Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Αχ νανουκα σιδερενια η πεθερα!

Ε δε ξερεις παντα μαζεμενα πεφτουνε τα ρημαδια!

Ελπιζω με τη συμβαση σου να πανε ολα καλα!!!!!!!

Σωσω στειλε φωτο με το νεο μαλλι! και γω στη φαση της αλλαγης ειμαι για κοντο! Το μακρυ δε βολευει πια με το μωρο... ΠΑει το μοιραιο μου μαλλι.........

Χαχαχα! πολυ γελασα ρε σωσω με τη τσαιναταουν! Μωρε ναι! Μην τη βλεπετε σιγανοπαπαδια! Ειναι αυτη μιααααααα! χαχαχαχαχχαα! Κυριακουλα ματς μουτς!

Συμπεθερα η νυφη μου ψηλη ειναι! Μπρεβο το πουλακι μου! Θα ταιριαζει με τον γιο μου! Ταιριαστο ζευγαρακι! χεχεχεχε!

Αντε με αυτο το μοντεμ! αντε αντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι ρε Καλυψω τι ντερεκι είναι αυτο!Φτου φτου...

Μαρακι κοφ΄το δουλεμααααααααααααααααα................γιατι θα πω για το αιμα του γουρουνιού! 8-) Σωσω στο Μολ εγω οπως εχω ξαναπει ουτε ξερω να παω ουτε μπορω.

Αν βολευει τις υπολοιπες ομως εγω δεν πειραζει αν δεν ειμαι :(

καθικια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερααααα

Η Λυδια κοιμαται..δεν προλαβαινω να παω ουτε τουαλετα μιλαμε!!!Απο τοτε που περπατησε ειμαι συνεχεια απο πισω της!Παει ολο εκει που δεν πρεπει και θελει να τα ανακαλυψει ολα!Πω πω καλε πως θα την παλεψω?

Αυτην την εβδομαδα ειμαι και μονη πρωι απογευμα πακετο!Μεχρι και στο ποδι τρωω ουτε το καρεκλακι της δεν θελει πια για φαγητο!

Νανα περαστικα σας και μην αγχωνεσαι θα ανανεωθει η συμβαση σου δεν εισαι στην Ελλαδα που ειμαστε μπαχαλο!

Σωσω αυτο θελω και εγω να το δω!Κοντο μαλλι ε?εγω με τιποτα δεν θα μπορουσα να τα κοψω.Τα μαλλια μου ειναι η δυναμη μου και η αδυναμια μου!!χαχαχαχαχαχ!!! :shock:

Καλυψωωωωωω!!Επιτελους καλε που εισαι?Ντερεκι μας βγηκε η Αγγελικουλα ε?Καλα να ειναι τα παιδακια μας!

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω σε ξεχασα παλι ! δεν ειμαι κ πολυ του τηλ. γμτο... αντε αφου 8α χεις ιντερνετ να συννενοη8ουμε.

Λοιπον Σωσω mall ??? τιποτα πιο μεγαλο δεν εβρισκες??? στο mall για να πας απο την 1 μερια στην άλλη μονο 8ες ταξι... Ασε που 8α πρεπει να παρω ταξι κ να δωσω κ κανα 30αρι πηγαινε ελα !!!

Εκτος αν ερ8ουμε με καλυψω ... αλλα κ παλι... Κεντρο δε βολευει ?... συνταγμα? η καπου αλλου ξερω γω ... ας μιλησει κ καμια αλλη ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..καλησπέρα..

Έχω χάσει πολλά και δεν προλαβαίνω να διαβάσω..

Σωσωκα να ζήσετε!!!!!!!!!!!!!

Καλοφωτιστη η Μαρθούλα!!!!

Εμαθα από έγκυρη πηγή οτι ήσουν κούκλα κι οτι περάσατε τέλεια!

Σήκωσε και κανα τηλ!! :P

Καλυψώ να χαίρεσαι την Αγγελικούλα!!!

