Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Χαραααααα! Χρονια πολλαααααα! Να τα εκατοστησεις!!!! Να σαι καλα και συ και η οικογενεια σου! Σας ευχομαι οτι καλυετρο και με 1 κορουλα χεχεχεχεεχεχε!

Νανουκα ητανε στα γενεθλια μου! χαχαχαχα! Να μη φαω μια τοσο δα πιτουλα που ειχα τη τιμητικη μου? ε? ε?

Χαρα ισως ο απογευματινος υπνος ειναι που τον ξεκουραζει αρκετα... Εξερταται γιατι ξυπναει κιολας το βραδυ. Ειναι ορεξατος για παιχνιδι? Θελει γάλα?

Παιδια μολις πηρα τη τροχαια! Περνανε συνεχεια και κανουνε πατιλικια και κοντρες κατω απο το σπιτι! Θα γινει της πουτανας! Τα κωλοπαιδα! Παιρνω συνεχεια αλλα συνεχεια εχουμε τα ιδια! Πηρα τωρα και τους λεω μου ξυπνησε το μωρο θα τον πλακωσω στο ξυλο! Σας το λεω!

Τωρα ο μικρος ξυπνησε και μιλαει! Το κακομοιρο λαχταρισε! Γαμω το σπιτι του! Θα το σκισω το κωλοπαιδι! Μανα δεν εχει?Κοριτσια ειμαι εκτος εαυτου! Θα το κρεμασω αναποδα! Αυτο το βιολι ολη την ωρα! Ανυπαρκτη η αστυνομια! Μπουρδελο εχουμε γινει! Δε παει αλλο!

Συγγνωμη για τη φρασεολογια μου αλλα ειμαι μεσα στη τσατιλα τωρα!

Καλα το μωρο ξυπνησε! Οτι ειχε κοιμηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπαλκονι εχεις???πετα καμια γλαστρα η κανενα μπογελο με νερο :lol: κ μετα κατσε κ γελα!!!!!!!!!!

σε καταλαβαινω...εγω μενω σε ενα στενακι κ ολοι μα ολοι απο εδω!!!!βγηκα κ εγω εξω περναει ενα πιτσιρικι με το παπι το φτιαγμενο τρωει το λαστηχο με το νερο στη μουρι κ του ριχνω κ ενα μπινελικι κ φυσικα με εβρισε αλλα δεν με πιραξε...αληθεια μονο που τον εκανα λουτσα ,με εκανε να γελαω κ να του την σπασω...νομιζε οτι θα αποντουσα...γελαγα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα, είσαι τρελή!!!

χαχαχα!!!

πολύ καλά τα δωράκια του νονούλη σας!!!

Πωπω Μαράκι... να είχα τώρα 1 πιτόγυρο με τζατζικάκι...

αλλά... έχω βάλει στόχο!!!

Να φτάσω στα 58 που ήμουν πάντα!!!

Όταν έχεις λίγα κιλά να χάσεις... φεύγουν πολύ δύσκολα ρε γμτ...

Τώρα είμαι 61,5... καμιά συμβουλή κυρίες διαιτολογίνες;

Όλη μέρα είμασταν βολτίτσες.

Φάγαμε έξω για μεσημέρι...ο Ανθιμούλης μας έκανε τη χάρη και κοιμήθηκε...

μετά πήγαμε για καφέ με κάτι φίλους που έχουν 1 συνομήλικο κοριτσάκι και το απόγευμα ήρθε η κουμπάρα με την άλλη φιλενάδα μας...

&τις δύο τις αγκάλιαζε και τις φιλούσε... ο μουρνταράκος μου... χαχαχα!!!

Χαρά μου, ο δικός μου κοιμάται 12ωρο σερί τη νύχτα (φτου φτου φτου) και την ημέρα κοιμάται 1 φορά για 1- 2 ωρίτσες...

αλέκα εμάς το αυριανό μενού έχει ψάρι...

Ο Πετρής με τον αδερφό του θα ψήσουν τσιπούρες στα κάρβουνα και θα φτιάξω κριθαράκι με χταποδάκι.

Κοπιάστε να φάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka δεν το ειχα σκεφτει αυτο με το λαστιχο! Φοβερη ιδεα! Ε μαααα! Δεν υποφερονται! καλα του κανες! Φανταζομαι φαση!

Νανουκα! Θελω να φτιαξω ταμπουλε. Εκτος απο τα κλασικα ντοματα,αγγουρι μαιντανο κλπ τι αλλο να βαλω?

