Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑρκατ! Περαστικά! Ελπιζω ολα καλα τωρα!

ΧΑχα! Μ'αρεσει που αναρωτιεμαι εγω με το ενα για το δεντρο! Φανταζομαι εσυ με τα 4! Πανικος! Χεχεχεχε!

Συμπεθερα μου! Ήσυχα να πεις στην αγγελικουλα εκει με τον ΘΑνουλη! Πολλα κολλητηλικια ακουω.... χαχαχαχαχαχα

Ζορικη η μικρη..... Ε που να σκεφτεις για 2ο....

Α και γω πατεντες πολλες για να μην την κανει αλλα τωρα δεν πιανουνε... Εχει ξεσαλωσει ο ταλιμπαν! χαχαχα! ΜΠορει να μη χωραει καπου αλλα εκειιιιιιιιιι να περασει! Μπορει να σφηνωσει να χτυπιεται να ουρλιαζει να κλαιει αλλα εκειιιιιιιιιιι! Πεισμα!

Μολις ξυπνησε! Φωναζει κουγκαααα κουγκααα! Συνεχεια!χαχαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζιφος !

Μαρακι64 πολυυυ κριμα :roll: Ουτε να το δει το γαλατακι με το κουακερ !

Και εινε τοσο ωραια κρεμουλα ! εφαγε 2 μπουκιες , γυρισε την πλατη στο καρεκλακι κ τα εφτυνε πισω ! :lol::lol:

ΑΜΑΝ ! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα! Τζιφος! Δε πειραζει! Κανε το αλλη μερα!

Εστειλα μηνυμα στην Αλεκα. Δεν μου εχει απαντησει ακομη.

Εμεις εδω παιζουμε. Μαθαινουμε πραγματακια καινουρια. Τη μια μερα τα κανει ολα μαζεμενα την αλλη κανει αλλα....πλακα εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε παιδίατρο.

Ξέχασα να σας πω... το πρωί ήταν κόκκινη η πουλού μας.

Έχει μύκητες τελικά...

Λέει είναι από τα σάλια... είναι λίγο κρυολογημένος... και μεταφέρεται στα ούρα...

Ρε κορίτσια... τα δικά σας κάθονται στον παιδίατρο;

Ο δικός μου... με το που την βλέπει... υστεριάζει και γαντζώνεται πάνω μου.

Τον βάλαμε στη ζυγαριά και χωροπηδούσε για να κατέβει...

προσπαθήσαμε να τον μετρήσουμε το ύψος... τζίφος...

κι εγώ έστειλα μέηλ στην Αλέκα αλλά δεν έχει απαντήσει...

Τι να έπαθε ρε γμτ;

Ελπίζω να είναι καλά τα μωρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποριες που εχεις ρε Νανα....

Καλυψω εξετασεις καναμε γενικες που κλεισανε χρονο. ολα καλα!

Μαρκατ περαστηκα στην πεθερα... δεν το ηξερα για εξεληγμενα σακουλακια.... χχχμμμμμ....

Τζουλια μενω ΣΤΑ ΛΑΓΥΝΑ 15 ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!! ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΓΚΑΔΑ. να σου βαλω και χαρτη;;;; :lol:

τωρα με ανησυχισατε με την Αλεκα..... γμτ... μακαρι να ειναι ολοι καλα... και να χαλασε το ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε σε εμενα εχει απαντησει. ΚΑλα το απογευμα της εστειλα μήνυμα. Να σου δωσω Βαγκ το κινητο της? Στο στελνω και πραξε οπως νομιζεις.οκ?

Περαστικα Νανουκακι στο Ανθιμακι μας! Φιλακια δωστου πολλα πολλα!

ΓΙα τις αποριες σου... δε μπορω να σε βοηθησω! χχαχαχαχαχαχ!

