Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

καλημερα...

καλα καλε Τζουλια... μεταμεσονυχτιο σιδερωμα;;;; ουτε να με πληρωναν!!!

ευτυχως με το στεγνωτηριο σιδερωνω περιπου 2 φορες το μηνα απο 1,5-2ωρες. ζηλια, ζηλια...

Φροσω και εμενα ωρες ωρες τελεια παιζουν. κυνηγιουνται, κρυβονται, κοιλοιουνται και παλευουν κατω... σαν κουταβια!

πηγαμε για εξετασεις αιματος πρωι πρωι... ο Σπυρος, αντρακι. λιγο γκρινιαξε την ωρα που εμπαινε η βελονα. καθοταν και κοιταζε μονο. η Μαριαννα ηταν και ατυχη. δεν ειχε ευκολη φλεβα και την πηρε με πεταλουδα... μας ακουσανε ολοι!

τωρα εχω να μαζεψω ουρα... τους εβαλα το πρωι σσακουλακια, αλλα ....

ο Σπυρος εχεσε κιολλας και εγινε....

οταν θα ξυπνησουν θα τους ποτησω τσαι, θα φανε και λιγο γιαουρτι και να δουμε...

πλακωθηκα και με τον αντρα απο το πρωι... @#$% επιδη ηθελε να παει στον @#$%ΟΠΑΔ να δωσει τα χαρτια για δαπανη για το ναρθηκα που φαγωθηκε να παρει για το "καημενο" το χερακι, τον οποιο ακομα ουτε απο το κουτι δεν τον εβγαλε, και φοραει τον δικο μου (ναι ειχαμε ναρθηκες και για τα 2 χερια και ηθελε κι αλλο!), νευριαζε που δε σηκονωταν τα μωρα να παμε για αιμα! μετα με το που μας γυρισε εφυγε και δε μου εφερε που του ειπα απο το φαρμακειο κυπελακια ουροσυλεκτες να βαλω τα ουρα, αν μαζεψω... γιατι πως θα τα παμε στο μηκροβιολιγικο; θα κραταμε στο χερι τα σακουλακια μη χυθουν;;;

αντε γιατι τον τελευταιο καιρο με τις επιφυλακες στην καρακοσμαρα του ειναι! και ρεπο που παιρνει, ολο εξω για δουλειες ειναι. και το θυμα εγκλειστο!

πως θελω να παω για δουλεια, να τον δω που θα ειναι στην αρχη με τη μαμα μου ολο το πρωι με τα μωρα... γιατι θα παρει αδεια για την αρχη... αλλα επρεπε να ειναι μονος του να εβλεπε τη γλυκα...

ουφ... τα ειπα και ξεθυμανα λιγο!!!

ευχαριστω για την υπομονη σας κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια και παλι

που ειστε καλε?

Vag τοσο πολυ η Μαριαννουλα μας?Αχ δεν τα μπορω αυτα..Ουρα εγω παλευα να της παρω ενα ολοκληρο απογευμα.Πες τα για τον συζυξ εδω να ξεθυμανεις!

Φασολακια το μενου για σημερα.Ο καιρος παλι ηλιος και ζεστη.Λεμε να την κανουμε για μια συντομη βολτιτσα.

Αλεκα,Ισμηνη που ειστε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου;

τι κάνετε;

αφήστε... όλη τη μέρα τη φάγαμε στη συνεδρία...

όλες οι αιτήτριες μπαίνανε μέσα και ρωτούσανε ποια είναι η Αθηνά...

Θέλανε να τη δούνε γιατί λένε... ήταν πολύ εγενική και γλυκιά από το τηλέφωνο... :oops:

Τζούλια μου, έχω τη μαντάμα σήμερα και αυτή την στιγμή σιδερώνει...

αλλά κι εγώ τώρα έκατσα...

καθάρισα τα κάτω τα παντζούρια, την αυλή και γενικά το κάτω σπίτι...

