Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Ντομ,Χρονια Πολλα !!!!

Για ακομα μια φορα η Αγγελικη χτυπησε το κεφαλακι της,πριν 3μερες στο παρκο σε ενα σιδερο απο την τραμπαλα...εκανε αμεσως καρουμπαλο μαζι με αιμα :o ,ετρεξα φαρμακειο αλιφη κ δεν εμεινε μελανια μονο λιγη γραντζουνια!

σημερα γυρναμε απο ψωνια κ μολις μπηκαμε σπιτι δινει μια πανω στο τραπεζακι στο σαλονι,στην γωνια :o:o χτυπισε αναμεσα απο τα φριδια ,στο δοξα πατρη που λενε!!! μετα απο αυτο εβαλα τα κλαματα κ εγω :cry: γρηγορα αλιφη κ τωρα δεν ειναι μαυρο αλλα ειναι φουσκομενο αρκετα!!!!!

κοριτσια ξερω θα με κοροιδευετε αλλα εβαλα ολο το σοι να ξεματιασει το κοριτσακι μου ,γιατι το εχει ξεφτιλισει το θεμα με τα χτυπηματα :cry::cry::cry:

κατα τ αλλα συμφωνω για το θεμα παππουτσια !!!εξω!!!!!!

κ Σοφι νομιζω εχουμε ιδιο καιρο νοτια!!!!!!αρρωστια σκετη...8-9μποφορ

τωρα θα αρχησουνε ολοι με μυξες κ χαζοκρυοματα,αυτα εχει αυτος ο καιρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρουσα!!

Φτου φτου στην Αγγελικουλα ποιος την ματιαξε????

Λοιπον εμεις εχουμε θεμα με τα παπουτσια...ενω στο σπιτι περπαταει σφαιρα οταν βγαινουμε εξω και της φοραω παπουτσακια μπουρδουκλονεται και πεφτει.Τι να κανω?ετσι κανουν στην αρχη?πειτε μου.

Ντομ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ,Σοφι

ναι,ετσι κανουνε...θελει λιγο χρονο να μαθουνε με παπα!

γιαυτο τσεκαρουμε τα πρωτα παππουτσακια να ειναι καλοβολα δλδ ελαφρια με καλο κρατιμα στους αστραγαλους ,δερματινα κ να μην ειναι πολυ χοντροκομενα .

θα μαθουνε κ μετα ποιος τις πιανει τις τσουπρες...

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχές!Τον χαίρομαι τον τρελάρα μου! :lol:

Αλέκα1 καλα εκανες για το ξεματιασμα!Σε καταλαβαίνω!

Σοφη εμενα περπατούσε πιο καλα με τα παπουτσια.Μου το ειχαν πει και στο μουγερ την πρωτη φορά που του πηρα παπουτσια, να του τα φοραω και μες στο σπιτι για να περπατα πιο σωστα.Πραγματι κάπως το στραβωνε το ποδι ξυπολυτος, μετα με τα παπουτσια εστρωσε.

Μες στο σπιτι την εχεις με καλτσες;Εγω ακομα και μεσα, παπουτσια του φοραω, γιατι φοβαμαι μη γλιστραει η καλτσα.Καλα ειμαι απαραδεκτη, μου εδωσε ιδεα το Μαρακι να παρω παντοφλακια, κι ακομα να αξιωθω να του αγορασω.Ξερετε αν υπαρχουν και αντιολισθιτικες καλτσουλες για μες στο σπιτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ να παρεις παντοφλακια που ειναι σαν παπουτσακι,πολυ βολικα κ δεν γλυστρανε κ ειναι ελαφρια για μεσα στο σπιτι.

να πας σε μαγαζι που πουλαει μονο παντοφλες για να παρεις κατι καλο ,εννοω με καλα υλικα δερμα ,οικολογικη γουνιτσα απο μεσα ,για να μην ιδρωνη το ποδαρακι κ να μην μυριζει,(οχι το ποδαρακι βεβαια,αυτο μονο μωρουδιλα μυριζει!!!!!!) η παντοφλα γενικος

εχουνε κ πολλα σχεδια κ χρομαΤΑ

ΕΣΥ ΠΩς ΤΑ ΠΑς με το νινακι σου ,αυτο που εχεις στην κιλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα1 ευχαριστω για τις πληροφορίες!