Και μεις στον χρονο καναμε εξετασεις. Αιματος,φεριττινη,σιδηρο,ουρα. Δε θελω να σας συγχύσω αλλα τα μαζεψα με τη μια! χαχαχχαχαχαχα! Εχω γενικα μια ανεση με αυτου του ειδους τις διαδικασιες. Ομολογω ομως οτι στα κοριτσια ειναι λιγο πιο ζορικα τα πραγματα.

Εχει νησι. Πολυ αργο βρε παιδι μου τελικα...... Φεταααααααααααααααααααααα!

Ωραιο τελειο αριστουργημα δε λεω αλλα σερνεταιιιιιιιιιιιιιι.................................... Λιγο πλοκη λιγο δραση λιγο κατι τελοσπαντων.

Τη ζωη της αλλης τη βλεπει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη βλέπω εγώ... χαχαχα!!!

όχι κάθε μέρα, αλλά συχνά...

μου αρέσει πολύ η τηλεόραση...

αλλά, την έχω μειώσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

δε θέλω να βλέπει ο Άνθιμος.

Τα φιλάκια θα του τα δώσω αύριο γιατί κοιμάται τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Τζουλια θα με κανεις να αρχισω βαλεριανα με τις ερωτησεις σου!!!

που κολαει η Σωσω που ειναι χανιμουν με την Αλεκα που χαθηκε και ελπιζω απλα να χαλασε το ιντερνετ!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] με εκανες να ψαχνω να βαλω το εμοσιον αντι να βαρεσω το δικο μου κεφαλι!!! :lol::lol::lol::crazy::crazy::crazy:

Μαρακι στειλε κινητο Αλεκας.

εγω δε βλεπω νησι... χαζευω μπιγκ μπραδερ.. μου τη σπαει ο Αλεξης.... αντε να τον σουταρουν.

περιμενω και τον αντρα που κανει δουλειες κατω... να ανεβει να την πεσουμε... γιατι αυριο παλι... 7η ωρα... εγερτηριο!!!!

ψαρια αυριο... μπακαλιαρακια τα τεκνα, λαβρακια στο φουρνο για μας... πρωτη φορα πηρα απο το ιχθυοπολειο που ανοιξε το καλοκαιρι στο χωριο. καλες τιμες και μου τα καθαρησε κιολλας ο ανθρωπος!!!! μηπως με λυπηθηκε που με ειδε με τα μωρα;;; να δω αυριο αν ειναι φρεσκα και θα ψωνιζω συνεχεια απο αυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κοριτσαρες μου

εχω να μπω.....

ολα καλα εδω απλα εγω δεν ειμαι στα πανω μου

κυριως λογω του αντρα μου... ειδικα με την δουλεια

σκοτωθηκαμε κιολας και μας πηρε χαμπαρι και ο δημητρης και.... χεσε μεσα. το καταλυπηθηκα το μωρο μου.

ευχομαι να ειστε ολες καλα.

μαρακι78 σορρυ που δεν σου απαντησα.

την βαλεριανα την ειχα σταματησει εγω vag αλλα δεν λεει. απο αυριο παλι χαπακωμα για να παμε καλα.

τωρα που μπηκα λειπετε ολες?

φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))8-}8-}8-}

χαχαχαχαχαχαχα γελαω κ γω με τις μλκιες μου !!!

Καλε σε ολα τα ιχ8υοπωλεια τα κα8αριζουν τα ψαρια!

ΑΝΤΕ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΟΥΡΛΟΥ , ΣΑΣ ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ !

ΠΑΩ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΩ 1 ΠΥΡΑΥΛΟ ΜΑΚΝΟΥΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...η αγγελικη κοιμηθηκε...βεβαια δε μου αρεσει ο τροπος που κοιμηθηκε,θα ηθελα κατι λιγοτερο αναιμακτο..μουρμπουραγε καμποση ωρα ενω ειναι λιωμα,τελικα αρχισε το κλαμα,πηγα μεσα,την χαιδευα ενω εκλαιγε,εκλαψε 3 λεπτα κ κοιμηθηκε εξουθενωμενη..

