Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Φαίνεται παραμυθένιο Σόφη μου!!!

Να το χαίρεστε!!!

Ο Άνθιμος τρώει τα πάντα και είναι η πρώτη φορά που είναι τόσο αρνητικός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ καλο Σοφιμπελ ! α μωρε κοριτσακιιι

Νανουκα μη στεναχωριεσαι εχεις εμας ! οσο για το γαλα , φαση ειναι 8α περασει.

Τα χριστουγεννα μελαγχολω κ ψιλοσπαζομαι με καποιες επι τουτου αναγκαιες επισκεψεις λογω ημερων...

Δεν ξερω ποτε κ πως 8α στολισω... μαλλον τελος του μηνα Νοεμβριου...

Ανυπομονω να βρε8ω με την Καλυψουλα (κ οποια αλλη ευπροσδεκτη)

Μου σπαει τα νευρα οταν με βλεπει ο αντρας μου κ κανω κατι κ με πρηζει - κοιτα κατι , δες τι εχει η τιβι , να κανω αυτο? εκανες ταλλο ? ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ :mrgreen::mrgreen:

ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ κ εγω τονο με αραιωμενη μαγιο , μπορει να εβαλα βασικα κ σκετα με τυρι κ φετα τα τσακιζω...

Πηγα τζαμπο να αλλαξω 1 περπατουρα (δεν χρειαστηκε κα8ολου) κ πηρα το καρεκλακι της φισερ να πηγαινω για φαι κ να το περνω μαζι κ ενα παιχνιδακι δραστηριοτητας . Αυτα , τωρα ηρ8αμε στην κολλητη - κουμπαρα-λογιστρια που σας ελεγα κ ηρ8ε κ το ντελιβερι (το μωρο κοιμαται) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη μου τελειο! χεχεχεχεχεχε! Τα αεροστατα σουπερ! Ολα πανεμορφα! μακαρι να το βλέπαμε ολόκληρο!

Νανουκα φαση περναει ο ανθιμουλης μας! Θα δεις που θα στρωσει και ολα καλα! ΜΠορει να εχει στα σκαρια τιποτα δοντακια! χιχι!

Τζουλιααααααα!

Και γω τωρα κατι μακαρονοειδες θα φτιαξω! Πειναω!

Νανουκα επιβαλλεται να γινουνε τα χριστουγεννα η πιο ομορφη γιορτη! χιχι! Γιατι τωρα εχεις τον ανθιμουλη σου!

Εμεις τζουλια αυτα τα υποχρεωσεις τυπου τα χουμε κοψει. Ειμαστε πολυ συγκεκριμενοι και κανουμε παρεα μονο με ανθρωπους που μας κανουνε καλο και δε μας στρεσαρουν μοο και μονο με την υπαρξη τους. Βλεπε συγγενεις.Το καλο ειναι οτι οι γονεις και απο τις 2 πλευρες δε μας τα πρηζουνε μ'αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπληρωνω........ γιατι κατα λαθος το αναρτησα χωρις να εχω τελειωσει

Μας τυχαινουνε βεβαια αραια και που αλλα δεν ειναι ο κανονας.

Η ζωη ειναι μικρη για να καταπιεζομαι για την καθε θειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη το δωμάτιο είναι παραμυθένιο. Τυχερή η Λυδία!

Αθηνά η πιο κατάλληλη να σε συμβουλεύσει είναι η Μάρκερ αφού τα έχει δοκιμάσει όλα ;) .

Επίσης η ατάκα "καλύτερα να τους ταϊζεις παρά να τους ντύνεις" είναι ατυχής αφού τους αλλάζω 4 φορές τη μέρα. Θα σας βάλω φωτό να δείτε τί εννοώ. Το πλυντήριο έχει πάρει φωτιά. Θέλω να αγοράσω στεγνωτήριο. Ξέρει καμία μάρκες, ποιο είναι καλό κτλ;

Επίσης αν ήμουν στη θέση σου και είχα τη δυνατότητα θα έπαιρνα τον Άνθιμο και θα κατέβαινα Χριστούγεννα Ελλάδα! Έκπληξη στους δικούς μου!

Σωσώ σου έστελνα μέιλ αλλά έλεγε ότι έχει φραγή κάτι τέτοιο.

Εμένα το μαλλί σου μου άρεσε πάρα πολύ και η μπύκλα νομίζω πώς θα πέσει μέχρι την εκκλησία.

Αυτό που δεν μου άρεσε είναι τα φρύδια. Αφού άλλαξες το χρώμα στο μαλλί μάλλον έπρεπε να βάψεις τα φρύδια σου έναν τόνο πιο ανοιχτά. Καλά δεν είμαι και αισθητικός βέβαια.

Για πείτε κι εσείς κορίτσια. Σόφη εσύ που το κατέχεις το άθλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη μόλις σου εστειλα φωτο με τη συναντηση που ειχαμε πριν κανα μήνα.Τωρα βρηκα το μειλ σου που το ειπες.Σορυ μωρε δεν το εκανα επιτηδες!

Ωραιο το δωματιο της Λυδιας!Συγυρισμενο,τακτοποιημενο!Ενας Βασιλης ελειπε απο κει να στο κανει καλοκαιρινο.