Καλα σχετικα.Αναγούλες, περισσοτερο δυσπεψία...πολλή δυσπεψία!Οι πρωτες εξετασεις για ουρεοπλασμα μυκοπλασμα που με ειχες ρωτησει, μου ειχε πει ο γιατρος οτι δεν δείχνανε κατι οπως νομιζα εγω, αλλα οτι επρεπε να τις επαναλαβω.Και ειμαι τοσο απαραδεκτη που δεν τις εχω επαναλαβει ακομα!

Αν αναρωτιεστε για ποια παρουσιαστρια λενε οτι ο γιος της ξυλοκοπησε τη φιλη του-Τζούλια :lol: -είναι η Μιραράκη.Χεχε οχι θα μου ξεφευγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μοιραρακη;;;τι λες τωρα..... :?:?:?

το τζαμπο εχει αντιολισδθητικες καλτσες..ενημερωτικα..σοφη εγω τισ φοραω και μεσα στο σπιτι παπα..τηςε τα βγαζω για κανενα 3ωρο...

εμεις σημερα σα να σταματησαμε διαρροια..αρχισε λιγο να τρωει...τι να πω..

το απογ θα παμε για καφε...

ντομ να χαιρεσαι τον αντρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχαχαχαχαχ Dom ηταν η ερωτηση που ετοιμαζομουν να κανω !!!!!!! :lol::lol::lol:

μου στειλες κ μνμ αλλα δεν ημουν σπιτι (το αφηνω ανοιχτο)

ειχα λαικη κ πεταχτηκα κ μεχρι κολωνακι στο ζαρα κ πηρα μια ζακετα 30Ε χοντρη αντι για μπουφαν κ 6 καλτσακια του μωρου 7Ε .

Αντιολισ8ητικα παιρνω απο orchestra τα 2 ζευγη 3Ε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε ζουζουνίτσες μου;

Ντομ, να χαίρεσαι τον ανδρούλη σου!!!

Κι εμένα δε μου αρέσει το παπούτσι μέσα στο σπίτι.

Όμως, δε λέω στον κόσμο να τα βγάζει... ντρέπομαι λίγο... εδώ στην Κύπρο δεν το έχουνε συνήθειο...

Μέχρι και στα πεθερικά μου, κουνιάδα, κουνιάδο... βαρέθηκα να το λέω...

Τελικά μόνο ο δικός μου δεν περπάτησε ακόμη... και ούτε έβγαλε δόντια... χαχαχα!!!

Μαράκι...εκείνες οι κοιλίτσες και τα μπουτάκια... είναι απίστευτα νόστιμα!!!

Ο δικός μου δε διαμαρτύρεται με τα κακά του... βρωμιαρούτσος... χαχαχα!!!

Εγώ του φοράω κάτι παντοφλίτσες που είναι σαν καλτσούλες...

Ρε Μαράκι... όλες κουκουβάγιες είμαστε...

μη σου πω οτι επιβάλλεται να είμαστε κουκουβάγιες...

σήμερα ήρθε 1 μάστορας να μας δώσει προσφορά για 1 χώρο που θέλουμε να κλείσουμε στη βεράντα...

Μας είπε 800 ευρώ... πέρίμενα πολύ περισσότερα...

τι άλλα;

ααα... κι ο δικός μου διάρροιες κάνει... λέτε να βγάζει δόντια;

=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας

τα παω για μπανιοο σε λιγο ωστε να κανουμε μαμ και νανι μετα

εμεις αρκετα καλα εχουμε -\

πλην της αφαγιας που που πλεον δεν ασχολουμε -

ας φανε οτι θελουν

ειμαστε πολυ καλα

ο Νικολακης σουπερ το μωρο μου

ενταξυ με τον αντρα μου ψιλοσφαζομαστε και παλι αλλα ποιος νιαζεται

ας ειναι τα μωρα καλα

εγω πουλ δουλιτσα και ιδιαιτερα - γενικως πολυ δουλεια

να δω τον υπνο ποτε θα φτιαξουμε

μαλλον σε καμια αδεια το βλεπω

αλλα το εχω παρει αποφαση - θα διαθεσω μια εβδομαδα σε αδεια που θα εχω και θα τα αφησω να μαθουν να κοιμουνται μονα τους

πολυ αγκαλια - πλεον δεν μπορω αλλο - κουραστηκα

τιποτα συνταρακτικο κοριτσαρες μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Μαρκερ... εγω νομιζα οτι ειχες αρχισει τη μεθοδο για τον υπνο... ακομα παιδευεσαι;;;

καν'το να κοιμηθεις και εσυ λιγο πριν καταρευσεις!