δεν ξερω γτ αλλαξε παλι το προγραμμα της..μια χαρα κοιμοταν μονη της...κ ξαφνικα εχει βγαλει παλουκια στον κωλο!!!!δε μπορω να την ακουω να κλαιει αλλα αν την αφηνα θα κοιμοτανε παλι 11.30...κ θελω να ξεκουρασω λιγο τη μεση μου!!!!

χαχα συμπεθερα μην ανησυχεις...εσεις θα την παρετε την αγγελικη νυφη!!!ο θανουλης μας πεφτει πολυ μικρουλης προς το παρον!!!αλλα ειναι ενα ζουζουνι τρελο!!!σκαρφαλωνει παντου!!!επαθα πλακα καλε!!!

να σου πω ρε μαρακι..τι πραγματα μαθαινετε??εμεις εχουμε στερεψει απο ιδεες..ωρες ωρες νιωθω οτι δεν ασχολουμαι αρκετα μαζι της..δεν ξερω τι καινουργιο να κανω..

τζουλ ταισε το παιδι τιποτα πιο βρωμικο κ θα σου πω πως θα το φαει!!!!!χαχα θα ερθω για καφε μονη μου φαινεται για να σας χαρω λιγο...αλλιως η τρελη θα ουρλιαζει παλι!!!!!

νανουκα περαστικα σας μωρε...αχου το καημενο το πουλακι του!!!

αλεκακι τι να πω ρε κοριτσι....μακαρι να βρει ο αντρας σου συντομα δουλεια γτ θα εχετε συνεχως προβλημα...

μαρκατ περαστικα στην πεθερα...τουλαχιστον κοιμασαι τωρα τα βραδια,ε??εμεις ακομα!!!

δεντρο.....τι ειναι αυτο????εγω προτεινα το ιπταμενο δεντρο για φετος..αλλιως θα ειναι ρημαγμενο απο τα 5 πρωτα λεπτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Αλεκα!!!! αρχισαμε να ανησυχουμε πολυ!!! στειλε κανενα χαπακι γιατι αποψε η Τζουλια εχει βαλθει να μας στειλει!!!!!

καλε μην ειναι ληγμενος ο πυραυλος!!! :lol:

αληθεια για τα ιχθυοπωλεια;;; εγω απο λαϊκη επαιρνα ψαρια....

ελα ρε Καλυψω δε θα παθει τιποτα να κλαψει λιγο!!! παλι θα τα λεμε;;;

νυσταζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε βαγκ το ξερω ρε κοπελια..απλα ειχα συνηθισει να κοιμαται χωρις φασαριες κ κλαμματα κ μου κακοφαινεται,,,ενταξει,δεν κλαιει κ πολλη ωρα...θα στρωσει καποτε !!!!!!!!

αντε κανε κανα γρηγορο σεξακι με τον αντρα κ νανι.....θα ξυπνησετε πρωι αυριο!!!!

τα ψαρια αν ζητησεις στα καθαριζουν κ στη λαικη κ στο ψαραδικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απτη λαικη δεν εχω παρει ποτε ...

παντως καμια φορα (πλεον) απο το να σπαραζει μιση ωρα προτιμω να κουνισω 3 λεπτα κ να τελειωνουμε υσηχα κ ωραια.

Τελευταια φορα στραβωσα με τον ιχ8υοπωλη γιατι πηρα μια φιλη σαρδελες κ ενω αλλοι τις κα8αριζουν (φιλετο) ο δικος μου της ειπε ''δεν ειναι τιποτα να το κανεις μονη σου''... :o υπε8εσα οτι επειδη ειναι φτηνο ψαρι της εκανε μανουρα...

Να δω ποια 8α βρω νυφη , εγω που χω γιο τον ποντικομικρουλη :lol::lol::lol:

Ρε Καλυψ (καλα πολυ βροχα απο αυριο) λες αμα τα βολταρουμε με καροτσια καποια στιγμη μεσα στο αλσος να μην κατσει η δικια σου ?

