Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ HOME TEST


Recommended Posts

MADI ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ!!!ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΝΟΙΩΘΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΧΑΜΕΝΟΣ!!!ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ !!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ

Δηλαδή για να καταλάβω βρε Μαρία μου, σας είπε ψέματα ο γιατρός για να σας ξεανχώσει ή απλά είχες στον ίδιο μήνα διπλή ωορρηξία; Γιατί αλλιώς πως δικαιολογείται χωρίς ωορρηξία bebe;

Όπως και να είναι τα πράγματα όμως, τα συγχαρητήρια μου! Κοίτα να χαλαρώσεις και να ευχαριστηθείς την περίοδο της εγκυμοσύνης σου και σε 8 μήνες να κρατάτε στα χέρια σας ενα πανέμορφο και υγιαίστατο μωράκι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως απωθημένο το εχω να δω πως δείχνουν τα τεστ εγκυμοσύνης της hometest.Την προηγούμενη φορα που ήμουν έγκυος μου είχαν τελειώσει!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ,

Μαρία μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου .

Κορίτσια δοκίμασα και εγώ σήμερα αυτά τα τεστ μιας και έχω (από ότι υπολογίζω)μια μέρα καθυστέρηση αλλά δυστυχώς σε εμένα δεν έδειξε θετικό.ΑΝ ξανακάνω άλλο ένα το βράδυ λέτε να δείξει τίποτα.Τους τελευταίους τέσσερις μήνες έχω πολύ σταθερό κύκλο.Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου έκανα 3 μέρες νωρίτερα τεστ φαρμακείου και είχε δείξει θετικό.Πραγματικά δεν περνάνε οι ώρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MADI MOY , ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΕΙΧΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ !!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ , ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ !!!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΙΣΤΩ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ .... ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!!!!!!

ΜΕ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Με το καλό !!! Να προσέχεις πολύ τώρα στην αρχή ειδικά και να ξεκουράζεσαι!! :D:D:D:D

με το καλό!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κ καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι..Με το καλό να ερθει το μωράκι σου..

Να σε ρωτήσω κάτι..

επειδ΄η εχω πάρει κ εγώ τεστ ωορηξίας κ τεστ εγκυμοσύνης απο την χομτεστ όταν το έκανες η γραμμη ήταν τόσο έντονη όσο η άλλη γραμμή(αυτή που δείχνει αν λειτούργησε το τεστ) ή λίγο πιο αχνή?γτ εμένα στα τεστ ωορηξίας ήταν λίγο πιο αχνη όταν ήταν θετικό κ προσπαθώ να καταλάβω πως λειτουργουν κ αν είναι αξιόπιστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hristin30 Εγώ που δοκίμασα τα τεστ ωορηξίας την μια μέρα η γραμμή ήταν λιγότερο έντονη από αυτή που δείχνει αν λειτουργεί σωστά ενώ την επομένη ήταν αισθητά πιο έντονη από την γραμμή "σωστής λειτουργίας ''.Ελπίζω πως λειτουργούν σωστά και τα αποτελέσματα να είναι πραγματικά.Τώρα έχω θεματάκι με τα τεστ εγκυμοσύνης που δεν μου δείχνουν τίποτα ενώ έχω ήδη μια μέρα καθυστέρησης και δεν ξέρω τι να κάνω και να πρέπει να ελπίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap την καθυστέρηση σου την μερας με βάση την τελευταία περίοδο ή με βάση του τεστ ωορηξίας;;;.. περίμενε 15 μέρεσ απο τη μέρα που το τεστ ωορηξίας βγήκε θετικό κ μετα ξανακάνε τεστ εγκυμοσύνης.παντως εγω που εκανα ενα τεστ εγκυοσύνησ πολύ πριν περιμένω περίοδο(ετσι για να δω αν λειτουργει) η γραμμη λειτουργίσ του ηταν τοσο έντονη που απορω σε πιθανή εγκυμοσύνη κοκκινίζει τόσο η γραμμη που δείχνει εγκυμοσύνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την τελευταία περίοδο την μετράω ,αλλά και ωορηξία είχα στις 13 άρα σήμερα έπρεπε να μου είχε έρθει.Άρα δεν θα έπρεπε να δείχνει θετικό αν ήμουν; οπότε μάλλον δεν είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!!

hristin30 ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!!!!

ΤΩΡΑ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ....

ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΑ , ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΕΣΤ , ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ... ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!!! ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ !!!!ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΔΩΡΩΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ , ΠΑΠΠΟΥ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ Μ ΑΓΑΠΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΤΕ!!!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ , ΟΙ ΦΩΝΕΣ , ΤΑ ΧΟΡΟΠΗΔΗΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΔΙΑΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΝΤΡΑ , ΓΟΝΕΙΣ, ΠΕΘΕΡΙΚΑ , ΝΑ ΜΕ ΖΑΛΙΖΟΥΝ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥΜ ΜΗ ΣΗΚΩΘΕΙΣ, ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΗ ΣΚΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΛΥΟΥΝ ΤΟΝ ΔΩΔΕΚΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΗ!!!!!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ , ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρακι, τον ιδιο τροπο σκεφτηκαμε για να το ανακοινωσουμε στους παπουδες και τις γιαγιαδες στη γιορτη του πεθερου μου αλλα χωρις χωριακη και γραμματακι......... εγινε χαμος!!!! μπραβω μπραβω να σου πανε ολα κατ'ευχην!!!!!! :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...