Συγγνώμη αν ξέχασα κι άλλα..

Παιδια δεν μου φτανει η μερα μιλαμε...ειλικρινα..

Εχω αναγκη απο διακοπες..πολύ κουραση..

Σημερα γιορτάζει και το δικό μου το καμαρι...

Δεν αντεχα ομως να κάνω κάτι..

Εφτιαξα μονο cupcakes και τα εστειλα στο σχολείο..

Αυτά προς το παρόν..θα εγκλιματιστώ και θα επανελθω..

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτήσω... εσάς που περπατάνε τα παιδιά σας... όταν πηγαίνετε γιατρό, πώς τα μετράνε το ύψος;

ξαπλωμένα όπως ήταν μικρά;

το έχω απορία...

Κορίτσια, θα με τρελάνει ο γιος μου!!!

Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο...

Τον κάναμε μπάνιο και πήρα στα χέρια μου το πιστολάκι για να του στεγνώσω τα μαλλιά...

με το που το βλέπει, άρχισε να μου δείχνει τα μαλλάκια του...

όταν άρχισα να του τα στεγνώνω... το απολάμβανε και μισοέκλεινε τα ματάκια του... είχε εκείνο το ύφος του μοιραίου άντρα... χαχαχα!!!

γιατί δεν έρχεστε Κύπρο βρε κορίτσια;

χαχαχα!!!

Ρε Σωσώ... πού την άφησες να μπουσουλήσει και δεν το λες;

Άντε λέγε γιατί με έφαγε η αγωνία...

Ναι ρε Ισμήνη... το άκουσα στο ραδιόφωνο οτι γιορτάζει ο Ορεστάκος και ξέχασα να σου ευχηθώ...

Να χαίρεσαι τον κούκλο σου, λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ! ΝΑ ΖΗΣΕΙ !

τι ζωωοοον που ειμαι ...

Νανουκα μου κ εμενα σημερα εκανε ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ... [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

ειπε τον μπαμπα του ιαννιι (γιαννη) , ζηταγε παπατα (πατατα) , εκανε παλι 3 βηματα και το κορυφαιο .... Εφαγε την μιση μπαλα του gummy bear κ ευτυχως τα [smilie=pottytrain5.gif]

τα μισα ηταν αφρολεξ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η γιατρος επειδη ειναι φιλη , ερχεται σπιτι κ τον μετραει ξαπλα (σημαδευουμε κεφαλι κ πατουσα)

Και εγω με πιστολακι τα κανω τωρα κ κρυβεται στην μασχαλη μου ... :lol:

Σοφακι κ εγω οποτε σκεφτω να φαω (1 φορα την ημερα) η 8α τα χει κανει , η 8α νυσταζει , η 8α πειναει η κατι 8α σκαρφιστει να ξενηστικω8ω ! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ISMHNH ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ!Να τον χαιρεστε!

Σοφη ετσι εχουν τα πραγματα οταν περπατανε.Και για τουαλετα, θα τη βαζεις στην κουνια για λίγο.Δεν παθαίνει τιποτα, αν τυχον κλάψει και λίγο.Οταν η φυση σε καλει πρεπει να πηγαινεις! :D

Κοιμηθηκε ο δικος μου, τον κοιμησε ο πατερας του.

Σωσωκα θα στειλεις καμια φωτο με κοντό;

Τζουλια σιγα μη χασω γευμα για το Βασιλη! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα!!!!!

χρονια Πολλα Ορεστη!!!!!!!!

ποσο μου αρεση αυτη η ωρα.....του υπνου :D:D

σημερα ηρθαν οι φιλοι του αντρα μου οι κολλητοι ,ο ενας ειναι κουμπαρος μας ,μας παντρεψε κ βαφτησε κ την Μαρια μας ,πολυ καλα παιδια ολοι!!!!!

εφεραν δωροα για την Αγγελικη ...παμπερς!!!!!!!!!!!!

κ στην Μαρια μπαρμπι!!!!!!

