Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Γεια σας και παλι κοριτσακια μου.

Markat η Λυδια εχθες κοιμηθηκε 10 γι'αυτο ξυπνησε απο τις 6.Ευτυχως στις 8 ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10.Ξυπνησαμε φαγαμε φρουτα και μετα ηρθε η φιλη μου με τον 8 μηνων γιο της και λυσσαξανε.Η δικια μου δηλαδη πιο πολυ ολο πηγαινε ντε και καλα να τον παρει αγγαλιτσα ...

Χαρα μην ακους κατα βαθος τον Στεφανακο θελει αλλα μας βγηκε γκομενιαρα. :P Περαστικα κιολας στον γαμπρουλη μου και μονο στην μυξα να μεινετε.

Σπανακορυζο για μας σημερα και μοσχαρι με πεπονακι για την Λυδια.

Α!φτιαξαμε με την φιλη μου και κατι κουκις μουρλια με κομματια σοκολατας μεσα.Παλι στην διαιτα ειμαι :roll:

Ο καιρος τρελος αερας με συννεφια μουνταμαρα που μαλλον το παει για βροχη.

Αυτα τα νεα μας.Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aloxa μπουμπουδενιες μου !

πωπωω πολυ μουντιλα ρε παιδι μου ...

ο μικρος εφαγε φακες με ρυζακι κ ντοματα κ για μας εκανα φακες. :roll:

δεν προλαβα να παω λαικη , πακετ ~!

του μετιου εννουνε κατω απο το ματι dom

Bag εχεις μεγαλυ καρδια τελικα ! Εσυ και ο Κεναν (αγγιναρα) :lol:

Τον 8ανο χτες τον ειχα αφησει για λιγο στο καρεκλακι του (ψηλο ειναι και εχει πιατο μπροστα που τον φρακαρει)

Και τον βρηκα ορ8ιο !!!

ΠΑΚΕΤ ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!!!

θα επρεπε να το λενε τρελονησο ! ζεστη ,ηλιος κ αερας ζεστος ,απλωσα κ ξαναμαζεψα γιατι μαυρισε ο τοπος κ εριξε 3λεπτα μια χοντρι βροχη....τωρα εχει συνεφια !

στα γενεθλια περασαμε σουπερ μεχρι τις 3η ωρα!!!!!!

5 μαμαδες...πολυ γελιο ,ειχαμε να το κανουμε αυτο απο τον ιουλιο που ειχε γενεθλια μια απο αυτες!

την Κυριακη το πρωι μια χαρα ξυπνησα απο τις 7.30 η Αγγελικη μου εκανε τζα!!!!!!!!

Εμεις γελαμε πολυ με την Αγγελικη καθε βραδυ μετα το μπανιο κ μεχρι να μπανιαρισω την Μαρια κ να κανω τα γαλατα...την εχω στη κουνια κ καθετε κ μελεταει :shock: θελει να εχει ενα βιβλιο κατα προτιμηση τον τομας το τρενακι...κ το ξεφυλιλιζει κ λεει... :lol: κ μετα γαλα αγκαλιτσα φιλακι κ μου λεει νανι! :D λιωνω!!!!!!!!!!!

Α!!!!κ κατι ακομα ..κοριτσια απο Θεσ/νικη μηπως ξερετε παιδοκαρδιολογο με εξωτερικο ιατριο-ιδιωτης...γιατι μονο για παπαγεωργιου βρηκα. ειναι για μια φιλη, το κοριτσακι της ...οχι κατι σοβαρο ευτυχως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε;

σας ευχαριστω....

πολυ μιξα βρε κοριτσια εσεις εκτος απο ορο τη αλλο κανετε; θα σκασει απο το πολυ μπουκωμα....

σοφι και εγω θελω να φτιαξω μελομακαρονα αλλα ετσι που ειμαστε τωρα ειναι το μονο που δεν προλαβαινω ευχομαι το σκ να ειμαστε πιο καλα και να τα φτιαξω....

οχ σοφι τωρα το καταλαβα τη αγγαλιτσα; ααααα δεν μας τα λεει καλα η νυφη μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα βρε τζουλια δεν τον δενεις στο καρεκλακι; ειναι τωρα τα σκατουλια πολυ ζωηρα.

μην ξεχασετε την συναντηση με τη σωσω την πεμπτη θα περειμενει να σας δει...

