Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

καλησπέρα κορτσούδια!

μια χαρά εμεις!

εχω 2 μέρες τώρα πλένω τις κουρτίνες και τα ρόμαν απ' όλο το σπίτι..

αύριο θα τα δώσω στην πεθερά για σιδέρωμα..

έπρεπε να τα είχα κάνει απο το Σεπτέμβριο, αλλά βαριόμουν.. χα

έχει και κάτι απίστευτες μέρες οπότε ηταν ευκαιρία..

λοιπόν Σωσω μου άρεσε το μακιγιάζ!

ένα πιο απαλό κραγιόν και όχι τόσο έντονη η γραμμή κάτω απο το μάτι και θα είσαι σούπερ!

εμένα επίσης μου αρέσει πολύ και το άι λάινερ ή μολύβι στο μάτι..

μια χαρά θα' σαι κούκλα!!

καλά οι φωτο απο τα γενέθλια τι τέλειες!!!

καθόμουν και τις χάζευα

Τζούλια να χαίρεσαι το σύζυγο!!

τι δώρο του έκανες?

λοιπόν σας αφήνω

πάω να ετοιμάσω το βραδυνό, πείνασαν οι τσούπρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τώρα κοιμήθηκε ο μικρός...

καλά άντεξε ως τις 8...

ρε παιδιά... τι εννοείται όταν λέτε "σύμβολα παιδόφιλων";

Ντομ, άκουσες καρδούλα ε;

Είναι ο ίδιος ενθουσιασμός με την πρώτη φορά;

Μαράκι πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα δεν προλαβα να ενθουσιαστώ όπως και την άλλη φορά γιατί το αφήνει κανα δυο δευτερολεπτα.Και στο Βασίλη που του ειχα πει μπορώ να ακούσω λίγο ακόμα;μου ειπε δεν ειναι για χόρταση, αρα καταλαβα οτι δεν κανει και καλό να το ακούς ώρα. :?

Τζούλια 176 παλμοί ! Ετσι πολλούς είχε κι ο Βασίλης...καλα αυτός και παραπανω..186 ειχε φτασει καποια στιγμη. :shock:

Τον ρωτησα αν μπορουμε να καταλαβουμε φυλο απο τους παλμούς και μου ειπε οχι.

Μονο στον 9ο μηνα αλλα τι να το κανω ειπε αφου φαινεται απο την αυχενική διαφανεια συνηθως.

Αχ αυτές οι αναγούλες με εχουν πεθανει, σε συνδυασμό με τα σκατά του Βασίλη είναι το κατι αλλο! :ymsick:

Τζούλια πάω να το βρω να το διαβασω το ποστ.

Πάντως γιατι σε κοροϊδευει η Σωσω για το μουσακά;Εγώ τον θεωρώ τον Βασιλιά των φαγητών!

Μαλιστα θα ειχα περιεργεια να δω πώς τον φτιάχνετε μανταμ Σωσω στη Βόρεια Ελλάδα.Εναν ωραιο πολίτικο μουσακά!Ε ρε μανα μου τι θα γινότανε! =p~:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......

η αρρωστη σας χαιρετα!

καλυτερα ειμαι σημερα...

το βραδυ βεβαια ξυπνουσα καθε ωρα γιατι δε μπορουσα να γυρισω. με πεθαινε η μεση μου.

το πρωι το κεφαλι καζανι, πραγμα που επιδεινωθηκε απο τη γκρινια την\ς Μαριαννας...

οταν ξυπνησαν κατα τις3, τους πηρε ο αντρας μου και τους πηγε σουπερ για 2 σχεδον ωρες!!!

το ποσο ηρεμισα....

εκανα μπανιο, εβαλα μασκα....

αλλα το απογευμα πηγε παλι να μ'ανεβει πυρετος. πηρα 2 ντεπον και στανιαρα.

αυριο ελπιζω να ειμαι τελειως καλα.

θα ερθει και ενας ραφτης να με παρει μετρα για στολη...