Σωσω μου τι κανει η Μαρθα? Ελπιζω να ειναι καλυτερα!

Σημερα πηρα τις φωτο της βαπτισης και το ντιβιντι. Και κλαμα η δικια σου! Πολυ συγκινήθηκα! Το μωρακι μου! Αλλα δε τις πηρα σε ψηφιακη μορφη. Απο δευτερα θα τις παρω και θα σας βαλω!

Τι αλλο?

Αυτα! χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΑΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ! :)

Καλά εφαγα ΗΤΤΑ εχασα το pin του ιντερνετ , εφαγα ολο το σπιτι κ τελικα πηρα την εξυπηρετηση

πελατων ...

Ρε κοριτσια ωρες ωρες ειμαι για την ... Πάνια :lol::lol: εγω κ ο Κάτμαν ! :lol::lol::lol:

Σωσω περαστικα στο κοριτσακι σου , πακετο το καρδουλινι μου ... μονο αμα δει τη 8εια Τζουλια 8α γιανει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαρα- mpempakos ωραια περασατε ? 8ελουμε νεα !

Νανουκα εισαι φοβερη !

Αλεκ 1 , 145 , 55 καλα εισαστε ? που γυρνατε ?

suz ολα καλα με το τουτου ? (ελπιζω εσυ να εισαι με το νεο τουτου :oops: )

μαρακι 97 κεφακια εχουμε ? εχεις πολυυ γελιο αμα τα περνεις ...(καλα ακουσες για Κοριν)

Καλυψ ειμαι γαιδουρα ! (αλλα ειμαι στα πολυ down μου , μου την σπαει η εποχη αυτη)

φιλακια σε ολες σας ! και σε αυτες που δεν αναφερω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

χρονια πολλα στους εορταζοντες

εχθες πηγαμε στην χαρα

περασαμε παρα ποοοολλλλλυ ωραια

μια χαρουλα ολοι

ο Στεφανακος κυριος

οι δικοι μου κυριοι

ειχαν ερθει και τα ανηψια της και μια γειτονισσα με το παιδακι της

αχ το μονο κακο ξεχασα φωτογραφικη

ολα πολυ καλα

αντε να κανονισουμε καμια συναντηση παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον βρε κοριτσια τα κουρεψα ψιλοκοντα τα μαλλια μου και αντι να ακουσω ενα καλο λογο μου ειπε οτι κοντα τα κοβουν τα μαλια οι 40ρες

μην του χεσω

και μια χαρα μου πανε εχω να πω

2ον

στις 27 -Σαββατο κανω την γιορτη του Στελιου θα ηθελα πολυ να ερθεται οσες μπορειτε- αθηναιες σας περιμενω -

ελατε να μαζευτουμε να τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κόρες......

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Τον γαμπρούλι μου..να ναι πάντα καλά..πάντα τυχερός και πάντα κούκλος....

Μαρία με γεια το κούρεμα!!

Καλά ο κομμωτής στο είπε αυτό?? Δεν πάμε καλαααααααα

Ήθελα επίσης να σου πω μπράβο σου που βοήθησες τη Χαρά..πολύ χάρηκα..να σαι καλα..

Εμείς σε λίγο θα πάμε σε μια παρουσίαση παραμυθιού εδω στην γειτονια σε ένα παιχνιδάδικο με ξύλινα παιχνίδια..

Και μετά θα πάμε Νεα Μακρη στους κουμπάρους για φαγητό..

Από οτι βλέπω έχει κι ωραία μέρα σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια δεν μπορώ να καταλάβω γιατι το μειλ σου μου ήρθε μισό..

Δηλαδή μονο οι πρώτες 5 σειρές κι έτσι έχω μονο την εισαγωγή..

Αν δεν σου κάνει κοπο το ξαναστέλνεις??

Μαρκατ έχεις ξαναφτιάξει βουτυρόκρεμα?

Πρώτη φορά έκανα για την τούρτα της μικρής για να κολλήσω την ζαχαρόπαστα..

Αλλά δεν μου άρεσε που καταλάβαινες τα κομματάκια της άχνης..

Πώς την κάνεις?

Σωσώκα πώς πάει το κοριτσακι...?? Το ματιάσανε το καμαρι μου..

Εγω σπίτι γυρνάω στις 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ismhnaki το εστειλα !

Χρονια πολλα στο αστερι της παρεας .

Μαρκερ με το καλο η γιορτουλα , να δουμε κ καμια μαζωξη...

Μαρκερ ο αντρας σου στην βγηκε ετσι ? ααα κακώς!