θα πάω για μπανάκι και θα περιμένω τον αντρούλη να φέρει τις πίτες με τα σουβλάκια και τις σιεφταλιές...

ε μα... μόνο το Μαράκι θα τρώει...

Σαλάτα έφαγα χθες...

Έχει πολύ καιρό να κάνω κατάχρηση...

Ρε διαιτολογίνες μου, δε μου δίνετε και καμιά συμβουλή... πόσο πρέπει να σας παρακαλέσω δηλαδή;

μου μείνανε 3 κιλά και δε λένε να φύγουνε από πάνω μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moliς εφυγε η Ελενιτσα η γιατρινα ... Πολυυ κλαμα ! Μου πε σιγα σιγα να αρχισω να περνω παιχνιδι ακουστικα κ να παιζουμε τον γιατρο τις κα8ημερινες για να συνη8ιζει.

Την ρωτησα κ για το μπουσουλημα σε εξωτερικους χωρους κ μου ειπε κατηγορηματικα όχι , γιατι λεει εξω με κακα σκυλων , τι παταει ο κα8ενας , φτυνουν κλπ κυκλοφορουν πολλα κ επικυνδινα μικροβια κ επομενως 8α ειναι συνεχεια αρρωστο...

(σιγα μην τον αφηνα αλλα λεμε...) :lol:

Αυριο 8α βρε8ω μαλλον με Καλυψ :P:P ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

Πολυυ ξεραιλα ρε ... οι αλλες ειχανε βρε8ει το πρωι στης Χαρας με Σωσω κλπ κλπ

Ασχετο το κα8αριστικο κουζινας κεραμικων ματιων ονοματι Dc Bearkman Τ Ε Λ Ε Ι Ο !

Θρασος Νανουκα κ Βαγκ με το σιδερο ... αντε !!! 1 παιδικη κουνια φουλ εχει μαζευτει !!!

Πως εκανα να ξεμυρισει ο καδος σκουπιδιων χωρις τριψιμο ? - Με 1καπακι αδυαλιτο detoll φαρμακειου , εριξα κ λιγο ζεστο νερο απο πανω κ μια χαρα ο καδος ! Αυτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μονο αυτα γραψατε ολη μερα! Ααααα θα σας μαλωσω!

Μου φαινεται οσο μεγαλωνουνε τα θηριακια τοσο λιγοστευουνε οι επισκεψεις μας!

Η Αλεκα ξερει καμια τι κανει? Τωρα που το σκεφτομαι ουτε στο φεις την εχω πετυχει τελευταια.

Τζουλια! Ειχατε εμβολιακι μωρε? Εκλαιγε το μαναρι μου? Ωχ και μεις την αλλη εβδομαδα.

Καλα για τον δρομο δεν το συζηταμε. Εγω οταν ειχα γραψει οτι μπουσουλαει εξω το εκανε στην αρχη που περπαταγε οταν κουραζοτανε -βαριοτανε επεφτε και μεχρι να τον μαζεψω εκανε κανα μετρο. Μα ειναι και σπιντι γκονζαλες......

Παντως οταν πεφτει κατι κατω το μαζευει και το βαζει στομα με τη μια.... Μιλαμε αντισωματα για 10 γενιες εχει μαζεψει.

Σας βαζω ενα ωραιο αρθρακι που συμφωνω πολυ μαζι του και ειναι για τις ιωσεις.

http://www.vita.gr/html/ent/816/ent.7816.asp

Εχω κολλησει με μαστερ σεφ και τοπ σεφ. Ααα και κατι ψηνεται.

Ωστε ετσι κυρα-Αθηνα? Σουβλακια??????????????????? χαχχαχαα!

Σωσω που εισαι καλε?

Που ειστε ολες τελοσπαντων?

Ποτε θα στολισετε?

Ντομ τι κανει το σπορακι? Ο ΜΠιλυ?

Εγω παρολο που εχω στεγνωτηριο σιδερωνω. ΜΟυ τα βγαζει πολυ καλα αλλα οχι σιδερωμενα. Ισως να ειναι το μοντελο της Βαγκ καλυτερο.