καλε η φροσω που ειναι;

παω για τσιγαρο τα λεμε μετα αν ειστε εδω βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπακο την ρουφασ την μυξα η μονο ορο βαζεις ??????? :shock::?

Αν επιμενει πααρα πολλες μερες μπορεις να βαλεις(αφου ρωτησεις την γιατρο σου ) παιδιατρικο οτρισαλιν ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 -3 ΜΕΡΕΣ !

(δημιουργει αλλεργικες ρινιτιδες η συχνη χρηση !)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αυτη την Πεμπτη ? να παρω την Καλυψω τηλ ...

ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;

εγώ δίνω ροδάκι στον Άνθιμο...

Έφτιαξα γιουβετσάκι πάλι... χαχαχα!!!

ευτυχώς αυτήν τη φορά δεν έκαψα το χέρι μου...

ρε κορίτσια... το καθάρισμα χρεώνεται σε όλα τα ψάρια...

τουλάχιστον, εδώ στην Κύπρο.

Νομίζω 1 ευρώ το κιλό.

Στις 6 έξω μάθημα για το κουκούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw koritsia μου

πως τα πάτε

αχ εμεις τα κλασικα μας

παλι κρυωμενα με βροχιτιδα τα κακομοιρουλικα μου και εγω μαζι σε ποιο χαλια κατασταση

δεν ξερω τι να προτοκοιταξω

εμενα -τα παιδια -τα κρυωματα;

αλλα γενικα καλα η κατασταση εδω

δεν τρωμε καθολου κλασικα - απο βαρος σταθερα δεν εχου παρει αυτον τον μηνα

αλλα οκ

ας ειναι καλα και ας μην παιρνουν

κατα τα αλλα κανα νεο;

ας αφηνω για τωρα - θεκλουμε αγκαλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α , βρε μαρκερ μου ταλαιπωρειστε παλι ? Καλη αναρρωση . Αυτος ο παιδικος σας εσκισε ε ?

Υπομονη , αντε να περασει ο χειμωνας να ηρεμισετε !

τι αλλα ? α βλεπω Κεναν τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω τζουλια ναι αυτη την πεμπτη εμεις δεν ερχομαστε εννοειται....

αχ βρε μαρκερ κουραγιο....περαστικα σας...

και εμενα με κολησε ο στεφανος ποναει ο λαιμος μου και το στηθος μου :(:(:(:(:(:(:(

νανουκα καλο μαθημα...

μαρακιιιιιιιιιιιιιι απο ζακυνθοοοοοοοοοοοοοοοοο που εισαι καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Τι μου κάνετε;

Τέλειο το χθεσινό μας μάθημα!!!

Ξεκινήσαμε τη δημιουργία και είναι τέλεια!!!

Ενθουσιάστηκα!!!

Όποια έρθει Κύπρο, θα τις φτιάξω δώρο 1 πίνακα!!!

χαχαχα!!!

Θα σας βάλω φωτό μόλις το τελειώσω...

μάρκερ μου ζω για τη μέρα που θα είσαστε όλοι καλά!!!

Περαστικά ρε πουλάκι!!!

Σόφη περιμένω τις φωτό από τον στολισμό μπας και ξυπνήσει και το δικό μου πνεύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερααααααααααα! Εδω ειμαι! Δεν ειχα χρονο να μπω!!!!! Ειμαι ον λαιν αλλα απουσα! χαχα!

Στολισα και γω χθες! ΤΑ παντα εκτος απο δεντρο... Το σκεφτομαι! Τι να κανω? Δε ξερω! Φοβαμαι οτι θα τον βρω ή σκαρφαλωμενο πάνω να κανει το αστερακι στη κορυφη ή να του έρθει κολάρο το δέντρο...

Ελεγα μηπως στολισω εξω διπλα στη μπαλκονοπορτα ενα. Μονο με λαμπακια και μπάλες μεγάλες φθηνές απλές. Ετσι και να βραχει δε θα με νοιαζει.

Κατα τάλλα ειναι σουπερ χριστουγγενιατικη η διαθεση. Τωρα λειπουνε τα δωρα!χαχαχααχχα!

Παω γιατι φωναζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα

Αντε Μαρακι καλες γιορτες!!!!Αντε να ακολουθουν και οι υπολοιπες!

Νανα μου εχεις δικιο σημερα κιολας θα τραβηξω θα τις φορτωσω και θα σας στειλω.