ακου οι 40αρες κουρευονται ...δηλαδη πες του κ η Ελεωνορα Μελετη 40 ειναι ? :lol:

αυτες τις βλακειες κανουν όλοι κ άμα δουν κανενα ξε..λο εξω δεν πα να χει κοντο μαλλι , δεν πα να φοραει παντοφλα , εκειιι το ματιιι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ισμήνη μου, ο Ανθιμούλης μου γιορτάζει 3 Σεπτεμβρίου.

Τελικά σήμερα είναι η γιορτή του Φιλιππάκου ε;

Χρόνια πολλά Φιλιππάκο!

Μαράκι στη σαλάτα βάζω μαϊντανό, αγγουράκι, ντομάτα, φρέσκο και ξερό κρεμμυδάκι, λεμόνι, αλάτι, πιπέρι, λάδι.

Ισμήνη εγώ είχα κάνει βουτυρόκρεμα.

Τη συνταγή την πήτα από τις συνταγές της παρέας.

Αν γράψεις ζαχαρόπαστα και μπεις στις συνταγές της παρέας... εκεί έχει και τη συνταγή για τη βουτυρόκρεμα.

Μαγείρεψα σολομό με λαχανικά για τον Ανθιμούλη.

Θα μαγειρέψω και μοσχαράκι με ζυμαρικό για να το βάλω στην κατάψυξη.

Ετοιμάζω και το χταποδάκι.

Ο Πετρής πήγε να ψήσει τις τσιπούρες!!!

μιαμ μιαμ μιαμ.

Δεν ξαναλέω οτι κοιμάται ο γιος μου...

Χθες ξύπνησε στις 3 για γάλα.

Δεν είχε φάει το απογευματινό του και πείνασε το καμάρι μου...

Μάρκερ μου, βάλε μας φωτό με το κοντό το μαλλί!!!

Δίκιο έχει η Ισμήνη...

δε σε είπαμε τίποτα για το καλό που έκανες στη Χαρούλα μας!

Μπράβο καλή μου...

Διαιτολογίνες... με γράψατε... μια συμβουλή ζήτησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γιορτάζει ο Φιλιππάκος.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Χρόνια πολλά και στη Χαρά για τα χθεσινά της γενέθλια.

Έφτιαξα μπράουνις, τέλεια! Φάγαμε όλοι μαζί το μεσημέρι. Ο δον είπε και προσευχή :) .

Αλλά ο Αντώνης πάλι σήμερα επιφυλακή. Έφυγε στις 1 και δεν ξέρω τί ώρα θα γυρίσει.

Βάγκαμαν σκεφτόμουν αυτό που έγραψες για τον πεθερό σου.

Στη βάπτιση σκεφτόμουν να τους κάνω το χατήρι και να φωνάζω τα μωρά με τα ονόματα των παπούδων.

ΑΛΛΑ η πεθερά μου είχε συνέχεια αγκαλιά τον Χριστόφορο και στον άλλον δεν έριξε ούτε ένα βλέμα και φωτογραφία έβγαλαν μόνο με αυτόν.

Κι άρχισαν ο Γιαννάκης κι ο Γιαννάκης, εντάξει δεν ήθελα και πολύ....

Σωσώ περαστικά στη Μάρθα. Θα ήθελα πολύ να βρεθούμε. Κανονίστε κι αν με βολέψει θα έρθω σίγουρα.

Μάρκερ μπράβο γι'αυτό που έκανες. Εϊναι πραγματικά υπέροχο να μην γνωρίζεις καλά καλά κάποιον και να τον βοηθάς. Δείχνει πολλά για τον χαρακτήρα σου.

Μαράκι αυτά τα ζωντόβολα είναι πρόβλημα. Φαντάζομαι το καλοκαίρι στο νησί θα δεινοπαθείτε.

Ντομ και νιου μαμ πώς πάει η εγκυμοσύνη;

Σόφη πού είσαι;

Τζούλια για σένα δεν γράφω τίποτα γαιτί μπορεί να τα ξεχάσεις :lol: και μετά με ρωτάς.

Αθηνά ο Άνθιμμος δεν περπατάει ε; Με παρηγορεί γιατί ο Χριστόφορος μόνο στέκεται και περπατάει με τα σκαμπό.

Καλυψώ η Αγγελική εξακολουθεί και είναι γυναίκαρα διάβασα από τις μετρήσεις της. Τη βλέπω για 2μετρη θεά.

