Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μακρυγιαννάκης - Ηράκλειο


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα...

θέλω την βοήθεια σας αν ξέρετε... ψάχνω στοιχεία για τον Μακρυγιαννάκη τον γιατρό στο Ηράκλειο. έχω ακούσει ότι έχει πολύ καλά αποτελέσματα στις εξωσωματικές και μιας και είμαι στην Κρήτη λέω να τον επισκεπτώ και αυτον. η Αθήνα δεν μου είνια πολύ γούρικη τελικά. :(

μήπως κάποια έχει εμπειρία σε αυτόν ή κάποιο τηλέφωνο ή οτιδήποτε για να κάνω την πρώτη επαφή;; thanks...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΑ ΑΘΗΝΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΔΩ ΜΕ ΑΡΓΗΣΕ ΤΡΕΛΑ!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!ΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ(ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ)ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΤΕ...ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΛΕΙΠΕΤΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ,ΙΣΑ ΙΣΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ...ΑΣΤΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 10.000 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ -ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ -ΤΑΞΙ ΚΛΠ)!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1000 ΜΕ 1500 ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΔΩ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΚΕΙ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!

εγω πηγα στον Μακρυγιαννακη κ δεν εχασα ουτε χρονο,ουτε κ χρημα....

κ εχω την καλυτερη γνωμη γι'αυτον κ σαν γιατρο κ σαν ανθρωπο...το τηλεφωνο δεν θυμαμαι αν το εχω...θα ψαξω κ αν το εχω θα στο πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ευχαριστώ για τις πληροφορίες και την εμπερία σας. είχα πρόβλημα στην σύνδεση εδω και 3 βδομαδες και δεν μπορούσα να μπω μέσα. Αποφάσιασα να πάω σε αυτον τελικά και προσπαθώ τώρα να κλείσω ραντεβου...

Barcelonita, αν θες μου λες τις εντυπώσεις και την γνώμη σου απο την επισκεψή σου.

αλήθεια γιατί σου έπιασε τόσα λεφτά στην Αθήνα η εξωσωματική; Εμάς κάθε φορά μας έπιανε με τα φάρμακα και εισητήρια 5,000-5,5000 σε όποιο κέντρο και να πήγαμε. εσέίς που πήγατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaylos σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα με τα τηλέφωνα του γιατρού, ελπίζω να το έχεις λάβει...Η αλήθεια είναι ότι καθυστερούν τα ραντεβού, εμείς ξεκινάμε σπερματέγχυση σε αυτόν και η αλήθεια είναι ότι δε μας έχει ζητήσει χρήματα...Κρατάς το βιβλιάριο σου και πληρώνεις μια μικρή συμβολή στο γραφείο κίνησης...Για την ιστορία να σας πω ότι φίλη μου τον περαμένο μήνα έκανε εξωσωματική σε αυτόν και τώρα είναι εγκυούλα ( και μάλιστα λόγω υψηλής τιμής της χοριακής της εικάζεται ότι είναι και...δίδυμα). Σας εύχομαι καλή επιτυχία σε ό,τι κάνετε κι ό,τι χρειαστείτε είμαι εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zephy, δεν μου ήρθε το π.μ που μου έστειλες. Το τηλέφωνο το βρήκα απο το ιντερνετ τελικά αλλα μου είπαν να πάρω σε 3 βδομάδες τηλέφωνο που θα βγουν τα καινούργια ραντεβού γιατί μέχρι τότε δεν υπάρχει τίποτα. Της τρελής γίνεται!!!!! :!: Τέλος πάντων , θα περιμένω όσο χρειαστεί. Σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο σου.

η φίλη σου είναι Ηράκλειο και την παρακολουθεί ή υπάρχει κάποιος άλλος γιατρός που την παρακολουθεί και ο Μακρυγιαννάκης έκανε μόνο την εξωσωματική;;; και μήπως μπορείς να΄μάθεις πόσο κοστίζει σε αυτόν η όλη διαδικασία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!

εγω ειχα πληρωσει ενα ποσο για τα φαρμακα(τωρα δεν θυμαμαι ποσο εκαναν)αλλα τα πηραμε πισω σχεδον ολα...

κ στο νοσοκομειο δωσαμε 1400.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barcelonita, αν θες μου λες τις εντυπώσεις και την γνώμη σου απο την επισκεψή σου.