Πινω κρασακι και τρωω σπανακοπιτα. Γιαμ γιαμ! Αλλα θα προτιμουσα τη πιτουλα...

Ερωτηση: Εσεις οταν πανε τα μωρακια σας βολτα με τη γιαγια νιωθετε ανετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα μεχρι να φτασουν στο σπιτι (με το αμαξι) εχω μια αγωνια ...

Βολτες δεν τον βγαζει γιατι εχει μια τεραστια βεραντα 50τμ οπου κανει ποδηλατακι .

Δεν εχω σκεφτει να στολισω ακομα... μαλλον διακοσμιτικα κ κρεμαστα πραγματακια 8α βαλω κ ενα ετοιμο δεντρακι με μουσικη κ κλασσικα χιονομπαλλες που αγαπω.

Τριτη ημερα σερυ που παω να τον κουνησω να κοιμη8ει κ με σπρωχνει να τον αφησω μονο του :o

τον αφηνω , τον σκεπαζω , αρπαζει κ το ποντικακι (απο ικεα) και κανουν μαζι νανι ! (τελειο!!!)

Ρε το σιδερο μαζευτηκε μπολικο... :roll:

Μου ελειψε το κρασακι κ μενα , αυριο το απογευμα αμα τον αφησω στη γιαγια 8α πιω κ γω εξω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια και μενα μου το εκανε σημερα! Εχει αγκαλιτσα μαξιλαρακι απο ικεα παντα! χαχα! Σημερα πηρε την κουβερτουλα και την εβαλε μεχρι τη μυτουλα και με ειχε γραμμενη. Ανεξαρτητα παιδι μου! χαχχαχα!

Ασε τα κρασακια και σιδερωνε! χεχεχχεχεχεχεχεε!

Μονο εμεις ειμαστε εδω Τζουλια..... Οι αλλες.... ΟΙ προδοτρες! ΠΟυ βόσκουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a koyrasthkan apo thn proinh συναντηση ! :lol::lol::lol:

με επιασε το κεφαλακι μου απο την ενταση με το εμβολιο ... παω να αραξω κ 8α τα πουμε αυριο καποια στιγμη μαρακι .

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

σημερα ηρθε η σωσω και η καλυψω.... οι μικρες σουπερ, η μαρθουλα τελεια υσηχη και ξανθουλα, η αγγελικουλα ζουζουνα, περασα τελεια, ξανα θυμηθηκα την πρωτη μας συναντηση, στο ικεα παλι οι τρεις μας ειμαστε, φωτογραφιες εβγαλε η γεωργια.

δυστηχως η γεωργια δεν εκατσε παρα πολυ ειχε να παει και αλλη επισκεψη κλαψ κλαψ....ευχομαι στην επομενη συναντηση να ειναι περισσοτερη ωρα...εεεεεεεε!!!!

με την μαρια καθησαμε μεχρι το απογευμα κοιμηθηκαν τα μικρα μια χαρα.....

μετα ηρθε οι γειτονισα πηγαμε λιγο σπιτι της γυρισαμε μπανακι και υπνο... ειχαμε μια γεματη μερα :D:D:D:D:D

εγω αυριο θα κανω τα πατζουρια γμτ ειναι ασπρα και λερωνουν ευκολα....

το σαββατο θα ερθουν οι αδερφη μου με τον γαμπρο μου να ψησουμε εξω... θα ερθουν και οι γειτονες ευχομαι να εχει καλο καιρο μην μας το χαλασει και τα βαλω στο φουρνο βαριεμαι...

:o:o:o:o:o:o:o που ειστε κοριτσιαααααααα :o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ! κ μαλλον μονο εγω...

πανε η εποχες που μπηκα στην παρεα σας κ δεν σας προλαβενα...σελιδες ,οχι αστεια!!!!

ηταν κ η Σωσω κρητη..μηπως φταιει αυτο? θα δουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπουμπουδένιες!