Μάρκατ πώς τα περνάς με τα 4; Εγώ πάντως με 3 κι έχω ξεχάσει πώς είναι να είμαι άνθρωπος.

Αλέκα μου και Ισμήνη μου πολλά φιλιά. Ισμήνη άντε να βρεθούμε πριν πάω στη δουλειά.

Πολύ με έχει κόψει αυτό ρε γαμώτο. Δεν προλαβαίνω που είμαι σπίτι αν λείπω κιόλας πάει θα μας φάνε οι αράχνες. Αχ πού θα αφήσω τα μπεμπάκια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολεεεςςςς

Χαρα συμπεθερα μου χρονια πολλα και καλα σου ευχομαστε και εγω και η νυφουλα σου :D Παντα υγεια και πολλα πολλα πολλα χαμογελα απο τον Στεφανακο σου!

Φροσακι μου να χαιρεσαι τον Φιλλιπακο σου και γενικως ολη την φαμιλια σου!Θα το ξαναπω! τα αλλα παιδακια δεν εχουνε ψυχουλα?μονο οσα εχουν το ονομα του παππου?Κριμα ρε γαμωτο νομιζα πως γενικα στις μερες μας πια ολα αυτα θα εχουν ξεπεραστει.Αλλα μαλλον οχι ισως απο την δικια μας γενια και μετα...Ας ελπισουμε...

Ερχεται μπορα μεγαλη...μπουμπουνητα και αστραπες χαμος γινεται.Εμεις μεσα σημερα ο μπαμπας μας δουλευει και θα σχολασει στις 4.Κατα τα αλλα καλα.

Τζουλια εγω δεν πηρα μαιλ.

Νανουκα τα φιλια μου.

Μαρκερ μπραβο για την καλη σου πραξη.

Παω να φαω τις χυλοπιτουλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω μου, δεν περπατάει ο Ανθιμούλης μου...

κάνει κάποια βηματάκια, αλλά όχι πάντα...

Λένε οτι μέχρι τους 15 μήνες είναι το φυσιολογικό όριο...

Όταν έρθει η ώρα τους, θα περπατήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Κατά τις 8 παρά, έβαλα τον Ανθιμούλη στο κρεβατάκι του...

Πήγα για ντουζάκι για να κοιμηθεί και να του δώσω ΄το γάλα καθώς κοιμάται...

Τελείωσα το ντουζάκι και δεν είχε κοιμηθεί.

Του έδωσα το μπιμπερό και ήπιε το γαλατάκι του...

Δεν είναι 1 δείγμα οτι άρχισε να πίνει γαλατάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nanoyka eισαι σε πολυ καλο δρομο! ;)

Ρε sofi μας σουλευεις ? αφου δεν μου εστειλες μνμ το μεηλ σου ... :roll:

πω πωω ξεραιλα ε ? σερνοντας παει το 16 ... :lol:

παω να δω καμια ταινια μου φαινεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γειαααα!

Στολισα το προφιλ μου! χαχαχαα!

Φιλιππάκο Χρονια Πολλά! Να σε χαίρονται η μανούλα και ο μπαμπούλης αλλα και τα αδελφάκια σου! Να ειναι πάντα καλά το μωράκι μας!

Εμεις σημερα πήγαμε σε παρτυ γενεθλίων. Ητανε το πιο μικρο νινακι το μωρο μας. Ολα τα αλλα ητανε 3-4 χρ. Ο δικος μου στην αρχη με επιασε απο το ποδι και ειχε κολλησει το μουτρακι του πανω μου. Δε ξεκολλαγε. Ντρεπότανε καλε! χαχαχχαα! ΠΟλυ πλακα. Δεν το χει ξανακανει. Εσκυβε και σηκωνε τα ματακια και κοιταζε.... Μετα ξεθαρεψε φυσικα και οργωσε ολο τον κηπο. Ευτυχως ειχε καταπληκτικη μερα και καθησαμε εξω. Ειχε και κλοουν και παρακολουθουσε και το δικο μας το σκατουλι. Μετα βαρεθηκε και τριγυρναγε παλι.

Ρε τι επαθε ο κακλαμανης? χαχαχχαα! σορυ αν τον ψηφισατε αλλα πολυ γελασα. βεβαια μακαρι να ειναι καλος ο καμινης. Αλλα ο αλλος την ειχε κανει την Αθηνα κωλοχανιο. Ητανε που ητανε. Σορυ για τα εκλογικα μου σχολια.

