Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εσωρουχο θηλασμού!


Recommended Posts

Καλησπέρα,κοριτσια...Είμαι στον 7ο και το στηθος μου εχει μεγαλώσει αρκετα.Τα σουτιέν που ειχα αγορασει τους πρωτους μηνες δε μου κανουν πια.Μπορω απο τωρα να φορεσω σουτιεν θηλασμού ή το στηθος μεγαλωνει κι αλλο τους τελευταιους (8ο και 9ο) μηνες της εγκυμοσυνης? Με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να δεις πόσο θα μεγαλώσει αφού γεννήσεις!!!!

Έχεις δρόμο ακόμη...

Φυσικά και μπορείς να φορέσεις αλλά να ξέρεις πως μάλλον θα χρειαστείς μεγαλύτερο νούμερο μετά!

Με το καλό το μπεμπάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τα μονα που μου εκαναν ηταν απ τα μαδερκερ γιατι εχουν και μικρο νουμερο για γυρω γυρω και μεγαλο καπ....με ολα τα αλλα γεμιζα γαλατα :lol::lol::lol:

αν μπορεις τωρα παντως βοηθαει να μην φορας σουτιεν γιατι σκληραινουν οι θηλες και δεν πονανε στο θηλαασμο [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ MOTHERCARE ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΚΑΝΟΥΝ. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!! Και εγώ ξεκίνησα με θετικά τεστ χαρά ενθουσιασμο θετικές χοριακες απλά σε κάποια φαση(επειδή έκανα κ πολλές εγώ χιχι) είχε σκαμπανευασμα η χοριακη μου.κανεις δε ξέρει τον λόγο αλλά εμένα με τρόμαξε αυτό κάπως. Δηλαδή η χοριακη είχε πάει κάπου 3.500 δεν ανέβαινε πάμε για υπέρηχο βλέπει σάκο μόνο και λεκιθικο. Ξανά κάνω χοριακη μετά από κάποιες μέρες έπεσε 2.500 πάω την επόμενη μέρα στο γιατρό κ είδε έμβρυο κ με καρδούλα αμέσως.μου λέει έλα παναγια μου.λεω πως γίνεται αυτό αφού έπεσε η χοριακη δλδ μέσα σε μια εβδομάδα κ εμβρυο κ καρδιά. Με Ξανά στέλνει για χοριακη 3.500.παω μετά από μια εβδομάδα πάλι για υπέρηχο κ μεγάλωσε το μωρό κ οι παλμοι 141. Μου λέει όλα τα βρίσκω τέλεια δλδ αν δε είχες κάνει τη χοριακή τότε να δούμε ότι έπεσε δε ξέρω... κ λέω μήπως η χοριακη ήταν σημάδι ότι κάτι δεν θα πάει καλά? Αλλά υποτίθεται αφήνεις τις χοριακες κ μετά σε νοιάζει μόνο ο υπέρηχος.   Αυτό που με ανησυχεί σήμερα βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα και 3 μερες είναι ότι χτες είδα πρώτη φορά ροζ απαλά υγρα στο σκούπισμα. 1η φορά δεν είχα ξανά δει και τρόμαξα. Δεν ήταν αιμα μόνο ροζ υγρα αλλά ανησύχησα γιατί και ο γιατρος μου λέει ότι αυτές οι εβδομάδες είναι κρίσιμες..  δε έχω πόνο καθόλου ούτε αιμορραγία....
    • ναι έτσι έχω σκοπό να κινηθώ από εδώ και πέρα. Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο!!  @Katiana1987 φάνηκε από την αρχή ότι δεν άξιζε να ασχοληθείς! Κοίτα την ζωούλα σου.. κοίτα το μωράκι σου, θα έχετε ένα ιδιαίτερο δέσιμο οι δυο σας!  Να πάνε όλα κατευχην! 
    • Εγώ θα κάνω την καμπύλη το άλλο Σάββατο θα είμαι 25+5  εγω πάντως προσωπικά πιστεύω ότι τα ένζυμα σου ήταν ψηλά λόγο κοβιντ κ όχι λόγο βιταμινών αλλά εντάξει άμα ήθελε να το τσεκάρει η γιατρος σου οκ…  Συμφωνώ με την αλλαξιερα κ εγώ πήρα μια απλή κ την έβαλα πάνω στην συρταριερα στο δωμάτιο μας! Τα περισσότερα παιδικά πράγματα είναι απλά μάρκετινγκ… εγώ ήμουν πολύ συνηδητοποιημενη τότε τι ήθελα γιατί κ οικονομικά ήμασταν  λίγο ότι ναναι γιατί κ εμεις χτίζαμε σπίτι κ δεν είχαμε κ χώρο στο διαμέρισμα όποτε πήρα πολύ βασικά πράγματα… χθες πήγαμε στην παιδίατρο μας για τον γιο μου για εμβόλιο και τη ρώτησα λίγο για τα ρούχα κτλ γιατί ο Οκτωβρης μηνας εδώ στη Κύπρο είναι ακόμη ζέστη…εκεί δε ξέρω άμα δροσίζει. Εμας εδώ καλά μέσα Νοέμβρη να χειμωνιάσει κ πέρσι καθόλου… μου είπε για τα ρούχα κοντό μανίκι κορμάκι εσωτερικό κ από πάνω ολόσωμο μακρυμάνικο με λεπτές κουβέρτες κ πάνες αγκαλιάς. Ο γιος μ είχε γεννηθεί Δεκέμβρη τα είχα πάρει όλα χειμερινά όποτε τώρα θα πάρω 1-2 κουβέρτες καλοκαιρινές λεπτές βασικά  π δεν έχω κ πάνες αγκαλιάς γιατί με βόλεψαν πάλι καλοκαιρινές κ μερικά εσωτερικά κορμάκια καλοκαιρινά π δεν είχα καθόλου στον γιο μου… τα αγόραζα όλα ουδέτερα σχεδόν όποτε ευτυχως έχω κ κάποια ρούχα ουδέτερα αν κ χθες πήγα κ πήρα κοριτσίστικα 😂😂  
    • Καλημέρα κορίτσια! Χτες το βράδυ είδα στο χαρτί πολύ απαλό ροζ χρώμα. 1η φορά δε είχα ξανά δει .και μετά ένα πολύ μικρό μικρο σαν βλεννα κόκκινο.τι ήταν τώρα αυτό? Στεναχωρηθηκα. Μήπως από τη κούραση κτλ η μπορεί να δεις κ λίγο ροζ? Δε είχα ξανά δει ποτέ αιμα ούτε στην εμφύτευση που λενε ούτε ποτε
    • Τι ωραία απόλαυσε το, απόλαυσε την κάθε στιγμή με την κοιλιτσα σου 💕είναι μερες π δε γυρνάνε πίσω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...