Βαγκ αμα εξαφανιστω και γω , αυτη η βλακεια 8α σας λειψει ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

αυτο ειναι σιγουρο οτι θα μας λειψεις βρε Τζουλια αν χαθεις.... και οχι μονο για τις απορειες σου! ματς μουτς...

εγω ξερω οτι στη λαϊκη καθαριζουν μονο τα μεγαλα ψαρια...

στη λαϊκη που πηγαινα οταν ημουν στη μαμα μου στην Α.Τουμπα, ψαρας ειναι ενας συμμαθητης μου με την αδερφη και τον μπαμπα του. οποτε με περιποιοταν παντα!

το απογευμα παμε γιατρο. θα κανουμε και μαντου. λετε να πειραζει που θα φανε ψαρια;;;; αφου το μαντου δεν ειναι εμβολιο..... :? θα της το πω παντως. αλλα αν δεν κανει ποιος ακουει τον αντρα μου.... θα με πριξει...

ισως να περασει και ο ραφτης να κανω προβα τις στολες. δε μ' αρεσει που θα ειμαι μονη με τα μωρα. γιατι τι θα γινει οταν παω να τις φοραω... θα μεινει μονος του με τα μωρα. και δεν τον ξερω και απο χθες. ειμαι υπερβολικη;;;

τι γινεται δυτικα κοριτσια;;; αρχισαν οι βροχες;;; Μαρακι ελπιζω να μην εχετε προβλημα αυτη τη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα

εμεις χαλια τρεχει η μυτουλα πηρα τον παιδιατρο καθαρισμα τη μυτη τα γνωστα και βλεπουμε...

μου εστειλε μυνημα η σωσω και ειπε ειναι πολυ καλα, ολο βολτες, φαει, και καφε ειναι.....θα ερθει την τεταρτη το απογευμα...να κανονισετε για συναντηση στην καλιθεα την πεμπτη κατα Της 1 και πιο αργα

σας αφηνω παω να καθαρισω τη μυτουλα του στεφανου

φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

Σοφη τι ώρα κοιμήθηκε η Λυδία και ξύπνησε απο τις 6?

πακέτο..

ελπίζω να ξανακοιμηθήκατε

εδω ρίχνει μια βροχή!!

να δω πως θα πάω να πάρω τις κόρες απο το σχολείο..

Βαγκ πάρτα μαζί σου τα μωρά οταν θα πας να δοκιμάσεις τη στολή ή αστα πάνω στις κούνιες τους

δεν κάθονται?

δωστους και κανα τηλεκοντρολ, κλειδιά :lol::lol:

λοιπόν Καλυψώ εγω με τα δικά μου τρελαινόμαστε να παίζουμε κρυφτό..

πάω κρύβομαι και τα φωνάζω να ερθουν να με βρουν, επίσης μαθαίνουμε τα ζωάκια και πως κάνουν και συνέχεια επαναλήψεις, παιζουμε με τη μπάλα την κλωτσάμε με το πόδι κιόλας :D

λέμε που είναι το χέρι, το πόδι, η μύτη κλπ, τους δίνω μολυβάκι και τραβάνε γραμμές στο μπλοκ έχουν μάθει και το κρατάνε με το δεξί χεράκι και τα δύο

μμμ τι άλλο.. γυρνάμε σελίδες και τους δείχνω διάφορα πραγματάκια γιατί για να κάτσουν να τους διαβάσω δεν υπάρχει περίπτωση, τους δείχνω που είναι το παράθυρο, η πόρτα, το τζάκι, το φως, ποιο είναι το κουτάλι, το πιρούνι, το πιάτο κλπ

και συνέχεια επαναλήψεις αυτά

έχει σημασία να έχουν όρεξη, κυρίως μετά τον ύπνο και να μην πεινάνε

Χαρά περαστικά στο Στεφανάκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τα ζωάκια μη φανταστείτε μόνο το παπάκι και το σκυλάκι κάνουν..