Μουνταμαρα σημερα.

Φαγητο εχω απο χθες σπανακορυζο.Τελεια σημερα αραλικι και το απογευμα περιμενω παλι μια φιλη με το 9 μηνων κοριτσακι της.

Αχ κοριτσια η Λυδια εχει αρχισει και μου κανει αγκαλιτσες τρελες!Ανοιγει τα χερια απο μακρυα και πεφτει πανω μου!Επισης νομιζω πως δειλα δειλα πρεπει να αρχισω να χαιρομαι που η Λυδια κλεινει εβδομαδα που κοιμαται 9μιση με 10 [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

με γεια και τις δικες μας μυξες.... ξυπνησαν με μυξουλες και φτερνισματα και λιγο βηχα ο Σπυρος...

χθες το απογευμα πηγαμε στη γιατρο για μαντου και μολις πηγαμε ηρθε ενα αρρωστο παιδακι με 39 πυρετο και βηχα και στο καπακι 2-3 ακομα! ο αντρας μου φρικαρε! γιατι πηγαινουμε πρωτο ραντεβου για να μην πετευχαινουμε αρρωστα, αλλα αυτα ηρθαν χωρις ραντεβου! και αργουσε το βρεφακι που ηταν ηδη μεσα πριν απο μας... λετε να κολησαν;;; γιατι να κρυωσαν απο τη βολτα χθες που ειχε αερακι δε νομιζω... ειχε 18ο και τους φορουσα φορμες, μπουφαν και σκουφακια για τον αερα... ειχα και την κουκουλα του καροτσιου κατω για να κοβει τον αερα...

ηδη τους εριξα απο 2 ορους...

Μαρκερ περαστηκα παλι!!! χαρα στο κουραγιο σου...

Μαρακι να μασ στειλεις και εσυ και η Σοφη φωτο απο στολισμενο σπιτι... εμεις ακομα με τιποτα...

τελικα ηρθε χθες ο ραφτης 3παρα! μολις ειχαν ξυπνησει τα μωρα... με το που πηγα στο μπανιο να τις δοκιμασω... αρχισε η γκρινια..... ηρθε και ο αντρας μου και τα ειχαμε συνεχεια αγκαλια. δεν ηρεμουσαν...

με ηρθε και περιοδος το πρωι... χαλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα

εμεις χαλια περασαμε ενα βραδυ κολαση και οι τρεις ειμαστε χαλια, εγω βηχα και ποναει το στηθος μου, ο πετρος μπουκωμα και αυτος μιξες ευτυχως δεν χρειαζεται να του κανω με την σιριγγα, για να ξεβουλωσει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ο στεφανος ολο το βραδυ δυσπνοια και κλαμμα δεν ηθελε το μπαμπα του μονο εμενα, ολα τα αλλα υσηχα.

βαγκ περαστικα σας!!!

σοφη αντε αυτο ηταν η νυφουλα μου μπηκε στο σωστο δρομο.......σταματησε τα νυχτοπερπατηματα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πατριωτισα αντε και του χρονου, καλα χριστουγεννα....

ντομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ερχεται η σωσω γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

φιλακια παω να δω το γιο μου γιατι δεν μπορει να αναπνευσει καλα και φοβαμαι...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ... τωρα καθησα!

Πολυ κυνηγητο!

Γιουβαρλάκια αυγολέμονο εμείς σήμερα. Οχι να το παινευτώ αλλα ειναι και γαμω τις μαγείρισσες! χαχααχα!

Για το νινι μοσχαρι με χυλοπίτες και πιπεριά κόκκινη,καροτο κλπ απο χθες.

Αυριο θα του φτιάξω μάλλον όσπρια. Φακόρυζο λέω.

Καλα Χριστουγεννα κοριτσάκια μου να έχουμε! Εύχομαι να ειστε όλες καλά και του χρόνου διπλές τριπλές κοκ! χιχιχιχιχιχιχιχι!

Θα στολισω λεω τελικα και δέντρο αλλα γυρω γυρω θα βαλω φραχτη!χαχαχχαα! Με ρευμα! χαχαχαχα! Και σεκιουριτάδες! ΠΟρτιέρηδες κλπ.

Νανουκα χρυσοχερα μου εσυ!

Βαγκ μου περαστικα μωρεεεε.

