Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λολι μην ανχωνεσαι και εμενα ειναι φτιαγμενο επειδη εχω ηδη ενα παιδακι αλλιως ουτε και γω θα ειχα κανει τιποτα ακομα,εχω τρεξιματα για τον γαμο του αδερφου μου αγορες γιαπαιδικο κρεββατι του γιου μου κτλ φαντασου οτι για την μπεμπα μου θα παω να τα ψωνισω ολα μαζι μετα τησ 15 δεκεμβρη οπου.. θα εχω τελειωσει απο ολα...και τοτε θα αρχισω να προετοιμαζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι Λολλακι κ εγω δεν εχω κανει τίποτα ακομα. Και εμας το δωματιο εχει αρκετα πραγματα μεσα που πρεπει ν αβγουν, αλλα στα χριστουγεννα κοντα θα γινουν ολα!

Χθες μετα τη β-επιπεδου πηρα τα πρωτα μας φορμακια :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει γίνει κάτι και ανοιχτηκε και αλλο πόστ?

:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Που να γραφουμε τωρα?

Μεγαλο πραγμα η ποικιλια!!!!! Μπορουμε να γραφουμε οπου επιλεξουμε και ουτε γατα ουτε ζημια!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε λολλι ολα θα γινουν σιγα σιγα,αν εχεις και βοηθεια μπορεις και πιο μετα να τα κανεις,αν και μετα αρχιζουμε και βαραινουμε και κουραζομαστε πιο ευκολα,αλλα δεν πειραζει εσυ θα καθεσαι και θα λες τους αλλους πως να τα κανουν,δουλεια ειναι και αυτο,αλλοι πληρωνονται!!!!!!!Γιουλη μεγια τα ψωνια φανταζομαι οτι τα πηρες ολα ουδετερα ε?Εμεις για την προικα του και τα επιπλα του θα παμε κατα τα χριστουγεννα αχ πως θλω να αρχισω σιγα σιγα να το διακοσμω... [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα φορμακια τα πηρα λευκά!

Και τα επιπλα σιμιδα θα τα παρουμε, οι τοιχοι ασπρο προρτοκαλι κ ασπρο κιτρινο!

Και εμεις χριστουγεννα θα αρχισουμε ν α ψαχνόμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!!

Νενάκι με γειά το δωμάτιο !! μου αρέσει παρα πολύ ! και γω ημουν ανάμεσα στο χρώμα που τελικά βάψαμε και σε αυτό που εβαψες εσύ !!! πολύ ωραίο ! με το καλό !!!!

καλή η ιδέα και με το πρασινο-πορτοκαλί και τη φασα του Winnie mammy's love!

γιουλάκι τελεια τα νεα σου !!!

και αλλο ποστ ; σκορπιοχωρι γιναμε δηλαδή ; ντόινγκ ... :shock::shock:

γειά σου Ζάχα.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΚΟΥΚΙ ΚΟΥΚΙ που εισαι κοριτσαρα μου με την κοριτσαρα σου;;;;;;

Προφανως εχεις τελειωσει με την εξεταση επιπεδου κ να βολταρεις ηρεμη κ χαρουμενη....!!!!

:o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια θου Μαρια.Αφου δεν ειναι κανενας στις εξωσωματικες να μεινω λιγο εδω που φοβαμαι μονη?

θα ειμαι ησυχουλα οπως παντα!!!! Ετσι κι αλλιως 2-3 μεινατε...ελατε θα πιασουμε το πλεξιμο

p0107.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρουλα μας σε θελουμε μωρε, θα κανουμε τη καρδια μας πετρα και θα σε δεχθουμε!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια μας μαλλον κοιμουνται ή βολταρουν!

Αχ και εω θελω βολτουλες τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωχχχχχχχχ........ παναγια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! μολις χτυπησα 2 πιττογυρους απιστευτους με τα ολα τους μεσα, και κρεμμυδια και τζατζικια και ολα!!!!!!!!!!!!! x_xx_xx_x θα σκασωωωωω!!!!! #:-s#:-s#:-s σα βοδι εχω γινει που θα φτασω δεν ξερω!

