμε το παμπερς κ να δουμε ποσο θα κρατησει κ αυτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερουδια και Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα φατσακια.

Καλυψ μου ισα ισα που χρειαζομουν καποιο χαλαρο διπλα μου , αφου ειδες πως ημουν !!! :o

Ωχ μωρεε ξεβρακωτη ειναι ? σε λιγο 8α της βαλεις κ λουρι να την βγαζεις να κατουραει στα δεντρακια πες στη γιατρο μαυτα που λεει :lol::lol::lol: σορυ απλα λεω καμια βλακεια να ευ8ημησουμε γιατι όλες κατι εχουμε γμτο ... (κ μετα μου λες να μην πιστευω στα ζωδια κ στους αναδρομους πλανητες ... :D )

Ρε κοριτσια τα τσιγαρα τα αφηνω στο μπαλκονι , ετυχε που περιμενα τη φιλεναδα μου την Καλυψ

κ μπηκαν μεσα (στο μπαλκονι καπνιζω) και φυσικα μεσα δεν ξαναεμφανιζονται.

Αλλα και της διπλανης σε επισκεψη εφαγε χαπια απο κωμοδινο , το παραδιπλα εσπασε λαμπα κ εφαγε απο πορτατιφ ... Δηλαδη αμα κατσει η στραβη δεν ξερεις απο που σου ρχεται...

αλλη φορα αμα κατουριεμαι Παρκο κ παλι παρκο.

Παω να τον αλλαξω γιατι τα κανε κ ηρ8ε κ μου φιλησε το ποδι για να τον παρω αγκαλιτσα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη τζουλια γκαντεμικη ειναι αυτη η γειτονια σου...αλλαξε την!!!!

αφου ξερεις τι ταρζανακι ειναι ο μικρος σου-ναι τον εχω δει λαιβ κ δεν το πιστευα που σκαρφαλωνει ο ατιμος!!!!!!!-να τον βαζεις παρκο..η να κατουρας κ εσυ στη μοκετα σαν την αγγελικη!!!!!!!!!

αντε την σηκωσα κ εγω σιγα σιγα...χτες βραδυ παλι μου εκανε νερα με τον υπνο ενω νυσταζε κ επεσε με κλαμματα 10.30...θα το σφαξω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεγα μηπως τον εβγαζα καμια βολτα , τι ειπε ο καιρος 8α βρεξει ? να βαλω κουκουλα στο καροτσι ?

Ρε Καλυψω , σηριαλ αυτος ο καφες εχει γινει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

βροχή σήμερα, πάλι..

αχ βρε Τζούλια μου περαστικά σας!

πωπω τι πανικός φαντάζομαι.. αφού είναι καλά το μωρό τπτ άλλο

εγώ τ' αφήνω πάντα στο μπαλκόνι και βόλτα να βγω δεν τα παίρνω, αγοράζω άλλα

αχ μωρέ ο Θανούλης μας, δώστου ενα φιλάκι απο μένα..

παρεπιπτόντως τέλεια η φωτο στο αβατάρ σου, κούκλα είσαι!

επίσης περαστικά σε όλους τους αρρωστούληδες

και μεις μύξες φουλ 2η μέρα σήμερα :x

χθες γιόρταζε το Κατερινάκι μου!

εφτιαξα cupcakes και τα πήγα στον παιδικό, εγιναν φανταστικά!

εβαλα βουτυρόκρεμα πάνω και χρωματιστή τρούφα

η βουτυρόκρεμα Ισμήνη μ' άρεσε, την έκανα και με φρέσκο βούτυρο και μοσχοβόλαγε

την άχνη την κοσκίνησα και τη χτύπησα σε πολύ δυνατ'η ταχύτητα στο μίξερ για 5 λεπτά και δεν έκανε και πολύ κρατσ κρατσ

εμεις βαγκ με 4 παιδιά αναβουμε τζάκι, αναγκαστικά μερικές φορές γιατί εχουμε απίστευτη υγρασία

βέβαια όλο μη και μη είμαι για τ' αγόρια, τα κορίτσια δεν πάνε καθόλου

να σας ρωτήσω βρε διδυμομανούλες..

τα δικά σας τσακώνονται?

εμένα μόνο ξύλο πέφτει, εχω απελπιστεί..

δεν επεμβαίνω βέβαια, εκτός και αν η κατάσταση έχει ξεφύγει..

ειδικά αν ο ένας δει τον άλλο να κλαίει πάει και τον χτυπάει στο κεφάλι με οτι παιχνίδι κρατάει στα χέρια ή του τραβάει τα μαλλιά..

τι να πω..

ρολό κοτόπουλο με ρυζάκι και πατατούλες στο φούρνο απο χθες

ευτυχώς γιατί αυτό το φαγητό επι καθημερινή βάση το έχω σκυλοβαρεθεί :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

μαρκατ ευχαριστω ρε , εισαι πολυ καλη , αλλα εχω φωτογενεια δεν ειμαι κ ετσι... ;)

Να ζησει το καρδουλινακι σου και χρονια πολλα σημερα στον Στελαρα της Μαρκερ ! @};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

αχ βρε Τζουλια μου τι παθατε :(

πωπω κι εγω να σου πω την μαυρη αληθεια μαλλον δεν θα ειχα ανυσηχισει τοσο πολυ - εγω ποτε δεν φερνω τσιγαρα στο σπιτι - μονο στη δουλεια τα εχω

Χρονια πολλα στις κατερινουλες μας Χθες

αλλα σήμερα ποιος γιορτάζει;;;;;;;;;;

Ο ΣΤΕΛΑΚΟΣ ΜΟΥ

φιλια για τωρα

σας το υπενθύμησα και τωρα φευγω χα χα

αυριο θα κανουμε την γιορτουλα μας

αληθεια σας περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oyf!!!αγχωθηξα ρε παιδια..\χρονια πολλα στο στελιο σου μαρια...και περαστικα και παλι..ειστε καλυτερα;;\τζουλια τι να πω καλο μου...να ναι το τελευταιο...

περαστικα και σε σας..ταλαιπωρια,ε;;;

φροσω εδω ειμαι..

νανα ευχαριστω για την περοιγραφη..αληθεια κανεις πινακες με κουκουλι;;

βαλε καμια φωτο..και η νταιπερ κεικ πολυ καλη..

ρε βαγκ αρρωστοι...φακ...

εμας συνεχιζεται η απεργια...

μαλακια..τελικα αεροπλανο αυριο το πρωι..250 οι 3 μας...φακ..αλλα δε πειραζει..

σε λιγο παμε τσαβερνα..χθες μαζευτηκαμε στο ταυρο ..παλι ταβερνα με ξαδερφες..και ξανα λεω..πως σκατα μενετε στην αθηνα ρε παιδια;;ελεος..με τη κωλο κινηση..τι να πω..

ο λευτ λεει δε ξαναμπαινει στο αυτοκ να παει οπουδηποτε αν δε το ξερει..και ειχαμε και πλοηγο..φαντασου..

ταζουλια...εισαι ψωνιιο :P:P:P:P

ωραια φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ μου, να χαίρεσαι το Στελλάκο σου!!!

Αλέκα κι εσύ να χαίρεσαι το Κατερινάκι σου για χθες!

Πόνεσε το κεφάλι μου από την πολύ δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...