Παντως να ξερεις. ΠΟτε δεν αρρωσταινουμε απο το κρυο. Μονο ιους και μικρόβια αρπάζουμε. Απλα το κρυο ισως κανει πιο ευνοικο το περιβαλλον για ολα αυτα. Μετα τον παιδιατρο καλο ειναι μολις πηγαινετε σπιτι να κανετε ενα μπανακι τα παιδια. Βεβαια η ταχυτητα με την οποια εξαπλωνεται στα παιδια ενα κρυωμα ειναι αξιοθαυμαστη! Τσακ μπαμ! Φυσικα λόγω των χεριων τους. Μεσα στο στομα ολα. Χερια παιχνιδια σκατουλια.

Επισης για τις γαστρεντεριτιδες... Προληψη παλι με πλυσιμο των χεριων. Παμε τουαλετα? Αμεσως πλύσιμο. Ακομη και τσισα μας. ΠΙανουμε καζανακια χερουλια κλπ.

Μονο τα παιδακια που πανε παιδικο/σχλειο ειναι δυσκολο να τα προφυλλαξουμε. Ωραια η θεωρια πλυνε χερια αλλα μαλλον θα καταντησουνε υποχονδρια. Ισορροπια σε ολα λοιπον.

Επισης τα παπουτσια στο σπιτι ευνοουνε τις ιωσεις και μικροβια. Να δικαιολογησω και δω τη μουρλια μου.

Τα ρουχα της δουλειας μας αερισμα ή και πλυσιμο. Εξαρταται.... ΠΟτε μολις γδυθουμε τα πεταμε απο δω και απο κει ή πανω στο κρεββατι. Κυλιέται το παιδι εκει Χαμος!

Εγω εχω εναν καλογερο ας πουμε μεσα στο δωματιο μας για τα ρουχα που φοραμε εξω.

Μπορει να ακουγονται λιγο καπως αλλα ειναι πολυ ασημαντα πραγματακια που μπορουμε να τα ενταξουμε στη καθημερινοτητα μας.

Βεβαια φανταζομαι τα πιο πολλα τα κανετε οι περισσοτερες κοπελες ή θα τα εχετε διαβασει.

Απο την αλλη και κανενα αντισωματακι δεν βλαπτει....

Παω για νανι.

Τσαο μπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγγελιω ολα αυτα για τα κρυωαματα δεν τα εγραψα για σενα! Ετσι πηρα αφορμη και τα εγραψα!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει μετα το μάθημα της ημέρας εξαφανιστηκατε! Τι να υποθέσω? χαχαχχαχαχαχαχα!

Εμεις καλα. Απογευματακι Τεταρτης με μπαμπα. Σούπερ.

Παω στους αντρες μου! Φιλιά! Αποστειρωμενα! χαχαχαχαχχαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ολες καλε;

κοριτσιααααααααααααααααααααααα

βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

καλα παω να σιδερωσο....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε διάλυση εχετε βαρεσει? χαχαχαα!

Χαρα καλο σιδερωμα!

Εγω αυριο! Μη χασω.....

Μου ηρθε η περαίωση. 1 χιλιαρικάκι. Περαστικά μου! Βεβαια εγω εκανα παντα αυτοπεραιωση. Ο λογιστης μου μου ειπε να μη τη πληρωσω. Ιδωμεν. ΜΟυ ειχανε κανει και ελεγχο πριν κλεισω! ελεος πια! Δεν ειχανε βρει κατι! Ημουνα καλο κοριτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Μαρακι δεν παιζεσαι!!!! πολυ γουσταρω!!!

το κακο ειναι οτι λογω του μαντου, δε μας αφησε να κανουμε μπανιο 2 μερες μη βραχει!!!! αλλα φυσικα σιγα να μην δε καναμε... χιχιχι... κρατουσε ο αντρας το χερι ψηλα, και εκανα τα υπολοιπα... μονο μαλλια δεν ελουσα, και τελος στο νυπτηρα πλυσιμο και σκουπισμα το τσιμπημενο χερακι! καλα δεν εκανα;

επισης, οπου τα παμε, γιατρο, σουπερ μαρκετ κλπ, οταν τα δενουμε στο αμαξι τα σκουπιζω τα χερια με μωρομαντηλο.

οσο για της στολες... δεν το συζητω....

και για τα παπουτσια ειπαμε... ο αντρας μου θα σε λατρευε!!!