αλήθεια γιατί σου έπιασε τόσα λεφτά στην Αθήνα η εξωσωματική; Εμάς κάθε φορά μας έπιανε με τα φάρμακα και εισητήρια 5,000-5,5000 σε όποιο κέντρο και να πήγαμε. εσέίς που πήγατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zephy, δεν μου ήρθε το π.μ που μου έστειλες. Το τηλέφωνο το βρήκα απο το ιντερνετ τελικά αλλα μου είπαν να πάρω σε 3 βδομάδες τηλέφωνο που θα βγουν τα καινούργια ραντεβού γιατί μέχρι τότε δεν υπάρχει τίποτα. Της τρελής γίνεται!!!!! :!: Τέλος πάντων , θα περιμένω όσο χρειαστεί. Σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο σου.

η φίλη σου είναι Ηράκλειο και την παρακολουθεί ή υπάρχει κάποιος άλλος γιατρός που την παρακολουθεί και ο Μακρυγιαννάκης έκανε μόνο την εξωσωματική;;; και μήπως μπορείς να΄μάθεις πόσο κοστίζει σε αυτόν η όλη διαδικασία;;;

Όντως με τα τηλέφωνα γίνεται χαμός...Ο Μακρυγιαννάκης κατά κανόνα ασχολείται μόνο με την εξωσωματική...Αναλαμβάνει εξ' ὀσων ξέρω να παρακολουθεί γυναίκες εγκυμονούσες, μόνο αν είναι εξαιρετικά δύσκολες περιπτώσεις ( ξέρεις, εγκυμοσύνες υψηλού κινδύνου, τρίδυμα κ.τλ.) Κι αυτό γιατί δεν προλαβαίνει από τον πολύ κόσμο, θα το διαπιστώσεις και εσύ...Η φίλη μου λοιπόν, μόλις με το καλό έμαθε τα ευχάριστα απευθύνθηκε και αναζήτησε ἀλλο γιατρό ο οποίος και την παρακολουθεί τώρα...Όσο για το κόστος, δεν ξέρω συγκεκριμένα ( μόλις μάθω θα σου πω), αλλά επειδή είναι δημόσιο νοσοκομείο έχει μόνο το κόστος που έχει η εξωσωματική στο δημόσιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα,

κατάφερα τελικά και έκλεισα ραντεβού μαζι του για αρχές του δεκέμβριου...δεν το πιστεύω...΄νόμιζα ότι θα με πάνε απο τον καινούργιο χρόνο. Τώρα κανω τις εξετάσεις που μου ζήτησε η άλλη γιάτρός εδώ και ελπίζω να είμαστε έτοιμοι μέχρι τότε να πάμε.

Barcelonita, πηγες τελικά στο ραντεβού σου; πως ήταν;;

zephy μου, ευχαριστώ για τις πληροφορίες..ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα εκεί!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΑΥΤΗ.ΕΤΣΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΕΝΑΡΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ.ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΗΔΗ(ΠΧ ΤΗΝ ΑΜΗ)ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΗΙV VDRL AIDS CMV ΚΛΠ.

ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ 21 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ.

ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ. :?:? ΣΕ ΖΑΛΗΣΑ ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera,ime nea sto forum kai ligo psiloasxeth omws emeis exoume polla koina kai apofasisa kai egw na graftw. edw kai ena xrono exoume mpei me ton antra mou sth diadikasia ekswswmatikhs...ine duskolo to na katalhkseis se giatro, se poion na pas athina ,krhth exeis polles epiloges kai sigoura h kathe mia mas diaforetikh empeiria kai apopsh.O giatros mou ine o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσορισες κοπελα μου και καλη αρχη στον αγωνα σου!!ευχομαι καλη επιτυχια με οποιο γιατρο και αν αρχισεις και να ειναι η τυχερη σου φορα!!ο γιατρος σου δεν βγηκε στο μηνυμα που εστειλες,αλλα αν χρειαστεις οποιαδηποτε βοηθεια εδω ειμαστε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita καλησπέρα! Ήσουν κατατοπιστικότατη και δεν με ζάλισες καθόλου. Όταν ξεκινήσεις με το καλό΄, γράψε μου τι σου είπε. Άντε και με το καλό να ξεκινήσεις και έσύ και να σας πάνε όλα πολύ π ολύ θετικά και καλά. Εμείς όυτως άλλωστε θα αργήσουμε λίγο να ξεκινήσουμε πάλι, γιατί η γιατρός εδώ μου είπε ότι οι ωοθήκες μου έίναι κατακρεουργημένες και γερασμένες απο τις προσπάθειες και τα φάρμακα και να περιμένουμε 3-4 μήνες. τώρα πως θα περάσουν αυτοί οι μήνες είναι άλλο θέμα...αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι.

