Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχαχααχχαχαχαχααχαχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα δεν το πιστευω η Λυδια το εστειλε φυσικα κατα λαθος!και ειδα και τι εγραψε αλαμπουρνεζικα!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα!!!!

καλα ντομ η σωσω ειναι θεα απο κοντα ειναι τρελοκομειο οπως εμεις :D:D:D:D:D:D:D:D:D

η μαρια κουκλαρα με κορμι φιδισιο και τελειο μαλλι,

να σου πω για μενα εγω ειμαι 1,90 υψος σαν κυπαρισι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κιλα 56 κορμι φιδισιο, μαλλια ξανθα ισια μακρια,ματια μμμμμμ γαλαζιογκριζοπρασινα, και χαρακτηρας τελειος. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τα νυχια του οταν προσπαθω να τα κοψω γινεται της π@@@ας.

σοφι τυχερος ο στεφανακος μου εκτος απο κορμαρα ξερει η λυδια και υπολογιστη πιος τη χαρη του :D:D:D:D

νανα μου υπομονη και περραστικα στον ανθιμουλη μας.

καλα βρε τζουλια συναντηθηκες με τη μαρια και μονο αυτα εχεις να μας πεις; φωτο βγαλατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβγαλα την Μαρια''καλυψ'' (μια γλυκα ειναι , της παει το κοκκινο πολυ) με τα παιδια μας ! :lol::lol::lol:

Αντε στην επομενη 8α μαι και εγω , καλως εχοντων των πραγματων...!

Εχω ενα πονοκεφαλο ... Με ματιασε ο Κεναν ο Τουρκος ! :lol::lol::lol:

Τι εγινε Σοφακι , σου λειψαμε ??? :oops:

Νανουκα να μου φιλησεις τον Αν8ιμο ! :)

Ρε dom η πολυ Νταρντανομωρο το δικο σου η εμενα ειναι ακριδουλης ! 400γρ πηρε σε 1 1/2 μηνα

8450 ...:( Και εμβολιο παλι τον αλλο μηνα κ 8α του φερει κ μαντου μου ειπε... :o

Αυτα , την Κυριακη εχω βαφτιση , τι σκατα φορανε μεσημεριατικα... :roll:

Τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Λυδια κοιμηθηκε!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Απιστευτο!!!

Συμπεθερααααααααααααααα !

Μου ετοιμαζει ο Δημητρης μια σαντουιτσαρα ενισχυμενη :mrgreen: Παλι λιτα θα φαω :shock: χαχαχαχααχαχαχαχαχαχχαχααχ

Μαρακι 78 μαρακι78 με λαμβανεις?Αφου εισαι ον λαιν που εισαι??? [smilie=happy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι καλεεεεεεεεεεεεεεε!

Δηλαδη τωρα εστρωσα κωλο... χαχαχα!

Δουλειες και γω. Ειδα και γω οτι μπαινει ανοιξη και ξεσηκωσα το συμπαν. Αφου τελειωσα εκανα μπανακι,φτιαχτηκα και οταν ξυπνησε το κορμι χαχαχα φυγαμε βουρ για πλατεια. Ηρθε και ο μπαμπας μας κατα τις 8 και περσαμε σουπερ. Τωρα νανι.

Για το κορμι που λετε... Ο Διονυσης ειναι ΤΟ ΚΟΡΜΙ που ειναι και παλιος!χαχαχαχαχχαχαχαχα! Θυμοσαστε "της ελλαδος τα παιδια"? Οχι εγω ειμαι το κορμι! Οχι εγω που ειμαι παλιος ειμαι το κορμι! χαχαχα!

Συμπεθερα εβαψες μαλλι κόκκινο? Α ρε στο τσακ και γω! Αλλα μετα αν ηθελα να τα ξανακανω ξανθα δεν θα το ξεφορτωνομουν ευκολα.

Ντομ μου! για πες μας! Μεγαλωσε η κοιλιτσα σου?

Αχ θελω και γω! Μωρουδελι! χαχαχα!Απο Μαρτη και μετα βουρ στον πατσα μου φαινεται!

Λεω μαρτη γαιτι θελω να γεννησω χειμωνα. Ετσι μου κολλησε. Τωρα βεβαια οποτε κατσει! Μη τρελαθουμε κιολας!