ειναι ελευθεροι κ οι δυο ....κ ομως σκεφτηκαν σωστα νομιζω....καλο ε?????

πηραν τον συζηγο κ πανε στουντιο..εχουνε ροκ συγκροτημα!!!!!!! εμενα ο δικος μου ειναι ο τραγουδιστης

8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στον Ορέστη και στις Αγγελικούλες για προχθές.

Εγώ άρχισα την επιμόρφωση και λείπω από τις 4 μέχρι τις 10 το βράδυ sheet....

Σήμερα περάσαμε πάλι 7 ώρες στο νοσοκομείο με τον Χριστόφορο και το πόρισμα ήταν αλλεργία στο αυγό (του ξαναέκαναν τεστ γκρρρρρρρ), στο αγελαδινό γάλα και στους ξηρούς καρπούς.

Και επιτέλους βρήκαμε ότι έχει στεπτόκοκκο πνευμόνιουμ (έτσι λέγεται) που ευθύνεται για την απίστευτη μύξα. Μας έδωσαν αντιβίωση.

Ελπίζω να τελείωσε η ταλαιπωρία του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον ξεκααριστηκαν τα πραγματσ ρε φροσω..τι να πω..να ναι το τελευταιο....

φροσω εσενα που σε βολυει;;

ωραια ρε παιδια πειτε μερος να εχει παρκινγκ και να μη γινεται ο κακος χαμος...αντε προτεινεται..

τι συνταγμα ρε τζουλια;;θεελεις να παμε με τα παιδια και να φυγουμε...χωρις αυτ;;; :lol::lol::lol::lol:

εννοω α εχει κινηση..ασε που το συνταγμα -πικερμι ειναι...γαμησε τα...

αντε πειτε εσεις...

ισμηνη δουλευεις εσυ,ε;;

χρονια σας πολλα..να τον χαιρεστε τον μικρο σας γκομενο...

νανα δε σου λεω που μπουσουλησε...εννοω οτι γενικοτερα την αφηνα..στα σιφωνια εξω...ε διαφορα τωρα..που να θυμαμαι..παει καιρος.... :shock::shock::shock::shock:

ρε παιδια σημερα κουρευτηκα..ποτε να προλαβω να βγαλω..κΗΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΑς ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΔΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΜΙΑ..

ΝΤΟΜ αρχισανε οι κλαψες;;;κατσε καλε..τωρα ξεκιναει η εγκυμοσυνη σου..

το μολλ δε ξερω καν που πεφτει... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπουμπουδένιες... χαχαχα!!!

Πρώτη φορά ακούω καλλιέργεια μύξας... χαχαχα!!!

Ευτυχώς ξέρετε τι έχετε... έτσι ώστε να μπορείτε να το αντιμετοπίσετε...

Τι είναι αυτή η επιμόρφωση;

Αλέκα μου, μια χαρά τα δώρα των φίλων!!!

Μπράβο τπυς που το σκεφτήκανε.

Αυτή η βδομάδα μου φαίνεται ατέλειωτη...

Σήμερα και αύριο δουλεύει απόγευμα ο Πετρής μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερα Τρυφερομωρουδενιες Μανουλες !!! :lol::lol::lol:

Σωσωω τι 8α γινει με την περιπτωση σου ?????? :mrgreen:

8α χεισ αντρα , 8α χεισ αυτοκινητο και μας το παιζεις κ δυσκολη ?

ακου 8α χασει το παιδι στο Συνταγμα ... Καλε εδω οι άλλες τα πεταξαν όξω κ 8ηλάζανε ... :roll:

Τεσπα , άς πουνε κ οι άλλες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ωραια ειναι κ Παπαγου στο verde εχει κ parking κ ειναι μες στο πρασινο ...

ας μιλησει καμια ...