την Τετάρτη θα παώ να κάνω την υστεροσαλπιγγογραφία και δεν θέλω να το σκέφτομαι με τίποτα!!! την είχα κάνει πριν 12 χρόνια πάλι και ήταν τραυματική εμπειρία!! :cry::cry::cry:

τέλος πάντων,...περιμένω νέα σου...σ'ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpizoudaki, το μήνυμα σου κόπηκε στην μέση. Δεν ξέρω γιατί. ξαναπροσπάθησε να μου το στείλεις άν θές ή στείλε μου π.μ.

φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!

ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΟΥ Κ.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!ΞΕΚΙΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΝΑ GONAL OYTE ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΕΙ.. ΑΠΟΡΙΑ...ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ?ΟΤΑΝ ΔΗΛ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΓΙΑ Ε2 ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ?ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΝ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ? :x:x ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax! barcelonita μου, κατα αρχήν, Θέλω να σου ευχηθώ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, με υγεία, χαρά και ο καινούργιος χρόνος να σου φέρει το επιθυμό αποτέλεσμα και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην προσπάθεια σου. Δεν ξέρω να σου γράψω πολλά για τον συγκεκριμένο γιατρό, γιατι όπως ξέρεις τώρα έχω ξεκινήσει σε αυτον αλλά αυτό που με έχει εξοργίσει μαζί τους ή με το σύστημα τους τέλος πάντων είναι ότι δεν τους βρήσκεις ποτέ οταν τους θέλεις, έχει μια αγενέστατη γραμματέα και δεν σου κρύβω ότι και εμένα αυτό με αγχώνει τώρα που ξεκινάω σε αυτόν. Αν θα τον βρήσκω όταν τον έχω ανάγκη ή θα βρήσκουμε τον δήμαρχο πιο εύκολα. όπως και να έχει σου εύχομαι τα καλυτεροτερα και γράψε μου αν θες σε π.μ πως πάνε τα πράγματα. φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

καλη χρονια!!!!!!!!!!!

barcelonita μου μην αγχωνεσαι...σημερα ειναι αργια κ γι'αυτο μαλλον δεν βρισκεις κανεναν.εγω οποτε επαιρνα τηλ. τους εβρισκα.

μονο 1-2 φορες χρειαστηκε να παρω 2 φορες μεχρι να το σηκωσουν...

καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ,ΑΦΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!Ε ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ!!ΕΠΕΙΡΝΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΧΘΕΣ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ!!ΕΤΣΙ ΕΙΣΤΕ ΛΕΩ,ΝΤΥΝΟΜΑΙ,ΒΓΑΙΝΩ ΜΕΣ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΠΑΩ.ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΓΡΑΜΑΤΕΑ(Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΤΣΙ?ΟΥΤΕ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑ ΗΤΑΝ!!ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΤΟ ΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ)ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΠΑΡΤΕ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΧΙΖΩ....ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ,ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΗΚΩΝΕ.ΩΡΑΙΟΙ ΛΕΩ....ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! βρε κορίτσι μου , είναι απίστευτο αυ΄το που γίνεται ώρες ώρες στα ιατρεία. εγώ στο συγκεκριμένο ιατρείο, βρέθηκα πριν περίπου 20 μέρες, και ενώ χτύπαγε όταν ήμουν μπροστά το τηλέωφωνο, η γραμματέας του δεν το σήκωνε. μόνο μετά απο 5-6 φορές ελέησε και το σήκωσε. αναισθησία πλήρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τέλος πάντων. περιμένω νέα σου, πως πάνε τα πράγματα. αν θες στείλε μου π.μ.

καλή δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

marita,

τά γράφω αυτά, διότι τα ζω τοσο έντονα απο τον σεπτέμβριου , που προσπαθώ να έρθω να σε επαφή με τον Μακρυγιαννάκη. και όχι απο τον Σεπτέμβριο αλλα απο το καλοκαίρι, και ειλικρινά, περνάω ώρες καθημερινά να προσπαθήσω να τους βρω. Θα σου πω μονο ότι προσπαθώ απο της 3 Μαρτίου να κλείσω ραντεβου για μια επέμβαση μαζί του, που ΄μου είπε ο ίδιος ότι είναι επείγον και θέλει να μου την κάνει μονο αυτος, και έχω καταφέρει όλο αυτο το διάστημα (1 μήνα τώρα) να μιλήσω 5 φορες μονο με την γραμματέα του, και η απάντηση συνεχώς ειναι θα τον ενημερώσω και θα δουμε...

και δεν αμφισβητώ οτι έχει πολυ δουλειά, και αργει να μου απαντήση, αλλα ΤΟΝΙΖΩ, οτι πέρνω καθημερινά, και είτε έχουν κατεβασμένο το τηλέφωνο ή δεν το σηκώνουν!!!!!!!!! δεν νομίζω να εινια τυχαίο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...