Η αλήθεια είναι οτι όταν λείπει η Σωσώ, υπάρχει μια ησυχία...

Μαράκι ήταν τέλεια τα σουβλάκια!!!

μιαμ μιαμ μιαμ!!!

Ήπιαμε και κρασάκι...

Τζούλια κι εμείς το έχουμε εκείνο το άσπρο ποντικάκι από τα ΙΚΕΑ!

χαχαχα!!!

Μαράκι μου, αν θα πάρει βόλτα το μωρό, η πεθερά... θα είναι με το καρότσι στη γειτονιά, μέχρι το πάρκο.

Δε με αγχώνει καθόλου...

Τον προσέχει πολύ!

Τι έκανε χθες ο δικός μου...

Κοιμήθηκε κατά τις 8...

Τον άκουγα που έβηχε και κατά τις 10:15 του έδωσα σιροπάκι...

Τι είχε μέσα το σιρόπι;

ρεντμπουλ;

Ήρθε στο τσακίρ κέφι και είχαμε χαρές και πανηγύρια!!!

Έκανε πελλάρες και γελούσε με λυγμούς!

Γελούσαμε κι εμείς μαζί του και του δίναμε περισσότερο θάρρος...

Σε κάποια φάση είπα στον Πέτρο να τον πάρει και να με αφήσουν να κοιμηθώ... δε δουλεύει σήμερα ο Πετρής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα

Νανουκα ολο μας λες για τα κατορθωματα του Ανθιμουλη και ολο ξεχναω να σας πω μπραβο!!!

Περηφανες μανουλες μεγαλωνουν τα μωρακια μας!

Εμενα εχθες κοιμηθηκε 9 :shock: Και σημερα ξυπνησε 7μιση.Αρα οπως καταλαβαινεται τελειωσα με τα καθημερινα απο νωρις,φαι εχω απο χθες φασολακια, θα κοιμηθει καμια ωριτσα τωρα και μετα βουρ εξω!!!Εχει μια λιακαδα αλλο πραγμα παλι.

Περιμενουμε φωτο απο συναντηση.

Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα!!!

ελα να ανεβαινει η ομαδα!!!

Σοφη απο τις 9!!!! γουαου!!!!

Νανα παρτυ με σιροπι;;; :lol: τι το ηθελες καημενη μου;;;

Χαρα πες λεπτομεριες απο τη συναντηση...

γιατι μεχρι να γυρισει η νιοπαντρη απο το ταξιδι του μελιτος και να δουμε.....

Καλο ταξιδι Σωσω, καλα να περασετε και με το καλο να γυρισετε!!!

Μαρακι πιτες, σουβλακια, σπανακοπητες.... μηπως να μας βαλεις καμια προσφατη φωτο;;;

Τζουλια θα μαθεις το μικρο να παιζει απο τωρα "το γιατρο";;;

τρεμετε κοριτσια!!!

οσο για βολτα με γιαγιαδες, ακομα δε συνεβη...

το πρωι προσπαθουσα παλι να μαζεψε ουρα απο τη ΜΑριαννα... τα νευρα μου!!! την ειχα μιση ωρα αγκαλια ή ορθιαή καθοταν λιγο στο καρεκλακι της. μαζεψα περιπου 1-2μλ. χαρα εγω...! τα φορτωνω παω στο μικροβιολογικο... τζιφος!!! δεν την εφτανε για φυγοκεντριση.... :mrgreen:

απο βδομαδα παλι γιατι η μικρη αρχισε να εκνευριζεται με το σακοθλακι στο τετοιο της... και με το δικιο της...

