Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

γεια και απο μας!!

εμεις έχουμε πολύ βήχα γμτ..

τώρα κοιμούνται και ξυπνάνε απο τον βήχα

ξεκίνησα αερολίν..

και η Μαρία το ίδιο

χαμός

Χρόνια Πολλά στις Αγγελικούλες και στην Τζούλια για τα γενέθλιά της

οτι επιθυμείτε!!

Σωσώκα μου να ζήσετε!!

καλοφώτιστο το κομμάτι σου!!

χαίρομαι που τα περάσατε ωραία!!

Χρυσούλα κατατακτήριες..

χαρά στο κουράγιο σου

μπράβο!

και γω είμαι στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο, 5ος χρόνος φέτος

πήρα αναβολή σπουδών για φέτος βέβαια..

γιατί άραγε?? :lol::lol:

πέρισυ ζορίστηκα πάρα πολύ, αλλά δε φαντάζεστε πόσο μ' αρέσει..

πάω να ξαπλώσω και γω λίγο

ενα πτώμα είμαι σήμερα

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gεια σας ....κοριτσια μου...φιλεναδες μου...μαζι καναμε το γαμο αλλωστε..

καταρζχην ευχαρισατω βαΓΚ ΚΑΙ αλεκα για την προσελευση στο γαμο και για τα δωρα..να στε καλα..

και σας ευχαριστω και για τις ευχες./...

χρονια πολλα σε ολες τισ αγγεελικες...πολυχρωμες...

ηγ μικρη συνεχιζει 4η μερα διαρροια..

θα σας τα περιγραψω ολα αργοτερα..

φωτο οταν παρω...κοριτσια μη βαλετε εσεις..

ας ειναι επαγγελματικες ...χαχαχαχ

εγω το ευχαριστηθηκα..ζοριστικα στη χαιρετουρα..που κρατησε 10 λεπτα..

τους εσπρωχνα να φυγουνε..θα σας τα πω λςειτερ...

να στε καλα και παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε Σωσώ... εγώ τι να πω που χαιρετούσα 2 ώρες;

χαχαχα!!!

Χρόνια πολλά και καλά Τζούλια μου!!!

Πού είσαι ρε Χρυσουλάκι;

Εννοείς οτι θα δώσεις εσύ κατατακτήριες ή προετοιμάζεις μαθητές;

Μαρκάτ μου, 3 παιδάκια άρρωστα;

Ωχ Παναγιά μου!!!

Περαστικά και γρήγορα!!!

Σωσώκα πήρα το θερμιδομετρητή.

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

Την άλλη Δευτέρα ξεκινάω μαθήματα για τους πίνακες με κουκούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας θέλουνε αποκλειστικότητα τα σκατούλια μας...

Ο δικός μου αν με δει να κάθομαι στον καναπέ, εκνευρίζεται... πρέπει να κάτσω κάτω στο πάτωμα μαζί του.

Αν μαγειρεύω ή πλένω πιάτα ή κάνω οποιαδήποτε δουλιεά, είναι ηρεμότατος και παίζει μόνος του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑΚΙΑ Κ ΟΠΟΙΟΝ

ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΤΕ !

ΡΕ ΣΩΣΩ 8Α ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑ8ΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΜΑΝ !

ΜΑΡΑΚΙ95 ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ Κ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας είπα οτι σήμερα γέννησε η κολλητή μου το κοριτσάκι της;

2900 και 50 εκατοστά.

Πολύ θα ήθελνα να ήμουν δίπλα της...

Κι άλλη σκορπίνα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησαει νανα,..

λεπτομερειες αυριο....για το γαμο..η με την πρωτη ευκατρια...

πως περασατε σημερα τζουλια;;;

μη μου πεις με...παπουτσακια φαγητο;;; :shock::shock::shock:

μαρκατ περαστικασ ασας..τι να πω..

χρυσ τι εννοεις κατατακτηριες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

:ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion1.gif]

ΣΩΣΩ να ζήσετε και πάλι!Σε επαιρνα τηλ. το Σαββατο να σου ευχηθώ αλλα με απέρριψες :(

Καλά έκανες! :D Τ :D ελευταία στιγμή κι εγώ! :D

Η Νανούκα μας έκανε ποστ ¨Σημερα γαμος γίνεται¨ στην κατηγορία Σχεσεις δραστηριοτητες ελευθερος χρονος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τηνα τη νυφη!

ΜΑρκατ περαστηκα στα 3/4 των παιδιων σου!

Μαρκερ, Χρυσουλα,αντε καλε πειτε κανενα νεο σας!

και φυσικα.... Τζουλια πολυχρονη!!!!! με τρελα!!!

οπως καταλαβατε... παλι ο αντρας νυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο αλλα θα ηθελα να μπειτε εδω και να μου πειτε αν βγηκε σε σας.

Είναι το κινεζικο ημερολογιο για προβλεψη φυλου.

Εμενα παντως στο Βασιλη βγηκε!

Μαρακι κι εσενα...ξερω! :lol:

http://www.mamadesonline.gr/portal/inde ... &Itemid=80

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!