Ο 8ανος εδω κ 3 βραδια σηκωνεται κατα τις 3 στα γονατα ψελλιζει κατι κινεζικα κ κανει οτι χορευει ζειμπεκικο (δεξια , αριστερα κ τα 2 χερια κ χτυπα κ τα δαχτυλακια) :shock:

τι να πω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωω ο Ρικι Μαρτιν εχει 2 παιδια και ...παραδεχτηκε...

οτι την λαδωνει την μπετουγια ! τον αλευρωνει τον κεφτε ! :lol::lol:

το μελωνει το μελομακαρονο ! χαχαχαχχαχαχαχαχαχ κριμααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

αυτος ο βηχας με τρελαινει! :x:x:x

6-7 το πρωι εβηχα! το να κοιμουνται τα μωρα και να μην κοιμομαστε εμεις απο το βηχα μου!!! :x

σε λιγο που θα ξυπνησουν θα παμε σε παθολογο να με δωσει τιποτα να σταματησει...

Χρονια πολλα στον Ορεστη τον κουκλο για χθες!

ΦΡοσω και στο αυγο και στο γαλα αλλεργια;;; φρεσκο γαλα τους ειχες αρχισει ή σε μπερδευω με τη Μαρκερ.... :?: δυσκολο ρε γμτ.... δηλ και μπισκοτα και κέικ να τρωει θα εχει προβλημα;;; υπαρχει περιπτωση να παρει κατι σαν ποσιμα εμβολια απο αλλεργιολογο που καταστελλουν τις αλλεργιες; εμενα με ειχε δωσει γιατι ειχα ολο βηχα απο τη σκονη, καπνο και οτι αλλο κυκλοφορει στα κρατητηρια, οταν εκανα εκει υπηρεσια, αλλα δεν τα πηρα γιατι αρχισαμε την εξωσωματικη. τζαμπα τα λεφτα... και ηταν ακριβα. απο Αγγλια ερχονται με το οναμα σου επανω γιατι το μειγμα ειναι ατομικα για καθε ανθρωπο.

Σωσω ελπιζω σε μια βδομαδα να καταφερετε να βρειτε μερος να συναντηθειτε!!!

εμ, δεν ειναι Θεσσαλονικη να πηγαινεις παντου στο τσακα τσακα!

και αν σας μεινει χρονος... τα Λαγυνα σας περιμενουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

σας γράφω στα γρήγορα

Να πω Χρόνια Πολλά στον Ορέστη που γιόρταζε χθες!

να τον χαίρεσαι Ισμήνη μου!

ωραία ιδέα τα cupcakes για το σχολείο

σε λίγες μέρες έχει και η Κατερίνα μου γιορτούλα και σκέφτομαι να κάνω το ίδιο για τον παιδικό

είδα κάτι ωραία με μαρμελάδα

εσύ πως τα έκανες?

Φρόσω μου περαστικά σας

τουλάχιστον ξέρετε που έχει αλλεργία, σημαντικό..

τώρα για μας τι να πω..

προχθές πονούσε η κοιλίτσα της Κατερίνας και έκανε εμετό, χθες έπιασε τη Μαρία το ίδιο και σήμερα το πρωί τον Παύλο..

οπότε άυριο περιμένω τον Νικόλα :lol:

ίωση μου είπε ο γιατρός..

μια μέρα τους κράτησε, τα κορίτσια ευτυχώς είναι καλά

την Κατερίνα την έστειλα παιδικό

περιττό να σας πω πως μυρίζει το σπίτι μας.. :?:shock:8-)

δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε :oops:

θα επανέλθω αργότερα, αν μπορέσω

τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριχτο βρε Τζουλια...

τι βοηθεια θες;;; μη μας αφηνεις σε αγωνια....

εγω θα σας πω κατι που με στεναχωρησε λιγο...

ηταν ο πεθερος εδω και βοηθουσε σε κατι τον αντρα μου. οταν ηρθε πανω να δει τα παιδια σχεδον ολη την ωρα ειχε αγκαλια τον συνονοματο του Σπυρο και η Μαριαννα του τραβουσε τα παντελονια για να την παρει αγκαλια... την επαιρνα εγω φυσικα για να μη νιωθει ασχημα.