Πρωτα θα εφευγαν οι στρατες, η γλαστρα, το κοκκινο αλογακι και μετα θα τραβαγε το καλωδο,σκοινι τι ειναι αυτο απο τις ροζ μαργαριτες.Και μετα για κανα δεκαλεπτο θα οργανωνε σχεδιο πώς θα μπορουσε να ξηλώσει τη μινι απο τη ντουλαπα.

Μπραβο στο Μακαροτσινι που περπατησε!Συγχαρητηρια!

Μπραβο στη Λυδία που κανει τα πρωτα της βηματα!

Τζουλια ουτε το δικο σου μειλ εχω.Στειλε ρε με πμ.Καλοριζικο το 17 που ανοιξες!Γαματος ο τιτλος, αστην να λεει!Σαμπως μετα απο 16 τιτλους τι καλυτερο να βρεις!

Αλεκα πολλή βροχή όπως το λεγες!Πολύ γλύκες πιασμενοι χερι χερι όλοι!!!

Μαρκατ μπαλετο ε;Ωρε περηφανες μαναδες που ειμαστε όλες και καμαρωνουμε τα παιδια μας!Μπράβο μας!

Σωσωκα, θα σε στεναχωρησω.Δε μου αρεσε το μακιγιαζ, οκ το κραγιον δε θα ειναι αυτο, οπως ειπες, αλλα το ματι πολύ απαλα βαμμενο μου φανηκε.Κατι σε λιλα θα μου αρεσε προσωπικα με το χρωμα των μαλλιων σου, φανταστικο παρεπιπτόντως!Μόνο που θα ηθελα στο κατα τα αλλα υπεροχο χτενισμα να μη σου εχει τοσο τραβηγμενα τα μπροστα, να αφησει καμια τουφιτσα.Εκτος αν εσυ το ζητησες για πρακτικους λόγους, στη βαφτιση μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ξέχασα να σχολιάσω τα καμώματα της πεθεράς σου.

Ρε παιδιά δεν μπορεί να είναι όλες τους τόοοοοσο ηλίθιες.

Μάλλον το κάνουν επίτηδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη δεν εινα ο Βασιλης μεσα σε αυτες απο τη συναντηση διοτι το Μαρακι δε μου εχει στειλει...λέω εγω τωρα...[smilie=director.gif] αυτες που τραβηξε,εγω τραβουσα τα αλλα παιδακια. [smilie=dontknow.gif]

Α!Μαρακι κι εγω ξεχασα να σχολιασω, αλλα τα ειπε τοσο ωραια η Τζουλια χτες με το πορτατιφ που πεθανα στο γελιο και ξεχαστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ε... την έχουμε ταράξει την καημένη... η κάθε μια τα δικά της...

Φρόσω μου, δε μου πάει η καρδιά να αφήσω μόνο του τον Πετράκη μου...

Δεν μπορεί να πάρει άδεια τα Χριστούγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε τζουλια με τους τιτλους σου.

σοφακη πολυ πολυ ομορφο και γλυκο το δωματιο της λυδιας.

χαζομαμαδες ε? κινησα γη και ουρανο για να παρουμε απο τοπικο καναλι το βιντεο της παρελασης. κανουν ζουμ πανω τους χεχεχχε

και που ειστε ακομα, σε κανα 2 χρονια τα λεμε να σας πετανε " κουφα" για την ηλικια τους και να λετε μα πιο ειναι το παιδι μου ο αινσταιν? χεχχεχε σαν την διαφημιση του λαβας κι ρι. στην νασα θα τα παρουν :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εχω πει πόσο αηδιαζω τωρα με την εγκυμοσυνη με την αλλαγη πανας απο κακα;αααχ!τι τραβαω!

Κι εννοειται τον καταλαβαινω απο χιλιομετρο οτι τα χει κανει! :?

Αντε καληνυχτα κοριτσια, πάω να πεσω...κρυώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σοφάκι..

βαλε παλι το δωματιο..

εγω δεν το είδα...

Μαρκατ..κι εγω ανυπομονω να την πάω μπαλέτο..εκτός κι αν μου ζητάει ταε κβο ντο κι αυτη..

Να μας πεις πως ήταν η πρωτη μερα..

Μπραβο στο Διονυσακι...και στη Λυδια..keep walking τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειπα εγω θα την τρελάνουμε τη Σωσωκα...

Ισμήνη εγώ όταν μου ζητάνε τη γνώμη ειλικρινά λέω την αλήθεια.

Μου είναι εύκολο να γράψω πωπω μα είσαι τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη εγώ όταν μου ζητάνε τη γνώμη ειλικρινά λέω την αλήθεια.

Μου είναι εύκολο να γράψω πωπω μα είσαι τέλεια!

Εννοείται! ;)

Απλά εννοουσα οτι οι γνώμες μας είναι πολλές και όλες διαφορετικές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ζωον που ειμαι

μπραβο στα παιδακια μας που περπατησαν ορ(σωσω) κανουν τα πρωτα βηματακια τους

θελω να τα δαγκωσω

και δεν εννοω για τα κομματια της πιτσας φροσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω καθε μερα μαζευεις τετοιο χαμο μετα το φαι?

Πω πω πως μεγαλωσανε !!!Να τα χαιρεσαι κουκλιααααααα!!!!!!

Και για να μην ξεχνιομαστε η Λυδια ακομα ξυπνια ετσι!!! [smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...