Δε θελετε να σας πω τι εχω τσακισει σημερα. Με εχει πιασει μια μαλακισμενη πεινα. Τρωω οτι μου κατεβει.

Λοιπον ξεκιναω....

ΜΑκαρονια με σαλτσα τονου για μεσημερι. Βγαινουμε και στη πλατεια παιρνω... γαριδακια τσιτος,3μπιτ σοκολατα,μιραντα μπισκοτακια. Τα τσακιζω ολα. Ερχεται ο ανδρεας τρωμε πιτα και πατατες. Με σοδα φυσικα! χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαα! Δε παω καλααααααααααααααααααααα! Θελω επειγοντως διαιτολογο! Ή ψυχολογο! Δεν ειμαστε τελειο ντουετο με τον αντρα μου?(εγω διαιτολογος,αυτος ψυχολογος! χαχαχαχαχαχχα)

Τζουλια 3 το λαδι 3 το ξυδι φτου φτου φτου! Πωπω με επισαε ενα χασμουρητοοοοοο! αχαχαχαχαχχαα!

Ε μα ειναι και γαλανοματης νομιζω ο κεναν! Καλα τον λεω? χαχαχχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!!!

ενταξη ο καφες...περασαμε ωραια ,μονο εμεις η 5 κυκλοφορουσαμε σαν χαζα απο μαγαζι σε μαγαζι ,2κλειστα κ ενα με κατι ταλιμπαν μεσα,στο τελος πηγαμε σε καφενιο μπροστα στο λιμανι κ φυσικα μονο εμεις μεσα στο μαγαζι!!!!!! καθησαμε εξω η απολυτη ησυχια ....οριζοντας μπροστα μας ,φανταστικος ουρανος!

ηρθε κ το δελφινι απο Βολο κ μελανχολησα πολυ...

Αυριο εχω γενεθλια ,δεν ξερω τι θα κανουμε ,εχω ιδια μερα με την κουνιαδα μου την κολητη μου!!

για ποτακι μαλλον...μπορει να γινει κ μονο με γυναικοπαρεα ,απο νωρις ομως!!!!

Η Αγγελικη ,την νυχτα βηχει λιγο..την μερα τιποτα!

την βρησκω ξεσκεπαστει κ αναπωδα στην κουνια ,την γυρναω κ μετα παλι τα ιδια...κ 5,6φορες εχει φαει κολημα..δεν ξηπναει ομως .

ποσες φορες δινετε αυγο τη εβδομαδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να φυγει η Αρετη αυριο???πω πω μου σπαει τα νευρα!και αυτη η Μαργαριτα ολο ο ευκολος στοχος γινεται γαμωτο και κακη κουβεντα δεν λεει για κανεναν.

Κατα τ'αλλα θελανε να την προστατεψουνε κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αλεκάκι, χρόνια πολλά!!!

Να σε χαίρονται οι κορούλες σου και ο αντρούλης σου!!

Καλά πήγε το βράδυ μας.

Κοιμηθηκε 7 και ξύπνησε 7:30!!!

Χαρά μου, όπως βλεπεις... το Λυδιάκι κάνει κόρτε στον Ανθιμούλη μου!!!

χαχαχα!!!

του στέλνει μηνύματα μέσω σκάιπ...

Δε σου λέω, όμως, τι του έγραψε για να μη ζηλέψει ο Στεφανάκος...

ρε Μαράκι... το τσέκαρες οτι δεν είσαι έγκυος;

διαιτολόγος πράμα και έφαγες τόσες βλακείες μαζεμένες;

Αλέκα 234 μόνο εσένα δεν έχουμε δει σε φωτό...

Δηλαδή και την Τζούλια... γιατί του γάμου δεν πιάνονται...

Κάποιες φορές έχει τύχει να δω το μάστερ σεφ...

Εννοοείται όχι στο ελληνικό...

στο κυπριακό που το δείχνει κατά τις 6 το απόγευμα...

μου τη δίνει πολύ μία κοπέλα που πιάνει τα μαλλιά της κάτι χαζούς κότσους...

ρε κορίτσια... πού τη βρίσκει τέτοια μυξα;

από το πρωί βγάζει εκείνη την πηχτή...

προφανώς του περνάει το κρύωμα... αλλά έχει πολλύ γέλιο!!!

Η μύξα είναι πιο μεγάλη από τη μύτη... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera ! Γεια σου ρε Νανουκα ! Εμ τι να σε κανω που δεν εχεις φεις ??? Σαμπως εγω σας εχω δει ???