καλα κυρια;;;; χιχιχι!!!

μου'φτιαξες τη διαθεση γιατι με την κωλοπεριοδο... ποναει κοιλια, μεση, πλατη... εχω πριστει κιολλας αυτη τη φορα. δεν εχουν βρει τιποτα οι επιστημονες, αν δε θελουμε αλλο παιδι, αν μην εχουμε περιοδο, αλλα φυσικα χωρις τις παρενεργειες;;;;; :?:

η νιοπαντρη ηρθε;;; εχει καμια νεα;;;

αυριο θα βρεθειτε;;; φυσικα θελουμε λεπτομερειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μας...

ο αντρας βλεπει αγωνα στον κουμπαρο κ ειμαι μονη..εχω τσακισει μια ολοκληρη σακουλα με νατσος που καινε κ εχω παρει φωτια..τι γουρουνι που ειμαι....

..εγω εβαλα σε προγραμμα την αγγελικη.πρωινο ξυπνημα 9 με 9.30 το αργοτερο..μεσημεριανο στη 1.30,υπνος στα καπακια 2-4 το πολυ κ το βραδυ 9 μπανακι,χαλαρωμα στην κουνια,γαλα κ υπνος...στρατιωτικος νομος στο σπιτι κ οποιος αντεξει..οχι θα με κανει η αγγελικη ο,τι θελει..χαχχα!!!!

για αυριο χλωμο να βρεθουμε...

η ισμηνη δουλευει κ δεν βλεπω να εχει μπει καν για να ξερει για τη συναντηση...

η φροσω που χαθηκε καλε?

η μαρκερ κ η χαρα αρρωστησαν οικογενειακως.....περαστικα σε ολους σας!!!!

η τζουλια εχει θεμα αλλα δε μπορω να σας πω εγω αν κ ετυχε να μαθω τι ειναι..θα σας πει εκεινη αν θελει...

οποτε εμεινα εγω που χλωμο να παω καλλιθεα με αμαξι κ αγγελικη..

τεσπα εγω την ειδα τη σωσω πριν φυγει εστω κ λιγο..

σοφη μακαρι κοριτσακι να συνεχισετε ετσι..εγω ειδες,δεν θα την αφησω να με κανει ο,τι θελει..ας κοιμαται λιγοτερο τη μερα αλλα το βραδυ θα πεφτει το πολυ 10..

ευχαριστω για τις συμβουλες στο θεμα παιχνιδακια μαρακι κ μαρκατ..αυτα τα κανουμε ηδη ολα..απαλα εγω νιωθω οτι δεν της μαθαινω αρκετα πραγματα...

συμπεθερα εγω σαβ/κο λεω να στολισω..αλλα να προλαβω να χαρω λιγο το δεντρακι πριν καταστραφει..μηπως να το στολισω παραμονη χριστουγεννων καλυτερα??????

νανουκα μου δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτα τα μαθηματα που κανεις παντως μπραβο,εισαι χρυσοχερα!!!φιλια στον ανθιμουλη..

ντομ σε θαυμαζω!!!!!!

βαγκ εσενα στα ειπα στο καταρρεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Χάθηκα...τα μωρά έχουν γίνει πολύ απαιτητικά πλέον και δεν έχω πολύ χρόνο.

Και στο σχολείο του δον ξεκίνησαν απεργία διαρκείας και τον έχω κι αυτόν εδώ.

Βρεθήκαμε με τη Χαρά την Κυριακή στο Αττικό πάρκο.

Είναι πολύ γλυκιά! Ο Πέτρος συμπαθέστατος και ο Στέφανος ένα υπέροχο μωράκι.

Χάρηκα πάρα πολύ που τους γνώρισα!

Χαρά αρρωστούλης είναι ο Στεφανάκος ε; Περαστικά.

Τί να πω με το Χριστόφορο, μόλις τελειώνει η αντιβίωση ξανακυλά.

Σήμερα τον πήγα σε παιδονευρολόγο γιατί το ένα του ποδαράκι κάνει έξω στροφή.

Ευτυχώς δεν έχει τίποτα νευρολογικό, είναι άριστος μας είπε, απλά οι αρθρώσεις του είναι λίγο χαλαρές.

Θέλει λίγο χρόνο ακόμα για να σφίξουν και να αρχίσει κι αυτός να τρέχει.