πρωτη γιορτουλα σημερα ,κ η Αγγελικη ξετρελαθηκε ..επερνε τα δωρα κ τ πηγενε στο δωματιο ,ειχε γελιο γιατι δεν τα ανοιγε ,απλα επαιζε ετσι οπως ηταν :lol: που να ξερει !!!!

ειχαμε κοσμο αλλα ηρθαν νωρις γιατι εχουνε ολοι μικρα κ ετσι 9ηωρα κανονικα ολοι στις θεσεις τους τα μπανια τους ,γαλατα κ νανι!!!

Σωσω καλοφωτιστη η Μαρθα σας!!!!!!

κ φυσικα σας ευχομαι να ζησετε κ να εχετε παντα χαρες στην ζωη σας !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxarιστω ρε κοριτσια μου !

Χαλαρα σπιτι , δεν ειχα πολυ δια8εση , ηρ8ε η κολλητη , εσκασε αντρας στις 9.00 παραγγειλαμε

, ηρ8ε 1 ζευγαρι φιλοι (ειπα δεν 8α κανω κατι , ειμαστε χυμα ξυπολιτοι για το χαλι ), μου την σπασανε όμως γιατι εχω φτιαξει ενα χωρο του παιδιου κ ειμασταν όλοι με καλτσες κ τσουπ μπαινει ο αλλος με τα παπουτσια περναει , τσαντιζομαι βγαινω στο μπαλκονι να καπνσω , μπαινω κα8οταν μεσα με τα παπουτσια , λεει η κολλητη - ρε ολοι ξυπολιτοι ειμαστε - α, λεει γιατι ? (εξηγουμε) α καλα λεει .

και δεν τα εβγαλε ... :roll:

τελικα δεν μου παει η κοινωνικοποιηση ... Καλα κανω κ δεν 8ελω μαζεμενο κοσμο ...

του χρονου κ αν !!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Α ρε σκορπινα! χαχαχα! Τι μου θυμιζει? τι μου θυμιζει? χαχαχα!

Εγω μονο πανο δεν εχω βαλει! ΟΧΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ! Δε γουσταρω ρε παιδι μου.

Οταν ημουνα εγκυος με ειχανε ξεκολωσει. Τωρα ομως........

Ευτυχως τωρα πια με βοηθαει πολυ ο αντρας μου σ'αυτο. Οποτε δε φαινομαι μονο εγω παραξενιδου. Οικογενεια παραξενιδη!χαχαχαχαχαχαα!

Μα ρε γμτ ολο κατω σερνεται το μωρο. Θα μου πεις εδω οταν βγαινουμε ολο κατω ειναι στο δρομο. Το τι μπουσουλητο εχει κανει στη πλατεια δε λεγεται. Ακομη και τωρα που περπαταει με το που δει κατω σκουπιδακι αμεσως το πιανει. Αλλα βρε παιδι μου στο σπιτι δε μπορω.... Ημουνα βεβαια και απο πριν ετσι... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Τωρα τον εχω βαλει να ξανακοιμηθει και φωναζει μαμααα μαμαααα! χαχαχαχαχα! Δε μασαω φιλαρακι! χαχαχα!

Τζουλια χθες στο εκλεισα λιγο ξαφνικα αλλα ειχα το κιν να φορτισει και μπηκε ο αντρεας σπιτι και φοραγε παπουτσια και βαριοτανε να τα βγαλει και με φωναζε απο την εισοδο. χαχαχχαα! ανεβηκε για τα γυαλια του.

Καπνιζεις κοριτσακι ομως.... γιατι εεεεεε? ασχετο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σωσωσκα μου! Περιμενουμε λεπτομερειες!

Αλεκα μου να τη χαιρεστε τη ζουζουνιτσα σας! Αυτο με τα δωρα το εκανε και ο δικος μου στα γενεθλια! Επαιζε με τα κουτια και οταν πηγαινα να τα ανοιξω εκλαιγε κιολας! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας τη σπαει που μπαινουνε ασχετοι και διαβαζουνε τι γραφουμε? :?:?:?:?:?:?:?:?:? Ασχετο.....

Το να μπει μια μαμα που εχει μωρακια στην ηλικια των δικων μας το καταλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα...

Χρονια πολλα στις Αγγελικουλες μας χθες...και στη Τζουλια για τα γενεθλια της :x:x:x:x

το τελευταιο διαστημα ηταν λιγο δυσκολο, ειχαμε τον παππου μου στο νοσοκομειο, η μαμα μου δεν μπορουσε να με βοηθησει εντελως με το παιδι, εγω στο τρεξιμο ολη μερα, μεγαλα προβληματα με πεθερα :evil::evil::evil::evil: ...

τελος παντων αν και οχι με τον καλυτερο τροπο ισιωνουμε παλι σιγα σιγα και ετσι και αλλιως ειχα στο προγραμμα να δωσω κατατακτηριες στο παιδαγωγικο..εχω αρχισει να διαβαζω λιγο, ειναι σε ενα μηνα ακριβως..ο,τι κανω...