Ξυπνησα απο τι 7 και τελειωσα όλο το σιδερο !!! χα!

Τωρα μπορω να πεταχτω στο μαγαζι της κουμπαρας (οπτικα) για καφε !!! :lol:

Ποια ειναι η Αρετη κ η Μαργαριτα ? τεσπα.. :?

Μαρακι99 ναι Κεναν τον λενε τον παιδαρα...

Και ξερεις τι προσεξα ? οτι τις πιο πολλες σαβουρες τις τρωνε οι διαιτολογοι !

8υμαμαι στην δουλεια όλη μερα μιλουσα για κοτοπουλα κ ψαρια κ ηταν λες κ τα ετρωγα ρε παιδι μου :lol: οποτε enough !!!

Τωρα αμα σας πω οτι ακομα δεν εχω ξεκινησει αυγο 8α με πειτε τρελλη ε ? :oops::oops::oops:

Ενω τρωει οτι περιεχει αυγο , το αυγο σκετο δεν το χω δωσει απο φοβο....

Το πα κ στην γιατρο που χε ερ8ει και με εκραξε !!! :lol::lol: - Ολοκληρο παιδι μου λεει ειναι τωρα πια , δεν εχει φοβο , (και με δουλευει κλασσικα)...αυτο ειναι ετοιμο να φαει αστακο κ μυδια το αυγο σε πειραξε ??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ομιχλωδη καλημερα απο μας....

Λονδινο και σημερα..... χαλια...

τελικα καταλαβα γιατι ξυπνανε 6:50-7 καθε μερα τα δικα μου... περναει παλι ενα γιδι με τα 2 του σκυλια για βολτα και χεσιμο, μαλλον απο τη γειτονια και ξεσικονωνται οοοολα τα σκυλια της γειτονιας!!! περισυ το χειμωνα που παλι τα εβγαζε ιδια ωρα ειχαν πλακωθει με εναν κυριο πιο κατω, βριστηκανε και δεν περνουσε. αλλα ξαναρχισε παλι... σειρα μου αν τον πετυχω να τα πουμε ενα χερακι... αλλα δεν ειμαστε πανω στο δρομο για να τον δω....

Τζουλια μπας και σε ματιαξε η Λαμια που γλυκοκοιταζεις τον πατερα του παιδιου της;;;;

χθες ημουν στη μαμα μου και το εβλεπε. διαβασε και τα προσεχως απο περιοδικο και μου ειπε οτι αυτη θα παει ταχα να παντρευτει αυτον που βγηκε μαζι της απο τη φυλακη που τη θελει, για να μην κερδισει την επιμελεια της μπεμπας ο Κεναν. αλλα θα τον εχει γραμμενο. ουτε θα την ακουμπαει. και θα πηγαινει βολτα αυτη με τον Κεναν και το μωρο και ο αλλος θα καθεται σπιτι. αυτα με ειπε η μαμα μου...

Μαρακι δεν το πιστευω οτι τρως οοολα αυτα!!!! και ο ψυχολογος σου τι λεει;;;

Νανα και Ντομ και Σοφη και ολες οι λοιπες κουκουβαγιες....

εμενα μου αρεσει το πρωι που τους αλλαζω πανα και ειναι αδεια η κοιλια, το σημειο της λεκανης τους!!! ε, ρε και να ειχα τετοια λεκανη..... να μη μιλησω για τα ξυπνημενα "προσοντα" του γιου μου καθε πρωι..... 8-)

αντε καλο Σαββατοκυριακο!!!!!

Υ.Γ. ο Εξολοθρευτης εκπαιδευτης θα φυγει τον αλλο μηνα για πρεσβεια στο Ισραηλ!!!! θα τον γλυτωσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα περα ως περα!Απο Θεσσαλονικη μεχρι Αρτα,Λαμια, Αθηνα ,Ζακυνθο,Αλονησο,Κρητη!Δεν ξεχασα καμια?

Τι μου κανετε κοπελιες μου?Εμεις ξυπνησαμε 7 αλλα την πηρε ο μπαμπας της και κοιμηθηκα και ξαναηρθανε στις 8 γιατι νυσταζε παλι και κοιμηθηκαμε μεχρι 10.