ερχεται η ωρα για δουλεια....

250Ε για μια επισημη και μια καθημερινη. βαλε και πουκαμισα, καπελο, γραβατα.... παπουτσια... θα ξηλωθουμε κανονικα παλι...

Τζουλια να χαιρεσαι τον αντρα σου!

λογικα τωρα δε θα εισαι στην παρεα μας.... ;)

Ντομ, ειναι τελικα πιο κουλ η ψυχολογια στη 2η εγκυμοσυνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά Βαγκάκι είναι πιο μανίκι, γιατι στην 1η δεν ενιωθες καλά, ξάπλωνες, ηρεμούσες, έκανες ό,τι ηθελες.Τωρα έχεις ενα παιδί να είσαι ανα πάσα στιγμή και κατάσταση απ΄οίκω.

Σαν ανησυχία για το αν θα πανε ολα καλα, όπως στην 1η εγκυμοσύνη ακριβώς!Απλά κάπου διάβασα ότι σε δεύτερη κ.ο.κ. εγκυμοσύνη, το πιο πιθανό είναι να πάνε όλα καλά.Αυξάνονται δηλαδή οι καλές πιθανότητες, και κάπου με ξεαγχώνει αυτή η σκέψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι αληθεια Ντομ...

το τι βολτες και Μενεγακη στην εγκυμοσυνη... αλλο πραγμα!

αλλα λογω κρισης, χλωμη τη βλεπω 2η εγκυμοσυνη, οποτε... θα μεινω με τις μνημες της 1ης και μοναδικης!

εχει ποση ωρα, με τριγυρναει κουνουπι!!!

ελεος!!! Νοεμβριος ειναι!!

και με τσιμπισε το βρωμιαρικο στο χερι!

ελπιζω να μην ανεβει στα δωματια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofh...οκ καΛΟ ΜΟΥ....KATALABA TI LEW....ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ...να της πω κατω να μη μου βαλει τοσο εντονη σκια και αλλαγη το κραγιον..

αλλα ολα αυτα οταν με βαψει τη κυριακη..δεν ειμαστε για αλλα δοκιμαστρικα..αυριο θα παω να παρω μπομπο και βαφτιστικα..θα σας βαλω φωτο..

ελπιζω να προλαβω..

εκανα λιγο το ψυγειο..ερχεται σημερα βραδυ η αδερφη μου απο σαντορινη..αντε να ερθει να κρατησει τη μικρη να κανω καμια δουλεια..το σπιτι βρωμει που λενε και οι κρητικοι...

αυριο βραδυ εχει εξοδο..θεσ νικιες σας περιμενω..καμια ταβερνα...

να σας πω ρε κοριτσια...

πρεπει να εχω κανενα γλυκο αλμυρο εδω στο σπιτι να κερναω;;

υποτιθεται δε πειρμενω κοσμο..

ουτε σαββ ουτε πριν το γαμο περα απο τιςε δφιλες μου...

πρεπει να αγορασω τιποοτα;;;γιατι για να φτιαξω...δυσκολα...

σας επρηξα με το γαμο,ε;;αν γινομαι κουτραστικη ,,,πειτε..εξαλλου..υπομονη..2 μερες μεινανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ντομ τι καλα...ακουσες καρδουλα!!!!!αχ,τι ωραιο συναισθημα!

ολα καλα θα πανε!!! κ που εισαι ακομα!!!!μεχρι να γεννησεις θα εχεις κανει ενα σωρο πραγματα με την κοιλια τουρλα που στην πρωτη εγκυμοσηνη ουτε να τα σκεφτεις δεν επαιζε :o

Βαγκ περαστικα ! ενταξη δεν βρηκα κανεναν στο τμημα...πηγα 5-6φορες ,παντος εγινε η δουλια μου κ ολα μια χαρα!!!