τα δικα μου με καλτσες τα εχω στο σπιτι. με πατουσακια αντιολισθητικα τους βαζω απο πανω οταν τα αφηνουμε ελευθερα σε ολη τη σαλοκουζινα γιατι υπαρχουν σημεια γυμνα.

εξω περπατανε καλα με παπουτσια, αλλα στην αρχη θελουν να κατσουν κατω να ελεγξουν το περιβαλλον. φυσικα τα αρπαζω αμεσως.

απο χθες εχω μια νυστα... ολο θελω να κοιμαμαι. ή ως εδω ηταν οι μπαταριες μου, ή τα αντιφλεγμονωδη+ μυοχαλαρωτικα που παιρνω για τον αυχαινα μου προκαλουν υπνηλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ε ς λεω που την αφηνα και μπουσουλουσε...θα μου στειλετε καμια κυυρι με καμια τσαντ καμια μερα εξω απο το σπιτι,θα χτυπησει το κουδουνι κι θα μου πει...ειμαστε απο το χαμογελο...χαχαχαχαχ

αλεκα 234 ...περαστικα ρε...

κοριτσια ερχομαι αθηνα,ε;;

οι μερεσ που θα ερθω εινι..1η 2 το πολυ..οποτε ο χρονος περιορισμενοσ...

βολευει την πεμπτη το πρωι καπου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag εννοειται οτι οτι ειναι απο τα μυοχαλαρωτικά.Χαλαρωτικά ειναι υπνηλία προκαλουν.

Σωσω βγαζει κι αλλα δοντια και εχει τοση διαρροια;Ξερεις το ελεγες και πριν παντρευτεις και ανησυχούσα μη σας χεσει στη βαφτιση!Αλήθεια!

Νανούκα ο Ανθιμος θα τα κανει ολα μαζι!Θα βγαζει δοντια και θα τρεχει.Παντως σοβαρα τωρα εσενα μιλαει και λεει διαφορα.Εμενα ο μπαμιας μου μονο περπαταει! και ντατα, μα μα, μπα μπα, αντε και κανενα γκακου στο τσακιρ κεφι!Ολο ντα απανταει λες και ειναι ρωσος.Ενταξει λενε τα αγορια αργουν να μιλησουν...αλλα πες και κατι αλλο ρε φιλε!

Τωρα για να ειμαι ειλικρινης περιμενω τη στιγμη που θα μου πει σ΄αγαπω.Οπως ολες σας φανταζομαι!

Ε ρε πανες που θα αλλαζουμε στους εαυτους μας!

Ελα ρε Σωσωκα ερχεσαι Αθηνα;Τι λες τωρα!Αντε μακαρι να βρεθουμε!1 ή 2 Δεκεμβρίου δηλαδή;

Καληνυχτα κουκλες!Ευχαριστω και παλι για τις ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Σωσω βολτα στην πρωτευουσα ακουω...

αντε να βρεθειτε ολες κατω...

εγω το βραδυ κατα τις 5:30 με επιασε ενας βηχας! μιση ωρα εβηχα μεσα στα μαξιλαρια μην ξυπνησω τα μωρα! οταν με πιανει αυτος ο σπαστικος.... τρελαινομαι! ευτυχως που κοιμηθηκε στο κατω σπιτι ο αντρας μου λογω υπηρεσιας αλλιως θα τον ξυπνουσα.

ευτυχως εχει ηλιο σημερα!!!

αντε ξυπνατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες μπουμπουδενιες μου !!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ Σωσω μπορουμε !

που 8ες Συνταγμα - Κολωνακι - Παγκρατι (στο σπιτι μου)- Καλλιμαρμαρο - Καισαριανη :D

ΠΟΥ ??????????? ΩΡΑ?????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε Τζούλια... τι ρωτάς;

Στο κολωνάκι θα θέλει να συναντηθείτε... χαχαχα!!!

Για σας μπουμπουδένιες!!!

Πολύ μου άρεσε... μπράβο Τζούλια!!!

Πήγα οδοντίατρο... θα μου βγει ο κούκος αηδόνι!!!

Ωχ Παναγιά μου...