ο αντρας απο σημερα παει εκπαιδευση που γιναμε απο συνοριοφυλακες, αστυφυλακες. να δουμε τι ωρα θα σχολανε... εγω θα την κανω μετα τις γιορτες, μολις επιστρεψω... ειναι ενας σάικο εκπειδευτης λενε που τους ξεσκιζει στη γυμναστικη και εκπαιδευση βιαιη για χειροπεδες, συλληψεις κλπ. μια κοπελα σε σπροηγουμενη σειρα την εκανε λαβη, την πεταξε κατω και την πατουσε στην κοιλια και 3 μερες μετα εμαθε η καημενη οτι ειναι εγκυος!!! κολωσε το τυπος! ενος αλλο του βγηκε το χερι! εγω με το που θα παω, θα τον πω και αν θελει να του παω και γνωματευση οτι βγαινει το χερι. μην τρεχουμε στα καλα καθουμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhsperoydia ! οχι να μην λετε οτι μονο εγω χανω επεισοδια...

Σημερα ηρ8ε η Καλυψω τσουκ τσουκ με το καροτσακι (2 βηματα ειμαστε!!!) σε εμενα κ κατσαμε κ τα 4 στο χαλι με τα παιχνιδακια , η αγγελικουλα νυσταξε όμως κ φυγανε μετα απο 1 1/2 ωρα... :roll: κριμα , αλλα 8α ξαναβρε8ουμε !!!

Ξερα8ηκε κ ο 8ανος τωρα στον υπνο ! :mrgreen:

χαχαχαχαχχααχ Vag το τελευταιο πολυ μαρεσε ! με την γνωματευση!!!

Τι σκατα τον Εξολο8ρευτη 8α φερουνε ???

Η εξεταση ουρων με το σακουλι ειναι μεγαλο σπασιμι κ ειδικα στα κοριτσακια ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καλα τετοιος καιρος ουτε την ανοιξη!!!!! γαλαζιος ουρανος κ θαλασα μπουνατσα....

ολοι μερα γυρναω...δεν ειχαμε κ ρευμα ...φτιαχνει ψαρακια κ χορτα η πεθερα κ ψαροσουπα για την μικρη ,αρα...μολις σηκωθει η Αγγελικη θα τις παω στα πεθερικα ,θα φαω(η μικρες εφαγαν)θα πλενω κ τα πιατα (μην το γαιδουρεψω κιολας,τοσο κοπο εκανε για μας η γυναικα!) κ θα την κανω ,θα παω για καπουτσινο στην παραλια με φιλες ,χωρις παιδια ...ετσι για μας 2ωριτσες χαλαρουιτα!!!!!!

η μικρες θελουνε πολυ να ειναι στην γιαγια ,τον παππου τους τον λατρευουνε,εχει πολυ υπομονη κ ειναι γενικος πολυ ηρεμος κ γελαστος ανθρωπος! τους εχω τυφλη εμπιστοσηνη!!!!!!!!!! ειναι πολυ δεμενη οικογενια ,δεν εχω κ τους δικους μου εδω ,απο την πρωτη στιγμη εννιωσα ανετα μαζι τους!!!

στην αρχη φοβομουνα να αφησω την Μαρια ,ομως σιγα σιγα ...το ξεπερασα! τα αγαπανε πολυ κ αυτο μετραει!!!

παω για μποτε!!! σε λιγο την κανουμε

:D

για σου Βανκγ ,γεια σου Τζουλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αλεκακι , μποτε ε ? 8ελω κ εγω ρε...

καλα μπουνατσα εγραφες Μπουγατσα διαβαζα !!! :lol:

Και γω περιμενω να ρ8ει η μανα να τον παρει να παω στη φιλη να πιω καφε κ να δω Κεναν !!! :roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παίδες!

Λατρεία βρεθήκατε λοιπόν!Φωτο βγάλατε;Πώς είναι η Σωσω απο κοντά; Τρελοκομείο όπως τα γράφει;

:lol: Καλά εσυ την εχεις ξαναδει.

Η Καλυψώ καλά;Φιλιά ρε Καλυψούλα!

Μαρκερακο τι γίνεται;Πώς πας τώρα;

Ηρθε η παιδίατρος σημερα.81 εκ. υψος και 10.420γρ βαρος.Μετα απο 2 σχεδόν μηνες πήρε μονο 200γρ.

Κατεβηκε και στα δύο σε εκατοστιαια θεση.Στο υψος απο 90η πήγε 80η.Στο βάρος πήγε 50η!