Σωσω οι φοτο σουπερ...εισαι κουκλα!!εχεις εντονο βλεμα απο μονη σου τι σκας για το μακιγιαζ ...παντος κ πιο απολο με ενα λιπ-γκλος θα μου εκανε!!! με το καλο ο γαμο -βαφτησι!!!!!!!!

εχει ζεστη η εχω ζεστενομαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νυφη!!!

αγχωθηκες;;; χαχαχα!!!

λοιπον... αν ειναι να ερθουν φιλες κλπ για να σε ντυσουν και τετοια, παρε κανενα γλυκακι.

για γαμους λενε δεν κανει να κερνας σκουρα γλυκα. λενε. για καλο και για κακο, παρε απο αυτα τα ασπρα που γινονται με το ασπραδι του αυγου και αχνη. τωρα δε μου'ρχεται πως τα λενε.... αλλα μου αρεσουν πολυ! ειναι σαν τα ψευτικα παγωτα που τρωγαμε μικρα!!! τι θυμηθηκα τωρα!!!

ή κατι τρουφακια με ινδικαρυδο. εμενα δε μ' αρεσει το ινδοκαρυδο. αλλα δε θα τα φαω εγω!!! χιχι!

και αν σου ερθει κανενας το Σαββατο, παραγγελνεις καμια πιτσα "Γκρεκα"!!!

το οτι εκανες το ψυγειο... τι να σε πω!

σαμπως θα ερθει το star chanel οταν ντυνεσαι να ψαχνει ψυγεια και ντουλαπια σαν της Μανωλιδου;;; :lol::lol::lol:

κατσε λιγο να χαλαρωσεις!!!!

οσο για αυριο για ταβερνα... χλωμο εως ασπρο...

ο αντρουλης μου εχει κλεισει να κανει μασαζακι...

ουδεν σχολιο...

και οσο για τις στολες... εμεις αγοραζουμε τα παντα!

στη σχολη μας ειχαν δωσει 2 στολες που χωρουσαμε μαζι μεσα!

οποτε στολες εμεις, αρβυλες εμεις, ζωνες εμεις, πολλοι συναδελφοι στην αρχη αγορασαν δικα τους οπλα, γιατι αυτα που μας ειχαν δωσει ηταν του 1924! ναι! το δικο μου ειχε και σφραγιδα την ημερομηνια! περισυ μας δωσανε καινουρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοχα κοπελιες!

Καταρχας μίλησα με Καλυψω! Μου είπε να μην ανυσηχειτε! δεν ειναι στον Κορυδαλλο και δε πηρε τα βουνα απλα εχει χαλασει το μοντεμ.χαχα! Πηγε σημερα επισκεψουλα στη Χαρα(μπεμπακος) στο νεο σπιτι στη Λουτσα. Περασανε πολυ ωραια. Και η Χαρα καλα ειναι και ο στεφανακος της απλα περιμενει το ιντερνετ.

Βαγκ περαστικα αγαπη! Κανενα μασαζακι απο τον συζηγο.... δε θα εκανε κακο! χιχιχιχιχι! :oops::oops::oops:

Κυριακη ηθελα να σε ρωτησω στο τηλ και ξεχασα... Τον μικρο τον παιρνεις αγκαλια? (χαζη ερωτηση το ξερω..)Θα σε τρελανουμε στις ερωτησεις τωρα! χαχαχα!

Σωσω! και τα δυο μακιγιαζ ειναι ομορφα αλλα με λιπ γκλος εγω επιμενω.

Πηγα να κανω υποβολη το μήνυμα και ειδα οτι γραψατε και αλλα και συνεχισω σχολιασμο...

Σωσω μας επρηξες με το γαμο! Αμαν πια! Αλλη δε παντρευτηκε δηλαδη? χαχαχα! ΤΡΕΛΗΗΗΗ! Εγω γουσταρω τρελα παντως! Μακαρι να παντρευομουνα ξανα.... χαχαχα! Τον ιδιο φυσικα αντρα. Δεν ξερω κιολας! χαχαχχαα! Μ άρεσε πολυ η προετοιμασια! Με το καλο Σωσωκα να ειστε παντα ευτυχισμενοιιιιιι!