Είχε ο γιατρός κάτι καρτούλες με ζωάκια κι έκανε ΟΛΑ τα ζώα ενώ εδώ κάνει μόνο την πάπια :shock: .

Πολύ μυστικοπαθής είναι :lol: . Τον είχαμε δει τον Αυγουστο να μπουσουλάει κρυφά και μπροστά μας έκανε ότι δεν μπορούσε. Τον έχουμε δει να στέκεται όρθιος και μόλις τον βάζουμε εμείς λυγίζει τα πόδια. Ο γιατρός του έπιασε τα χεράκια να περπατήσει κι από τη λαχτάρα του να έρθει σε μένα, δεν πρόλαβα να τον πιάσω και έκανε 3 βήματα :shock: . Καλά μου λέει ο γιατρός αφού περπατάει :shock: . Τί να πει κανείς;;;;

Αύριο η συνάντηση θα γίνει; Κι εγώ μάλλον χλωμό γιατί ο Αντώνης είναι απογευματινός.

Τελικά με ψήσατε και το πήρα ο στεγνωτήριο παρόλη την οικονομική κρίση. Θα το παραλάβω μάλλον αύριο. Αλλά ακόμα καλοκαίρι έχουμε εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..γυρισαμε το μεσημερι...μετα πηγαμε σε 1 εμπορικο για; καφε...το καλυτερο δε σας ειπα..αυριο ηταν να φυγουμε με το πλοιο γιασ ηρακλειο..απεργια 48ωρη τα πλοια.τι να πω..

καταρχην ελπιζω ολα τα κορτσια μικρα και μεγαλα παιδια να ειναι καλα...

περιμενω 1 περιληψη..

σας παρακαλω..

τα δικα μας νεα ειναι καλα..περαςσαμε σουπερ..σας χρωσταω φωτο γαμου..

ολο μουσεια πηγαιναμε..

η μικρη ηταν υποδειγμα,δε μπορω να πω..

πηγαμε σε πολλα μουσεια και κτιρια..

4 ωρες το πρωι εξω και αλλες 2 το απογ..

αυτη ερτωγε και κοιμοταν οπου εβρισκε..

στο καροτσι,στα χερια..στο παρκο..

ολα καλα παντως..

περιμενω να παω ηρακλειο να βρω το ρυθμο μου ...

αλλα λιγεσ σελ γραψατε...γιατι;;;

εκει ολο φαγητο και βολτες..

αυριο δε ξερω..θα συναντ..;;;δε ξερω..τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

καλως ορισες νιοπαντρη!!! χαιρομαι που περασατε καλα και που η Μαρθα ηταν συνεργασημη. αλλα τοσο κουλτουρέ δε σε περιμενα! ολο μουσεια;;; δεν ειχε τιποτα αλλο;;;

καλα εμενα ο αντρας μου θα με γυριζε σε ολα τα εμπορικα.... παλι αγοραφοβια θα παθαινα οπως στη Γερμανια... που στο τελος καθομουνα σε μια ακρη στην εισοδο και τον περιμενα...

αλλα απεργια στα πλοια... δε θελουν να τελειωσετε τις διακοπες σας!

περιληψη ας σου κανουν η Νανα ή το Μαρακι... ή οποια αλλη εκτος απο τη Τζουλια :o παλι αλλα καταλαβαινε συνεχεια.... :lol: φιλακια Τζουλια!!!

Φροσω σοβαρα μιλας για το ατιμουλικο;;; μπορει να κανει τοσα και τα κρυβει;;; μηπως για να τον λυπαστε και να του δινετε πιο πολλη προσοχη;; αφου ειναι καλα παντως ας κανει οτι θελει.

σημερα σειραμου να ξυπνησω με τσιμπημα στο λαιμο και μυτη περιεργη... μαλλον τελικα την τσιμπισαμε την ιωσουλα απο την αιθ.αναμονης στην παιδιατρο... πουθενα αλλου δεν πηγαμε που να ειχε παιδια ή να ηταν καποιος αρρωστος.. θα ξαναπαμε κατ τις 11:30, θα ερθει ο πεθερος για βοηθεια, να δει το μαντου και μια που παμε να δει και λαιμους και μυτες κλπ...

Καλε, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις Κατερινες, αν εχετε. εμενα γιορταζει η πεθερουλα και η κορη της κορης της. να ειναι καλα και ... ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...