ο μικρος παρα πολυ καλα..ευτυχως εχει μεινει σταθερος στα κιλα του, τρωει απο ολα αλλα εινα σβουρα ολη μερα..δε βαριεστε..τι να κανω??? παντως το σπιτι ειναι βομβαρδισμενο, τιποτα στη θεση του και φυσικα εχω μαζεψει τα παντα!!!!ξυπναει ακομα το βραδυ για ενα μπουκαλι..συνολικα κοιμαται 10 ωρες το βραδυ..

με λιγα λογια καθε βραδυ ειμαι φοβερα κουρασμενη αλλα νομιζω οτι αξιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αχ, βρε ΜΑρακι! ιδια ο αντρας μου εισαι! και αυτος εχει κολημα με τα παπουτσια! ετσι ειχε μαθει απο το σπιτι του. αλλα εμενα ακομα με ενοχλει να ερθει καποιος, οχι κολητος ή συγγενης και να τον βαζει να βγαζει τα παπουτσια. πριν μπουσουλισουν τα μωρα περνουσε ο λογος μου. τωρα που γυρνανε παντου... ακομα και στα γεννεθλια ολοι με παντοφλιτσες ηταν!

αλλα φανταζεσαι καποιος να εχει τρυπια καλτσα και να επιμενεις να βγαλει τα παπουτσια;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερουδιτσες !

Χρυσουλιτσα μου σε ευχαριστω , κουραγιο κ ολα καλα να πανε ευχομαι.

Μαρακι 95 καπνιζω 2-3 μπαλκονατα αλλα σαβ/κο το ξεσκιζω.

ΑΑΑΑΑΑ εσεις τα αφηνετε να μπουσουλανε και εξω ????????

εγω μολις δω να αφησει χερι κ να παει να κατσει ' καροτσι κ βολτα ! :oops: δεν εχει μπουσουλησει ποτε σε εξωτερικο χωρο κ στο σπιτι της κολλητης μου σφουγγαριζω πρωτα :lol:

Μου την σπαει που εχουμε 8εατες αλλα 8α κοιταξω να βρουμε εναν πιο prive τροπο να επικοινωνουμε λειαν συντομως! ;)

Πριν λιγο ξυπνησαμε , εχω ωραιοτατη ψαροσουπα απο χ8ες για το μωρο , 8αρ8ει η μανα μετα κ 8α παω λαικη ... αυτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Τζούλια, Μαράκι είστε λίγο υπερβολικές νομίζω!Βεβαια μιλάω εγώ που δεν τον αφηνα να μπουσουλησει στο ιδιο μου το σπιτι!Ισως γιαυτο αποφασισε να περπατησει :lol:

Αλλα τωρα την εχω παρει την κρυαδα!Με τις βολτες εξω, το τι σκατα πιανει!Λετε ψαχνει κατω και πιανει τα χνουδακια, ολα ετσι κανουν!Ενα πραμα που δεν το βλέπεις καλα καλα με γυμνο ματι και το χουν δει απο χιλιομετρο!

Σήμερα γιορταζει ο αντρας μου!Του Αγ.Νεκταρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη να χαιρεσε το στεφανι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλές πολλές ευχές! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!

Τζουλ τωρα που περπαταει τι κανει... σε ανυποπτο χρονο μπαμ πεφτει κατω και μπουσουλαει!χαχαχαχ! Μεχρι να το μαζεψω εχουμε μαζεψει εμεις τα μισα αντισωματα της πλατειας! χαχαχα! Βελτιωνεται ομως μερα με τη μερα και περπαταει ολο και πιο πολυ. Τωρα τρεχει κιολας! χαχαχα!

ΚΟριτσια σας το ειπα? Οταν τα κανει λεει κάκαααα κάκααα! χαχαχα! Για να τον καθαρισω και γκρινιαζει! Καλο αυτο θα μαθει μαλλον πιο ευκολα να πηγαινει τουαλετα. Μαλιστα το πρωι του δινω το γαλα και περιμενα μας και ξανακοιμηθει. Ματαια ειχε οργωσει τη κουνια πανω κατω! Επαιζε γελαγε! Σε μια φαση φωναζει μαμααααααααααααααααααααααα! Εεε λαω παω να τον σηκωσω δε ξανακοιμαται. Μπαινω στο δωματιο και τον βρισκω με το παντελονακι βγαλμενο και το πανω μερος μαζι με το φανελακι μεχρι τις μασχαλες! γυμνη κοιλιτσα μου ρθε να το φαω! Μπουτακια κοιλιτσες! γιαμ γιαμ! Βρε του λεω τι εκανες εκει? Και γκρινιαζοντας μου κανει κακα κακα κακα κακα! Τον κοιταζω τα ειχε κανει! χαχαχαχαχα! Σε λιγο θα την βγαζει και θα κατουραει! χαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχχαχαχχαχαχαα! Ειμαι κουκουβαγια? εεεε λίγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα! Γουελκαμ μπακ! Μας την εκανες για λιγο αλλα σε συγχωρουμε!

Παω για νανι! Να ηρεμησει το πνευμα μου λιγο....................................................... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...