Και φυσικα δε μας πρηζεις!

Βαγκ καλα λεει η Σωσω! Εσεις τα πληρωνετε? Ελα Χριστε!

Τζουλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να χαιρεσαι τον αντρα σου βρε! Σκορπιδι και ο συζηξ! Καταλαβα......... Φανταζεσαι να εβγαινε και το μικρο σκορπιος! Μανουλαααααααα!

ΜΟυσακα εφτιαξες τελικα? Πως τον υποδεχτηκες? Φορωντας μονο την ποδια της κουζινας? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Παω να κανω υποβολη ξαναγραψατε και συνεχιζω.... χαχχαχα

Μπεζεδες λεγονται Βαγκ και ειναι πολυ καλη ιδεα ειχα και γω στον δικο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αλεκα...εχει ζεστη..αλλα α νεχεις 1 ηλικιωμενο ..πχ ο πατερας μου που κρυωνει,λεει παλι το κατεβασες;;κρυο εχει!!! :-?:-?:-?8-|8-|8-|*-:)*-:)#:-s#:-s#:-s#:-s

μπεζεδες,ε;;μαρεγκες,ε;;

τισ φοβαμαι βαγκ...γιατι θα τους φαω ολουες εγω..αλλα ισως πρεπει να παω να παρω κανενα..και θα τους κρυψω...

:lol::lol::lol:

ο ερπης δε λεει να φυγει..

βαγκ δεν αγχωθηκα..οι υπολοιποι με αγχωνουν..με πηρες τηλ 1 θεια να μου πει αν θελει να μου φφτιαξεςι πιτες και υτετοια..και λεω για ποιο λογο;;και λεει να κερνας;...και λεω ποιον;;;και λεει δε ξερω...

και μου μπηκαν ψυλλοι..

ναναι καλα η γυνιακα δε λεω...

μονο λιπ γκλος;;;ποιο ειναι το λιπ γκλος;;μονο το γιαλιστικο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εχεις κουφετα κ σοκολατακια Σωσω....γαμο εχουμε!!!!!!!!

κ κανενα ουισκακι...για να πας ετοιμη με σουπερ χαμογελο!!!!

εγω οταν με εβαφαν ειχα χτυπισει κανα 2σφυνακια κ πηρα τα πανω μου :roll:

να εχεις κ μουσικη,οτι γουσταρεις...κατι χαρουμενο ισως :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το γυαλιστικο ειναι. Βγαινει βεβαια σε διαφορα χρωματα. Οποτε μπορει να εχει λιγο χρωματακι.

Παντως καλα θα ειναι να εχεις κανενα γλυκακι να κερνας.

Εβγαλες ερπη? Εβαλες τιποτα πανω να μαραθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Μαρακι με τα ωραια σου!!

βασικα οπως διαβασες, ο αντρας θα παει για μασαζ αυριο....

επισης, για πειτε μου βρε διαιτολογες.... αλλα προσεξτε μη με αποπαρετε..

εχω 10 μερες που τρελαινομαι για κασιους! παντα με αρεζαν, αλλα βρηκα στο καρφουρ ψημενα αλλα αναλατα και τα εχω τσακισει! σχεδον καθε βραδυ τρωω... ειναι κακο;;; εχουν πολλες θερμιδες;;;

Σωσω σταματα να μασουλας! το ανοιξες τελικα το νυφικο;;

για τον ερπη πηρες αυτο το αυτοκολητο που το βαζεις το βραδυ και το πρωι ξυπνας αδυνατη, αναλαφρη θεογκομενα χωρις ερπη στα χειλη;;; δεν επιασε;;; :lol::lol::lol:

Αλεκα234 το ουισκακι ειναι παρακινδυνευμενο... εχω δει νυφη να χαζογελαει! ντιρλα απο ουισκακι!