Καλα δεν αγχωνομαι, ετσι κι αλλιως εχει μια κορμαρα, δεν ξερω αν σας το εχω πει...πολύ κορμάρα όμως, αντροκόμματος ειναι, οταν ειναι γυμνος τον χαζεύω...μήπως ειμαι πολύ ψωνάρα;Αφου κι εσεις κατι τετοια κανετε, μην κοροϊδευετε!

Ρε παιδια, τη συμβουλή σας.Δεν καθεται καθολου να του κοψω τα νυχια των ποδιών του.Σαν το ανεκδοτο καταντησα.¨Γκυφτακι φοραει παπουτσι νουμερο 22, 23,24,25¨

Τι κανετε εσεις;Στον υπνο δε μπορω να τον πετυχω καλα, ειναι τα καγκελα, ειναι η κοιλια μου :lol: όλα μαζι.

Ενω στα νυχια των χεριων καθεται μια χαρα, μαλλον συνηθισε απο τη συχνοτητα καθε δυο τρεις μερες, στα ποδια δεν καθεται ουτε δεκατο δευτερολεπτου!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;;;;;;;

Αλεκα1,Τζουλια καλα να περασετε με τις φιλες.

Βαγκ ουτε στο στρατο να ηταν ο τυπος

Νανουκα, μην ντρεπεσαι, να εισαι περηφανη που εισαι τοσο καλη υπαλληλος, δυσκολο αυτο στο δημοσιο.

Κοριτσια φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου κου...τζαααααααααααααααααα!!!

Τι μου κανετε κοπλιες?Ολα καλα?

Εμεις καλα το πρωι βγηκαμε βολτιτσα πηγαμε παιδικη χαρα ,καναμε κουνια και αλογακι.Ρε κοριτσια δηλαδη θα τρελαθω ημασταν με κοντομανικο ειναι δυνατον?Ειναι φυσιολογικο αυτο?Νοεμβρη μηνα?Πολυυυ ζεστη!

Τελειωσα και τις δουλιτσες μου ,με τετοιο ηλιο εβγαλα εξω χαλια ,κουβερτες,πατακια,επλυνα μπαλκονια ,παραθυρα,πατζουρια και τωρα ολο το ΣΚ ειναι δικο μας για βολτες μιας και ο Δημητρης δεν δουλευει.

Ντομ καλα κανεις και θαυμαζεις τον αντρακλα σου και'γω θαυμαζω την κορακλα μου που εχει κορμι φιδισιο οχι αστεια,μεχρι και κοιλιακοι φαινονται οταν ειναι ξαπλα!Ε ρε πως φουσκωσαν τα φτερα μου σαν το παγωνι :lol: Ακους Στεφανακο τι κορμι θα παρεις?οχι αστεια χαχαχααχαχ!

Vag στο ειπα οτι θα σου σπασουν τα νευρα τα ουρα ειναι μανικι μεχρι να τα μαζεψεις.Υπομονη καποτε θα τα καταφερετε! ;)

Τζουλιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!γουερ αρ γιου?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω... τι κουκουβάγιες είμαστε όλες ρε;

χαχαχα!!!

η μία χειρότερη από την άλλη... χαχαχα!

να μην πω εγώ για την κορμάρα του γιου μου... έχουμε και γονίδια άλλωστε... έχουμε θείο ΟΥΚα!!!

ε Βαγκ;

δεν έχω δίκιο;

Ντομ, τον κρατάει αγκαλιά ο μπαμπάς του, κοιτάζοντας μπροστα... και με διάφορα κόλπα, κόβουμε τα νύχια...

Ο δικός μου πλέον, δεν κάθεται ούτε στων χεριών...

Ο δικός μου, πάλι, δουλεύει αυτό το ΣΚ και μάλιστα απογευματινός...

Οπότε, τα κεφάλια μέσα...

Αλέκα, πώς πήγε η βολτίτσα με τις φίλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...