επίσης τους μιλάω πολύ, του ςέχω σπάσει τα νεύρα βασικά :lol:

έχουμε απέναντι το δημοτικό σχολείο και τη βγάζουμε όλη την ωρα στο παράθυρο, βλέπουμε τα παιδάκια που παίζουν με τη μπάλα και κάνουν γυμναστική και τους λέμε ελάτε να παίξουμε παιδάκια..

κοιταζόμαστε στον καθρέφτη και δείχνουν που είναι ο Παύλος, ο Νικόλας

και άλλα διαφορα με τα αυτοκινητάκια, το φορτηγό...

μπράβο βρε Σωσώ μου!

πότε πέρασαν κιόλας οι μέρες, πωπω..

αχ θυμάμαι το μήνα του μέλιτος, τι τέλεια που είχαμε περάσει..μέλι χαχα

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!

Καλωσήρθες πάλι Αλέκα μας!

εμείς περνάμε τα τελευταια βραδια κάτι εκπληκτικές νύχτες!Ανα μία ωρα ξύπνημα!κλάμα κλάμα κλάμα.Πόνος πόνος πόνος!Δόντι!Αν ειναι και δόντια δεν ξέρω.Λέγανε όλοι για του ματιού.Μωρε ποιου ματιου;καλα μας πήγανε αυτά.Αυτό το πούστικο το διπλανό του ματιού μας έχει ξεπατώσει! :o

Εχω και την υπνηλία της εγκυμοσύνης και σερνόμαστε.

Χτες δεν αντεξα και εβαλα ντεπόν μες στο γαλα τη νυχτα που εκλαιγε.Δεν ειχα ξαναδωσει παρα μονο οταν μου το ελεγε η παιδιατρος σε καποια εμβολια.Και έπιασε!Κοιμηθηκε καλα μετα. :P

Κατα τα αλλα περιμενω να περασει αυτη η εβδομαδα που ειναι η πιο δυσκολη απο αναγουλες γιατι φτανει στο πικ η χοριακη, και μετα ευελπιστω να αρχισουν να φευγουν αυτα κατα τη 13η εβδομαδα, οπως ειχε γινει και στο Βασιλακη.

Φιλια πολλά πολλά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξπερ στα της εγκυμοσυνης Ντομ!!! πως φαινεται η παλια!!!!

Χαρα περαστηκα σας...

εγω πριν που τα εβγαλα βολτα, τα εβαλα σκουφια γιατι φυσουσε. δεν ειχε κρυο, αλλα ασε να μην εχουμε τρεχαματα με κανενα αυτι...

τελικα οταν τα βγαζω καροτσαδα, μετα κοιμουνται αμεσως οταν τους βαζω για μεσημερι...

αν δεν τους ξυπνησει ο γειτονασ παλι... παντα κανουν διαφορες εργασιες μετα τις 2 που γυρναει απο τη δουλεια! τωρα κατι τρυπανε...

η Σωσω φαϊ και καφε ε;;;; θα φερει και καμια συνταγη γνησια;;;

εμεις οταν δεν παιζουν μονα τους και εγω κανω τις δουλειες μου, "διαβαζουμε" κατι βιβλιαρακια με ζωακια, τα οποια αρχισαν να τα διαλυουν... τραγουδαμε, χορευουμε με τις μουσικες των παιχνιδιων, απο ζωακια κανουμε παπακια-προβατακια κατσικακια-αγελαδα, οταν θυμομαστε το σκυλο και μαθαινουμε την κοτα. τρεχουμε στο παραθυρο οταν γαυγιζουν τα σκυλια των γειτονων ή τα τρακτερ τους. και στα δυσκολα τηλεοραση. οχι πολυ, αλλα να δω και εγω τι γινεται στον κοσμο ρε παιδι μου...

τελικα ευτυχως δεν ηρθε ο ραφτης!

ψηνω τα λαβρακια στο γκριλ και μου εχουν σπασει τη μυτη!!! μιαμ μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...