ασε που η Σωσω παντρευται πρωι! αν αρχισει απο το πρωι τα ξυδια..... ιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι εχει δικιο η Αλεκα Σωσω! Και κανενα αλκοολουχο δεν κανει κακο! Ειχα πιει και γω 4-5 σφηνακια! Εκανε και ψυχρα δε καταλαβαινα τιποτα! Ειχα κανει κεφαλι|! χαχαχα! Επινα βοτκα με αρωμα βατομουρο κατι τετοιο παγω,μενη απο καταψυξη! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γει σου βαγκ..

τα κασιους οπως και ολοι οι ξηροι καρποι εχουν πολλες θερμιδες..καποιοι ειναι θρεπτικοι αλλα δε ξερω ποιοι..

αντε καλε..ουισκι...απαπαπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tωρα κοιμηθηκε το σκατουλι μου!Περπαταμε κανονικα πλεον!Ολη μερα πανω κατω εχει τρελαθει απο την χαρα της!

Σωσω σε 3 μερουλες παντρευεσαι!!!!!!Αντε με το καλο !Τοσο καιρο συζηταμε και να που εφτασε ο καιρος!Μακαρι να ημασταν κοντα να σε εβαφα εγω βρε κοριτσι μου!Ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι μια κουκλα !Θα λαμπεις απο ευτυχια και αυτο αρκει!

Βλεπω μαστερ σεφ και τρωω μηλα!χαχαχα!

Α δεν σας ειπα εκανα εχθες καλλιεργεια ουρων στην Λυδια και πηρα σημερα αποτελεσματα ολα καλα δεν εχει μικροβιο.Αν θυμαστε καναμε για να δουμε αν μετα την αντιβιωση που πηρε εφυγε το μικροβιο της λοιμωξης.Οποτε αυριο το πρωι παμε για το εμβολιο της μηνιγγιτιδας που επρεπε να το κανουμε οταν χρονισαμε.

Βρε Σωσω καθαριζες το ψυγειο 3 μερεςπριν τον γαμο???και μετα λετε εμενα υστερω!!!χαχαχαχαχαχχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε! ποτε θα στολισετε τα ποστ σας για Χριστουγεννα?

Τι περιμενετε?Θελω να βλεπω ον λαιν δεντρα και αη βασιλιδες!!!

Κουνηθητε!!!!χαχαχαχα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου με ταραξατε στο διαβασμα (λειπει η γατα ...)

Αλλη μια ευχαρηστηρια γυρα !

Αλεκα να σαι καλα !

Ισμηνη κ γω της ειπα με γηινα χρωματα πιο μπεζουλι κραγιον

με τα γκρι πιο ροζε απαλο (χρωμα χειλιων καπως) *εκανα κ σεμιναρια μακιγιαζ :roll:

Μαρκατ :oops: δεν του εκανα κατι ... μου το ειχε ζητησει σαν χαρη να μαζεψω την τσεπη μου (πραγμα που σημαινει οτι δεν 8α μου παρει στα γενε8λια μου τσαντα μαυρη tous που ζητησα? :shock: ) :lol:

Μαρακι80 πηγα το ταψι στην κολλητη μαζεψα κ 2 κολλητους του , κρασια τουρτα (ηρ8ε η μανα κατα τις 8 πηρε να κοιμησει το παιδι σπιτι της ) κ μια χαρα την βγαλαμε !

Α και ρε μαρακι το λιπ γκος δεν κραταει κα8ολου , λιγο νερο να πιει , εναν να φιλησει παει...

ΣΩΣΩ εγω ημουν με 2 φιλες κ 1 8εια σπιτι , ειχα πιροσκακια - πιτσακια να τσιμπισουμε γιατι ηξερα οτι 8α ξενηστικονομουνα στο τραπεζι , Κουφετα σε βαζο και ανοιξαμε και 1 σαμπανια Dom που μας ειχανε κανει δωρο κ περασα σουπεερ !!!