Τι ναπω! Μακαρι να τους φωτισει ο θεος! Εδω να δουμε στο νησι τι θα κανουνε! Που το εχουνε ρημαζει! Τεσπα.

Νανουκα παλι πιτα εφαγα!

Καλα το κιλακι το τσιμπησα χαλαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας...χρονια πολλα στο φιλιππο...να τους χαιρεσαι ολουσ φροσω..

λοιπον..τι λετε να βρεθουμε στο σπιτι της χαρας;;χαρα ενημερωσε τα κοριτσια που βερρισκεσαι..

καλυτερα σε σπιτι να μη τα κυνηγαμε..

τι λετε οι υπολοιπες;;

δ=ιαβασα τισ 4 τελευτ σελιδες...

γυρισαμε θεσ νικη..

η μικρη καλυτερα..ε μετα παο τοση φαρμακιλα....

με το λευτ ειμασταν στο νοσοκ της καβαλας το πρωι..γιατι χθες ανεβασε 4 φορες 39.5...χωρις αλλα συμπτωματα..και λεω κατσε να παμε γιατι στη θεσ νικη θα γινερται της πουτανας..

τελικα ακτινογ και εξετασ αιματος..ιγμοριτιδα και 1 κυσδτη λεει κατω απο το ματι..

μαλλον δεν ειναι πολυποδας αλλα θελειε επανελεγχο..αν δε περασει σε 10 μερες; να κανουμε αξονικη..

φουλ αντιβιωσεις και ματζουμαι.και δεν ειχα το βιβλιαριο..και ..45 ευρω τα φαρμακα..δε πειραζει..

τι αλλα κοριτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soso σας επιασε η Πανσεληνος μου φαινεται ...

Αντε περαστικα κ μακρυα απο νοσοκομεια ! :idea:

Μαρακι 82 εγραφα 5 ωρες κ ξενερωσα , με πεταξε εξω κ μολις ξαναγραψα τα στοιχεια μου Παει το μνμ ...

πφφφ , αντε να δουμε ...

Ρε Καλυψω αμαν , ειναι που 8α χες ιντερνετ απο προχτες ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε παιδι μου! Περαστικα! Ελπιζω να περασει συντομα. Απο διαθεση πως παει? Να της δωσεις πολλα φιλακια? Αυτη η κυστη τι ειναι? Εσωτερικη?

Τζουλ! Τι εγραφες ? Τωρα εχω περιεργεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιντε κοπελιαααα!!!Ρε Τζουλια σου εστειλα το μειλ μου με πμ και μου εστειλες μαιλ για το αριελ :roll: Συγκεντρωσουυυυυ!!!1

Περαστικα σας Σωσω μου!!αντε ολα καλα τωρα.

Μαρακι τελειο το προφιλ σου.Και εγω θα στολισω μεσα στην εβδομαδα σας το'πα?χαχαχα και ηδη αργησα.

Σημερα ασχοληθηκα λιγο με τα ρουχα της μικρης.Αλλα ητανε μεσα στις σταμπες απο κρεμες αλλα βαμενα ροζ,σαλιαρες λευκες που ηταν χαλια απο τα φαγητα....και οσο τα προσεχω ρε γαμωτο....Βουτηξα τα ασπρα στην χλωρινη,τα βαμενα σε ξεβαφη και ηρθαν στο αρχικο τους χρωμα και ολα γινανε καινουρια!!!Σουπερ ουτε ενα ρουχο αχρηστο και η καρνταρομπα της σε ταξη. :D

Και η μικρη ακομα ξυπνια ετσι?για να μην ξεχνιομαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!! ευχαριστω κοριτσια να ειστε παντα καλα, και να χαιρεστε παιδακια σας.

εχθες ηταν ολα υπεροχα, ηρθε η μαρια η μαρκερ τα μικρα της πολυ καλα ζουζουνακια,τα χαρηκα παρα πολυ, μπορω να πω οτι τα μπερδευα, τον στελιο τον ελεγα νικο, και το νικο, στελιο πολυ γελιο :lol::lol::lol::lol:

μαρακι ευχαριστω που ηρθες χαρηκα παρα πολυ, και φυσικα θα ερθουμε στης γιορτες σας.....

κοριτσια η μαρια ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος, και φοβερη παρεα.

η καλυψω δεν μπορεσε να ερθει....

ειχαμε συνολο 6 αγορακια στο σπιτι, χαμως....ειχαν πολυ γελιο ολα τους,

το σπιτι μου ειναι αρτεμιδα λουτσα, θα χαρω πολυ να ερθετε...

γεωργια περαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...