Το προγραμμα εχει καφεδακι ,εχει ψιλοσυννεφια βεβαια αλλα ειναι ωραια.

Ρε κοριτσια οποια μιλαει με Αλεκα ας μας πει οτι ειναι οκ.

Αλεκα1 Χρονια πολλααααααααααααααααα!!!!!!!!!Οτι επιθυμεις σου ευχομαι,να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου και να σου χαριζουν τα κοριτσακια σου πολλα πολλα χαμογελα!

Τα φιλια μου σε ολες. [smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!

παλι ηλιος 8-) εκανα ολο το σπιτι κ δυο φαγητα μοσχαρι σουπα για τις μικρες κ για μας κοκκινιστο !

παμε στο παρκο της γειτονιας, να παρουμε ψωμι κ να πιω ενα σπαστο φραπε στο παρκο ;)

α! ουτε εγω εδωσα αυγο...ποσα την εβδομαδα????κ με τι να αρχισω με το ασπραδι η τον κροκο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη, ξέχασες την Κύπρο... :(

Μέρα παρά μέρα το αυγό...

Εγώ τα έδωσα όλα μαζί αλλά δεν του αρέσει το ασπράδι...

το φτήνει...

μόλις με σύγχισεο Πετρής μου...

Μα πώς τα καταφέρνει τόσο καλά;

Του χρόνου θα ανοίξουνε θέσεις στη Λευκωσία, ημερίσιοι... δε θα έχουνε βάρδιες...

Χάνει κάποια σημαντικά λεφτά... αλλά το προτιμώ ρε κορίτσια...

μη κοιτάτε που με συγχίζει κάποιες φορές... τον θέλω δίπλα μου... χαχαχα!

Με κουράζουνε οι βάρδιες...

Εγώ έκανα μπούτια κοτόπουλου με πατατούλες στο φούρνο και βράζω κρέας για να φτιάξω κοκκινιστό για αύριο.

Το πρωί πήγαμε στην πεθερά και μου έλεγε η αδερφή της οτι πολύ με αγαπάει η πεθερά μου... σαν παιδί της με έχει...

μετά που θα γίνει καλά και δε θα με έχει ανάγκη... να δούμε τι θα λέει...

Τεσπά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka 457649856-459674-95874-984-98y4875ty8457 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Να σε χαιρονται οι κορούλες σου ο αντρουλης σου εμεις και ολοι οσοι σ'αγαπανε! ΝΑ τα χιλιάσεις και ευχομαι πάντα υγεία και χαρά!

Βαγκ! Ο ψυχολογος μου λεει οτι συνεχισω ετσι θα με χωρισει..... :( χαχα! Εγω φταιω που τον παντρευτηκα!

Εγω σιδερο απο τις 8 και μετα βολτα πλατεια.

Αυριο λεω να κανω τραπεζι στα πεθερικα.

Ο διονυσακης εχει οργιασει. Μιλαμε για οβερντόουζ! χαχα!

Νανουκα! ΜΟυ φαινεσαι γλυκύτατη κοπελα. Απο αυτα που λεμε εδω και που εχουμε μιλησει σκαιπ εισαι ολο μελι! Δεν νομιζω να μη σε αγαπει η πεθερα. Απλα κλασικα ειναι η πεθερα. χαχαχαχα! Ειναι ο ρολος της αυτος. Και ο δικος μας μελλοντικα! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Εγω θα ειμαι καλη βεβαια....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παω να μασουλήσω τιποτις......

Ααα και δεν ειμαι εγκυος! Τσεκαρισμενο αυτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους φτιαξαμε το ιντερενετ..θα τα λεμε καθημερινα πια...

ενα θα σας πω...βγαζει 4 τραπεζιτες ολους μαζι...μπορειτε να καταλαβετε τι γινεται απο το πρωι μεχρι το βραδυ?????

ολη μερα γκρινια..ολη μερα κολλημενη πανω μου...διαβασε ο αντρας μου οτι για να κοιμαται το μωρο ευκολα πρεπει να μαθει να ειναι οσο το δυνατον περισσοτερο στο δωματιο του,αν γινεται κ το βραδινο γαλα να το πινει εκει,ωστε να ειναι ενας χωρος οικειος κ οχι ενας χωρος αποχωρισμου απο τους γονεις(μονο για υπνο ).οποτε πηγα ολα τα παιχνιδια στο παιδικο,ειμαστε ολη μερα εκει,τρεχω σαν το βεγγο απο την κουζινα στο παιδικο γτ δεν καθεται καθολου μονη της..κ το βραδυ ξυπναμε 5-6 φορες...