Ο Άνθιμος δεν είναι πολύ ζωηρό παιδάκι... αλλά μου κάνει κάτι αγιρίστικες πελλάρες (τρέλες)...

πού τις μαθαίνει ρε κορίτσια;

Περιττό να σας πω οτι τρελαίνομαι όταν κάνει τέτοια πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ηρεμια ειναι αυτη;;;

εμεις πηγαμε το μεσημερακι Λαγκαδα για να κουρευτει ο μπαμπας μας και εμεις καναμε βολτα με το καροτσι. ειχε ομως κοσμο και αργησε... κοιμηθηκαν και τα 2 στο καροτσι! οποτε τωρα υπνος νιέτ!

θα μας τα πριξουν ολο το απογευμα..... @#$%^ την τυχη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε φιλεναδες μου....εχω προβλημα 3 εβδομαδες τωρα με το ιντερνετ,σημερα πηραμε καινουργιο μοντεμ κ αμα δεν κανει κ αυτο δουλεια θα το σπασω το ρημαδι...

ολα καλα,πηγαμε παιδιατρο για εμβολιο,η αγγελικη ειναι 10.400 κ 80εκ...παει πολυ καλα η αναπτυξη της κ γενικα ειναι πολυ προχωρημενη για την ηλικια της.....ετοιμαζει 4 τραπεζιτες...φακ!!!!!

εγω εχω τρομερο θεμα με τη μεση μου κ την πηγα χτες στους δικους μου γτ δε γινεται αλλο..

πρεπει να ξεκουραστω -λεμε τωρα-εχω ξεκινησει να πλενω μοκετες κ να κανω ενα σωρο δουλειες..

αλλα τουλαχιστον κοιμηθηκα χτες σερι..

η αγγελικη παλι χτες ξημερωματα 4-6 ξυπνησε κ επαιζε κυνηγητο κ κρυφτο με τη γιαγια της!!!!

σας γραφω απο τις αδερφες μου..αυριο λογικα θα μπω πια απο το δικο μου..

ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα πιτσιρικια σας ακομα καλυτερα ..

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολωνακι εεεε? Και που καθησετε καλε με τοσα καριτσια και μωρα???? χαχαχαχα! πλακα κανω απειδη ζηλευω τα λεω!

Να πατε κανενα θησειο! Που χει άπλα!

Ενα κολωνακι γενικα μια αθηνα θα ηθελα τωρα! Κυριως για ψωνια! Να κανω ενα σοπινγκ θεραπυ να καει το πελεκουδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ ηρεμια εχει πεσει! Που ειστε καλέ?

Βρε κοριτσια τι ξέρατε αυτο???????????????? Η Ντομ ξέρει να μιλάει γιαπωνέζικααααα! χαχαχαχα! Δε κάνω πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού είσαι βρε Καλυψούλα;

Μας έλειψες κι εσύ!!!

Μια χαρά η Αγγελικούλα!!!

Τι κάνατε στη γιορτούλα της;

Εγώ είμαι στη δουλειά ακόμη...

Μόλις σχολάσω θα πάω στην πεθερά... βγήκε από το νοσοκομείο...

Ρε κορίτσια... λες και κάποιος μας έχει ματιάσει... όλο έξοδα είμαστε....

Μ’ αρέσει που περιμέναμε τους 13ους... για να ανασάνουμε...

Δε βαριέσαι... την υγειά μας να έχουμε...

Πλησιάζει και ο καιρός που λήγει το συμβόλαιο μου και με αγχώνει κι αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεμπτη πρωι κατα μολλ ανα σας βολευει..εμεις θα μενουμε πικερμι...οποτε..βολευει κατα εκεει..θα εχουμε αυτοκ δε λεω..αλλα δε ξερουμε και πολλα απο αθηνα..βολευει πεμπτη 18 του μηνος πρωι;;το μερος βολευει;;;

καλυψω που εισαι ρε..

1 χαρα η αγγελικουλα...

εμεις καλα...κουρευτηκα..κοντα..δε μπορουσα αλλο με την μαλλουρα..ολο κοτσιδα.,..

σα τη θεια λιτσα ημουν...

η ντομ ξερει κινεζικα για να κανει παζαρια στη τσαιναταουν...

και μετα λλει οτι αγορασε φορεμα για τη βαφτιση 600 ευρω..

παμε για καφε..

βαγκ γιατι τετοιος βηχας;;

αυριο βραδυ ξεκιναμε για καβαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...