ΜΑ ΑΥΤΗ Η ΚΑΛΥΨΩ 8Α ΦΑΝΕΙ η ετοιμαζει εκρηκτικα ? :lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝ ΣΟΥ ΜΕ ΜΝΜ !!!

Βαγκ δεν 8α σχολιασω για τα ξηροκαρπια τα κα8ημερινα ... :o

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια ... Παω για νανι ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!τι μου κανετε?εμεις απο την δευτερα κατεβηκαμε θεσσαλονικη(με πηρε η πεθερα κ μουειπε οτι την τριτη εχω αυχαινικη διαφανεια στο ιπποκρατειο κ κατεβηκαμε αρων αρων}η πεθερα μου δουλευει στο νοσοκομειο κ ετσι το κανονισε.μια χαρα η εξεταση κ αυτοι μου ειπαν για κοριτσακι μαλλον οτι ειναι.λοιπον εμεις το πηραμε αποφαση γυρναμε πισω θεσσαλονικη δεν γινετε κοριτσιακαλο το χωριο αλλα πρεπει να γυρισουμε στηνπολη,εχει εδω κ 2 μηνες περιπου ο αντρας μου δεν εχει δουλεια κ δεν βρισκει τιποτα κ τα εξοδα τρεχουν,εχει χτυπησει εδω πορτες αλλα τιποτα.ο μικρος τωρα τρχει,αρχιζει κ λεει λεξουλες σιγα σιγα.κατα τα αλλα ειμαστε καλα.σημερα παμε καβαλα κ θα ξαναερθουμε θεσσαλονικη την κυριακη.εχθες ειδαμε κ 2 σπιτακια για ενοικιο.αυτα περιληπτικα θα μπω κ το βραδυ απο το σπιτι φιλια κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε κοριτσαρες?Εμεις ξυπνησαμε ,πινουμε καφε και σε λιγο ετοιμαζομαστε για παιδιατρο.Εχει μια λιακαδα εξω αλλο πραγμα παλι,σκετο καλοκαιρι.Χειμωνας σου λεει μετα.Ακους Νανα?Που εισαι αληθεια και δεν ειπες την πρωτη καλημερα?

Νιουμαμα μετακομιση ε?αμα ειναι καλυτερα για σας τοτε βουρ.Αντε με το καλο και το κοριτσακι!

Α!!Σημερα θα παραλαβω και το καινουριο μου συστημα σιδερωματος!!Το λεω για να χαιρομαι..ξερετε μπας και με πιασει προκοπη και αποφασισω να σιδερωσω επιτελους! :mrgreen:

Και τι μαγειρευω παλι σημερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα η καληνυχτα για μενα να πω?

απο τις 4 + στο ποδι με την κορουλα μου.δεν ξερω τι την επιασε. δεν κοιμοταν ψιλοεκλαιγε κτλ κτλ.

στο τελος της εδωσα παναντολ και γαλατακι και κοιμηθηκε κατα τις 7 οπου φυσικα σε 10 λεπτα σηκωθηκε ο δημητρης. τρελα με κορδελα.

λεω εγω τωρα. μηπως φταιει το φρεσκο γαλα που της εδωσα? μηπως πεινουσε το παιδι? γιατι μολις ειδε το μπιμπερο μονο την ουρα της δεν κουνουσε.

newmama ευχομαι ολα καλα να πανε την τριτη και με το καλο να ερθετε στα πατρια εδαφη. απο δουλεια ο αντρασ σου?αντε να τα πουμε και απο κοντα αν ερθετε μονιμα θεσσαλονικη.

εγω πρωι πρωι εψαχνα διευθυνσεις και τηλεφωνα των εταιριων ευρεσεως εργασιας γιατι ο αντρασ μου..... κοιματε ακομα.

παλι θα καλοπερασουμε.αυτος θα κοιματε και εγω .... θα εχω ταχυκαρδιες.....

φιλακια πολλα τα λεμε

σοφακηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...