καλη φαση!!!!!κ ειχε αρχισει να κοιμαται ολοκληρο το βραδυ μετα απο 11 μηνες!!!!!!κ δεν κρατησε ουτε βδομαδα ρε πουστη μου!!!!

καλα μαρη τζουλια,καλα σου λενε...μονο τοσα λιγα εγραψες για τη συναντηση μας!!!!δεν ειπες στα κοριτσια οτι η αγγελικη εκλαιγε σχεδον οση ωρα ειμασταν εκει???

μας εσπασε τα νευρα μιλαμε....αλλα με το που φυγαμε κοιμηθηκε στο καροτσι σχεδον νηστικια...ηταν λιωμα...

λοιπον:που λετε η τζουλια ειναι τρομερη κοπελα..πολυ γλυκια..πολυ ομορφη!!!κ βεβαια αδυνατη!!!χαχα σοβαρα την εβαλα μεσα στην καρδια μου..ο δε θανουλης μια γλυκα...ολο γελαει μωρε!!!κ ερχοταν να παιξουμε αλλα το σκροφακι το δικο μου δεν τον αφηνε!!!

τζουλια μου θα τα ξαναπουμε συντομα....

ειδα κ φωτος της σωσως απο γαμοβαφτιση...ειναι τελειες!!!!

κανονιστε οι αθηναιες να τα πουμε στις 25....

η μεση μου με πεθαινει...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Καλυψουλα , ξεχασατε κ την βαση της κουκουβαγιας !!! :lol:

Εννοειται οτι 8α ξαναβρε8ουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλεκα 142340987 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, σ' ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια...

Ααα κι εγώ θα γίνω καλή πεθερά... χαχαχα!!!

το απόγευμα πήγα στην πεθερά και ήταν μέσα στη γλύκα.

μου έδωσε και κάτι κρέμες που την έφερε μία γνωστή της που είναι ντήλερ της όριφλεημ...

Καλυψούλα τρελαίνομαι να σε διαβάζω όταν γράφεις για το καμάρι σου!

Ακούς εκεί... σκροφάκι η Αγγελικούλα... χαχαχα!!!

Ρε κορίτσια... μου ήρθε μία απορία τώρα...

όταν συναντιέστε, μας κουτσομπολεύετε καθόλου ή μας έχετε στο κλάσιμο;

χαχαχα!!!

ο Ανθιμούλης κοιμήθηκε...

μου έκανε κάτι αγάπες... λιώνω ρε κορίτσια!!!

έτρωγα γάλα με κέλοκς (ακούς Μαράκι;) και ζήλεψε...

πήρα ένα μπωλ, έβαλα λίγα ράιζ κρίσπις με γάλα και του τα έδσα.

εννοείται οτι τα τσάκισε.

θα τα καθιερώσω για πρωινό, μιας και δεν πίνει γάλα το πρωί.

Το απόγευμα έκανε κακάκια και είχε ολόκληρο ροδάκια...

Κάποια τα μασάει και κάποια άλλα κατεβαίνουν αμάσητα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Allooooooooo

Τι χαμπαρια κοπελιες?Λοιπον δεν ξερω τι γινεται αλλα τριτο βραδυ στην σειρα και η Λυδια κοιμαται απο τις 10!Αντε να δουμε την συνεχεια.

Μολις τσακισα 2 τορτιγιας!!!χαχαχαχ μουλαρα!!

Πηγαμε σουπερ εφυγε παλι το 100σταρι...πολυ σουπερ ρε παιδι μου και να φανταστεις δεν παιρνουμε βλακειες .

Καλυψω μεγια το ιντερνετ !Καλα τοσες συναντησεις και ουτε μια φωτο?Περιμενουμε καλε λυπηθητε μας!!

Εχει μαστερ σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξα για τη φιλη μου που θα γεννησει τον Ιανουαριο στην Αθηνα ντάιπερ κέικ!!!

τα καταφερα!!! θα το παω στη μαμα της για να το εχουν μαζι τους οποτε κατεβουν. δε θα της πει τιποτα. για εκπληξη.

post-8953-1387393553905_thumb.jpg

post-8953-13873935539128_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...