κι εγω τιποτα με το δωματιο ακομα. αρχιζω να εχω μια εικονα στο μυαλο μου αλλα τιποτα σπουδαιο. :? ισως αυριο παω να ριξω μια ματια για ταπετσαρια και κουρτινα. να παρω και μαλλι για το κουβερτακι!! 2 κουβαρακια τελειωσα απο χτες!!! μα τι προκομενη μανα!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOUKI οταν γραφεις για πιτογυρους να με ενημερωνεις να μην διαβαζω

[-x[-x[-x[-x

%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(

Εγω εφαγα ψαρακια (φιλετο γιατι εκνευριζομαι με τα κοκκαλα),σαλατουλα κ το ειδικο ψωμακι μου! Η κουζινα μου εγινε βεβαια [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] ,αλλα συνηθισμενα τα βουνα απ τα χιονια!

Εκανα βεβεαι κ την γουρουνια μου.....χτυπησα 3 τρουφακια ονειρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι γυρους?????????????????????? πωπω και εγω θα ηθελα τωρα ενα απ'ολα!!!

Που εμαθες να πλέκεις?Θελω κ εγω... τι κουβαρια παιρνεις? μαλλινα?

Δεν εχω ιδεα!!

Πες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τα πλεξιματα τα εχει αναλαβει η γιαγιακα μου....εγω δεν ειμαι και πολυ "φιλος" με αυτα...μου αρεσουν αλλα να τα φτιαχνουν αλλοι.Μαλλον τεμπελακι ειμαι :):):):) .

Κουκλες απο συχνοουρια πως πατε;;;Εμενα με τρελλαινει τα βραδια!!!!!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συχνοουρια?????Τι θεμα ανοιξες τωρα λολλι?Μεγαλο προβλημα,καθε 15 λεπτα τουαλετα...Και αντε οταν εισαι σπιτι παει και ερχεται οταν εισαι εξω? :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν δεν ειαμι σπιτι (σπανιο,αλλα λεμε τωρα) πιανω πρωτο τραπεζι πιστα...εεε sorry τουαλετα ηθελα να πω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειναι πολυ εκνευριστηκο....πανω κατω το βρακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα βραδια προσπαθω να μην πινω νερο, γι'αυτο το λογο!

Αλλα 2-3 φορες θα παω. Οπου το λεω μου λενε οτι ειναι πολύ νωρις :-\

Αχ παλι χαλια ειναι το στομαχι μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα μου λενε οτι ειναι νωρις ακομα για συχνοουριες κτλ αλλα αφου θελω τσισα συνεχεια!!!!!!;;;;;; Δηλ επιτηδες το κανω;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ εκνευριστηκο....πανω κατω το βρακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xaxaxaxaxaxax! :)):)):)):)):)):))=))=))=))=)) δεν νομιζω οτι ειναι νωρις απλα φανταστειτε οτι τωρα εχουμε λιγο συχνοουρια σε σχεση με τη συχοουρια που θα εχουμε στους μεγαλους μηνες! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxax! :)):)):)):)):)):))=))=))=))=)) δεν νομιζω οτι ειναι νωρις απλα φανταστειτε οτι τωρα εχουμε λιγο συχνοουρια σε σχεση με τη συχοουρια που θα εχουμε στους μεγαλους μηνες! 8-)

Κοιτα το σκεφτηκα κ κατεληξα σε 3 λυσεις..... *-:)*-:)*-:)*-:)

1. μονιμος κατοικος τουαλετας (καθομαι που καθομαι στον καναπε,ας καθομαι στην λεκανη βρε αδερφε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

2. παπια (οχι αυτη με τα φτερα κ τα πουπουλα...η αλλη η πλαστικη)

3. τα δειγματα απο τις πανες των μωρων !!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλά τα λέτε για το κατούρημα ! και μενα εχω καμια εβδομαδα - δυό, που μου ξανάρθε ! και γω νόμιζα οτι ηταν η ιδέα μου !

πάλι καλά που τα λέμε εδω μεσα γιατί οντως οι "απ εξω" θα μας βγάλουν τρελές !

ωρα για Λάκη ... βαριέμαι... :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...