δε λεω ειναι πολυ καλος ανθρωπος... οταν ερχονται με την πεθερα εχει ο καθενας απο εναν. αλλα τωρα μονος του φανηκε η διαφορα... σκεφτομαι πως αν μεγαλωσουν, θα το κατελαβαινουν πολυ περισσοτερο τα μικρα.

δε θελω να το πω στον αντρα μου γιατι θα μαλωσει παλι μαζι τους, γιατι εχει ξεκαθαρισει, αν δει τους γονεις του να δινουν πιο πολυ σημασια στο Σπυρο και τη μαμα μου στη Μαριαννα, λογω ονοματος, θα γινει χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεισα σας...

Τι μου κανετε κοριτσαρες μου?

Εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο βολτα και τωρα κοιμαται.

Πηγαμε στην πολη πηραμε δωρο για την νονα μας που γιορταζει σημερα και θα παμε το βραδυ επισκεψη.Αλλαξα ενα δωρο της μικρης γιατι ηταν ενα σετ βελουδινες φορμες πανω κατω αλλα σε πολυ σκουρο μωβ και δεν μου αρεσε καθολου.Της πηρα ενα ζακετακι- μπουφανακι το λες, με γουνιτσα μεσα σε γκρι ροζ.Ε και κατ ακομα αλλα δεν σας το λεω γιατι θα μου φωναζετε παλι!! :lol::lol:

Χυλοπιτουλες φτιαχνω για σημερα με παρμεζανα και τελος.

Μαρκατ περαστικα σας.

Φροσακι τι αλλο θα παθετε κοριτσι μου?Να ειναι το τελευταιο σας επιτελους!

Vag ειναι ασχημο αν γινονται διακρισεις ..μα για ενα ονομα?γιατι το αλλο δεν εχει ψυχουλα?Δεν θελει αγγαλιτσα?Αχ καρδουλες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια σας...ελπιζω οτι το προβλημα στο ιντερνετ λυθηκε πια οποτε δε θα σας ξαναχασω...

φροσω ας ειναι πια το τελευταιο......προσοχη πολυ θελει κ ολα θα πανε καλα..

μαρκατ περαστικα.....φανταζομαι τι γινεται εκει μεσα..τουλαχιστον περναει γρηγορα..

βαγκ καλυτερα να γινει θεμα τωρα που ειναι μικρα παρα να μεγαλωσουν κ να καταλαβουν κ μονα τους την προτιμηση στον εναν μονο..οποτε ισως θα πρεπει να γινει μια κουβεντα αλλα χωρις καυγαδες...

σοφακι μου τι κανετε?εχω χασει πολλα νεα...κοιμαται η μικρη τα βραδια???

αχ εχω χασει παρα πολλα νεα σας...οταν μπει η σωσω θα της ζητησω περιληψη!!!!!

τζουλια τι θες μαρη???ντρεπεσαι να ρωτησεις???αντε λεγε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας....

ξεχασα χθες να σας πω οτι η μικρη απο χθες εχει πυρετο..φακ..το βραδυ ξυπνησε 3 φορες...απο μιση ωρα και εκλαιγε..δεν ηξερα τι να την κανω..

σημερα εκανε ακομα μια φορα..τι να πω..παιδιατρο δε βρισκω..οχι οτι ανυσηχω...αλλα ξερω γω...

βεβαια τρωει..δεν εχω παραπονο...

σημερ 10 ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙΑ καβαλα...

τι περιοχη τζουλια ειναι αυτο το βερντε;;

πειτε καλε και οι αλλες...

καλυψω ξανα ..καλως ηρθες.

βαγκ ...μαλακια οντως με το ονομα..θα δειξει..και ευχαριστουμε για την πρσοσκληση...

τζουλια θα μας πεις;;;

μηπως εισαι εγκυος;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...